Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf vanuses 40+

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ivf vanuses 40+

Postitas:

Tere, olen 40+. Planeerime ühist last. Kui kallis on ivf vanuses 40+(Protseduurid, ravimid, jne)? Tänan

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 41-ni on haigekassa olemasolul tasuta. Pärast seda sõltub maksumus IVF teostamise kliinikust. Hindadega saab tutvuda kliinikute kodulehtedel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnakirjad on kodulehtedel, aga arvesta et igale arsti visiidile läheb visiidi ja ultraheli tasu. Igal kliinikul on see erinev veidi. Suurusjärk 4-5000eur 1 stimuleerimine ja siirdamine.

41+ enam ravimisoodustust ei saa, arvestasin et ravimitele võib isegi sama palju kui ivfile kuluda siis, aga see sõltub väga sinu konkreetsest raviskeemist ja ravimiannustest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41+ enam ravimisoodustust ei saa, arvestasin et ravimitele võib isegi sama palju kui ivfile kuluda siis, aga see sõltub väga sinu konkreetsest raviskeemist ja ravimiannustest

Ma ei tea….ma sain küll ravimisoodustust (eelmisel aastal, vanus 44), st kui ravimitele üle mingi summa on juba kulunud, siis hakkab kehtima küll. viimased ravimid olid üsna naljahinna eest. esimesed doosid muidugi täishinna eest. äkki esimene täisring oli kokku ca 1000 ringis. kui sama aasta jooksul veel proovida, siis juba on soodsam.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 13:00; 06.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb paari kuu pärast 6. katse ja see jääb haigekassa toel ilmselt viimaseks kuna aeg saab enne otsa. Kas haigekassa paneb rahakoti kinni kohe sünnipäeva kukkudes?

 

Aga kuidas on lood siis, kui protsess algab enne 41. sünnipäeva nt rohtudega, aga siirdamine oleks juba pärast? Kas siis läheb kõik siiski veel haigekassa alla?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb paari kuu pärast 6. katse ja see jääb haigekassa toel ilmselt viimaseks kuna aeg saab enne otsa. Kas haigekassa paneb rahakoti kinni kohe sünnipäeva kukkudes?

Aga kuidas on lood siis, kui protsess algab enne 41. sünnipäeva nt rohtudega, aga siirdamine oleks juba pärast? Kas siis läheb kõik siiski veel haigekassa alla?

küsi seda haigekassast. ausalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 13:00; 06.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas on lood siis, kui protsess algab enne 41. sünnipäeva nt rohtudega, aga siirdamine oleks juba pärast? Kas siis läheb kõik siiski veel haigekassa alla?

Iga käigu ja protseduuride eest koostatakse ju eraldi arve. Kuni 41.sünnipäevani kompenseerib Haigekassa, peale seda tehtud protseduuride eest ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvad, et üldse ivf- i vaja on?
Olen ise 46 ja ootan oma esimest last, rasestusin loomulikul teel kolmandal proovimiskuul. Mu sõbrannade hulgas on viimastel aastatel beebibuum, kõik nad on 40ndates ja kliiniku abi on vajanud vaid üks naine.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas on lood siis, kui protsess algab enne 41. sünnipäeva nt rohtudega, aga siirdamine oleks juba pärast? Kas siis läheb kõik siiski veel haigekassa alla?

 

Minul maksis sellisel juhul haigekassa lõpuni kõik välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen 40+. Planeerime ühist last. Kui kallis on ivf vanuses 40+(Protseduurid, ravimid, jne)? Tänan

Keskmiselt võiks arvestada 3000.- erakliinikus ja 1500.- tavalistes kliinikutes. Oleme mõlemad variandid läbi proovinud ja jäime tavakliiniku juurde (TÜK) – teenindus hea ja hind poole odavam. Viimane kord tavakliinikus läks ca 1000 eurot (seda koos rohtudega), aga see hind seetõttu, et mingist hetkest, kui oled juba suurema summa eest ravimeid ostnud, saad täiendavat ravimihüvitist ja IVF puhul teeb see mõnisada eurot kokkuhoidu!

Ise ootan hetkel 4. katse siirdamise tulemusi…

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf vanuses 40+