Esileht Pereelu ja suhted Isa peseb last

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Isa peseb last

Postitas:
Kägu

Isad peaksid siis oma lastega suhtlema nagu pediaatrid, ametlikult, viisakalt ja medistiinilisi termineid  kasutades?

Minu kommentaar oli teemas esimene. Edasi ei pea kõiki kommentaare kirjutama uuesti. Hea, et üldse viitsin vastata nii isiklikult. Mina siia teemasse enam ei vasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isad peaksid siis oma lastega suhtlema nagu pediaatrid, ametlikult, viisakalt ja medistiinilisi termineid  kasutades?

Ei pea. Soojalt ja lõbusalt on igati okei.
Aga isiklikult ei sooviks koos olla mehega, kes oma lapsele ütleb, et nüüd, kullake, laseme sulle kräki vahele survega vett.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult, olen ka ise käinud lapsena pediaatri juures massaažil. Aga ta ei kasutanud sõna kräkk ja pepu vahele ja noksi vahele.

Isa pole pediaater. Minu mees küll ei kartnud öelda sõna noku ega pepu. Pidanuks või? Kräkk on ilmselt mingi uuem sõna, laen inglise keelest, tõlkes “pragu”.

Oleme kahekesi seisnud kolme ja pooleaastase kohal ja arutanud, et selles vanuses võiks juba eesnahk üle sugutiluku tulla ning selle alt peaks ju iga päev pesema, aga näe, ei tule veel. Käod oleksid meid ilmselt kividega surnuks pildunud…kuigi selgus, et laps vajaski oppi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pidavat müüt olema”, see on tõesti üks tõsiselt võetav argument.

Noh, ma ei hakka sellistel teemadel, mis puudutab kriminaalseid teemasid, arutlema mitte iial. Isegi, ku ma töötaks sellisel alal, siis ma ikkagi ei räägiks sellest siin. Ma ei tööta aga sel alal ja ei hakka ka laste teemadel rääkima, sest ma ei soovi dialoogi. Aga soovian siiski natuke rohkem uurida maailma kohta ja mitte usaldada iga inimest sellepärast, et ta on pealtnäha inimene.

Sa ei soovi sellest rääkida, aga ometi viskad sellise totaka lause õhku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isad peaksid siis oma lastega suhtlema nagu pediaatrid, ametlikult, viisakalt ja medistiinilisi termineid kasutades?

Ei pea. Soojalt ja lõbusalt on igati okei.

Aga isiklikult ei sooviks koos olla mehega, kes oma lapsele ütleb, et nüüd, kullake, laseme sulle kräki vahele survega vett.

Kas ta ütles seda oma lapsele? Ma nagu ei lugenud seda välja. See on su enda väljamõeldud asi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isad peaksid siis oma lastega suhtlema nagu pediaatrid, ametlikult, viisakalt ja medistiinilisi termineid kasutades?

Minu kommentaar oli teemas esimene. Edasi ei pea kõiki kommentaare kirjutama uuesti. Hea, et üldse viitsin vastata nii isiklikult. Mina siia teemasse enam ei vasta.

See, kas sa vastad või ei vasta, ei lähe tegelikult kellelegi korda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nohh kõik chillid mutid, kes last kasuisadega ringi uhavada. Pimedad emad nagu spetsialistid teid nimetavad, kas olete juba võidujooksu teinud veebikonstaabel rubriiki? Oma kodus ei ole midagi kahtlast toimunud? mis nagu kahe silma vahele ununenud? Mõelge nüüd hästi järgi!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nohh kõik chillid mutid, kes last kasuisadega ringi uhavada. Pimedad emad nagu spetsialistid teid nimetavad, kas olete juba võidujooksu teinud veebikonstaabel rubriiki? Oma kodus ei ole midagi kahtlast toimunud? mis nagu kahe silma vahele ununenud? Mõelge nüüd hästi järgi!

Mis asja sa ajad?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja sa ajad?

Googelda, Pimedad emad. Eesti ema ei usu, et meessõber  lapsi näpib. Ei näe sedagi, mis oma koduseintevahel toimub. Üks udu on juba veebikonstaablile avalduse jätnud! Ei tea miks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja sa ajad?

Googelda, Pimedad emad. Eesti ema ei usu, et meessõber lapsi näpib. Ei näe sedagi, mis oma koduseintevahel toimub. Üks udu on juba veebikonstaablile avalduse jätnud! Ei tea miks.

Udu oled sina, kes siin räuskab. Isegi kui on mingi kahtlus, siis tulebki sellest teada anda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Udu oled sina, kes siin räuskab. Isegi kui on mingi kahtlus, siis tulebki sellest teada anda.

Kuimitu ise lastekaitsesse pöördus kui lapsele poolt miinimumi igakuiselt näidata ei olnud? Kas karulaugumutt tohtis karulauku müüa või ohustas teisi? Kas kiirlaenumutt on abikaasale valetanud või mitte? Kas patused kaebavad nüüd patuste peale? Mul on sügav kahtlus, et nii see on.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loodan, et adminid näevad, kes on teemaalgataja. Kui on mingi pervert, siis ehk saavad vastavad instantsid temaga tegeleda. Kui on päris reaalne naine, kelle mees midagi sellist teeb, siis mismõttes “lõi veits alarmid tööle”?! Mees, kes stimuleerib lapse erogeenseid piirkondi?! SEE EI OLE NORMAALNE.

Sa oled seesama haige inimene, kes tegi teema, et keegi pervert teretas teda?

Ära laima ja valeta siin. Need ei ole üks ja sama kägu ja ära topi oma labaseid arvamusi teiste teemadesse. Selle, et keegi on pervert, mõtlesid ja lisasid sa ise juurde.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Isa peseb last