Esileht Ilu Jälle need nibud

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Jälle need nibud

Postitas:
Kägu

Lugesin just eelmist teemat nibude ja õhukeste riiete kohta. Selles teemas tahab TA neid peita. Kas on ok, kui ei taha neid peita. Kui käia üldse ilma rinnahoidjata? Las paistavad või kumavad läbi. Kõigil naistel ju on rinnad ja nende küljes nibud.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et me su tisse ja nibusid näha tahame?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin just eelmist teemat nibude ja õhukeste riiete kohta. Selles teemas tahab TA neid peita. Kas on ok, kui ei taha neid peita. Kui käia üldse ilma rinnahoidjata? Las paistavad või kumavad läbi. Kõigil naistel ju on rinnad ja nende küljes nibud.

Tegelikult ei peagi peitma. Miks peaks vabas maailmas elav naine oma naiselikkust varjama? Ei pea. Me ei ole mosleminaised, kellel on mitu kihti riideid, et kehakumerusi varjata.

Mehed ju ei häbene oma pükste alt välja punnitavat kubet. Miks peaks siis naised oma nibusid varjama? Need on ju rindade loomulik osa ja rindu me ju ei varja.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed ju ei häbene oma pükste alt välja punnitavat kubet. Miks peaks siis naised oma nibusid varjama? Need on ju rindade loomulik osa ja rindu me ju ei varja.

See, mis meestel punnitab, punnitab naistel põues nagunii. Nibude väljatungimine võrduks siis sellega, et sa meestel näed peenisepea kontuure?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed ju ei häbene oma pükste alt välja punnitavat kubet. Miks peaks siis naised oma nibusid varjama? Need on ju rindade loomulik osa ja rindu me ju ei varja.

See, mis meestel punnitab, punnitab naistel põues nagunii. Nibude väljatungimine võrduks siis sellega, et sa meestel näed peenisepea kontuure?

Nii loll võrdlus. Sa tahad siis öelda, et meeste kube on normaalne, aga naiste rinnanibud pole?

 

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks ka näiteks öelda, et on ebaaus, et mehed oma nibudega ilma särgita käies igal pool lehvitada võivad, aga naised vot ei tohi, sest nibude all on rohkem kudet ja nii ei sobi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib käia küll nii, aga lihtsalt on labane. Samamoodi võid käia aluspesu paistmas, mis selles siis ikka erilist, aga lihtsalt pole ilus, on odav ja maitsetu.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve okse lihtsalt, kui selliseid naisi kohtan. Lihtsalt labane ning enda eest mittehoolitsev naine. Suvalise vastutulija soonilist riista läbi pükste soovite vaadata? Vot samatore on.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on ilus väike rind, on väga ilus. Kui on selline DDDDD, mis maika alt välja pressib, siis ei ole ilus vaatepilt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi nõme topeltmoraal minu meelest ka, aga nagu karvaste jalgadegagi – nõmedaks pean, et tuleb siledaks ajada, aga võidelda selle nimel ka ei viitsi, nii et ikkagi raseerin koibi ja varjan nibusid ja ise kirun, et miks peab, kurat, see nii olema, et ühed võivad ja teised mitte.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mind kellegi teise nibud või rippuvad rinnad ei häiri. Aga enda ripprinnad häirivad küll, seega mina kuskile rahva sekka ilma rinnahoidjata ei lähe, sest ma tunneksin end siis ebamugavalt, st häirituna. Kodus käin ilma, sest tegelikult on rinnahoidjad ise füüsilise tunde poolest valdavalt ebamugavalt, ilma on vabam olla.

Nibudega on sama lugu. Kui häirib nibude omanikku, siis ongi probleem. Teisi inimesi see ei tohiks kuidagi morjendada, kui tegemist ei ole just mingi vaimse häirega. Vbla korraks keegi vaatab, aga ei jää selle üle pikemalt juurdlema. Samas ma kujutan hästi ette, et mõni nilbe mees või naine võib sellest suure probleemi teha, kui sul satub elama selline inimene näiteks naabruses. Meil majas elas üks sarnane hull (kolis ära lõpuks), see oli niisugune, et tal oli iga asja kohta ütlemist, mingit “nibudega naist” sõimaks kindlasti hooraks ja asuks endale igasuguseid asju ette kujutama. Võib küll olla probleem.

Kui kellelgi nibud kuidagi eriliselt turritaksid, siis mul jääks ka kindlasti pilk peale, vähemalt korraks. Ma ei jääks vahtima ega pikalt mõtlema selle üle, aga paraku see tõmbab pilku nagu ka sügav dekoltee või liiga mini seelik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii et ikkagi raseerin koibi ja varjan nibusid ja ise kirun, et miks peab, kurat, see nii olema, et ühed võivad ja teised mitte.

Mu meelest ei pea, aga kui on mingi ekstreemne karvakasv või terasnibud nagu teises teemas kirjeldatakse, siis niisugust asja pannakse tähele. See võib inimest ennast häirida.

Ega meeste puhul ka igasugune karvakasv või tiss ilus ei ole, ka vahitakse. Kui teda ennast ei häiri, siis käib edasi nagu on. Kui häirib, siis ka raseerivad, treenivad või lasevad iluoperatsioone teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib käia küll nii, aga lihtsalt on labane.

Sa siis arvad, et naine peaks seda väga naiselikku osa oma kehast häbenema?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib käia küll nii, aga lihtsalt on labane.

Sa siis arvad, et naine peaks seda väga naiselikku osa oma kehast häbenema?

Tagumik on ka naiselik, käid ka palja peega rahva seas ringi?

Ilma rinnahoidjateta naised on lihtsalt labased, eriti, kuna 90% pole rind ilus, vaid rippuv suurte nibudega paksurind ja see riide alt läbi kumamas, on lihtsalt kole ja odav.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib käia küll nii, aga lihtsalt on labane.

Sa siis arvad, et naine peaks seda väga naiselikku osa oma kehast häbenema?

Tagumik on ka naiselik, käid ka palja peega rahva seas ringi?

Ilma rinnahoidjateta naised on lihtsalt labased, eriti, kuna 90% pole rind ilus, vaid rippuv suurte nibudega paksurind ja see riide alt läbi kumamas, on lihtsalt kole ja odav.

Esiteks pole keegi rääkinud paljastest rindadest nagu sa siin seda palja peega võrdled ja üleüldse, kes sinust rinna ilu ametliku hindaja tegi? Kui minu meelest on 90% inimeste nägudest koledad, siis võin nõuda, et nad kott peas ringi käiksid?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks pole keegi rääkinud paljastest rindadest nagu sa siin seda palja peega võrdled ja üleüldse, kes sinust rinna ilu ametliku hindaja tegi? Kui minu meelest on 90% inimeste nägudest koledad, siis võin nõuda, et nad kott peas ringi käiksid?

Sina käi, kuidas sa tahad, aga see on odav ja labane. Samamoodi on odav ja labane käia valede riietega teatud kohtades ja veel väga palju asju. Maitsekas ja soliidne inimene nii riides ei käi. Samas näiteks mõne meeldiva härraga niimoodi kohtingule minna on võib-olla täitsa omal kohal, aga kontoris lihtsalt ei sobi. Vähemalt tõsiselt sellist inimest, kes normaalselt riides käia ei oska, ei saa võtta. Kunagi käisin mingis trirkuses, seal esines venelane, kellel oli seljas üliliibuv trikoo, riist poolkõva ja joonistus sealt trikoo alt täielikult välja. No ei ole seda meeldiv vaadata. Arenenud maade inimesed kannavad mingeid katteid ikka peal, ei demonstreeri oma suguelundeid ega rinnanibusid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib käia küll nii, aga lihtsalt on labane.

Sa siis arvad, et naine peaks seda väga naiselikku osa oma kehast häbenema?

Tagumik on ka naiselik, käid ka palja peega rahva seas ringi?

Ilma rinnahoidjateta naised on lihtsalt labased, eriti, kuna 90% pole rind ilus, vaid rippuv suurte nibudega paksurind ja see riide alt läbi kumamas, on lihtsalt kole ja odav.

Keegi ei ole ju rääkinud paljaste rindadega ringi käimisest. Samuti ei kohta ilma rinnahoidjate naisi (eriti just suurte rindade omanikke) ilma rinnahoidjateta ringi käimas. rannas võibolla, aga tänaval üliharva ja need on ka siis need padufeministid, kelle jaoks see on sõnum naise vabadest valikutest. Nii nagu nad ka jalgu ei raseeri.

Minu jaoks on see teema huvitav, sest mul on just sellised riiete alt läbikumavad nibud. Rinnahoidjata ei käi ja läbipaistaid materjale samuti ei armasta, aga näed- ikka kumavad läbi. Pole minu asi, kui kellelegi ei meeldi, mina seetõttu igatahes mingeid polsterdusi kandma ei hakka!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see teema huvitav, sest mul on just sellised riiete alt läbikumavad nibud. Rinnahoidjata ei käi ja läbipaistaid materjale samuti ei armasta, aga näed- ikka kumavad läbi. Pole minu asi, kui kellelegi ei meeldi, mina seetõttu igatahes mingeid polsterdusi kandma ei hakka!

Teine Eesti.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidjata ei käi ja läbipaistaid materjale samuti ei armasta, aga näed- ikka kumavad läbi.

Sooniline suure väljajoonistunud peaga riist on ka nummi, eks. No ega ta ka eksponeeri, lihtsalt nummilt liigub sulle toidupoes vastu. Mis siis teha, kui selline riist.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidjata ei käi ja läbipaistaid materjale samuti ei armasta, aga näed- ikka kumavad läbi.

Sooniline suure väljajoonistunud peaga riist on ka nummi, eks. No ega ta ka eksponeeri, lihtsalt nummilt liigub sulle toidupoes vastu. Mis siis teha, kui selline riist.

Sa mine tegele oma riistafoobiaga kuskil mujal.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mine tegele oma riistafoobiaga kuskil mujal.

Tegu on samaga, kui nibud, kui sa aru ei saanud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mine tegele oma riistafoobiaga kuskil mujal.

Tegu on samaga, kui nibud, kui sa aru ei saanud.

Su mõttemaailmas on midagi väga viltu, kui samastad naiste rinnanibusid mehe riistaga. ????

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mõttemaailmas on midagi väga viltu, kui samastad naiste rinnanibusid mehe riistaga. ????

Riist ja rinnad on mõlemad sugutunnused-rinnad naistel ja riist mehel. See, et nad näha on, on normaalne. Nibud rindadel ja erisused riistal pole enam normaalne.

Kas tegin sulle piisavalt selgeks või ikka ei saa aru?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nibud rindadel ja erisused riistal pole enam normaalne.

Vabandust? Räägid nagu oleksid moslemitüdrukutele mõeldud koolis kasvatuse saanud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust? Räägid nagu oleksid moslemitüdrukutele mõeldud koolis kasvatuse saanud.

Ei, käin ka kodus rinnahoidjata, mul on kaunid rinnad ja nibud on näha. Seda teen vaid üksi või kui mees on kodus. Kui ka laps või sõbranna tuleb, panen rinnahoidja selga. Ammugi väljas teiste inimestega. Kui leiad, et nibud on okei teistele eksponeerida, oled labane naine lihtsalt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti ei tea, kuhu silmi pöörata, kui keegi oma jõledate kapinuppudega vastu tuleb. Eriti, kui tegu koleda ja vormist väljas inimesega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu Jälle need nibud