Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IUI ovitrelle süst

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IUI ovitrelle süst

Postitas:
Kägu

IUI prodseduur oli 14.09 ja sain ka ovitrelle süsti. Kas kellelgi on tekkinud ka kuuendal päeval nii tugev iiveldus,et vaja oksendada? Kas see võib olla süsti mõju või on lootust protseduur läks õnneks????testi saan teha alles 29ndal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üheksa päeva peale süsti olid testid juba tugevalt triibulised ning kümme päeva peale süsti lähenes hcg juba 1000-le. Süstist endast kõrvalnähte ei täheldanud. Nii et kõik on võimalik 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil oli ka IUI?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil oli ka IUI?

Ei, pidime koduste vahenditega hakkama saama ???? Aga Ovitrelle süsti oli vaja ning toimis. Hoian pöialt sulle ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tekitas Ovitrelle hästi paisunud/puhitunud tunde, olin nagu pall ning iiveldasin ca 3-5 päeva pärast süsti (ilmselt siis selle mõjust). Samuti IUI protseduur. Laupäeva õhtul tegin süsti, esmaspäeval oli IUI. Al. 5. päevast pärast IUI’d hakkasin juba testima, et valepositiivset nö. “välja testida”, aga mul triip ei kadunudki ära ja al. kuskil 9.päevast läks aina tumedamaks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema algataja olen????Minul oli juba seitsmendal päeval test negatiivne ja veel üleeilegi????28ndal peaksid päevad hakkama. Loodan nii väga,et ei hakka. Iiveldus kadus ka ära juba uuesti aga rinnad on kosunud ja valulikud,samuti veresooned neil on suurenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sinuga peaaegu samas graafikus 🙂 Minul oli IUI 13.09 ja päevad peaksid hakkama 29.09.

Täna (pühap e 13dpo) hommikul tegin clearblue testi ja õrn sinine triibuke ilmus. Mees nägi ka seda, lasin tal kontrollida, sest muidu ma kahtlen juba oma silmades, et näen asju. Sümptomitest suurt midagi ei tunne, ainult und jagub rohkem ja öösiti olen 1x vetsus käima. Alguses arvasin, et ovitrellest, sest see minul tekitab alguses väsimust aga uni on siiamaani hea. Enne ei rõõmusta, kui tumedamat triipu näen. Päevad peaks hakkama 29.09, nii et nüüd teen järgmise testi sama päeva hommikul. Hoian sulle pöialt, et triibud ikkagi tuleksid!

🙂

KmK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IUI ovitrelle süst