Esileht Koolilaps Juhiloa hind

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Juhiloa hind

Postitas:
Kägu

Kelle laps (või miks mitte ka ise)  on hiljuti juhiloa teinud. Kui palju see lõbu kõik kokku maksma läks ja kus tegite?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täna just vaatasin, et  pakett on 975 eurot pluss lisatunnid ja pluss mitu korda tehtud eksam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervisetõend 30€

Autokool 895€

Ark eksamid+load 26+40+20€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

absoluutselt kõik asjad kokku (kool, lisatunnid, pimedasõit, med.koolitus, eksamid jne) umbes 1000€. tegi reaalkooli autokoolis

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervisetõend 30€

Autokool 895€

Ark eksamid+load 26+40+20€

Siit on puudu esmaabi ja libedasõit. Ja muidugi tuleb arvestada veel ka lõppastme koolitusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks laps tegi autosõidus ja teine zebras, maksma läks 900+ eurot, sinna tuleb lisaks veel lõppastme koolitus. Üks alustas umbes 2a tagasi ja eksami tegi veidi vähem kui aasta tagasi, teine alustas 2021 suve lõpus ja eksami tegi sellest aasta hiljem. Mõlemil oli vahepeal eksamid, motivatsioonipuudus, suvi ja muud tegemised. Mõlemad alustasid siis kui bensiini hind veel lakke hüpanud polnud, praegu juba sõidutunnid tulevad ilmselt kallimad.

Mõlemad said eksamil esimese korraga läbi. Samas tean õsna palju noori, kes eksami alles teisel või kolmandal katsel ära tegid ja lisatundide eest maksid.

Ma autokooli hinda nii väga ei vaataks, nagunii ei ole erinevus suur, vaid pigem sõidueksamil läbi saajate protsenti. Autosõidus oli suhteliselt raske sõidutundide aegu saada (võib-olla on nüüd asi paranenud), zebras seda probleemi polnud. Zebras tundus riiklikule sõidueksamile saamine ka rangem olevat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervisetõend 30€

Autokool 895€

Ark eksamid+load 26+40+20€

Siit on puudu esmaabi ja libedasõit. Ja muidugi tuleb arvestada veel ka lõppastme koolitusega.

Ei, pimeda- ja libedasõit olid juba autokooli hinnas sees, aga jah, esmaabi 45€ on küll eelnevatest numbritest puudu (enda lapsel oli see eelnevalt juba olemas sp ununes lisada).

St. 30+895+45+26+40+20 lähevad eelmisel aastal alustatud esmased juhiload. Aga uus aasta, uued hinnad ehk praegu alustades oleks 100€ juba kallim.

Lõppastme koolitus lisandub ka jah, aga selleni pole ta veel jõudnud (+140€).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan ka vaadata pigem eksamil läbisaajate protsenti ja selle järgi valida autokool.

Ise käisin omal ajal autokoolis, mille läbisaajate protsent oli Tallinnas üks madalamaid, hind aga sama nagu mujalgi. Tulemus: pidin ARKi sõidueksamit tegema 3 korda.

Iga ARKi eksam aga maksab, lisaks tuli võtta lisatunde juurde, seega maksad oluliselt rohkem. Enne viimast, kolmandat katset otsisin netist välja kõige tublimad sõiduõpetajad ja saingi neist ühe juurde, ta koolitas mind mõned tunnid lisaks. Oli selgelt tajutav erinevus tugeva õpetaja ja eelmiste õpetajate vahel! Ning sellele järgnenud eksamist sain lõpuks ka läbi.

Praeguseks sõidan igapäevaselt Tallinna linnas juba 12 aastat ja seni pole veel ühtegi avariid teinud (ptüi-ptüi-ptüi!).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

autokool 1200 – kõik hinnas. tundus mõistlik, ei pea pidevalt jahmerdama mingite juurdemaksmistega. saavad võimaluse ka veoauto rooli platsil keerata, et paremini mõista nende hingeelu liikluses.

tegin endale ka õppesõidu koolitaja tunnistuse, selle riigilõiv oli 12 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 1000

Teooria, kohustuslik sõit, pimedasõit, libedasõit, esmaabi.

Kui vajab rohkem õpet, siis elektroonilised testid ostad juurde, kooli teooriaeksam, kooli sõidueksam, riiklikud eksamid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kohustuslikke sõidutundide aegu oli väga raske saada tihemini kui kord ndl. Tegime ka ise juhendaja tõendi, aga kodus autod automaadiga kõik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

absoluutselt kõik asjad kokku (kool, lisatunnid, pimedasõit, med.koolitus, eksamid jne) umbes 1000€. tegi reaalkooli autokoolis

Ma ei tea, mis on teemaalgataja “hiljuti” või mis on vastaja “hiljuti”, aga hetkel seal koolis sellise summaga enam hakkama ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ca 1200 kõik kokku. Laps sai load dets 2022. Autokoolis alustas 2021 sügisel. Seega 14 kuud kokku tegi. Hinnad on igal pool üsna samad, lisatasud tulevad juurde kui hakatakse eksamitel läbi kukkuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnad on igal pool üsna samad, lisatasud tulevad juurde kui hakatakse eksamitel läbi kukkuma.

ma küll ei julgeks öelda, et hinnad igal pool samad on. 10-20% erinevust on siiski üsna tavaline ja ei saa öelda, et 100-200€ raha ei ole. (tõsi, ma olen kaugel sellest, et hind on esmane kriteerium, kuid nimetatud hinnaerinevused on mainekamate koolide vahel, neid kõige odavamaid me nt ei kaalunudki.)

põgus pilk tuntumate autokoolide lehekülgedele näitab, et praegu on zebras 1100, reaalis 1270 ja autosõidus 1325/1405 € (need ilma esmaabita hinnad, sest see on paljudel juba olemas).

zebra pakkus nt eelmise aasta lõpus detsembris algavatele kursustele soodushinda 770+70+60=900. see, ma leian, oli väga hea hind, odavam kui kõige odavamates koolides ilmselt.

mu oma lapsed käisid üks zebras, teine autosõidus ja mõlemad said esimese korraga tehtud nii kooli- kui riikliku eksami.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

absoluutselt kõik asjad kokku (kool, lisatunnid, pimedasõit, med.koolitus, eksamid jne) umbes 1000€. tegi reaalkooli autokoolis

Ma ei tea, mis on teemaalgataja “hiljuti” või mis on vastaja “hiljuti”, aga hetkel seal koolis sellise summaga enam hakkama ei saa.

Jap, vastab tõele.

Minu laps tegi loa 2022 Reaali autokoolis, kõik kokku koos ARK eksamitega umbes 1200.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil poiss käib hetkel teooriatundides. Teooria+sõidutunnid maksavad 550. Tervisetõendi teeb see nädal alles. No ja siis lisanduvad veel need muud kulud. Oma kooli juures teeb juhiloa. Maapiirkonna kool. Võrreldes siin kirjutatud hindadega ikka odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil poiss käib hetkel teooriatundides. Teooria+sõidutunnid maksavad 550. Tervisetõendi teeb see nädal alles. No ja siis lisanduvad veel need muud kulud. Oma kooli juures teeb juhiloa. Maapiirkonna kool. Võrreldes siin kirjutatud hindadega ikka odav.

väga odav. kool ise korraldab õpet? siis ilmselgelt kasumit mittetaotlev ja saab hindu madalal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Juhiloa hind