Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate jaanuar 2017

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: IVF-kate jaanuar 2017

Postitas:

Jah, see päev ongi kurb, kui negatiivne vastus tuleb. Ootasin midagi jõuluimet.
Nüüd ootan taas testi. Selg valutab, kõht vahepeal ka pakitseb päevade moodi. Üldiselt on veidi haiglane tunne – enne oli külm, nüüd on palav, mingi õhetuse tunne on. Veidi määrib ka juba paar päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.01 09:30; 04.01 16:48; 04.01 17:52; 10.01 08:57; 11.01 21:49; 17.01 09:11; 18.01 20:21; 24.01 18:21; 24.01 20:39; 26.01 19:59; 26.01 21:01; 27.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsiks, et kui mitmeid kordi te olete rasedusteste teinud ja ikka negatiivse vastuse saanud, just viimase poole aasta jooksul näiteks? Selline tunne tekib, et mul on kerge “allergia” juba rasedustestide vastu ja tunnen, et minu testid ei ole kunagi kuulnudki kahest triibust..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul püüan testimisest hoiduda – mulle piisab ühest negatiivsest vastusest ja nutupäevast. Veretest ju ei halasta. Sel korral tegin ühe testi, aga väga liiga vara:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.01 09:30; 04.01 16:48; 04.01 17:52; 10.01 08:57; 11.01 21:49; 17.01 09:11; 18.01 20:21; 24.01 18:21; 24.01 20:39; 26.01 19:59; 26.01 21:01; 27.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis 10s päev peale siirdamist ning otsustasin rasedustesti teha. ma võin seda ka ette kujutada,kuid olen kindel et näen teist õhkõrna triipu (väga õrna) ja ootan nüüd esmaspäevani et VT teha. kui kiiresti üldse rasedustest midagi näitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka VT tulemuse – taas negatiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.01 09:30; 04.01 16:48; 04.01 17:52; 10.01 08:57; 11.01 21:49; 17.01 09:11; 18.01 20:21; 24.01 18:21; 24.01 20:39; 26.01 19:59; 26.01 21:01; 27.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks hakkasid ka minul päevad ja nüüd hakkan tbl krõbistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, minul hakkasid siis täna päevad ka…
Eile oli ikka väga null päev, pole vist elus nii palju nutnud, kui eile 🙁
Mõistusega saan ju aru, et iga kord ei õnnestugi jne, ja et saab ju edasi proovida jne, aga ikkagi igast asjast hakkavad jälle pisarad voolama.
Täna pidin juba hommikul kell 6 tööl olema ja öösel peaaegu ei maganudki, sesst lihtsalt ei tulnud und ja nüüd see tänane 12h tööpäev võttis ikka täitsa läbi, kuidagi nõrgaks olen jäänud, kuna veidi yle 3 nädala olin ju kodus ja tööl ei käinud. Nüüd on nii raske end jälle tööresiimiga harjutada. Homme ja ülehomme veel tööl ja siis üks vaba päev.

Kõht valutab ka päris kõvasti, täna juba 2 korda valuvaigisteid võtnud, veritsus ka tavaliselt suurem ja pisikeste tükkidega jne.

Õnneks on mul külmas ka üks pisike mammu ja nüüd saab selle käiku võtta 🙂
Küsiks, et kaua peab vahet olema, et ma nüüd külmaringile minna saaksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, selline küsimus, et mis firma 2 ml süstalt kasutate progeterooni süstimiseks? Kas neil on vahet, et millisega on parem süstida? Mul on hetkel Neoject oma, aga kuidagi väga raskelt läheb läbi naha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s soovitatakse vähemalt 2 kuud vahet hoida. Mina jätsin vahele 5 kuud, ei suutnud pärast esimest ebaõnnestunud IVF-i jätkamisele mõeldagi. Olid pidevad valud kõhus, ebaregulaarne tsükkel ja muud hädad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 2 siirdamine. Esimesega ei näidanud triipe. Teine kord sain triibud ja tekkis lootus. 2 nädalat hiljem lootus kadus kuna veretest näitas Hcg10. Õppetund mulle edaspidiseks. Teen ainult veretesti kuna ei ela enam teist korda sellist pettumust üle. Ja päevad olid pmst ainult määrimine ehk ei ole alati ebaônnestumised tugevate päevade jms. Tekkisid uued kúsimused…nûûd ootan märtsi ja elan oma hingevaluga…jälle kellegi katsikule kutsutud ja tuleb happyface teha…oeh raske…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
linnatibu- pikad paid ja kallid sulle, ära kurvasta.. see möödub..
mul seljataga ju neli külmaringi, ka minul ebaõnnestumiste korral pisarad silmis ja kurb olla olnud, aga see kõik möödub.. ikka selg sirgu ja täistuuridel edasi elule vastu 🙂 saabub ka meie aeg emaks saada!!

Endast siis, juheeiii olen nii õnnelik, kui täna hommikul päevad platsis olid, nüüd ootan lõppu ja võtan arstile aja… eks siis selgub, kas emaka limaskest on paks või mitte..
söön hoolega vitamiine ja olen niisama õnnelik ja ootusärevuses 🙂

pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis käisin andsin ka täna vereproovi, see oli muidu arsti määratud kuupäev veretestiks. Kuigi mul juba päevadki said läbi ja eelmine nädal oli veretest 2,6 ainult, siis ikkagi tegin täna uue testi, kuna ei mäletanud kindlalt, kas tuli teha kui päevad käes või mitte. Aga ega see mul tükki küljest ära ei võtnud 🙂
Suuremast kurvastusest olen õnneks üle saanud, esimene päev nutsin vist küll terve päeva. Kuigi kaine mõistusega saan ju aru, et midagi hullu ju lahti ei ole ja et esimesel korral ei peagi j u kohe õnnestuma. Pealegi on mul kodus kaks tublit ja tervet last, 8a tütar ja 13a poeg 🙂 Endal vanust 33a, seega küll jõuab veel ka rasedaks jääda 😉

Oleme positiivsed!

Täna helistab arst mulle ja saab paika panna edasise plaani, kuna mul üks mammuke külmas, siis proovin kõigepealt veel sellega.

Päikest kõigile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
kypsiseke- ma saan mais alles 30, küll jõuame rasestuda veel 🙂 mul ka kodus 8a tirts kasvamas!

Endast siis nii palju, et arsti vastuvõtule lähen 9.veebruar, eks siis selgub, kas lubatakse külmaringile või mitte, kõik oleneb taas emaka limaskesta paksusest 🙂 loodan küll parimat, olen kenasti vitamiine söönud ja ka rasedate vitamiine!!
Samuti lasen pap test ära teha 🙂 eks siis näha ole, mis edasi saab!
Selle aastal peaksingi taas kontrolli minema, tuli ka kutse koju’!

olge tublid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänane veretesti näit 3,6, seega nagu oli arvata, negatiivne.

Arsti juurest ka helistati, edasine plaan siis nii, et kui nüüd veebruari lõpus uued päevad hakkavad, siis helistan arstile, pannakse aeg ultrahelisse, et vaadata, kuidas on emaka limaskesta paksus jne. Ja kui kõik ilusti korras, siis saab märtsis siirdada minu ainukese külmutatud mammu, kes sai külma 6 või 7 päevaselt alles, täpselt ei teagi.

Nüüd siis ootan juba veebruari lõppu 🙂 Samm lähemale külmaringile ja ka minu kallim tuleb just siis kaugelt töölt koju 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka arsti uued korraldused ja süstimiseks läheb 17.02;-)
Olen küll selle kunagi juba läbi teinud aga jänes tungib vaikselt püksi juba 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate jaanuar 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.