Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf vanuses 40+

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ivf vanuses 40+

Postitas:
Kägu

Tere, olen 40+. Planeerime ühist last. Kui kallis on ivf vanuses 40+(Protseduurid, ravimid, jne)? Tänan

+1
-4
Please wait...

Postitas:
N40

Kuni 41-ni on haigekassa olemasolul tasuta. Pärast seda sõltub maksumus IVF teostamise kliinikust. Hindadega saab tutvuda kliinikute kodulehtedel.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hinnakirjad on kodulehtedel, aga arvesta et igale arsti visiidile läheb visiidi ja ultraheli tasu. Igal kliinikul on see erinev veidi. Suurusjärk 4-5000eur 1 stimuleerimine ja siirdamine.

41+ enam ravimisoodustust ei saa, arvestasin et ravimitele võib isegi sama palju kui ivfile kuluda siis, aga see sõltub väga sinu konkreetsest raviskeemist ja ravimiannustest

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

41+ enam ravimisoodustust ei saa, arvestasin et ravimitele võib isegi sama palju kui ivfile kuluda siis, aga see sõltub väga sinu konkreetsest raviskeemist ja ravimiannustest

Ma ei tea….ma sain küll ravimisoodustust (eelmisel aastal, vanus 44), st kui ravimitele üle mingi summa on juba kulunud, siis hakkab kehtima küll. viimased ravimid olid üsna naljahinna eest. esimesed doosid muidugi täishinna eest. äkki esimene täisring oli kokku ca 1000 ringis. kui sama aasta jooksul veel proovida, siis juba on soodsam.

+2
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf vanuses 40+