Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 323 )

Teema: IVF Mai-Juuni

Postitas:

Siirdamine täna tehtud. 1 jäi külma ja tänane oli väga hea kvaliteediga olnud. Hommikul ärkasin juba 5 mõnusa tujuga ja käisin verd andmas, veri oli korras. Peale protseduuri tulin koju ja olin nii väsinud nii sügavalt 4 tundi päeval. Nüüd on 21.05 veretest ja 22.05 mehega aastapäev 16 aastat, loodame siis kingitust 🙂 Tuleb postiivne ise olla! Ja arst kohe ütles, kui soov ebaõnnestumisel kohe uuesti teha siis kohe uuesti estrofem peale ja kohe uuesti.

Positiivset mõtlemist kõigile! Meie tibud on varsti meiega!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Teisipäeval on siirdamine ja pidin alustama neljapäevast progesterooni kapslitega. Kuna võtan nii palju erinevaid asju, LThyroxine, Omeprazole, Estrofemi kapsleid 2x päevas ja 2x päevas Divigeli, siis ajasin sassi progesterooni kapslite kasutamise päeva. Alustasin päev varem ehk kolmapäeval. Nüüd nädalavahetusel ei saa arstiga kontakti ka.. ei tea mida need progesterooni kapslid täpselt teevad ehk kui halb see nüüd on, et rohkem olen tarvitanud.. Äkki keegi oskab selgitada.

Korralik iiveldus, kõhuvalu, peavalu ka nendest ravimitest tekkinud. Pole ammu nii hädine olnud.

LP

Mina võtsin kogemata mõned päevad enne siirdamist topelt annuse estrofemi ja googeldasin end hulluks. Östrogeeni ja progesterooni kombinatsioonis tekib pesastumiseks sobiv aken ja seega vale rohtude võtmine võib siirdamise edukust pärssida. Progesterooni tuleks hakata võtma selle järgi, kui vana on sinu embrüo, st sa oled nüüd kehaliselt päeva embrüost ees. Samas kui sul on pigem madal progesterooni tase, ei pruugi sel negatiivert mõju olla. Loodetavasti saad arsti ikka esmaspäeval kätte ja nõu pidada, kas siirdamine teha ikka selles tsüklis või mitte. Minul estrofemi eksimusest sõltumata läks õnneks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 14:26; 07.05 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul nüüd ka elu esimene IVF läbitud ja ootan nüüd kas äkki õnnestub. Alustasin aprillis ja 04.05 siirdati kaks mammut (külma läks 8 ), kuna muł on liited emakas ja õnnestumise protsent on väga väike, siis arst arvas, et äkki üks toetab teist ja vähemalt ühel oleks võimalus edasi areneda. Tänaseks on siis 4 päev peale siirdamist. Eile tööl püsti olles oli kõhus pidevalt kerged päevade moodi valud, loodan, et see ei ole mingi halb märk.  Veretestile 14.05

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

 

Liitun teiega. 03/05 oli siirdamine (külmaring) ning minuga koju tuli 1 kuuepäevane AA blastotsüst. Eile (09/05) tegin hommikul koduse testi, mis minu suureks rõõmuks oli kahe triibuga! Teine triip küll veidi heledam, aga sellegipoolest ilus triip 🙂 Külmas ei ole meil rohkem midagi ning eelnevad 3 katset (1 täisring ja kaks külmaringi) on ebaõnnestunud. Veretest 17/05 ehk tubli nädal veel minna. Rohtudest on 2x päevas Estrofem ja Utrogestan. Sümptomitest torked alakõhus, valusad rinnad ja iiveldus, kuid selle viimase ajan Estrofemi kaela, sest eelmise ebaõnnestunud ringiga iiveldas ka.  Pöidlad pihus kõigile!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu,  meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LP, mismõttes toitumist? Ma olen ka vett joonud, eile üle kahe liitri, aga see ei aidanud väga. Ma taimetoitlane juba 24 aastat, magusat ka väga ei söö, saia näost sisse ei aja, raske ette kujutada, kuidas saaks veel tervislikum olla. Ok, no piimatooted on mu patt võib-olla ja nisust ei ole ka täielikult loobunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu, meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

Luuresina ära küll end tunne!

Kui Sul ei ole tsükliga erilisi probleeme, limaskest on normaalne jne, siis ei ole loomulikku tsüklisse proovimine teps mitte halb variant. Lihtsalt, pead ov testidega jamama ja lootma, et õige siirdamise aeg ei lange nädalavahetusele (ravimitega tsükli puhul neid muresid pole).

Edu! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu, meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

Luuresina ära küll end tunne!

Kui Sul ei ole tsükliga erilisi probleeme, limaskest on normaalne jne, siis ei ole loomulikku tsüklisse proovimine teps mitte halb variant. Lihtsalt, pead ov testidega jamama ja lootma, et õige siirdamise aeg ei lange nädalavahetusele (ravimitega tsükli puhul neid muresid pole).

Edu! ????

Võibolla nüüd loll küsimus, aga minul ka esimene külmaring loomulikku tüklisse tulemas Mai lõpus…minule pole aga OV testidega jamamisest keegi midagi rääkinud. Ainuke asi on ultraheli mingi nädalake enne plus amelgen kapslid tuppe. Miks need OV testid siinpuhul tähtsad on, viljastunud munarakud ju juba külmas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.05 12:45; 04.05 19:53; 05.05 10:35; 05.05 16:50; 10.05 14:18; 25.05 14:22; 31.05 08:45; 31.05 11:34; 09.06 10:20; 10.06 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele Käole. Mul on tehtud eelnevalt 2 FETi loomulikku tsüklisse, ilma igasuguste lisaravamiteta, pole õnnestnud. Ainult loen siin Amelegnist ja progesteroonist, aga mulle neid pole määratud. Seekord kavatsen vähemalt proge pärast siirdamist välja nõuda.

OV test on oluline selleks, et teada saada, millal on parim aeg siirdada. Ovulatsiooni tipphetkest loetaksegi siis vastavalt niipaju päevi kui vana su külmas olev embrüo või blastotsüst on. Aga vat et keha siis selle omaks võtaks, et oleks just see õige hetk, see ongi tõeline õnnemäng.

Endale tundub ka loogilisem, et tablettidega nö kunstlikusse tsüklisse siirdamisel on õnnestumisprotsent kõrgem. Seda mu arust näitavad ka siinsete lood. Samas mu raviarst seda ei kinnitanud, ütles, et õnnestumises pole vahet, kas on loomulikku v tablettidega. Samas kui NV-s korra ka konsultatsioonil käisin, öeldi, et nedmad loomulikku teevad väga väha. Muidu tegutsen Pelgus.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu, meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

Luuresina ära küll end tunne!

Kui Sul ei ole tsükliga erilisi probleeme, limaskest on normaalne jne, siis ei ole loomulikku tsüklisse proovimine teps mitte halb variant. Lihtsalt, pead ov testidega jamama ja lootma, et õige siirdamise aeg ei lange nädalavahetusele (ravimitega tsükli puhul neid muresid pole).

Edu! ????

Võibolla nüüd loll küsimus, aga minul ka esimene külmaring loomulikku tüklisse tulemas Mai lõpus…minule pole aga OV testidega jamamisest keegi midagi rääkinud. Ainuke asi on ultraheli mingi nädalake enne plus amelgen kapslid tuppe. Miks need OV testid siinpuhul tähtsad on, viljastunud munarakud ju juba külmas?

Ov ajast sõltub siirdamise aeg. Mul kästi ov teste teha selleks, et juhul kui ov ikkagi peaks varem aset leidma, võtaksin kliinikuga ühendust ja ju siis oleks mind varem vastuvõtule kutsutud. Toimetan Pelgus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrunhein, kas Sul päev enne siirdamisi progesterooni taset mõõdeti? Siirdamiseks peab proge olema piisavalt kõrge (min 30 kui ma nüüd ei eksi numbriga), et kui liiga madal, siis ei pidavat siirdamisel erilist pointi olema. Nii ütles mulle minu arst.

Küsi endale proge peale juba varem enne siirdamist, et siirdamise ajaks oleks näit max kõrge. Vaata, mis Su arst kostab selle peale.

Muide. Ma sain loomulikus tsüklis ka ovitrelle süsti, et indutseerida ov kindlale ajale. Katse õnnestus. Ise arvan, et täpselt teada ov aeg ja hea proge näit siirdamise ajal mängisid siin suurt rolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrunhein, kas Sul päev enne siirdamisi progesterooni taset mõõdeti? Siirdamiseks peab proge olema piisavalt kõrge (min 30 kui ma nüüd ei eksi numbriga), et kui liiga madal, siis ei pidavat siirdamisel erilist pointi olema. Nii ütles mulle minu arst.

Küsi endale proge peale juba varem enne siirdamist, et siirdamise ajaks oleks näit max kõrge. Vaata, mis Su arst kostab selle peale.

Muide. Ma sain loomulikus tsüklis ka ovitrelle süsti, et indutseerida ov kindlale ajale. Katse õnnestus. Ise arvan, et täpselt teada ov aeg ja hea proge näit siirdamise ajal mängisid siin suurt rolli.

Proget jah Pelgus mõõdetakse siirdamise päeva hommikul. See mul olnud ikka nii 50 kanti alati. Ja arst ka limaskesta on muudkui aga kiitnud, et kõik kohev ja ideaalne. Ovitrelle’t sain ühe korra, teisel mitte. Aga vat rasedust pole kummalgi korral tekkinud siiski. Päevad muidu väga regulaarsed, ovulatsioon kenasti toimub.

Eks kui nüüd UHsse lähen, uurin siirdamisele eelneva ja järgneva proge kohta.

Mitmes katse sul loomulikus õnnestus muidu, Kägu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrunhein, kas Sul päev enne siirdamisi progesterooni taset mõõdeti? Siirdamiseks peab proge olema piisavalt kõrge (min 30 kui ma nüüd ei eksi numbriga), et kui liiga madal, siis ei pidavat siirdamisel erilist pointi olema. Nii ütles mulle minu arst.

Küsi endale proge peale juba varem enne siirdamist, et siirdamise ajaks oleks näit max kõrge. Vaata, mis Su arst kostab selle peale.

Muide. Ma sain loomulikus tsüklis ka ovitrelle süsti, et indutseerida ov kindlale ajale. Katse õnnestus. Ise arvan, et täpselt teada ov aeg ja hea proge näit siirdamise ajal mängisid siin suurt rolli.

Proget jah Pelgus mõõdetakse siirdamise päeva hommikul. See mul olnud ikka nii 50 kanti alati. Ja arst ka limaskesta on muudkui aga kiitnud, et kõik kohev ja ideaalne. Ovitrelle’t sain ühe korra, teisel mitte. Aga vat rasedust pole kummalgi korral tekkinud siiski. Päevad muidu väga regulaarsed, ovulatsioon kenasti toimub.

Eks kui nüüd UHsse lähen, uurin siirdamisele eelneva ja järgneva proge kohta.

Mitmes katse sul loomulikus õnnestus muidu, Kägu?

Esimene ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis toetavaid ravimeid sa täpselt said, Kägu, kel esimesel korral FET õnnetus? Ja kui vana oled, kui pole saladus? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu, meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

Luuresina ära küll end tunne!

Kui Sul ei ole tsükliga erilisi probleeme, limaskest on normaalne jne, siis ei ole loomulikku tsüklisse proovimine teps mitte halb variant. Lihtsalt, pead ov testidega jamama ja lootma, et õige siirdamise aeg ei lange nädalavahetusele (ravimitega tsükli puhul neid muresid pole).

Edu! ????

Võibolla nüüd loll küsimus, aga minul ka esimene külmaring loomulikku tüklisse tulemas Mai lõpus…minule pole aga OV testidega jamamisest keegi midagi rääkinud. Ainuke asi on ultraheli mingi nädalake enne plus amelgen kapslid tuppe. Miks need OV testid siinpuhul tähtsad on, viljastunud munarakud ju juba külmas?

Ov ajast sõltub siirdamise aeg. Mul kästi ov teste teha selleks, et juhul kui ov ikkagi peaks varem aset leidma, võtaksin kliinikuga ühendust ja ju siis oleks mind varem vastuvõtule kutsutud. Toimetan Pelgus.

See on kusjuures huvitav, tundub, et erinevad arstid/haiglad tegutsevad erinevalt. Mina toimetan itk’s. 24.05 FET plaanis. Eelmine kuu tegin BeReady testi, millel imiteeritakse päris siirdamist, rohtude kui kõige muuga. OV testist pole kordagi juttu olnud. Umbes nädal enne siirdamist on ultraheli,kus arst kontrollib limaskesta jne ja määrab siirdmisaja ja ravimid vastavalt. Beready testi järgi langeski kõige õigem siirdamisaeg täpselt sinna,mis arst määranud oli rohtude ja vaatlusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis toetavaid ravimeid sa täpselt said, Kägu, kel esimesel korral FET õnnetus? Ja kui vana oled, kui pole saladus? ????

Vanust on mul 36.

Täpsustan, et mul õnnestus esimene loomulikku tsüklisse tehtud fet. Estrofemiga tsüklisse fet oli tulemus ümmargune null kuigi näitajad (proge, limaskest, embrüo kvaliteet) olid väga head. Seetõttu ma julgustasingi Sind, et ära tunne end halvasti, et Sa Estrofemist loobusid. Kui oma tsükkel toimib normaalselt (sh limaskest on ok), siis see ei pruugi üldse nii olla, et Estrofemiga tsükli puhul oleks ilmselt paremad väljavaated. ????

Ravimitest oli mul alates 5p enne siirdamist progesteroon (Amelgen 400mg) ja profülaktikaks 75mg Hjertemagnyl igal õhtul. Samuti pidin võtma 5p jooksul enne siirdamist igal õhtul ühe Medroli, et immuunsüsteemi aktiivsust natukene maha tõmmata. Noh, ja ovitrellega saime ov sättida kindlale ajale. Pärast siirdamist jäid iga õhtune Amelgen ja Hjertemagnyl. Pluss, võtan ka nö omal käel vitamiine – foolhape, alates siirdamisest elevit prenatal (siis jätsin foolhappe eraldi ära, sest seal sees on foolhape olemas), omega3 kapslid, D vitamiini võtsin sügisest alates.

Edu Sulle! ☀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul punktsioon ülehomme – veidi ärev tunne sees.

Kas saab kasvõi ühe kvaliteetse raku kätte…. palun,palun,palun….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Estrofemist peale esimest päeva, ei ole suuteline võtma. Korralikud peavalud, nagu vati sees olek, mõte ei tööta absoluutselt, mälu on olematu, kõndimisel raske hingata, iiveldus ja samas hull söögiisu, jalgades raskus ja ka valu, meeleolu langus, ühesõnaga nagu konkreetne zombi. Ma ei tea, võib-olla oleks keha harjunud ära selle rohuga pikapeale, ei oska öelda.

Helistasin arstile. Tuleb siirdamine loomulikku tsüklisse. Tunnen ennast luuserina, kes ei ole nõus piisavalt kannatama ülla eesmärgi nimel.

Luuresina ära küll end tunne!

Kui Sul ei ole tsükliga erilisi probleeme, limaskest on normaalne jne, siis ei ole loomulikku tsüklisse proovimine teps mitte halb variant. Lihtsalt, pead ov testidega jamama ja lootma, et õige siirdamise aeg ei lange nädalavahetusele (ravimitega tsükli puhul neid muresid pole).

Edu! ????

Võibolla nüüd loll küsimus, aga minul ka esimene külmaring loomulikku tüklisse tulemas Mai lõpus…minule pole aga OV testidega jamamisest keegi midagi rääkinud. Ainuke asi on ultraheli mingi nädalake enne plus amelgen kapslid tuppe. Miks need OV testid siinpuhul tähtsad on, viljastunud munarakud ju juba külmas?

Ov ajast sõltub siirdamise aeg. Mul kästi ov teste teha selleks, et juhul kui ov ikkagi peaks varem aset leidma, võtaksin kliinikuga ühendust ja ju siis oleks mind varem vastuvõtule kutsutud. Toimetan Pelgus.

See on kusjuures huvitav, tundub, et erinevad arstid/haiglad tegutsevad erinevalt. Mina toimetan itk’s. 24.05 FET plaanis. Eelmine kuu tegin BeReady testi, millel imiteeritakse päris siirdamist, rohtude kui kõige muuga. OV testist pole kordagi juttu olnud. Umbes nädal enne siirdamist on ultraheli,kus arst kontrollib limaskesta jne ja määrab siirdmisaja ja ravimid vastavalt. Beready testi järgi langeski kõige õigem siirdamisaeg täpselt sinna,mis arst määranud oli rohtude ja vaatlusega.

Olen aru saanud nii, et ravimitega tsükli puhul pole ov testid olulised, aga kui siirdamine loomulikku tsüklisse, siis ongi huvitav, et kuidas toimida kui ov on juhuslikult varem ära olnud. Isegi väga regulaarse tsükli puhul võib seda ette tulla ju (ov teste olekski just ettevaatusabinõuna mõistlik teha).

Aga eks jah erinevatel arstidel erinevad lähenemised ja ju siis pole alati neid vajalik teha ????‍♀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teie seltskonnaga uuesti.

Üks laps on olemas IVFi teel. Teist oleme proovinud saada nüüd juba 1,5 aastat (2 täisringi ja 1 FET).

Vahepeal vahetasin arsti. Hetkel käsil uus FET ja krõbistan Estrofemi. Raviskeemis on nüüd lisaks terve hunnik vitamiine (keha üldise seisundi toetamiseks) ja pentoxyphylline (verevarustuse parandamiseks). Sain arsti vahetamisest justkui uut energiat ja lootust.

FET plaanis 24-25.05

Soovin kõigile õnnestumisi!

Joki

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 11.05 12:40; 24.05 18:08; 28.05 10:05; 28.05 15:38; 28.05 15:41; 30.05 00:06; 30.05 09:09; 30.05 17:51; 31.05 11:24; 01.06 11:22; 01.06 11:36; 01.06 13:41; 02.06 11:44; 02.06 12:59; 03.06 09:35; 03.06 14:41; 04.06 12:52; 05.06 19:20; 07.06 12:37; 08.06 08:24; 08.06 09:15; 09.06 09:36; 10.06 10:51; 16.06 08:38; 16.06 10:21; 17.06 15:46; 17.06 20:35; 21.06 15:17; 22.06 08:13; 10.07 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis toetavaid ravimeid sa täpselt said, Kägu, kel esimesel korral FET õnnetus? Ja kui vana oled, kui pole saladus? ????

Vanust on mul 36.

Täpsustan, et mul õnnestus esimene loomulikku tsüklisse tehtud fet. Estrofemiga tsüklisse fet oli tulemus ümmargune null kuigi näitajad (proge, limaskest, embrüo kvaliteet) olid väga head. Seetõttu ma julgustasingi Sind, et ära tunne end halvasti, et Sa Estrofemist loobusid. Kui oma tsükkel toimib normaalselt (sh limaskest on ok), siis see ei pruugi üldse nii olla, et Estrofemiga tsükli puhul oleks ilmselt paremad väljavaated. ????

Ravimitest oli mul alates 5p enne siirdamist progesteroon (Amelgen 400mg) ja profülaktikaks 75mg Hjertemagnyl igal õhtul. Samuti pidin võtma 5p jooksul enne siirdamist igal õhtul ühe Medroli, et immuunsüsteemi aktiivsust natukene maha tõmmata. Noh, ja ovitrellega saime ov sättida kindlale ajale. Pärast siirdamist jäid iga õhtune Amelgen ja Hjertemagnyl. Pluss, võtan ka nö omal käel vitamiine – foolhape, alates siirdamisest elevit prenatal (siis jätsin foolhappe eraldi ära, sest seal sees on foolhape olemas), omega3 kapslid, D vitamiini võtsin sügisest alates.

Edu Sulle! ☀️

Aitäh, aitäh! Hjertemagnyl on südameaspiriin, see siis ilmselt trombiriski vältimiseks peal? Ma ei teagi, miks ma seni ei ole lisaprogesterooni saanud (vb mul on siis näit kogu aeg hea olnud), aga seekord siis uurin arsti juures.

Muidu võtan Pregnacare Conception vitamiine ja D vitamiini eraldi.

Loodan väga, et seekord õnnestub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, aitäh! Hjertemagnyl on südameaspiriin, see siis ilmselt trombiriski vältimiseks peal? Ma ei teagi, miks ma seni ei ole lisaprogesterooni saanud (vb mul on siis näit kogu aeg hea olnud), aga seekord siis uurin arsti juures.

Muidu võtan Pregnacare Conception vitamiine ja D vitamiini eraldi.

Loodan väga, et seekord õnnestub!

Tegelikult mul veri näitude järgi liiga “paks” ei ole, aga arst leidis, et kindluse mõttes võiks võtta südameaspiriini ka lisaks (vist oli seetõttu, et mul varasemalt peetumisi olnud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 10.05 13:29; 10.05 14:52; 10.05 16:18; 11.05 09:14; 11.05 11:50; 11.05 11:57; 11.05 22:22; 17.05 11:19; 17.05 18:27; 25.05 20:53; 26.05 15:34; 26.05 18:33; 12.06 12:37; 04.07 13:45; 07.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, aitäh! Hjertemagnyl on südameaspiriin, see siis ilmselt trombiriski vältimiseks peal? Ma ei teagi, miks ma seni ei ole lisaprogesterooni saanud (vb mul on siis näit kogu aeg hea olnud), aga seekord siis uurin arsti juures.

Muidu võtan Pregnacare Conception vitamiine ja D vitamiini eraldi.

Loodan väga, et seekord õnnestub!

Tegelikult mul veri näitude järgi liiga “paks” ei ole, aga arst leidis, et kindluse mõttes võiks võtta südameaspiriini ka lisaks (vist oli seetõttu, et mul varasemalt peetumisi olnud).

Mina võtan ka Hjertemagnyli 75mg iga päev ühe alates siirdamisest. Arst ütles, et proovime. Tema sõnul on uuringud on näidanud, et see pidi implanteerumisele kaasa aitama. Praegu on igatahes kodune test triibuline, ei tea, kas tänu sellele või lihtsalt oli nüüd minu kord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna veretestil. Hcg näit 1320. Ei tea, kas vähe või palju, kuid minu silmad pole üle 0,6 näinud seda numbrit ???? Nüüd ootan arsti kõnet ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna veretestil. Hcg näit 1320. Ei tea, kas vähe või palju, kuid minu silmad pole üle 0,6 näinud seda numbrit ???? Nüüd ootan arsti kõnet ????

Juhhhuuuuu, väga ilus number!!!!

Palju, palju õnne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge ikka veel rõõmustada, 31.05 uh, siis selgub tõde ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Punktsioon tehtud ja jään uut nädalat ootama…. loodan, et on tublid mammud.</p>
 

Tupsik81

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 17:43; 23.05 20:59; 11.06 18:28; 27.06 10:51; 27.06 14:17; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen üks BeReady testi tegijatest ja sain positiivse tulemuse! Lootusi suureks ajada ei julge ja võtan rahulikult kuni ultrahelini????

Mari

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 19:45; 04.05 21:34; 14.05 14:46; 17.05 19:47; 03.07 08:25; 03.07 21:54; 04.07 11:51; 09.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka Teiega 🙂

Esimene IVF. Paar aastat tagasi oli rasedus, mis peetus ja suvel selgus, et munajuhad on mõlemad kinni. Kuna hüperi risk oli suur, läksime kohe FETi juurde. 7.5 oli siirdamine, 2 mammut sain kaasa. 4 jäi veel külma. Eilsest päevasest testist heledamapoolse triibuga test. Pöidlad pihus, et kõik hästi läheks. Hirm on suur eelnevast katkemisest, aga päev korraga! 18.5 ametlik testipäev. Siiamaani olen kõike väga rahulikult võtnud ja pole väga sündmustest ette rutanud, aga praegu küll tundub, et iga päev venib nii jubedalt.

Elan Teile kõgile kaasa ja soovin palju õnnestumisi sellesse ilusasse kevadesse 🙂

C.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Kuna minujaoks  kõik alles uus, siis võibolla veider küsimus seoses selle raseduse kinnitamise vereprooviga.

Siirdamine oli mul 07.05.  ja vereproovi saateleht on 19.05.

Märkasin nüüd et saatelehel on kirjas ka kellaaeg 13:00.

Kas tõesti on vereproovi tegemiseks kellaaeg oluline või võin hommikul vara ka selle vere ära anda?

Käin Pelgus.

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 15:15; 06.05 16:56; 17.05 10:41; 17.05 10:50; 19.05 14:34; 20.05 16:38; 27.05 10:10; 09.06 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Minul oli ka esimene IVF ja siirdamine 07.05. ( siirdati üks 4 päevane, kahjuks külma midagi panna ei olnud) ja veretest tuleb 19.05.

Tegin eile esimese rasedustesti ja sain sinna ühe tavatriibu ja esimest korda elus selle kõrvale ka ühe õrna triibu. Plaanisin täna uue testi teha, aga selgus et see oli praak test- ühtegi triipu ei saanud 🙁 Nagu kiuste.  Eile pidid  kalendri järgi päevad hakkama , kõht valutab küll, aga alanud veel pole. Väike lootus on,et ehk ikka läks õnneks.

See aeg tõesti venib niii hullult. Üritan küll realist olla ja endale sisestada, et kõike võib veel juhtuda.  Aga pole 10 aastat isegi mitte korraks  rasedaks õnnestunud jääda, nii et see hele triip ajas veidi ärevaks küll.

 

Päikest ja pöidlad pihku.

 

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 15:15; 06.05 16:56; 17.05 10:41; 17.05 10:50; 19.05 14:34; 20.05 16:38; 27.05 10:10; 09.06 08:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 323 )