Esileht Hobinurk Istun arvutis nagu töll

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Istun arvutis nagu töll

Postitas:
Kägu

Ühtki ideekriba ei tulnud kuhu minna, mida teha. Koristama peaks, aga seda ka ei viitsi. Selline tülpinud olek.

Mida teie sellel vihmasel päeval tegite?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli see asi, et vihmast päeva pole olnud (Eestis elan). Tehtud sai palju ja ilm oli väga ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhtaks kraabitud vannituba ja üks köögikapp. Muus osas arvuti ja seriaalid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui ma pean vihmaga välja minema, siis panen lihtsalt ilmale vastavalt riidesse ja lähen. Arvutis passimist väldin, sest tajun, et teen seda paraku üha rohkem. Pärast on hea, värske tunne, kui sai ennast ekraani küljest lahti rebitud ja õues paaritunnine jalutuskäik tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtki ideekriba ei tulnud kuhu minna, mida teha. Koristama peaks, aga seda ka ei viitsi. Selline tülpinud olek.

Mida teie sellel vihmasel päeval tegite?

Mul pole ammuilma ühtki vihmast päeva ette tulnud, aga eile muudkui lamasin ja lahendasin tundide viisi Wordle’it. No ikka väga kaua. Ainus tark tegu – tõstsin samal ajal põrandapesurobotit ühest toast teise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

23 sept. olin maal ja laisklesin. Õnneks ei ole seal midagi eriti kraamida ega teha, vahtisin telekat ja jagelesin igavleva pubekaga. Õhtul käisime mehega saunas ja kell pool 10 juba magasin. Aga pühapäeval tegin seenetuuri ja energiat jäi ülegi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtki ideekriba ei tulnud kuhu minna, mida teha. Koristama peaks, aga seda ka ei viitsi. Selline tülpinud olek.

Mida teie sellel vihmasel päeval tegite?

Mul pole ammuilma ühtki vihmast päeva ette tulnud, aga eile muudkui lamasin ja lahendasin tundide viisi Wordle’it. No ikka väga kaua. Ainus tark tegu – tõstsin samal ajal põrandapesurobotit ühest toast teise.

Arendasid oma aju ja sõnavara – kuidas see ei ole tark tegu siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Istun arvutis nagu töll