Esileht Ilu Juuksekasvu kiirendav hair jazz

NĂ€itan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Juuksekasvu kiirendav hair jazz

Postitas:
KĂ€gu

Jagage kogemusi, kellel on. Kas paneb siis juuksed kasvama? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ostsin sĂŒgisel suure potsiku nii shampooni kui palsamit, nĂŒĂŒdseks mitu kuud kasutanud. No mul ei ole kĂŒll midagi kiiremini kasvama hakanud. Ostsin huvist, et kas tĂ”esti on Ă€kki miskine ime-asi, aga ei ole, ei saagi olla, raha raiskamine oli minu jaoks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

mitte ĂŒkski asi, mida mÀÀrite pĂ€he vĂ”i peale ei aita kasvule kaasa. kĂ”ik algab seest. peate vitamiine sööma, toitu jne. ja kui sul pole loodud hĂ€id juukseid, ei aita miski.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Niikaua, kuni leidub ullikesi, kes ostavad, tehakse ka selliseid tooteid ja mĂŒĂŒakse hingehinnaga. Juuksed kasvavad ikka nii nagu nad kasvavad. Oluline on vĂ€ltida kasvu aeglustumist, s.t hoida peanahk puhtana (sĂŒgavpuhstus aeg-ajalt) ja sĂŒĂŒa mitmekesiselt, et saaks erinevaid vitamiine toidust vĂ”i lasta teha test, kas on mĂ”nest vitamiinist puudus. Huupi sisse lahmida neid kĂŒll ei tasu, mĂ”ni on hoopis ohtlik tervisele, kui sul need nĂ€itajad korras on.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tegelikult mĂ”jutab naiste juukseid vĂ€ga palju ka hormonaalne tasakaal. Teadagi, et rasedusega muutuvad juuksed kauniks, pĂ€rast sĂŒnnitust aga jÀÀdakse poolkiilakaks…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

PĂ€rast sĂŒnnitust jĂ€in poolkiilakaks, mind pÀÀstsid vitamiinid biotiiniga, juba neli kuud söön vitamiine. Uus tukk juba ees 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

No mina vist olen see ullike, kes tĂ”esti usub, et see aitab. Aga ehk ongi platseebo efekt, mine sa tea. Igatahes on mul meeletult aeglane juuksekasv ning teatud perioodidel langeb ka megapalju juukseid vĂ€lja. Esimest korda proovisin hairjazzi augustis 2017, kui olin juuksed just natuke lĂŒhemaks kui Ă”lgadeni lĂ”iganud. Kasutasin shampooni ja spreid ja vahetevahel maski, pesin 2-3x nĂ€dalas. Ja 2018 suveks olid mul juuksed pmst rindadeni. Ma ei tea tĂ€pselt mitu cm juurde kasvas, aga ilmselgelt kasvasid juuksed kiiremini kui tavaliselt. Veidi enne jĂ”ule kĂ€is taaskord mingi kiiks lĂ€bi ja lĂ”ikasin Ă”lgadeni. Hakkasin veebruaris nĂŒĂŒd uuesti shampooni ja spreid kasutama ja olen tĂ€iesti kindel, et ka seekord aitab.
Olgu veel öeldud, et esimest korda ei mĂ€rganud ma esimese 3 kuu jooksul mingit erinevust ja siis jĂ€rsku kukkusid megakiirelt vohama. Praegu aga tundub, et juba veidi midagi oleks nĂ€ha, aga vb kujutan ette ka ainult 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Augustist suveni kasvab normaalne juus nii 12-14 cm. Ehk tĂ€pselt paras see “Ă”lgadest rinnani”

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Augustist suveni kasvab normaalne juus nii 12-14 cm. Ehk tĂ€pselt paras see â€œĂ”lgadest rinnani”

No just, mul kasvasid juuksed HairJazzi kasutades ca 1 cm kuus ja kasvavad samapalju ka ilma seda kasutamata. Mitte midagi kiiremini kasvama ei hakanud ja ega ei saagi kasvada. Kui selline vahend leiutataks, mis tegelikult ka kiiremini kasvama paneks, siis me kuuleks sellest imest. Juukseid mĂ”jutavad nii vitamiinid ja mineraalained, hormonaalne tasakaal ja veel palju teguried, haigused, geneetika jne. Ostsin Hairjazzi ise seetĂ”ttu, et mul olid juuksed pikka aega hirmsasti lahti ja proovisin kĂ”iki vĂ”imalikke vahendeid, mis ette jĂ€id. Juukseid jĂ€id lĂ”puks kinni kĂŒll, aga mitte selle shampooni ja palsami tĂ”ttu, vaid jĂ”udsin tegelikule pĂ”hjusele jĂ€lile. HairJazz kusjuures saabus minu mĂ€letamist mööda Leedust vĂ”i LĂ€tist. Kui sellel firmal kĂ”ik aus ja klaar oleks, miks nad siis siin ametlikult ei tegutse? Teised saavad poes omi asju mĂŒĂŒdud, nemad miskipĂ€rast oma “imetoodet” aga mitte. Lisaks kuidas saab ĂŒks palsam, mida mÀÀritakse juukseotstele, juuksed kasvama panna, kui millegil mĂ”ju saab olla, siis shampoonil. KĂ”ik need imetooted on bullshit, pean silmas kĂ”ike jama, mis internetireklaamides lubavad imesid korda saata a la varbanukid kaovad iseenesest Ă€ra ja juuksed kasvavad 3 x kiiremi. Ja tĂ”esti, kuniks jĂ€tkub lolle (sel korral mina sealhulgas), siis nende Ă€ri ka Ă”itseb.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aga mis vahend teeks juuksed paksemaks, kohevamaks, tihedamaks?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aga mis vahend teeks juuksed paksemaks, kohevamaks, tihedamaks?

Ma ei ole mitte ĂŒhegi vahendiga saanud oma juukskarvu jÀÀdavalt paksemaks muuta. Juus on, nagu on geneetiliselt antud. Shampooni, palsami ja viimistlusvahenditega saab korraks kohevust ja lĂ€iget anda, aga kui juuksed patsi panna vĂ”i mĂ€rjaks teha, on ikka sama Ă”hukesed edasi. Poeriiulid on tĂ€is erineva mĂ”juga tooteid ja viimistlusvahendeid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Jazz jĂ€tab juuksed rasvaseks, meie peres ei meeldinud see kellelegi. Teismeline tĂŒtar ĂŒritas kĂ”ige pikemalt kasutada, aga loobus temagi, ei kasvanud need juuksed midagi kiiremini, vaid lĂ€ksid hoopis rutem mustaks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei ole mitte ĂŒhegi vahendiga saanud oma juukskarvu jÀÀdavalt paksemaks muuta. Juus on, nagu on geneetiliselt antud.

Aga kui juuksed olid paksud kuni 20ndate keskpaigani ja sealt edasi Ôhukesed. Siis ju olid geneetiliselt paksud, ja vÔiks selle tagasi saada?

Mul olid varem tĂ€iesti paksud juuksed: neid oli palju ja karv oli ka paks. NĂŒĂŒd on kĂ”ik kardinaalselt muutunud: juuksekarv Ă”huke ja juuksed peadligi. Ega mul ka nendesse toodetesse suurt usku pole, sest kahtlustan, et muudatuse tegid hormoonid. Aga alati kui keegi mainib, et geneetikat muuta ei saa jne, siis mĂ”tlen, et miks ma siis oma vanu “geneetilisi” juukseid tagasi ei saa?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sest su menĂŒĂŒ on halb ja arvatavasti on ka kerge aneemia? Vaevalt et su juuksesibul on tĂ€ielikult hĂ€vinud, aga kuna sinna ei jĂ”ua mingeid toitaineid, ei kasva ka juus.

Please wait...
NĂ€itan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu Juuksekasvu kiirendav hair jazz