Esileht Ilu ja tervis Jeanine pillid

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Jeanine pillid

Postitas:

Naistearst kirjutas ebaregulaarse tsükli raviks Jeanine’i. Olen poolteist kuud võtnud ja pidevalt on söögiisu. Ma olen 173cm pikk ja pillide tarvitamisega 12 kilo juurde võtnud. Kas see on normaalne? Äkki kui keha harjub, võtan jälle alla? Ma olen 17 ja partnerit ei ole, aga pidev nälg on hirmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole, lõpeta ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia tegevust mis viiks mõtted toidust eemale. Joo ja söö nagu figuurisõber. Ära osta koju maiustusi ega kooli ka muidugi. Sa pead ise võitlema selle hundiisuga. Piira suhkrutarbimist.
Pole midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole normaalne.
See pole Sinu jaoks parim ravi, otsi muid võimalusi.

Endal sama kogemus Yasminelle`ga. Pole lihtsalt võimalik söömishimu kontrollida ja keha paisub, paisub, paisub. Peale hormoonide manustamise lõpetamist lõppes ka hundiisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömist on alati võimalik kontrollida. Vähemalt ei süüdista sa oma kaalutõusus tablette, vaid oma üüratut söögiisu. Palju on ka selliseid, kes tulevad lagedale jutuga- ma ei söö midagi, õhust tuleb pekikiht keha ümber.
Seega kontrolli seda, mida sa suust sisse paned, koju liigset toitu ei osta (kui muidu pole võimalik, siis ostad ainult ühe toidukorra jao).

Väga lihtsad aga asjalikud nõuanded:

Leia tegevust mis viiks mõtted toidust eemale. Joo ja söö nagu figuurisõber. Ära osta koju maiustusi ega kooli ka muidugi. Sa pead ise võitlema selle hundiisuga. Piira suhkrutarbimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole selles, et toit on kinnisidee. Mul lihtsalt löhebki tund pärast suure prae söömist kõht jälle nii tühajks, et pilt tahab eest ära minna. Pillid pandi, sest päevad kestsid pikalt (üle kuu) ja nii mitu korda järjest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid teised, kogemus sama. Need, kes räägivad siin sellest, et söögiisu saab kontrollida, ei ole seda olukorda kogenud. Pillide võtmise ajal ma paisusin nagu nuumsiga. Ei oleks seda omal nahal üle elanud, ei teakski, et nii on võimalik. Oli nii lõputu põhjatu näljatunne kui keha paisumine vee arvelt, riided jäid kitsaks juba paari nädalaga. Ei soovi seda kogemust korrata. Praegu jälle normaalkaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on normaalne, et selliseid asju kirjutatakse välja? Või tõesti on olemas inimesi, kellel mingeid kõrvalnähte pole? Mul on seda iseenesest mõistetavalt raske uskuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel, et kas see on siis kuidagi seotud veresuhkruga või kustkohast see näljatunne tekib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on normaalne, et selliseid asju kirjutatakse välja? Või tõesti on olemas inimesi, kellel mingeid kõrvalnähte pole? Mul on seda iseenesest mõistetavalt raske uskuda.

Mina olen küll üks inimene kellel kõrvalnähte ei olnud. Ma võtsin neid küll väga väga ammu, aga siiski ei mäleta et oleks midagi hullu olnud. Ja enda tutvusringkonnas on ka naisi kes ei kurda kõrvalmõjude üle.
Kuid sellest ma küll aru ei saa miks peab ravima ebaregulaarseid päevi? On see mingi haiguslik seisund? Ei ole ju. See on pigem inimese eripära, ka minul olid kohutavalt ebaregulaarsed päevad, kõikusid ikka meeletult, vahepeal hilinesid kolm nädalat ja või siis hakkasid nädal aega varem. Kuid hormonaalseid vahendeid olen kasutanud ikka raseduse vältimiseks ja niisama küll ei hakkaks hormoone kasutama. Oh neid arste küll 🙁 Aga nüüd 27 aastasena on paika loksunud, peale paastumist muutus tsükkel regulaarseks ja kõikumine on üks või kaks päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on normaalne, et selliseid asju kirjutatakse välja? Või tõesti on olemas inimesi, kellel mingeid kõrvalnähte pole? Mul on seda iseenesest mõistetavalt raske uskuda.

Mina olen küll üks inimene kellel kõrvalnähte ei olnud. Ma võtsin neid küll väga väga ammu, aga siiski ei mäleta et oleks midagi hullu olnud. Ja enda tutvusringkonnas on ka naisi kes ei kurda kõrvalmõjude üle.
Kuid sellest ma küll aru ei saa miks peab ravima ebaregulaarseid päevi? On see mingi haiguslik seisund? Ei ole ju. See on pigem inimese eripära, ka minul olid kohutavalt ebaregulaarsed päevad, kõikusid ikka meeletult, vahepeal hilinesid kolm nädalat ja või siis hakkasid nädal aega varem. Kuid hormonaalseid vahendeid olen kasutanud ikka raseduse vältimiseks ja niisama küll ei hakkaks hormoone kasutama. Oh neid arste küll ???? Aga nüüd 27 aastasena on paika loksunud, peale paastumist muutus tsükkel regulaarseks ja kõikumine on üks või kaks päeva.

Ma enne ei öelnud seda, aga ei ravitagi otseselt ebaregulaarseid päevi. Aga lisaks ebaregulaarsusele need ka kestsid väga kaua (ühel juhul kuu aega järjest) ja mul tekkis suur rauapuudus jne. Panin arstile uue aja kirja, aga veidi pean ootama. Kas ma tohin ise pillide võtmise päevapealt lõpetada või peaks ikka visiidini ootama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks päeva pole pille võtnud. Ja juba on väiksem isu. Kas nii on kõikide pillidega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks päeva pole pille võtnud. Ja juba on väiksem isu. Kas nii on kõikide pillidega?

Yasminelle`ga oli sama. Viskas lõplikult siibrisse see rindade paisumine, vööümbermõõdu kasv ja hundiisu. Jätsin lihtsalt tabletilehe ühel päeval pooleli ja paari päeva pärast tundsin, kuidas hakkan endiseks muutuma – kadus söögiisu, kadus paistes-olemise-tunne, muutun järjest enam kergeks-õrnaks naisolevuseks muumiataolise monstrumi asemel. Krt, miks kirjutatakse sellist jura inimestele… Tõpratohtrid sellised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju enam saladus, et hormoonid võivadki isu suurendada. Ei hakka inimene lihtsalt lambist rohkem sööma, kui pille võtab. Aga see on individuaalne, seega need, kel kogemust pole, karjuvad, et pole võimalik.
Sama ju rasedusega – mul tekkis alguses nii suur söögiisu, kõht oli kogu aeg tühi (ja sõin ikka korealikultja täisväärtuslikult), et sõingi kahe eest. Poleks uskunud, kui ise ei oleks kogenud. Hiljem kõik normaliseerus

Ei räägigi “lambist rohkem söömisest”, muidugi on asi isus aga seda on võimalik kontrollida. Kui ikka tund peale suure prae söömist on jälle hundiisu, siis vähegi mõtlev inimene peaks aru saama, et kõht ei ole tegelikult tühi. Ja ei ole vaja võtta veel ühte praadi.
Kogu elu käib teil selliste instinktide ja valetundmuste põhjal?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju enam saladus, et hormoonid võivadki isu suurendada. Ei hakka inimene lihtsalt lambist rohkem sööma, kui pille võtab. Aga see on individuaalne, seega need, kel kogemust pole, karjuvad, et pole võimalik.
Sama ju rasedusega – mul tekkis alguses nii suur söögiisu, kõht oli kogu aeg tühi (ja sõin ikka korealikultja täisväärtuslikult), et sõingi kahe eest. Poleks uskunud, kui ise ei oleks kogenud. Hiljem kõik normaliseerus

Ei räägigi “lambist rohkem söömisest”, muidugi on asi isus aga seda on võimalik kontrollida. Kui ikka tund peale suure prae söömist on jälle hundiisu, siis vähegi mõtlev inimene peaks aru saama, et kõht ei ole tegelikult tühi. Ja ei ole vaja võtta veel ühte praadi.
Kogu elu käib teil selliste instinktide ja valetundmuste põhjal?

Ei ole valetundmus. See nälg on midagi hoopis muud kui stressisöömine näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.10 01:22; 06.10 23:24; 08.10 13:48; 08.10 13:50; 12.10 13:56; 14.10 00:36; 16.10 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mine räägi sellest murest oma arsti/noortenõustaja/ämmaemandaga. Kõigele on lahendus.

Vastuseks sellele, kes arvas, et pillidega ainult pahad kõrvaltoimed ongi, siis ka mina olen üks neist, kes negatiivseid kõrvaltoimeid pole tundnud. Pigem kõik positiivne, päevad muutusid pea olematuteks, krambivalud on vähenenud, akne kadus ära ja rinnad muutusid veidi suuremaks. Ja kõikide nende kõrvaltoimetega olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Jeanine pillid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.