Esileht Kodunurk Interneti- ja teleteenus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Interneti- ja teleteenus

Postitas:
Kägu

Kelle interneti- ja teleteenust kasutate ja kuidas olete rahul? Ise olen aastaid olnud Telia klient ja olnud üldjuhul rahul, aga kuna nad on hinnalt päris kallid (maksan igakuiselt 50 euro ringis), siis vaatan vaikselt ringi mida veel pakutakse. Enne Teliat kasutasin Starmani (mis ma saan aru on nüüd vist Elisa), aga see hakkis hirmsasti – kas vahepeal on paremaks läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovita Elisat. Starman oli veel mis ta oli, aga Elisa on täielik saast. Mitu korda päevas jookseb digiboks kokku ja teeb restarti, net jebib, samas hind järjest tõuseb. Muidu saadeti kirju, et tulemevalt bla-bla tõuseb hind jälle 1 euro, aga nüüd hiljuti laksati juba pea 5 eurot lihtsalt otsa. Järelevaatamine, mida reklaamiti tasuta teenusena, läks juba tükk aega tagasi tasuliseks.

Kui mulle siia Telia leviks, siis vahetaks kohe pakkuja ära. Kahjuks elan Elisa monopoli alas ja valikus on maksta või tühja seina vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elisat küll ei soovita, nende klienditeenindus on allpool igasugust arvestust. Ma siiski ootaks, et üks telekomi firma võtab oma kliendiga ühendust kiiremini kui kolme nädala jooksul (sõltumata probleemist, juhuks kui neil peaks kliendipäärdumisteseal kategoriseerimisel mingi valgusfoori süsteem olema).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahetasin Elisa Telia vastu. Androidi põhine digiboks on kohutav ja uus sisukord on arusaamatu – ma ei oska sisukorrast kanalitele minna. Saatekava vaatamiseks on 2sek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Tele 2 internet ja Go3. Ei taha ära sõnuda, aga väga hästi töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elisat ei julge ise enda praeguse kvaliteedi kogemusega küll  soovitada. Ainuke vastus, mis ma oma probleemide lahendamiseks sain –  vahetage uuema ja kallima telepaketi vastu (ehk hinnalisa lahendab probleemid).  Järelvaatamisel kogu aeg tõrked ja väga paljusid enda soovitud asju tegelikult järelvaatamisega vaadata ei saagi.  Kusjuures ei ole ainult meil, aga samad probleemid ka maal, kus Elisa.

Meie jaoks  Elisa uuema paketi võtmisega küündib hind juba Teliaga üsna sarnaseks,   seega ei pruugi Telia meeletult kallim alati olla. Sõltub (telekanalite, interneti)  eelistuste nüanssidest nagu hetkeseisude võrdlemisega selgunud ja kas nö ostad/rendid uue digiboksi või mitte (või on läbi teleka võimalus), mis ilmselt igas firmas natuke pikemalt olles kvaliteedi taastamiseks vahetuseteemaks tuleb (Elisas korra see teema ka läbi käidud).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime pikaajaliselt Telia klient. Vahepeal elasin Elisa mõjualas ja sai toda ka kasutatud. Väga kiiresti läksin tagasi Telia peale, Elisa on ikka väga jube. Nett koguaeg jamas, digiboks ei funka nii nagu võiks, sisus sirvimine puldiga pidi mingi kümmekond korda vajutama enne kui tegevuse ära tegi.

Telia uus Androidi boks on super mugav. Internetiga olen ka rahul. Kokku kuus maksame 45-60 eurot, olenevalt siis sellest, mida ja kui palju eraldi tellime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Home3 ka kellelgi kogemusi? Vaatasin, et pakuvad praegu päris hea hinnaga telekat ja internetti, aga siduvusaeg 2a, nii et kui halb teenus, siis oleks päris kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elisast sai kunagi digiboksist tüdinemisel Apollo kasuks loobutud, see läks Go3-ks ja viimane töötab seni kenasti. Arve võib mingi 13-15 € olla. Tõsi, Elisa vist pakkus ka hiljuti, et neil on mingi teleka äpp ja äkki tahaks tagasi tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime pikaajaliselt Telia klient. Vahepeal elasin Elisa mõjualas ja sai toda ka kasutatud. Väga kiiresti läksin tagasi Telia peale, Elisa on ikka väga jube. Nett koguaeg jamas, digiboks ei funka nii nagu võiks, sisus sirvimine puldiga pidi mingi kümmekond korda vajutama enne kui tegevuse ära tegi.

Telia uus Androidi boks on super mugav. Internetiga olen ka rahul. Kokku kuus maksame 45-60 eurot, olenevalt siis sellest, mida ja kui palju eraldi tellime.

Kõige kihvtim on see, et kui Elisa müügiinimestele räägid, siis mind vaadati viimati nagu lollakat. Elisaga on kõik nii hästi ja lihtne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Interneti- ja teleteenus