Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate jaanuar 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 135 )

Teema: IVF-kate jaanuar 2017

Postitas:

Avaldus ikka tuleb digiallkirjastada ja meilile saata, väga mugav ja kiire!

Clexanet tarvitasin peale hüperit, kui siirdamisele ei lastud ja nädal aega käisin haiglas tilgutit saamas, süstisin siis lisaks jah 🙂
Valu on ikka nii individuaalne, mina ei kartnud süstida, aga veidi nagu kipitas..
tol ajal, kui selle teekonnaga alustasin, eelmise aasta sügisel siis, hakkasin enda jaoks kinnist blogi pidama, et asjad ei ununeks… mul on siiralt kahju, et ma oma kõhus pilti ei teinud..
paljud oleks ära minestanud, sõna otseses mõttes..vaatepilt, mis toimus mul kõhul, oli kohutav..
sünnitamine on palju meeldivam 🙂 olin õhupallist suurem, kõht oli sinine clexanest, otsisin pidevalt kohta kuhu süstida, mida polnud, polnud ühtegi vaba kohta kõhul.. gonal ja teised süstid kökimökid selle kõrval :)!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldus ikka tuleb digiallkirjastada ja meilile saata, väga mugav ja kiire!

Clexanet tarvitasin peale hüperit, kui siirdamisele ei lastud ja nädal aega käisin haiglas tilgutit saamas, süstisin siis lisaks jah
Valu on ikka nii individuaalne, mina ei kartnud süstida, aga veidi nagu kipitas..
tol ajal, kui selle teekonnaga alustasin, eelmise aasta sügisel siis, hakkasin enda jaoks kinnist blogi pidama, et asjad ei ununeks… mul on siiralt kahju, et ma oma kõhus pilti ei teinud..
paljud oleks ära minestanud, sõna otseses mõttes..vaatepilt, mis toimus mul kõhul, oli kohutav..
sünnitamine on palju meeldivam olin õhupallist suurem, kõht oli sinine clexanest, otsisin pidevalt kohta kuhu süstida, mida polnud, polnud ühtegi vaba kohta kõhul.. gonal ja teised süstid kökimökid selle kõrval :)!!!

Uhh mul neid süste veel jäänud 17 😛 Kannatab ära, avastasin, et unise peaga kõige lihtsam teha, siis ei jõua ennast ülesse kruttida. Tilka sain ma kolm päeva, tänasest tilgavaba, käed mõlemad aga potisinised, õnneks see mööduv nähtus. Aga jahh, kuidagi karjuvalt ebaõiglane on see kõik, pikk teekond, süstimised jne ja siis teine nii kui meest näeb on lapseootel 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel toonitati, et rasedustesti pean laskma teha kindlasti kas hommikusest uriinist või hommikusest verest.

Siit küsimus, et miks arstid ütlevad, et apteegiteste teha ei tohiks jne?
Kas annavad äkki valepositiivset kuna keha igast otsast hormoone täis topitud?
Või on keegi ikkagi kodus tavalisi teste ka teinud näiteks paar päeva enne veretesti aega?
Kuidagi pikk aeg tundub see 2 nädalat oodata…

Nad ei soovita ilmselt sel põhjusel, et paljud tekkinud rasedused katkevad juba päevadega. Kodune test näitab kaht triipu ja siis saabuvad päevad, paanika ja masendus. Valepositiivse kartust ei peaks olema, sest need pole need hormoonid.

Ovitrelle võib küll anda valepositiivse tulemuse. Enam täpselt ei mäleta mitu päeva see oli. Äkki kuni 10 päeva? See info peaks kirjas olema ka ravimi infolehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi öelda, kuidas seda digiallkirjastataud avaldust teha saab? Vabandan, aga pole varem teinud ja haigekassalehelt mitte ei leia sellist kohta.
Lihtsam on vist paberil tähitud kirjaga saata 🙂

Minul olid eile õhtul sellised imelikut torked emakas, selline tunne, nagu mu pisike siirdatud mannatera oleks mööda emakat ringi jooksnud 😀

Hommikul rääkisin oma õega, tema ka hariduselt arst(patoloog). Ütles, et 5 päevased pidid juba pesastumisega algust tegema, et äkki ta oli nii tubli juba ja leidis omale sobiva pesakese 🙂

Aga üldiselt on enesetunne ikka selline imelik, otseselt kuskilt ei valuta, aga olen nii väsinud ja mittemidagi ei viitsi teha. Imelikud isud on mul niikuinii koguaeg, mees juba naeris, et mis siis veel saab, kui ma päriselt juba rase olen? 😀 Muidu ma näiteks tatart ei fänna, aga no täna tuli lampi selline isu, et tahan tatraga piimasuppi ja tegingi ja sõin ja nii kuradima hea tundus 🙂

Aga tööle tagasi minna kardan meeletult….ei tea kuidas sellest hirmust lahti saada. Hetkel haigusleht aga homme pean perearstile teada andma, millal tööle tahan minna…
Ei tohiks ju praegu tõsta midagi ja muidu ka vaikselt võtma, samas tööaeg on mul 06.00 kuni 18.00, ehk siis 12 tunnised päevad ja tööiseloom siis nii arvuti taga kui mööda poodi ringi jooksmine kui ka kauba vastuvõtt mis eeldab ka füüsilist pingutust. Töötan siis suuremas poeketis vahetusevanemana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnatibu, pikad paid ja suured kallistused! Ebaõnnestumine on mõnikord tõesti kohe eriti raske. Usun, et puhkus teeb sulle kindlasti head.

Sain esimese täisringiga positiivse vt (näit üle saja). Kahjuks katkes suhteliselt kiiresti. Ootasin ka hullu uputust, aga sarnaselt sinule oli tavapärasest palju tagasihoidlikum.
Sellele järgnes kaua oodatud külmaring. Sain taas üsna vara triibulise testi. Triip oli küll hele, aga siiski nähtav. Vt vastus oli kõigest viis. Arst arvas, et küllap keegi ikka pesa tegi, aga kõik ei läinud nii nagu pidi. Sul oli näit 10. Eks sel põhjusel test kahte triipu ka näitas.
Ehk said sellest jutust mõne vastuse oma küsimustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, siit lingilt leiad avalduse täitmiseks (keri täitsa alla): https://www.haigekassa.ee/et/blanketid-inimesele

Täiendava ravimihüvitise avaldus on seal ka.

Salvesta need doc kujul arvutisse, täida ära, allkirjasta digitaalselt ning saada meilile 🙂

Selle lingi peaks vist uue kuu teema algusesse ka panema. Siis ei pea haigekassa kodulehelt otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis mina kohaliku haigla registratuurist kohapeal küsimas, et kas oma raha eest on võimalik teha vereproovi raseduse tuvastamiseks? Vastus, jah saab küll. Küsisin siis, et oskate öelda, mis see maksab? Selle peale vastati, et oi hinda me küll ei tea, hind selgub siis, kui tulete verd andma ja õde parebid ja arve vormistab….et nagu jah, mis summaga ma siis arvestama pean? Ütlesid, et meil tavaline haigekassa hinnakiri. Kust ma saan internetist seda vaadata, mis umbkaudselt see veretest maksab või oskab keegi ise öelda?
Kui alla 30 euri, siis teen kohapeal, kuna Tallinnasse sõiduks kuluks juba 30 euri ära, siis pole nagu mõtet yhe proovi pärast suurde linna sõita ju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.riigiteataja.ee/akt/130122016013
Kui siin panna otsingusse lühend hcg, siis sellel real näitab, et 5.98. Sama hind on ka synlab`is.
30 euri see kindlasti ei maksa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.riigiteataja.ee/akt/130122016013
Kui siin panna otsingusse lühend hcg, siis sellel real näitab, et 5.98. Sama hind on ka synlab`is.
30 euri see kindlasti ei maksa ????

Tänud vastamast 🙂
Kui see nii vähe maksab, siis võib ju kindluse mõttes lausa mitu korda lasta proovi teha näiteks paaripäevase vahega, et kas hcg suureneb ilusti jne 🙂

Kas keegi on käinud ka enne arsti poolt määratud kuupäeva veretesti tegemas?
Minul määeratud testi kuupäevaks 1 veebruar, mis on siis täpselt 14 päeva peale siirdamist, siirdati mulle aga juba 5 päevane embrüo. Tegelikult peaks juba paar päeva varem siis ka miskit näha olema.
Aga kuna ma olen nii kannatamatu, siis arvatavasti testin end mitu korda, nii haiglas verest kui koduse rasedustestiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, mulle siirdati TÜK-is samuti 5-päevased blastod ning vereproov tehti juba täpselt nädala pärast. Tartus on see blastode puhul tavaline. Sel puhul on hcg näit selleks hetkeks üsna madal (mul näiteks oli 27, keskmine on sel päeval 25), aga raseduse näitab ära. Ma ise tegin oma raha eest 2 päeva hiljem kordustesti, lihtsalt südame rahustamiseks ning tulemus oli vahepeal kenasti kasvanud. Ma küll ei tea, miks Tallinnas nii pikka vahet tahetakse hoida, aga tegelikult võiks nii 10 päeva peale blastode siirdamist ka kõige tavalisemad kodused testid tulemuse ära näidata.

Parim hcg tabel, mida olen kohanud, asub siin:
http://www.babymed.com/hcg-blood-level-by-week-during-pregnancy-is-it-normal

Seda, milline nädal pluss päev ivfitajal parasjagu käsil on, saab teada siin:
http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-IVF-Due-Date-Calculator-by-Date-of-Transfer-Retrieval-Ovulation-or-Insemination

Nädal peale 5-päevase blasto siirdamist on 3+5 😉

Edu sulle ja kõigile teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITKs on jah tavapärane, et veretest on 14 päeva pärast siirdamist. Tegin ise eelnevalt veretesti 10 päeva pärast siirdamist, nii oli hea arvutada, et kas 14. päevaks on tõus neljakordne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.01 17:08; 08.01 15:33; 09.01 18:51; 10.01 08:00; 14.01 22:23; 19.01 08:10; 20.01 19:53; 26.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti teen ise ka ühe veretesti mõni päev enne 1 veebruarit. 1 veebruaril oleks mul raseduse suurus juba 4+5.
Loomulikult kui enne päevad ei hakka, see oleks küll väga väga kurb…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg oleks 6. oktoober, vaim on lihtsalt juba nii nii valmis ja lootus nii suur 🙂
Reaalselt tuleks pisike septembrikas hoopis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh ma ei teagi kas nüüd nutta või naerda, hommikul sain siis teada palju meid siis viljastus 15-st vaid kaks mammu sai külma, ometi oli saak ju hea, meele teeb see mõrudaks. Nüüd peab ootama märtsikuud, loodetavasti elavad mammud sulatamise kenasti üle ja meie kauaoodatud ime saab alguse. Kuid nutumaik on kurgus, terve maailm kukkus kolinal kokku. Positiivne on see, et enesetunne täna on hea, õhupall kerest on kadunud, enam ei surise üle kere ja kerge on kingata. Üritan siin veel arsti kätte saada, homsest tööle tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh ma ei teagi kas nüüd nutta või naerda, hommikul sain siis teada palju meid siis viljastus 15-st vaid kaks mammu sai külma, ometi oli saak ju hea, meele teeb see mõrudaks. Nüüd peab ootama märtsikuud, loodetavasti elavad mammud sulatamise kenasti üle ja meie kauaoodatud ime saab alguse. Kuid nutumaik on kurgus, terve maailm kukkus kolinal kokku. Positiivne on see, et enesetunne täna on hea, õhupall kerest on kadunud, enam ei surise üle kere ja kerge on kingata. Üritan siin veel arsti kätte saada, homsest tööle tagasi.

Ole tugev ja püüa olla positiivne 🙂
See on nagu loterii, kunagi ei tea ette, mis juhtub

Minul küpses samamoodi valmis viljastunud viiest ainult kaks. Üks siirdati ja kehvem jäi veel jälgimisele. Täna just sain siis teada hea uudise, et ka see kehvem mammuke kasvas ilusti tublik ja on praeguseks juba sügavkylmas 🙂
Minul siis praegu möödas 5 päeva siirdamisest ja 10 päeva punktsioonist. Mega ärevus hakkab juba sisse tulema, homme on ka esimene tööpäev üle 3 nädala ja ka see tekitab masendust. Kolmapäevast kuni reedeni vahemikus peaks mul muidu päevad hakkama, ja nii nii väga kardan, et hakkavadki…

Aga sinule suured kallid ja paid ja küll see märts ka juba kiirelt paistab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:21; 23.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh ma ei teagi kas nüüd nutta või naerda, hommikul sain siis teada palju meid siis viljastus 15-st vaid kaks mammu sai külma, ometi oli saak ju hea, meele teeb see mõrudaks. Nüüd peab ootama märtsikuud, loodetavasti elavad mammud sulatamise kenasti üle ja meie kauaoodatud ime saab alguse. Kuid nutumaik on kurgus, terve maailm kukkus kolinal kokku. Positiivne on see, et enesetunne täna on hea, õhupall kerest on kadunud, enam ei surise üle kere ja kerge on kingata. Üritan siin veel arsti kätte saada, homsest tööle tagasi.

Ole tugev ja püüa olla positiivne ????
See on nagu loterii, kunagi ei tea ette, mis juhtub

Minul küpses samamoodi valmis viljastunud viiest ainult kaks. Üks siirdati ja kehvem jäi veel jälgimisele. Täna just sain siis teada hea uudise, et ka see kehvem mammuke kasvas ilusti tublik ja on praeguseks juba sügavkylmas ????
Minul siis praegu möödas 5 päeva siirdamisest ja 10 päeva punktsioonist. Mega ärevus hakkab juba sisse tulema, homme on ka esimene tööpäev üle 3 nädala ja ka see tekitab masendust. Kolmapäevast kuni reedeni vahemikus peaks mul muidu päevad hakkama, ja nii nii väga kardan, et hakkavadki…

Aga sinule suured kallid ja paid ja küll see märts ka juba kiirelt paistab ????

See siis mina tegelikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilku, kahjuks ei anna palju rakke seda garantiid, et paljud viljastuvad ja arenevad edasi. Aga vähemalt on kaks tubli tegelast külmas. Teinekord piisabki ainult ühest tragist tegelasest. Mulle meenub siit nurgakesest üks juhtum, kus külmas oligi üks ja see üks elas sulatamise ilusasti üle ning sellest arenes ka rasedus 🙂

Mul endal on mõlemal täisringil saadud üsna palju rakke (esimesel üle kahekümne ning teisel üle kümne, päris täpseid numbreid enam ei mäleta) ning viljastumise ning edasi arenemise protsent on olnud üsna väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi oskab öelda kuidas ma saan aja nova vitas kordusvisiidile? arst kirjutas mulle proovide tulemused aga ei yhtegi sõna selle kohta millal saan minna järgmisele visiidile, et edasised ravid ja tegevused kokku leppida… kas ma pean registratuurist uue aja panema ja taaskord maksma visiiditasu ? itk-s pakkus arst ikka kohe ise uue aja… täiesti segaduses..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis olin täna nii kannatamatu, et andsin ikka oma kainele mõistusele alla ja läksin ostsin apteegist rasedustesti. Tegin selle ka kohe ära, olin kindel, et ei näita midagi, kuna aega nii vähe möödas, aga näed, tuli 2 triipu 🙂
Õnnest veel ei hõiska, aga mingisuguse sisemise rahu andis sisse küll natuke, vähemalt nüüd ma nii paaniliselt ei karda, et päevad hakkavad.
Testil teine triip on hästi heleroosa, aga ikkagi olemas, ka mõlemad lapsed mul kodus vaatasid, et ka nende meelest on 2 triipu 🙂
Tst oli Biocardi plaattest, tundlikkus 10 ja tehtud päevasest uriinist. Minul pole sama testiga varem triipe tulnud.
Arvan, et lähen teen juba sel kolmapäeval või neljapäeval haiglas ka veretesti, keegi siin eespool kirjutas ka, et käinud nädal peale siirdamist veretestil, kui on siirdatud juba 5 päevane embrüo.

Päikest ja lootust kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 11 saadud rakust viljastus ja läks külma ka ainult 2 tk! Veebruaris külmaringile eks näis mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis olin täna nii kannatamatu, et andsin ikka oma kainele mõistusele alla ja läksin ostsin apteegist rasedustesti. Tegin selle ka kohe ära, olin kindel, et ei näita midagi, kuna aega nii vähe möödas, aga näed, tuli 2 triipu ????
Õnnest veel ei hõiska, aga mingisuguse sisemise rahu andis sisse küll natuke, vähemalt nüüd ma nii paaniliselt ei karda, et päevad hakkavad.
Testil teine triip on hästi heleroosa, aga ikkagi olemas, ka mõlemad lapsed mul kodus vaatasid, et ka nende meelest on 2 triipu ????
Tst oli Biocardi plaattest, tundlikkus 10 ja tehtud päevasest uriinist. Minul pole sama testiga varem triipe tulnud.
Arvan, et lähen teen juba sel kolmapäeval või neljapäeval haiglas ka veretesti, keegi siin eespool kirjutas ka, et käinud nädal peale siirdamist veretestil, kui on siirdatud juba 5 päevane embrüo.

Päikest ja lootust kõigile ????

Palju õnne! Millal sul siirdamine oli?
Mul vist ebaõnnestus. Tunne on selline päevade-eelne ja õrn määrimine oli ka enne. Siirdati 20.01 5päevane. Tänane test oli negatiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.01 09:30; 04.01 16:48; 04.01 17:52; 10.01 08:57; 11.01 21:49; 17.01 09:11; 18.01 20:21; 24.01 18:21; 24.01 20:39; 26.01 19:59; 26.01 21:01; 27.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis olin täna nii kannatamatu, et andsin ikka oma kainele mõistusele alla ja läksin ostsin apteegist rasedustesti. Tegin selle ka kohe ära, olin kindel, et ei näita midagi, kuna aega nii vähe möödas, aga näed, tuli 2 triipu
Õnnest veel ei hõiska, aga mingisuguse sisemise rahu andis sisse küll natuke, vähemalt nüüd ma nii paaniliselt ei karda, et päevad hakkavad.
Testil teine triip on hästi heleroosa, aga ikkagi olemas, ka mõlemad lapsed mul kodus vaatasid, et ka nende meelest on 2 triipu
Tst oli Biocardi plaattest, tundlikkus 10 ja tehtud päevasest uriinist. Minul pole sama testiga varem triipe tulnud.
Arvan, et lähen teen juba sel kolmapäeval või neljapäeval haiglas ka veretesti, keegi siin eespool kirjutas ka, et käinud nädal peale siirdamist veretestil, kui on siirdatud juba 5 päevane embrüo.

Päikest ja lootust kõigile

Palju õnne! Millal sul siirdamine oli?
Mul vist ebaõnnestus. Tunne on selline päevade-eelne ja õrn määrimine oli ka enne. Siirdati 20.01 5päevane. Tänane test oli negatiivne.

Minul oli siirdamine 18.01, siirdati ka 5 päevane. Homme saab siis nädal siirdamisest. Vaatan võibolla lähen teen neljapäeva hommikul veretesti, vaatab mis siis näitab 🙂 Sinnamaani hoian hinge kinni ja loodan, et päevad ei hakka.
Minul arst toonitas, et isegi kui määrima hakkab, siis kindlasti kasutaksin crinone geeli edasi, et määrimine ei tähenda veel et katkemine on vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis olin täna nii kannatamatu, et andsin ikka oma kainele mõistusele alla ja läksin ostsin apteegist rasedustesti. Tegin selle ka kohe ära, olin kindel, et ei näita midagi, kuna aega nii vähe möödas, aga näed, tuli 2 triipu
Õnnest veel ei hõiska, aga mingisuguse sisemise rahu andis sisse küll natuke, vähemalt nüüd ma nii paaniliselt ei karda, et päevad hakkavad.
Testil teine triip on hästi heleroosa, aga ikkagi olemas, ka mõlemad lapsed mul kodus vaatasid, et ka nende meelest on 2 triipu
Tst oli Biocardi plaattest, tundlikkus 10 ja tehtud päevasest uriinist. Minul pole sama testiga varem triipe tulnud.
Arvan, et lähen teen juba sel kolmapäeval või neljapäeval haiglas ka veretesti, keegi siin eespool kirjutas ka, et käinud nädal peale siirdamist veretestil, kui on siirdatud juba 5 päevane embrüo.

Päikest ja lootust kõigile

Palju õnne! Millal sul siirdamine oli?
Mul vist ebaõnnestus. Tunne on selline päevade-eelne ja õrn määrimine oli ka enne. Siirdati 20.01 5päevane. Tänane test oli negatiivne.

Minul oli siirdamine 18.01, siirdati ka 5 päevane. Homme saab siis nädal siirdamisest. Vaatan võibolla lähen teen neljapäeva hommikul veretesti, vaatab mis siis näitab ???? Sinnamaani hoian hinge kinni ja loodan, et päevad ei hakka.
Minul arst toonitas, et isegi kui määrima hakkab, siis kindlasti kasutaksin crinone geeli edasi, et määrimine ei tähenda veel et katkemine on vms.

Ma ühtki rohtu ei võta, loomulik tsükkel.
Mul küll testiks (eriti vähese tundlikkusega) vist oli veel varavõitu ka (siirdamine oli reedel), aga no nii täpselt päevade-eelne tunne on. Ja mingit muud tunnet ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.01 09:30; 04.01 16:48; 04.01 17:52; 10.01 08:57; 11.01 21:49; 17.01 09:11; 18.01 20:21; 24.01 18:21; 24.01 20:39; 26.01 19:59; 26.01 21:01; 27.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis täna vereproovi andmas, ei suutnud enam kannatada, hirm on nii suur, et kas pole rase või on juba ära peetunud.
Biocardi testiga sain kaks õrna triipu, samas benu testidega täielik null..
Enesetunne on ka nukker, mitu päeva jube peavalu ja paratsetamool ei aita ja midagi muud ju võtta ei tohi 🙁
Kui enne oli rinnad mega valusad ja paistes ja kõvad siis nyyd juba eilsest on rinnad taas pehmeks läinud.
Samas kõhus on ikkagi raseda tunne, kõhuli magada ebamugav, panen teki v padja vahele, hambaid pestes hommikuti ajab öökima, erinevad lõhnad ei meeldi ja isud ka juba vahelduvad.

Saan aru, et veretesti paberil on kirjas number, mul vist peaks siis olema see suurem kui 25 nagu saan aru?
Kui olen rase, siis raseduse suurus täna 3+6

Kui nüüd negatiivne vastus tuleb, ei kujuta ette kuidas suudan homsest 3 pikka päeva tööl vastu pidada oma kurvastusega…

Aga tuleb loota parimat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

kypsiseke– looda ikka parimat, ära kurvasta 🙂 kurvastusega tuleb toime tulla ja me kõik siin kindlasti oleme korra või mitu sellega kokku puutunud.. kurvastus on see, mis möödub!!

Endast siis- ikka jätkuvalt ootan mensese algust, et saaks arstile juba minna..kui eelmine kuu hilines tsükkel üle 40päeva, siis nüüd ei teagi 🙂
Muideks naised siin, mina sain eelmisel nädalal postiga kirja, kus mind kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule!! Kuna mulle igal aastal arst seda pap testi teeb, siis nüüd, kui arstile helistan, et uuele külmaringile minna, palun tal see ära teha.. eelmisel aastal oli testis veidi muutusi, aga ei midagi hullu, tehti ka kolposkoopia, aga see oli ka korras!!
Kas teie olete tublid ja testite end ikka arsti juures :)??

Hoian kõigile pöidlaid, meid on tõesti siin palju

pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

kypsiseke– looda ikka parimat, ära kurvasta ???? kurvastusega tuleb toime tulla ja me kõik siin kindlasti oleme korra või mitu sellega kokku puutunud.. kurvastus on see, mis möödub!!

Endast siis- ikka jätkuvalt ootan mensese algust, et saaks arstile juba minna..kui eelmine kuu hilines tsükkel üle 40päeva, siis nüüd ei teagi ????
Muideks naised siin, mina sain eelmisel nädalal postiga kirja, kus mind kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule!! Kuna mulle igal aastal arst seda pap testi teeb, siis nüüd, kui arstile helistan, et uuele külmaringile minna, palun tal see ära teha.. eelmisel aastal oli testis veidi muutusi, aga ei midagi hullu, tehti ka kolposkoopia, aga see oli ka korras!!
Kas teie olete tublid ja testite end ikka arsti juures :)??

Hoian kõigile pöidlaid, meid on tõesti siin palju

pisike22

Umbes viimased kolm aastat olen käinud umbes 6 kuu kuni aasta tagant kolposkoopias, on kerge düsplaasia, aga ei midagi hullu, vajab lihtsalt jälgimist.
Kuskile sõeluuringule pole kunagi veel kutset saanud, ju siis minu sünniaasta pole olnud väljavalitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab et ei läinud meie mammu kasvama 🙁

Vastus siis selline,
Uuring Lühend Tulemus ühik referents
hCG(intaktne+fb) S,P-hCG(intact+fb) 2,6 mlU/ml 0,5-5,3

Kurb 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siirdamine oli 18.01 ja VT 30ndal,aga ei jaksa testiga enam oodata ja teed reedel testi ära.kardan niiiii väga 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, väga kahju, pea vastu! Igaks juhuks küsin – sa ikka tead, et Ovitrelle võib 10 päeva hiljem positiivse rasedustesti anda? Ehk seepärast oli sul esimene test positiivne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.01 17:08; 08.01 15:33; 09.01 18:51; 10.01 08:00; 14.01 22:23; 19.01 08:10; 20.01 19:53; 26.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, kurb kuulda, et nii läks. Pea vastu! Mul oli siirdamine enne jõule ning lootsin siiralt jõuluimele.Rääkisin oma kõhuga ja polnud ühtegi märki, et kasvama midagi ei läinud. 27.detsember oli veretest ja tulemus negatiivne. Kogu loodud illusioon varises kokku. Kurbustunne oli kirjeldamatu.
Huvitav on see, et kolm päeva pärast siirdamist tekkis äkitselt tühi tunne ja tekkis teadmine, et ei õnnestunud. Selle tunde surusin kohe maha ja sisestasin endale vaid positiivseid mõtteid. Kogu selle seikluse vahele mahtus ka sõbranna tite uudis, mis loomulikult jalust niitis. Mina ju pidin olema järgmine!
Nüüd olen taas uue ringi alguse eel ja homsest hakkan taas süstima, sest külma midagi ei olnud panna. Kukud ja tõused jälle. Kui tulemust tahad saada, siis pead tegema seda, mida peab tegema!

ragner – edu veretestil. Too meile positiivseid uudiseid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 16:01; 26.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 135 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate jaanuar 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.