Esileht Ilu ja tervis Jeanine beebipillid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Jeanine beebipillid

Postitas:
Kägu

Tere! Olen noor tüdruk kellele arst kirjutas välja Jeanine rasestumisvastased pillid näonaha jaoks. Olen neid nüüd kaks kuud võtnud ja viimase kuu ajaga tõusis mu kaal 6kg. Olen justkui paistes üle kogu keha. Näonahk on aga paremaks minema hakanud. Söön samamoodi nagu enne, isegi pigem vähem on isusid. Teen trenni 3 korda nädalas nagu enne, seega ei saa olla ka asi selles, et ei liigu ja söön üle. Minu küsimus on, et kas kellegil on veel nende tablettidega selline probleem olnud ja kas nende vahetamine millegi muu vastu võib aidata? Või on nii, et need kellel kaal tõuseb, tõuseb ka kõigi teistega? Saan aru, et kehad on erinevad ja kõigile mõjub erinevalt, aga tahaksin teada kas on mõtet üldse proovida midagi muud. Enne tablettidele minekut käisin mitu aastat nahaarstide juures ja mitte ükski ravi pole tulemust andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peaks olema sellest, et keha hoiab vett kinni, mitte sisse söödud kalorid ☺️ Ma usun, et see on ehk ajutine. Jätka tervisliku eluviisiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need tõstavadki kaalu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi lehmapiimatooted menüüst täielikult välja jätta. Minul läks näonahk 40ndates selle peale korda. Muidu olid aeg-ajalt ikka lõua all need nn “hormonaalsed” punnid.
Varem ja ka 20ndates käisin ka mööda nahaarste ja määrisin kõike võimalikku näole, ei aidanud miski.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna kehale aega harjuda, nii 6 kuud umbes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nn. paistes tunne on sellest, et tekib vedelikupeetus kehas. Jah, pillide puhul on teada selline kõrvaltoime – kas infoleht seda ei maini?

Proovisin ka noorena pillidega näonahka korda saada.                 Kahjuks läks mul mikrofloora paigast- hakkas kimbutama tupeseen ja seedimine läks paigast, nn. ärritunud soolestik. Kui pilllid maha jätsin, sest ei suutnud neid kõrvaltoimeid kannatada, läks näonahk sama punniliseks tagasi.

Aastaid hiljem selgus vereanalüüsist, et nii rauavaru kui ka d-vitamin on madalad. Sain neid juurde võttes d-vit ja rauaraseme korda ja olen ka edaspidi neid tasemeid jälginud, et alla ei läheks. Ei tea kas sellest või lihtsalt lisandunud vanusest- aga näonahk on täiesti korras.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimase kuu ajaga tõusis mu kaal 6kg. Olen justkui paistes üle kogu keha.

Ikka ja jälle oma raviarsti konsultatisoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaalutõus on probleemiks siis kindlasti pole jeanine õige valik.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan Janinet juba palju aastaid, just naha pärast. Kavatsen neid võtta surmani, sest muidu näen välja nagu pidalitõbine. Olen nagu kõrend ja söön nagu loom. Eks kõrvaltoimed on igaühel  individuaalsed. Suhtle kindlasti oma arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan Janinet juba palju aastaid, just naha pärast. Kavatsen neid võtta surmani, sest muidu näen välja nagu pidalitõbine. Olen nagu kõrend ja söön nagu loom. Eks kõrvaltoimed on igaühel individuaalsed. Suhtle kindlasti oma arstiga.

Surmani pole vaja võtta, mingist vanusest alates hakkab näonahk iseenesest korda minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Jeanine beebipillid