Esileht Ilu ja tervis Jälle need südamehäired.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Jälle need südamehäired.

Postitas:

Kaks päeva laman voodis. Proovisin ka istuda ja välja minna, siis ikka tunnen neid täiega. Samas ka lamades ei suuda neid unustada. Olen rahustit ja Magne b6 võtnud. Ikka ja jälle tunnen neid. Nutsin ka juba mitu korda. Psüühhika ei kannata enam seda välja. Varsti veel puhkus latega soojale maale, ei tea kuidas hakkama saan. Mees ütleb et 2 kardioloogi vastus 6 aasta jooksul on piisav, et mitte karta. Arütmia on, ekstrasüstolid on, tahhükkardia on – kuid veel pole vaja ravida. Hakkasin tarbima ka õhtuti alkot, kuna ei suuda ennast rahustada, kardan neid häireid, surma. Kas minna uuesti asti juurd, kui viimati holter oli 1 a tagasi peal?

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 19:25; 12.08 21:25; 13.08 10:47; 13.08 13:04; 13.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arütmia on, ekstrasüstolid on, tahhükkardia on – kuid veel pole vaja ravida.

Loomulikult on vaja ravida. Muidugi mitte südant.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 20:31; 13.08 20:25; 14.08 23:52; 15.08 18:49; 16.08 10:30; 16.08 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müts maha su mehe ees, et ta nii kaua on vastu pidanud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka trenni tegema! Ilma naljata! Kolm korda nädalas 60 min nii, et ikka üle kere higine oled. Soovitan just rühmatrenne, üksi tehes hakkad äkki viilima. Palju sporti muidu praegu teed?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 21:18; 12.08 21:39; 13.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei te sporti, just selle probleemi pärast:( Isegi ei kõnni palju, tööl kodus autos istun:( Kui hakkan liikuma, süda annab kohe teada endast.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 19:25; 12.08 21:25; 13.08 10:47; 13.08 13:04; 13.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi rasked südamehaiged peavad ennast treenima, vastavalt oma võimetele muidugi. Kui sa reaalselt kardad, et süda trennile vastu ei pea, siis mine lase südame koormustest teha, siis on hiljem julgem sportida. Sul on ilmselt ärevushäire ja trenn (ikka selline, mis korralikult võhmale võtab) on sellisel juhul väga oluline. Räägin omast (ja ka teiste) kogemusest.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 21:18; 12.08 21:39; 13.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi väga mõistlik on südamerütmihäirega alkoholi juua… See teeb kindlasti südamele head.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 23:39; 13.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi väga mõistlik on südamerütmihäirega alkoholi juua… See teeb kindlasti südamele head.

Ma arvan, et teemaalgataja puhul teeb tõesti head, võtab pinget maha. Sest oleks see süda nii haige nagu ta siin mitu aastat juba kirjeldab, oleks ta ammu juba manalateele läinud, mitte ei vorbiks siin jätkuvalt teemasid.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

haige olek on juba elustiil ja inimene defineerib end selle kaudu,
saab tähelepanu ja kaastunnet. lähedased ilmselt enam ei viitsi seda
hala kuulata enam ja nüüd on kolinud siia.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:28; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult.
Tõeliselt haige inimene ei jõua ega jaksa treida pikk teemasid foorumis ja siis neile ka põhjalikult vastata.
Ta ainus eesmärk on hsla ja tähelepanu nõudmine.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 09:52; 13.08 11:49; 14.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toredad standardid teil siin. Ei hala ma kodus, ega ka tutvusringkonnas. Sellepärast ongi nii raske. Mehele 1-2 korda aastas rahulikult räägin – küsin nõu kuidas teha, mis tema teeks. Tähelepanu ma ei vaja, uskuge mind! Vastupidi, seda liiga palju, ja tihtipeale peidan ennast kodus selskonna ees ja tähelepanu eest. Ja kui mul on pikkaajaline probleem, see ei tähenda et mul tegelt polegi seda. Lihtsalt harjun/elan sellega. Probleem südamega ikka on, ja ma tõesti! ei saa seda lahendada, ei tule välja.
No kelle psüühhika peaks vastu? Hommikul teen silmad lahti – süda teeb jõnksud, siis hommukutegevuste ajal ka mitte korda, jõuan tööle – kõik istuvad joovad teed – mina ka joon, kuid kannatan, sest häirted kimbutavad ja nii terve päev. Vaim ja keha on väsinud, tahaks jubedalt nutta. Ma ei mõtle seda kõike välja ja ei jookse koguaeg arstide vahelt. Kannatan, püüan ennast aidata. Praegu lihtsalt on raskem periood, hirm on suur ka.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 19:25; 12.08 21:25; 13.08 10:47; 13.08 13:04; 13.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hirm mille ees, suremise?
kui siiamaani pole sellesse ära surnud, siis ei sure ka.
nõme on kindlasti aga surmatõbi see pole.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:28; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.

Mitte südamehaigust ei pea sa ravima, vaid oma põhjendamatuid hirme. Pöördu psühhiaatrile!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kaks päeva voodis lamad ja ära end peidad, ongi kõige suurem tähelepanukerjamine. Otsige mind, leidke mind, küsige mis viga, sest ma muudkui laman ja laman ja lsman ja TEGELEGE minuga.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 09:52; 13.08 11:49; 14.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol oleks väga hea rahusti, kui ta poleks nii kergesti sõltuvust tekitav, ütles meie psühhiaatria õppejõud. Aga ärevik südamehaige alkohoolik on kindlasti hullem variant kui lihtsalt ärevik, niiet ära selle alko peale väga regulaarselt looda.
Me saame aru, et sl pole mitte kellelegi oma külgemõeldud hädast rääkida, aga varsti hakkan mina ka viirpuuekstraktivanni märkusi tegema. Ärevusega tuleb sul tegeleda, see on põhipõhjus, ja osaliselt ka rütmihäirete põhjus. Krt, ma tean mitut rõtmihäire haiget, kes elavad normaalset elu, võtavad oma rohtusid ja kui muu ei aita, käivad emos oma südant rütmi panemas, ja elavad seejuures!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei peida ennast tähelepanu pärast:) – see küll lollus. Lihtsalt nii palju tuttavaid, kja mkõik tahavad kokku saada, kuskile minna, üritused…liiga palju minu jaoks iga päev kuskil käia. Ja iga kord kardan et keegi solvub – no ei ole ma nii aktiivne nagu minu sõbrannad ja tuttavad.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 19:25; 12.08 21:25; 13.08 10:47; 13.08 13:04; 13.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las perearst kirjutab Sulle retsepti Bisoprolol Accord 5 mg. Üks tablett päevas ja aitab ülihästi rütmihäirete vastu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks päeva laman voodis. Proovisin ka istuda ja välja minna, siis ikka tunnen neid täiega. Samas ka lamades ei suuda neid unustada. Olen rahustit ja Magne b6 võtnud. Ikka ja jälle tunnen neid. Nutsin ka juba mitu korda. Psüühhika ei kannata enam seda välja. Varsti veel puhkus latega soojale maale, ei tea kuidas hakkama saan. Mees ütleb et 2 kardioloogi vastus 6 aasta jooksul on piisav, et mitte karta. Arütmia on, ekstrasüstolid on, tahhükkardia on – kuid veel pole vaja ravida. Hakkasin tarbima ka õhtuti alkot, kuna ei suuda ennast rahustada, kardan neid häireid, surma. Kas minna uuesti asti juurd, kui viimati holter oli 1 a tagasi peal?

Teile hakkab peenis ette kasvama. Peenise kasv panebki südame puperdama.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ometi psühhiaatri poole ei pöördu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks? olen seal käinud mitu korda, kirjutati rohtusid, votsin piukalt – aastaid, siis kardioloog keelas neid ära, ütles et nendega südamepilt hullem ja parem juua alcot kui vaja rahustada.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 19:25; 12.08 21:25; 13.08 10:47; 13.08 13:04; 13.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks kohe teada arsti nime, kes soovitab südamerütmihäirete puhul alkoholi juua või siis seda rahustina kasutada…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 23:39; 13.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd julgelt aeg koormustestile kinni. Seda muide viib läbi arst, nii et ei pea muretsema, et äkki testi käigus süda üles ütleb. Igal juhul on arst kõrval. Ja kui sa testile minna ei taha, siis mina järeldan sellest, et sa ei taha ennast aidata. Ma tean väga hästi, kui vastikud need ekstrasüstolid olla võivad, aga mina sain neist trenniga lahti.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 21:18; 12.08 21:39; 13.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd julgelt aeg koormustestile kinni. Seda muide viib läbi arst, nii et ei pea muretsema, et äkki testi käigus süda üles ütleb. Igal juhul on arst kõrval. Ja kui sa testile minna ei taha, siis mina järeldan sellest, et sa ei taha ennast aidata. Ma tean väga hästi, kui vastikud need ekstrasüstolid olla võivad, aga mina sain neist trenniga lahti.

Ja loomulikult tasulisse uuringusse. HK ei peaks seda sonimist kinni maksma ja õnneks arst ei tee mingeid koormusteste ega Holtereid patsiendi nõudmise peale HK kulul. Arstil ikka mõistus peas. HK rahastatav meditsiin ei ole soovikontsert. Soovikontsert on tasuline meditsiin.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 20:31; 13.08 20:25; 14.08 23:52; 15.08 18:49; 16.08 10:30; 16.08 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, siis on ju hästi, kui alkoholi oled tarbinud. Viimati oligi ju mure, et ei saa sõbrannadega veinitama minna – nüüd ju võiks!

Tõesti ei saa aru, milles probleem? Võib-olla on pooltel nendel teistel teejoojatel ka rütmihäired – mis on siis? Ilmselgelt sa surema nende kätte ei hakka, niiet mida sa kardad nii hirmsasti?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 21:03; 14.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, aga mida sa siit foorumist ootad? Mitte et sa kirjutada ei võiks, aga meie ju midagi teha ei saa ja kui vastuseid vaadata, siis ei saa sa ju ka mingit toetust/kaasanutjaid/mida iganes. Ma tõesti lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et mis nende pidevate postituste eesmärk on või milliste soovidega, ootustega sa neid teed.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale rahustuseks: mul on nii 70-aastane joodikust onu, kes kurdab ka, et süda haige. On käinud ravil, aga no mis kasu sest on, kui alkosõltuvus jätkub, eks ole. Aga minu jutu mõte on see, et kui isegi südamehaige joodik on juba 70ni välja vedanud ja rõõmsalt oma tsüklitega edasi elab, siis väga ilmselt sinu ärevusest põhjustatud “südamehaigus” sindki niipea veel hauda ei vii. Nii et katsu rohkem elu nautida ja keskendu südame asemel muule, nt spordile nagu juba soovitatud.
Muuseas, minu sõbrannal kadusid igasugused südamehäired, kui ta töökoormust vähendas ja stressi leevenduseks tervisesporti tegema hakkas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Td ei saa aru.
Inimene tahabki “haige” olla. Ta ainus küsimus olu, et kas minna uuesti holterit tegema, kuk aasta tagasi käis ja mingeid ravimeid ei määratud.
Äkki nüüd ikka määratakse…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 09:52; 13.08 11:49; 14.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Td ei saa aru.
Ta ainus küsimus olu, et kas minna uuesti holterit tegema, kuk aasta tagasi käis ja mingeid ravimeid ei määratud.

Aa, õige jah. Teemaalgataja: pole mõtet Holterit tegema minna.

Ja PALUN, jäta oma pere, eriti lapsed, selle teema üle jahumisest kõrvale ning tee ilusti reis kaasa ja lase perel seda nautida. Tõepoolest kirjuta siis siia oma mõtted selle asemel.
Ja su mehele tahaks kohe patsi lüüa 🙂

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 21:03; 14.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma vist sain teemaalgatajalt ka ärevushäire!
Ma ka südameklappidega ja millega veel südames saab probleeme olla ja hakkasin ka jälgima, et millal siis rütm nö loksuma hakkab.
Ärkan hommikul, võtan elektroonika küljest ja ootan. Ei midagi. Täitsa rütmis.
Hiilin peldikusse, pungestan kõigest väest mõlema resultaadi, et füüsiline koormus nagu ja peaks ju loksuma hakkama. EI MIDAGI!
Vaatasin õudukat, ajasin kaasa ka vihaseks, võtsin ühe klõmaka kangemat, viisin prügi välja (so treppidest ronimine). EI MIDAGI!
Mul on vist süda juba nii vigane, et ei pane enam isegi rütmihäireid tähele.
Seega ma suren varsti ära ja ei saagi enam Perekooli oma mitteloksuvast südamest lugusid kirjutada. 🙁

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 21:43; 15.08 00:33; 15.08 19:03; 16.08 14:30; 16.08 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma vist sain teemaalgatajalt ka ärevushäire!

Ma ka südameklappidega ja millega veel südames saab probleeme olla ja hakkasin ka jälgima, et millal siis rütm nö loksuma hakkab.

Ärkan hommikul, võtan elektroonika küljest ja ootan. Ei midagi. Täitsa rütmis.

Hiilin peldikusse, pungestan kõigest väest mõlema resultaadi, et füüsiline koormus nagu ja peaks ju loksuma hakkama. EI MIDAGI!

Vaatasin õudukat, ajasin kaasa ka vihaseks, võtsin ühe klõmaka kangemat, viisin prügi välja (so treppidest ronimine). EI MIDAGI!

Mul on vist süda juba nii vigane, et ei pane enam isegi rütmihäireid tähele.

Seega ma suren varsti ära ja ei saagi enam Perekooli oma mitteloksuvast südamest lugusid kirjutada. ????

Äkki sa oled juba surnud? Siis ka ei tunne südant üldse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 20:31; 13.08 20:25; 14.08 23:52; 15.08 18:49; 16.08 10:30; 16.08 20:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Jälle need südamehäired.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.