Esileht Lapse ootamine Juhtivalt kohalt vanemapuhkusele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Juhtivalt kohalt vanemapuhkusele

Postitas:

Siin perekoolikate hulgas on kindlasti ka juhtivatel kohtadel rasedaid ja endiseid rasedaid 🙂 Kuidas olid teie meeleolud vanemapuhkusele jäädes? Kas võtsite kerge südamega stepsli välja, jäite osaajaga tööle või midagi muud veel? (Tipp)juhina on alati risk, et töö korraldatakse nii ümber, et vana positsiooni nagu polegi naastes enam. Või siis asendaja suudab asjad nii ära vussida, et raske tööga loodud on ära lõhutud. Et mul endal väga palju kahetisi tundeid. Samas tahaks oma väljateenitud “puhkust” ja tutikat beebit ka nautida 🙂 Õnneks on aega veel oma mõtteid korrastada ja selleks oleks tore teiste kogemusi lugeda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolikate hulgas on kindlasti ka juhtivatel kohtadel rasedaid ja endiseid rasedaid ???? Kuidas olid teie meeleolud vanemapuhkusele jäädes? Kas võtsite kerge südamega stepsli välja, jäite osaajaga tööle või midagi muud veel? (Tipp)juhina on alati risk, et töö korraldatakse nii ümber, et vana positsiooni nagu polegi naastes enam. Või siis asendaja suudab asjad nii ära vussida, et raske tööga loodud on ära lõhutud. Et mul endal väga palju kahetisi tundeid. Samas tahaks oma väljateenitud “puhkust” ja tutikat beebit ka nautida ???? Õnneks on aega veel oma mõtteid korrastada ja selleks oleks tore teiste kogemusi lugeda.

Ma pole küll tippjuht, vaid spetsialist, aga valdavad natuke samad tunded. Mu töö on laialivalguv ja multifunktsionaalne ning olen 15 aastat välja arendanud hästi toimivad ja järeleproovitud süsteemid, kuidas kõike teha. See oli kohe selge, et üht inimest mu asemele võtta ei saa, vaid töö eri osad tuleb ära jagada. Üks mu asendajatest juba harjutab ja näen päris palju vigu ja möödapanekuid, aga tuletan endale meelde, et olin ise samasugune alguses. Ikkagi on hirm, et kvaliteet langeb. Teisest küljest tekib ka hirm, et mis edasi, kui ma tagasi tahan tulla ja mu tööd on ära jaotatud ja toimivad niivõrd-kuivõrd. Aga püüan siiski end praegu distsiplineerida, et mitte muretseda ja tegelikult tean oma väärtust tööl hästi ning püüan väga viisakalt asendajad välja õpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vastupidiselt nii hea meel, et saan varsti oma juhtivalt kohalt puhkusele. 😀 Veidi on kõrini koosolekute pidamisest ning inimeste delegeerimisest. Mul iseseisvad töötajad, aga ikkagi on vastutusest hetkel kõrini.
Ei ole olemas asendamatut inimest ning küll mu projektidega hakkama saadakse.

Hetkel rasedus alguses ja juba olen ajutiselt haiguslehel ning kui korra olin mures, et kuidas nüüd koosolekud ja reisid ja klientide ja poliitukutega kohtumise jäävad… aga kõik laabus konkreetselt paari e-mailiga.

Selle pärast ma samuti ei muretse, et hiljem juhtivat kohta poleks. Kuigi asendamatut inimest pole olemas, siis häid juhte on alati vaja 😀 Küll kõik laabub.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen ka rõõmuga. Emapuhkusele jään kuu enne tähtaega ja kavatsen kodus olla 3 aastat. Tulemas kolmas ja viimane. Kavatsen stepsli seinast välja tõmmata ja üldse ei muretse, rabeletud aastaid juba. Jõuan pikalt veel tööd teha peale emapuhkuse lõppu enne pensionile jäämist.
Kui tagasi ei oodata praegusesse kohta siis minu kogemuste pagasiga inimesele vast mujalgi tööd leidub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

End asendamatuks ei tasu pidada, tihti ongi kaastöötajatele uus juht heaks värskenduseks ja vahelduseks.

Mul on ka üks töökaaslane, kes peab end asendamatuks, koguaeg hoiab silma peal, mida asendaja teeb. Sellega on nii, et inimene teebki just siis vigu, kui teda koguaeg keegi kullipilguga jälgib. Lisaks on asendaja päris kehv olla, kui sul on üliagar inimene seljas. Eriti hull, kui asendajal ei lasta enda nägemuse järgi midagi teha, kõik peab olema nii nagu vana juht on ette kirjutanud, uuendusi ja muudatusi nimetatakse vussimiseks jne.

Mina suhtun samuti nagu üks eelkõneleja, rabeletud küll, rahaliselt on ammu mõnus elu käes, ei karda ei uuele kohale kandideerida ega uude kohta minna. Ongi ehk aeg karjäärisuuna muutmiseks. Jalad ees töölt lahkuda soovijad on lõpuks koormaks kogu organisatsioonile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tervise tõttu pidin juba enne dekreeti jääma koju.
Alguses oli harjumatu jne aga otsustasin seada lapse esikohalale. Kuna teadsin, et tahan kahte last järjest siis soovisin päris eemale jääda, mitte osaliselt töötama hakata.
Kui olin hea spetsialist siis see ju ei muutu ja kunagi tagasi minnes jätkan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Juhtivalt kohalt vanemapuhkusele