Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 512 )

Teema: IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Postitas:

Pandamjau, nii ilus laul….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm- suured kallid sulle ja püüa pead mitte norgu lasta, lõpuks tuleb ka see päev, mil saad oma IME endale sülle võtta. Päriselt ka!

Mirjam – miks peab niimoodi minema, kallid sulle!

Sügispäike, meie päike tänases päevas, ilus number, palju õnne ja muretut 9 kuud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jeei, Kägu (Esialgu Lihtsalt Ä), tänx 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 17.06 08:41; 17.06 09:13; 17.06 10:05; 17.06 11:15; 17.06 16:04; 18.06 13:38; 18.06 16:38; 18.06 19:36; 19.06 08:56; 19.06 10:16; 19.06 14:47; 20.06 09:33; 20.06 12:20; 22.06 16:54; 22.06 21:20; 22.06 22:44; 23.06 12:54; 23.06 16:26; 24.06 11:34; 24.06 12:09; 24.06 12:37; 25.06 09:45; 25.06 09:59; 25.06 11:17; 25.06 13:52; 25.06 15:06; 25.06 16:17; 25.06 16:55; 26.06 21:55; 26.06 22:54; 27.06 13:56; 27.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, väga kurb ja ootamatu uudis tänasesse päeva. Kuigi sa lohutust ei taha, ära unusta seda, mida ise veeburarikate teema all kapi-kägule ütlesid: \”Ära tee plaani, kutsu oma laps mõtetes tagasi ja ta tuleb, siis kui on õige aeg.\” Väga õiged sõnad ja sa ise ju usud sellesse! Hoian sulle siiralt pöialt, ära anna alla!

Mirjam, ka sinule tegelikult soovin sama, mida kmkm-le. Et soov last saada kunagi ei raugeks!!!

Sügispäike, sinu uudis tõesti tõi lootuse kõigile, kes alles ootavad uut katset või katse õnnestumist! Soovin palju-palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile, kes te mulle kirjutasite! Eks ma püüan ikka mitte väga sügavale langeda. Arvan, et täna on kõige kurvem. Loodan, et sõidame reisile ja sügisel ehk saame uuesti proovida. Ei tea millised järjekorrad on praegu. Hirmus on see, et nad kinnituvad, kuid ei arene((( Selline lootusetu tunne tekib ja muud toredad mõtted.
Aga pole midagi teha, jälle ja uuesti läbi ootuste, hirmude ja katsete…

Palju õnnestumisi kõigile ja kauneid rasedusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli tüdruk, nii peabki. Minu teada, kui on midagi külmas, siis peaks saama ruttu külmaringile. Aga kui on täisring, siis TÜK-s on järjekord vist 6 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

külmas mul pole midagi, mul oligi ainult 1 munarakk. oh, 6 kuud tundub terve ajastu((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured kallid Sulle Kmkm, kohutavalt kurb. Sellest üle saamine on raske ja võtab aega kuid püüa leida lohutust väikestest igapäevastest toimetustest. Ära jää liialt oma kurbadesse mõtteisse kinni. Mind aitas see kui suunasin oma mõtted muudele toimetustele ja seadsin hoopis uued eesmärgid mis ei olnud kuidagi seotud lapse saamisega. See aitas aja kulule kaasa ja ootamise kuud läksid lennates ning uuesti rongile astudes olin täitnud ka eesmärgid mis vahepeal seadsin. Ole tubli ja pea vastu, kindlasti ootavad Sind ees uued rõõmuajad.

Sügispäike, palju õnne Sulle! Nii ilus number. Ilusat ja murevaba ootust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kurvad uudised, 23. 06 hakkasid päevad. Olin väga kindel, et seekord kõik õnnestus. Kuna mõlemal pool oli foliikel. Kuid ei. Ma ei teagi kuidas edasi minna, kas serophene kuure olen teinud kahel korral. IVF ei saa enne, kui on tehtud laproskoopia. Mis küll veel võiks aidata?
Äkki ovitrelle süsti teen valesti või see siiski ei too OV esile?

[small]kmkm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sügispäike, Mirjam, Ronja80, ootame teilt uudiseid!
Musikalla, seejärel sinult!

Hoian teile pöidlaid ja saadan raseduse tuult)))[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, nii kurb, et seekord nii läks. Ära lange masendusse ega ära mõtle, et asi on lootusetu. Ma julgeks arvata, et ainukesed IVF lootusetud juhtumid on siiski need, kes ise loobuvad proovimast. Ja see 6 kuud läheb tegelikult väga kiiresti. Ja miks mitte käia selle aja sees reisil ja vaimu puhata, väga õige mõte. Ja veel kõige parem minna hoopis teistsugusesse keskkonda puhkama:) Samuti võiks seda aega kasutada ka selleks, et uurida peetumise põhjuseid, kui sa ütled, et kinnitub, kuid mingil hetkel enam ei arene edasi. Minu arust ka siin foorumis oli kunagi juttu ühest arstist (äkki Kristiina Rull), kes just nimelt peetumistega tegeles ja selle põhjuseid uuris. Ma usun, et juba varsti sa kirjutad, et 6 kuud on möödunud üllatavalt kiiresti … ja juba kuuleme sinu uuest katsest. Mina igatahes hoian sulle kõvasti pöialt. Ükskord peab minema kõik lõpuni õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum mis siin toimub:(:(:(
Niipalju kurbi uudiseid,suured kallid teile tibukesed:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügispäike, palju õnne, nii vahva uudis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügispäike, ma ei tea, millal su arvestuslik tähtaeg peaks olema, aga 2014. a. veebruari potentsiaalsetele sünnitajatele on meil eraldi teema siin: http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=9781965. Tule ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu, kas sa tõesti usud, et ainult need on IVF-is lootusetud, kes ise loobuvad? Kui nii roosiline see oleks, siis polekski ju erilist probleemi:) Siin vaatan küll,et jube katsumuste rada. Ma ennast veel maha ei kanna, esimene IVF ees, ca kuu pärast hakkan toimetama. Loomulikult positiivne, kuigi IUI ebaõnnestus ja loomulikul teel pole kordagi rasestunud. Siin kurdetakse peetumise üle, ma nii tahaks kordki elus neid 2 triipu näha, usun et siis ma ka oma lapse saan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 23:56; 18.06 21:24; 25.06 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Miinaliina kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suured kallid Sulle Kmkm, kohutavalt kurb. Sellest üle saamine on raske ja võtab aega kuid püüa leida lohutust väikestest igapäevastest toimetustest. Ära jää liialt oma kurbadesse mõtteisse kinni. Mind aitas see kui suunasin oma mõtted muudele toimetustele ja seadsin hoopis uued eesmärgid mis ei olnud kuidagi seotud lapse saamisega. See aitas aja kulule kaasa ja ootamise kuud läksid lennates ning uuesti rongile astudes olin täitnud ka eesmärgid mis vahepeal seadsin. Ole tubli ja pea vastu, kindlasti ootavad Sind ees uued rõõmuajad.

Sügispäike, palju õnne Sulle! Nii ilus number. Ilusat ja murevaba ootust![/tsitaat]

Huvitav, minu arst ütles, et lapraskoopia enne ivf-d pole vajalik. Äkki nad arvavad,et kuna eelmine laps tuli veel paar aastat tagasi kiirelt ja kergelt, esimesel kuul, kui plaani sai võetud ning vahepeal haigusi pole olnud, siis ei tohiks seal mingit jama olla. Samas endal just kripeldab,et äkki tekkis mingi vigastus -liited, kuna sünnitus oli väga raske ja rohkete rebenditega. Teist meisterdanud juba üle 2 aasta:( Mehes mingit viga pole. Polutsüstiline pole, normaalkaalus, kõik hormoonid korras, haigusi pole mingeid olnud, päevad üsna regulaarsed, munarakud küpsevad kenasti ja ov toimub, aga vat siis.

Kui neid lohutab, kellel pole veel ühtegi triipu tulnud, siis minul on sama ebakindel tunne, et mis siis kui rohkem polegi ettenähtud ja meie unistasime suurest perest:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu (Jänku) ikka usun. Ma arvan, et kui see teisiti oleks, siis minu arst oleks mulle juba ammu öelnud, et kuule lõpeta juba, sa oled lootusetu 😀 Aga hoian pöialt sulle. Ja kui ei õnnestu esimese korraga, siis millalgi ikka õnnestub, selles ole kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk, pikk pai ja kalli kõigile, kes pidid kurva uudise üle elama ning suuuur õnnitlus õnnestujatele!

Endal on hetkel ka väike pisar silmas, sest eile selgus, et ilmselt tuleb ka teine katse lugeda ebaõnnestunuks. Keha ei reageeri gonalile ja eilne UH näitas vaid kahte kribalat rakukest. Arst arvab, et tööle on hakanud FSH antikehad. Kuid otsustasin täispangale minna ja veel kolm päeva proovida ning reedel teeme otsuse, kas läheb punktsioonile või mitte. Kui need kaks siiski plaanivad kasvada, siis minu arust kaks on ikka rohkem kui null. Aga eks see paista. Kui reedel teeb otsuse, et jätame seekord katki, siis läheb tablettide krõbistamiseks ja lootus on septembris kolmas katse teha. Praegu on tunne, et see jääb viimaseks. Aga nagu ikka, ära iial ütle iial 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm- ole vapper ja lase põhjalik uuring teha, et enam nii ei juhtuks. Jama küll.

Sügispäike- palju õnne ilusa näidu puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kallid naised!
Olen ise kaua eemal olnud ning otsinud endale tegevusi, et mitte mõelda. Tahan kallistada kõiki, kellel meel ja hing on kurb. Loodame veel!!!! Oleme meie ju ka seda õnne väärt!!!
Ning suured kallistused neilke, kellel IME on sündinud. Palju õnne teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene Kmkm! Lugesin 2014 veebruari rasedate teemast, et Sul selline õnnetu lugu juhtus. Näen, et Sa lohutamist ei taha, ja ega ma ei oskagi hästi lohutada, aga hirmus kahju ikkagi. Loodan väga, et Sul ei tule edukat rasedust enam kaua oodata, aga eks praeguse leina läbielamisest Sa ilmselt ei pääse. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 18:44; 22.06 12:08; 22.06 20:28; 22.06 22:30; 26.06 12:16; 26.06 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene Kmkm! Lugesin 2014 veebruari rasedate teemast, et Sul selline õnnetu lugu juhtus. Näen, et Sa lohutamist ei taha, ja ega ma ei oskagi hästi lohutada, aga hirmus kahju ikkagi. Loodan väga, et Sul ei tule edukat rasedust enam kaua oodata, aga eks praeguse leina läbielamisest Sa ilmselt ei pääse. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilvitus, Toretips, katakiisu ja teised,

aitäh, et kirjutasite. eile muidugi nutsime mehega ja mega kurvastasime. Täna on juba parem, kui mitte mõelda sellele. Annan 3 päeva koolitust ja sellel ajal ei mõtle millestki kurvast. Vb ongi hea, et mul töö sattus sellele ajale. Mul on hea meel, et ma avastasin peetuse varakult ja ei oodanud UH, siis oleks kordades valusam ja täpselt nagu eelmine kord. Mõtlen minna geneetiku juurde. Ei tea veel sellest midagi, mida ta teeb ja kuidas. Aga arvan, et peame proovima. Äkki me ei sobigi üldse kokku(((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, kas sulle on tehtud see foolhappe omastamise uuring? Minul ka esimene (isetekkinud) rasedus peetus ja kuna hiljem lasin teha selle foolhappe uuringu ja tuli välja, et ma pean tarbima 10* suuremat annust foolhapet kui tavaliselt, siis arst arvab, et see võis olla ka peetumise põhjus, sest laps võis olla väärarenguga ja loodus säästis teda sündimisest. Aga no kindlalt peetumise põhjust ei tea ju kunagi.

Ja teiseks, sa võid ju ka Elites käia, seal tehakse ka IVF Haigekassa kuludega ja mingit järjekorda ei ole, mul vähemalt mitte. Esimene visiit on 3.20 ja edasi tasuta ning kui VT positiivne, siis ka esimene UH tasuta. Mina pidin analüüside eest maksma u 280.-eur, sest ma niikuinii selle kliiniku klient, kuid ma usun, et kui sul on TÜKis tehtud analüüsid ja värskemad kui 6 kuud, siis sa ei pea Elites uusi analüüse tegema. Mees tegi mul oma analüüsid näiteks Meestekliinikus, küll ka raha eest, et ruttu saada, aga ikkagi teises kliinikus ju. Uuri vähemalt seda varianti, soovitan ka oma arsti dr Räime, kelle juurde jäin ka raseduse jälgimisega, väga hea suhtumisega arst on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey!

Mina siis sain omadega ühele poole. Küsisin ka pärast arstilt, kas said ikka korralikud ja sobivad rakud ja arst ütles et kõik läks hästi. Seletas seal mida nüüd teha ei tohi, et 10 korda torgati ikkagi jne..ehk siis äkki 10 rakku võeti?
Minu jaoks oli veidi ootamatu see et ei tohi seksida kuni menses algab…no ja see peaks sisi hakkama vist umbes nädala pärast ja menses ka siis otsa ja see teeb juba 2 nädalat kuival 🙁 Kurb lugu küll..aga eks saab siis teisiti hakkama.
Haiglasse läksin värinaga hinges, aga kõik läks hästi. Narkoos ei olnudki hull ja ärkamine normaalne. Kõht kohati tuikab ja on vist veidi turses vms, aga ei ole hullu. Köhatades annab rohkem tunda.
Tenni ka ei tohi veel alustada, arst ütles et kuna torgiti, siis ei tahtvat need munasarjad väga raputamist. Et peale mensest siis kõik vanaviisi edasi 🙂

Palju edu teile kõigile! Ehk tulen taas doonorina sügisel(vähemalt olla keegi juba huvitatud olnud).

Veel seda ka…no mul mees miskipärast rikkus tuju veits ära kui tagasi jõudsin…Nimelt ise olin õnnelik(ja varem oli a tema nagu minuga nõus) et saan kellelgi heateo teha ja olen hea…Et kindlasti on need inimesed tänulikud, kes endale läbi minu nö lapse saavad….Aga mees ütles selle peale, et vaevalt et tad tänulikud on, et lähevad rahaga arsti juurde, et laps saada ja neil ükskõik kuidas ja vaevalt nad mõtlevad nii et \”nii hea et on keegi kes aitab(mis siis et anonüümne isik)\”!….Oli vist kehv päev mehel, aga mina küll oleks tänulik ka anonüümsele doonorile, kes aitab mul lapse saada, kui oleksin selles olukorras, vaevalt et need inimesed sellele ei mõtle…või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 18.06 17:53; 18.06 20:56; 19.06 07:44; 19.06 07:46; 19.06 11:25; 19.06 17:00; 19.06 20:38; 20.06 11:44; 22.06 08:09; 22.06 15:11; 24.06 09:48; 24.06 11:25; 26.06 16:25; 26.06 21:44; 27.06 20:46; 28.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka punktsioon edukalt läbitud. Saadi 12 embürot ja neist kümme olid munarakuga. Arst ütles,et väga hea tulemus ja kvaliteet.

Ainus segadus on nüüd progesterooniga. Kirjutati geeli ja selle kasutamise juhend, aga ütlesin,et soovin siiski süste. Süstide kasutamise kohta ei täpsustatud midagi. Nüüd näen, et need on tõelise \”hobuse nõelaga\”:S lisaks ei tea, kuna peaks süstima ja kas mitu korda päevas?:( Tegu on mingite vene ampullidega ja igasugune eesti keelne kasutusjuhend puudub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mehele võid öelda, et doonormunarakke kasutatakse ikka väga viimases hädas, sest inimesed reeglina tahaksid, et nende järglased põlvneksid neist endist ja selle eest, et keegi neid munarakke üldse annetab, ollakse väga-väga tänulikud. Paraku peab jah minema selle jaoks rahapakiga arsti surnuks lööma, sest tasuta seda ei tehta, aga see ei tähenda, et see summa inimese jaoks pohh on, vajaja võib olla selle rakukese kinnimaksmiseks võib-olla isegi laenu võtnud, see ei pruugi tema jaoks mingi suva rahasumma olla. Lihtsalt last soovitakse nii väga, et hind ei pruugi enam lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul ka punktsioon edukalt läbitud. Saadi 12 embürot ja neist kümme olid munarakuga. Arst ütles,et väga hea tulemus ja kvaliteet.

Ainus segadus on nüüd progesterooniga. Kirjutati geeli ja selle kasutamise juhend, aga ütlesin,et soovin siiski süste. Süstide kasutamise kohta ei täpsustatud midagi. Nüüd näen, et need on tõelise \”hobuse nõelaga\”:S lisaks ei tea, kuna peaks süstima ja kas mitu korda päevas?:( Tegu on mingite vene ampullidega ja igasugune eesti keelne kasutusjuhend puudub.[/tsitaat]

Et siis 12 folliikulit ja 10s neis munarakuke sees :), väga hea saak!
Aga seda, kui palju sa süstima pead, teab vaid sinu arst, kindlasti küsi tema käest, mulle näiteks tegi esimese süsti punktsioonipäeval õde veel kliinikus olles. Pidin süstima 2 ampulli päevas, aga sain teha korraga ehk siis tõmbasin 1 nõela sisse 1 ampulli proget. Nõel näeb julm välja, aga ei tee haiget sulle :), süstsin kannika ülemisse välimisse neljandikku. Kindlasti võta arstiga ühendust, sest mul näiteks hakkas süstimine juba punktsioonipäeval pihta. Ja toredat poiste-tüdrukute õhtut teie rakukestele:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rassil on päevane helistamisaeg. Proovin homme kätte saada ja teen täna soenduseks ühe proovisüsti. Äkki olen ikka nii jänes, et lähne geelile vaatamata hinnast üle:P Mulle see geeli panek ja välja kraapinine iseenesest ka ei meeldi. Aga no sellise nõelaga ja kui veel valus, mul on nii pisike ja lahja tagumik:D

Paberilt vaatan,et geel on määratud mulle homsest, kõigepealt 8% (ei saa aru,mis see tähendab!!???) ja seejärel 1x päevas….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rassil on päevane helistamisaeg. Proovin homme kätte saada ja teen täna soenduseks ühe proovisüsti. Äkki olen ikka nii jänes, et lähne geelile vaatamata hinnast üle:P Mulle see geeli panek ja välja kraapinine iseenesest ka ei meeldi. Aga no sellise nõelaga ja kui veel valus, mul on nii pisike ja lahja tagumik:D

Paberilt vaatan,et geel on määratud mulle homsest, kõigepealt 8% (ei saa aru,mis see tähendab!!???) ja seejärel 1x päevas….[/tsitaat]See 8% ei pea Sind üldse huvitama, geel lihtsalt on tootja poolt niisugune tehtud, et sisaldab 8% toimeainet ja ülejäänud on abiainet. Geeli pead panema 1 * päevas ja kogu lugu. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 18:44; 22.06 12:08; 22.06 20:28; 22.06 22:30; 26.06 12:16; 26.06 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]FrauAnka kirjutas:[/small]
[tsitaat]kmkm, kas sulle on tehtud see foolhappe omastamise uuring? Minul ka esimene (isetekkinud) rasedus peetus ja kuna hiljem lasin teha selle foolhappe uuringu ja tuli välja, et ma pean tarbima 10* suuremat annust foolhapet kui tavaliselt, siis arst arvab, et see võis olla ka peetumise põhjus, sest laps võis olla väärarenguga ja loodus säästis teda sündimisest. Aga no kindlalt peetumise põhjust ei tea ju kunagi.

Ja teiseks, sa võid ju ka Elites käia, seal tehakse ka IVF Haigekassa kuludega ja mingit järjekorda ei ole, mul vähemalt mitte. Esimene visiit on 3.20 ja edasi tasuta ning kui VT positiivne, siis ka esimene UH tasuta. Mina pidin analüüside eest maksma u 280.-eur, sest ma niikuinii selle kliiniku klient, kuid ma usun, et kui sul on TÜKis tehtud analüüsid ja värskemad kui 6 kuud, siis sa ei pea Elites uusi analüüse tegema. Mees tegi mul oma analüüsid näiteks Meestekliinikus, küll ka raha eest, et ruttu saada, aga ikkagi teises kliinikus ju. Uuri vähemalt seda varianti, soovitan ka oma arsti dr Räime, kelle juurde jäin ka raseduse jälgimisega, väga hea suhtumisega arst on.[/tsitaat]

Aitäh info eest. me tõesti kaalume seda varianti, et lähme Elitesse. Praegu ilmselt ootan millal tuleb minu arst puhkuselt, siis kirjutan talle, ise olen loodetavasti siis eestist ära. Vaatame mis ta räägib, mis aega pakub.

Mind on uuritud selle foolhape osas ja 1 üks kord oli näitaja kehvem, kuid siis kui hakkasin regulaarselt võtma, siis näitaja on täiesti korras. Võtan nüüd igaks juhuks kogu aeg foolhapet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 512 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.