Esileht Ilu ja tervis Jalgevahe higistamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Jalgevahe higistamine

Postitas:

Olen 45 ja viimase aasta jooksul on hakkanud häirima veider probleem. Nimelt pidevalt higistab jalgevahe, pean siin silmas mitte väliseid suguelundeid, vaid n-ö reite sisekülje kõige ülemine osa. Hais on ka väga jälk, sellist higihaisu ei erita ükski teine kehaosa. Suguelundid korras, mingit voolust pole jne. Millest see tuleneb, et selline hais reite sisekülgede (see osa siis, kus reied lõppevad ja algab jalgevahe) higistamisel?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.06 16:10; 02.06 20:01; 02.06 20:38; 05.06 14:49; 08.06 00:03; 11.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reied on paksud ja kui ilma (sukk)püksteta käid, siis kokku hõõrdudes hakkavad hauduma?

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:24; 02.06 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki katsuksid kaalust alla võtta, et need paksud reied ei nühiks teineteise vastu?

0
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi nahaseen äkki?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki katsuksid kaalust alla võtta, et need paksud reied ei nühiks teineteise vastu?

Mis see nühkimine või kaal asjasse puutuvad? Ma kaalun üle 100 kilo, aga mingit sellist probleemi pole, kui teemaalgatajal.
Ma ikka kipun arvama, et on äkki mingi voolus, mida enne ei olnud. Võib olla kogus pole suurenenud, aga konsistents on teine?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reied on paksud ja kui ilma (sukk)püksteta käid, siis kokku hõõrdudes hakkavad hauduma?

Olen paks küll, ülekaal u 15 kilo, võib-olla sellest siis tõesti. 165 cm pikkuse juures kaalun 70 kg.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.06 16:10; 02.06 20:01; 02.06 20:38; 05.06 14:49; 08.06 00:03; 11.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paks küll, ülekaal u 15 kilo, võib-olla sellest siis tõesti. 165 cm pikkuse juures kaalun 70 kg.

paks????
ma olen 167 pikk ja kaalun 96kg, seega sinust ikka hulga paksem, aga sellist probleemi pole

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi intiimpesugeeli ja talki alustuseks. Seep ja tavaline dušigeel jäta ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Feromoonid on selle “higilõhna” nimi. Teatud kohtades rasunäärmed eritavadki lõhnaga eritist, see on evolutsioonis välja kujunenud vastassugupoole ligimeelitamiseks. Kõigil meil on see lõhn olemas, mõnel vähem, mõnel rohkem. See, et teemaalgatajal on lõhn tugevam kui enne, võib olla seotud ealistest iseärasustest tingitud hormonaalsete kõikumistega.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi intiimpesugeeli ja talki alustuseks. Seep ja tavaline dušigeel jäta ära

Kasutangi intiimpesugeeli, olen alati kasutanud. Aga hais ei tule suguelunditest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.06 16:10; 02.06 20:01; 02.06 20:38; 05.06 14:49; 08.06 00:03; 11.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paks küll, ülekaal u 15 kilo, võib-olla sellest siis tõesti. 165 cm pikkuse juures kaalun 70 kg.

paks????

ma olen 167 pikk ja kaalun 96kg, seega sinust ikka hulga paksem, aga sellist probleemi pole

Mina olen 168cm pikk, kaalun 60 kg ja jalgevahe hakkab suvel … mitte just haisema, aga hõõrduma. Kuskil 45-ndast eluaastast on keha tasapisi nagu muutunud, ongi vist reied priskemaks ja kõht punni läinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:24; 02.06 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 46 ja paar suveselline jama. Hakkasin kasutama reitel tugevat antiperspiranti, nt maxim, apteegis müüakse. Päris kallis, aga tundub, et aitab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase nahaarstil kontrollida. Tundub pigem olevat kas seenhaigus vi ekseem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et haiseb nö nahk, mitte täishigistatud riided? Aga peaks aitama antiseptiline sprei, mis sisaldab alkoholi – pole küll nahale hea, aga peaks tapma lõhna tekitavad bakterid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab vähe soojemate ilmadega ka jalgevahelt kõvasti higistama ja kui seda kohe ära ei pese, siis muutub lõhn ebameeldivaks. Viimaste aastate probleem. 45 a, 58 kg,

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 46-aastane ja ka kuskil viimased pool aastat just kubeme piirkond higistab. Ja mitte ainult reite vahelt, vaid kogu see piirkond, mis on aluspükstega kaetud, ulatudes kuigipalju ka reitele. Kindlasti ei ole see tingitud aluspükstest. Öösiti olen palja tagumikuga, aga ärkan tihti selle peale, et kõik lainetab. Ja see ei ole voolus, vaid higi. Seent ei ole. Tundub imelik, et just üks konkreetne kehapiirkond niimoodi higistab.

Mul õnneks haisu pole, aga vastik on ikka, kui aluspüksid higist läbimärjad on.

Kaal on korras – 170/57. Rasvavolte ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algavad ealised muutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuderda tärklise või talgiga.
Maxim blokeerib küll edukalt higinäärmed, aga ma pigem puuderdaks.
Olen 30, teen palju sporti, higistan palju. Talk hoiab ära liigse niiskuse, hõõrdumise, bakterite e haisu vohamise ja ka pepupunnid:)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:04; 05.06 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reied on paksud ja kui ilma (sukk)püksteta käid, siis kokku hõõrdudes hakkavad hauduma?

Olen paks küll, ülekaal u 15 kilo, võib-olla sellest siis tõesti. 165 cm pikkuse juures kaalun 70 kg.

Kehamassiindeksi järgi oled normaalkaalus ning ülekaaluliseks nimetamiseni veel pikk maa minna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu kõigi nahavoltidega, kellel teevad muret suuremad rinnad, kellel jalad jne. Puuderdada on kõige parem, puhas kartulitärklis teeb imet juba tittede voldivahedega ja sobib ka täiskasvanutele. Puhas, looduslik, laseb nahal hingata, saab igast poest. Kõik, mis kehtib laste nahahoolduse kohta, kehtib ka hiljem: pesta, kuivatada korralikult, puuderdada. Talk on mineraalne pulber, tärklis on palju ohutum ja muide mõnusam.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 11:06; 05.06 16:00; 06.06 14:50; 12.06 17:09; 13.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuderda tärklise või talgiga.

Maxim blokeerib küll edukalt higinäärmed, aga ma pigem puuderdaks.

Olen 30, teen palju sporti, higistan palju. Talk hoiab ära liigse niiskuse, hõõrdumise, bakterite e haisu vohamise ja ka pepupunnid:)

Ma igaks juhuks talki ikka kellelegi soovitada ei julgeks.
https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/talcum-powder-and-cancer.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigus talgi osas. Kasutan ise küll talgivaba talki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:04; 05.06 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla kasutada siis toodet Johnson’s baby powder?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.06 16:10; 02.06 20:01; 02.06 20:38; 05.06 14:49; 08.06 00:03; 11.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla kasutada siis toodet Johnson’s baby powder?

Mida JUST talgist räägiti?? Lisaks sellele, et talk on kopsudele sissehingamisel kahjulik, on talk enamasti asbestiga saastunud.
Johnson & Johnson is being investigated by the SEC over fears its baby powder may cause cancer.

Ma ka ei mäleta elus sellist asja enne 40. eluaastat, kuigi olin ka nooremana mõnikord sama priske kui praegu (69kg 😛 ), mingi jama sellega on. Kui soovitasin “mida, paksud, kuumaga kannate?” teemas poolretuuse, siis ohiti, et tegelikult käite ka nende pantaloooonidega ja mis mees asjast arvab. Ma ise oleks ohkinud sellise rõveduse peale kaksümmend aasta varem samamoodi 🙂
Ikkagi arvan, et hais on higistamisega vms seotud. Ja võivad haiseda ka häbememokkadel need lõhnanäärmed, selle põhjus omakorda võib olla juba hormoonides ja “ealistes iseärasustes”. Äkki muutub vanemana ka kõnnak, et jalad rohkem üksteise vastu käivad? Ega minu mõistus ka on otsas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 11:06; 05.06 16:00; 06.06 14:50; 12.06 17:09; 13.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45 ja viimase aasta jooksul on hakkanud häirima veider probleem. Nimelt pidevalt higistab jalgevahe, pean siin silmas mitte väliseid suguelundeid, vaid n-ö reite sisekülje kõige ülemine osa. Hais on ka väga jälk, sellist higihaisu ei erita ükski teine kehaosa. Suguelundid korras, mingit voolust pole jne. Millest see tuleneb, et selline hais reite sisekülgede (see osa siis, kus reied lõppevad ja algab jalgevahe) higistamisel?

Kas hõõrub reied katki ka?

Mina ka ca 15 kg ülekaalu ja juba 5 a sama probleem. Suvel kui käin nt seeliku v kleidiga, siis hõõrub katki ja ikka veriseks. Noorena ja kõhnemana sellist probleemi polnud.
Nüüd on igasuvine teema, pigem käingi pükstega. Eks jald on paksud ja palvaga paisuvad ka ning siis hõõruvad katki.

Trenni teen seejuures kõvasti, seega see kõik ei saa päris pekk olla ja lõtensada. Lihtsalt kaalu alla enam ei saaaaagi, no mitte miski ei aita.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:42; 05.06 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist on mingi ealine iseärasus tõesti. Mul ei haise midagi, aga ka viimased aastad (50+ olen) on jalgevahe higistamisega probleem. Kaal ei ole muutunud, elu sees varem pole sellist probleemi olnud, ka rasedana mitte, kui kaalusin 25 kg rohkem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist on mingi ealine iseärasus tõesti. Mul ei haise midagi, aga ka viimased aastad (50+ olen) on jalgevahe higistamisega probleem. Kaal ei ole muutunud, elu sees varem pole sellist probleemi olnud, ka rasedana mitte, kui kaalusin 25 kg rohkem.

Olen eelmine vastaja. Mina ka mingit haisu pole tuvastanud, lihtsalt hõõrub ja lausa katki. Vanust 40, mitu samavana sõrannat kurdavad sama. Nii, et siis alates 35-st selline häda juures ????

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:42; 05.06 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eile proovisin ära oma kiidetud kartulitärklise- kui tite punasele voldivahele on tegu imeasjaga, siis kuumast higistava jalgevahe jaoks on tal püsivust vähe, toime oli vast tunnikese kõndimisega.
Vähe parem on deodorant (õigemini siis peaks ikka antiperspirandi otsima), tundub küll nahk kuivem ja mõnusam. Aga hõõrub muide ikkagi valusaks. Järeldus- püksid/retuusid/pantaloonid võui sukkpüksid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 11:06; 05.06 16:00; 06.06 14:50; 12.06 17:09; 13.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45 ja viimase aasta jooksul on hakkanud häirima veider probleem. Nimelt pidevalt higistab jalgevahe, pean siin silmas mitte väliseid suguelundeid, vaid n-ö reite sisekülje kõige ülemine osa. Hais on ka väga jälk, sellist higihaisu ei erita ükski teine kehaosa. Suguelundid korras, mingit voolust pole jne. Millest see tuleneb, et selline hais reite sisekülgede (see osa siis, kus reied lõppevad ja algab jalgevahe) higistamisel?

Kas hõõrub reied katki ka?

Mina ka ca 15 kg ülekaalu ja juba 5 a sama probleem. Suvel kui käin nt seeliku v kleidiga, siis hõõrub katki ja ikka veriseks. Noorena ja kõhnemana sellist probleemi polnud.

Nüüd on igasuvine teema, pigem käingi pükstega. Eks jald on paksud ja palvaga paisuvad ka ning siis hõõruvad katki.

Trenni teen seejuures kõvasti, seega see kõik ei saa päris pekk olla ja lõtensada. Lihtsalt kaalu alla enam ei saaaaagi, no mitte miski ei aita.

Ei, katki ei hõõru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.06 16:10; 02.06 20:01; 02.06 20:38; 05.06 14:49; 08.06 00:03; 11.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan rulldeodoranti higistamise vsstu + korrigeerivad pika säärega püksid. On olemas ka spetsiaalsed pitsilised reiekaitsmed hõõrdumise vastu, ma ise neid proovinud pole. Sõbranna kasutab vanade sukkade ülaosasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Jalgevahe higistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.