Esileht Ilu ja tervis Jalaseene ravimit käsimüügist?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Jalaseene ravimit käsimüügist?

Postitas:

Avastasin, et väikese varba vahest nahk koorub ja kobrutab. Ega see vist muud saa olla kui jalaseen? Perearstile on mul alati pikad järjekorrad ja ega eriti ei taha sinna köhivate-läkastavate inimeste juurde ootesaali istuma minna, kui just hädasti mingit retseptiravimit vaja pole. Kas jalaseene vastu on mingit head käsimüügiravimit?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:35; 26.09 11:25;
To report this post you need to login first.

No Lamisil on ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära hakka enne ravima, kui ei tea, et seen on. ma olin ka 99% kindel, et mul on küüneseen, aga analüüs näitas, et ei ole, oli hoopis trauma tagajärg. trauma kusjuures oli päris märkamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 10:38; 25.09 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära hakka enne ravima, kui ei tea, et seen on. ma olin ka 99% kindel, et mul on küüneseen, aga analüüs näitas, et ei ole, oli hoopis trauma tagajärg. trauma kusjuures oli päris märkamatu.

Jalaseen ja küüneseen ikka eri asjad :))) Proovi mycosani geeli jalaseenele, sellega pintseldad 2 korda päevas, vahetad tublisti sokikesi ja kannad hingavaid sussikesi – voilaaa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära hakka enne ravima, kui ei tea, et seen on. ma olin ka 99% kindel, et mul on küüneseen, aga analüüs näitas, et ei ole, oli hoopis trauma tagajärg. trauma kusjuures oli päris märkamatu.

Jalaseen ja küüneseen ikka eri asjad :))) Proovi mycosani geeli jalaseenele, sellega pintseldad 2 korda päevas, vahetad tublisti sokikesi ja kannad hingavaid sussikesi – voilaaa!

sul on õigus, erinevad seened muidugi (siin on üks küüneseene teema ka, ajasin sassi), aga soovitus siiski sama. mul oli lapsel mõned aastad tagasi aeg, kui tallaalused ja varbad kestendasid hullumoodi. käisime nahaarsti juures, võeti proov (kaabiti lahtist nahka) ja tulemus oli negatiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 10:38; 25.09 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ei puneta ja ei sügele. Nii et siis ikka pigem arstile ette näidata enne, kui miskit määrida? Varbad on kokkusurutud küll, just väike varvas oma naabri otsas. Lihtsalt umbne olek siis äkki naha sealt vahelt kooruma ja kobrutama ajanud? Aga mida selle vastu siis ette võtta saaks? Kuivatan hoolega peale pesu varba vahelt? Aga veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:35; 26.09 11:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Jalaseene ravimit käsimüügist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.