Esileht Ilu Juuksekasvu kiirendav hair jazz

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Juuksekasvu kiirendav hair jazz

Postitas:

Jagage kogemusi, kellel on. Kas paneb siis juuksed kasvama? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 16:00; 08.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin sügisel suure potsiku nii shampooni kui palsamit, nüüdseks mitu kuud kasutanud. No mul ei ole küll midagi kiiremini kasvama hakanud. Ostsin huvist, et kas tõesti on äkki miskine ime-asi, aga ei ole, ei saagi olla, raha raiskamine oli minu jaoks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 23:27; 26.02 13:37; 28.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski asi, mida määrite pähe või peale ei aita kasvule kaasa. kõik algab seest. peate vitamiine sööma, toitu jne. ja kui sul pole loodud häid juukseid, ei aita miski.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mõjutab naiste juukseid väga palju ka hormonaalne tasakaal. Teadagi, et rasedusega muutuvad juuksed kauniks, pärast sünnitust aga jäädakse poolkiilakaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sünnitust jäin poolkiilakaks, mind päästsid vitamiinid biotiiniga, juba neli kuud söön vitamiine. Uus tukk juba ees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina vist olen see ullike, kes tõesti usub, et see aitab. Aga ehk ongi platseebo efekt, mine sa tea. Igatahes on mul meeletult aeglane juuksekasv ning teatud perioodidel langeb ka megapalju juukseid välja. Esimest korda proovisin hairjazzi augustis 2017, kui olin juuksed just natuke lühemaks kui õlgadeni lõiganud. Kasutasin shampooni ja spreid ja vahetevahel maski, pesin 2-3x nädalas. Ja 2018 suveks olid mul juuksed pmst rindadeni. Ma ei tea täpselt mitu cm juurde kasvas, aga ilmselgelt kasvasid juuksed kiiremini kui tavaliselt. Veidi enne jõule käis taaskord mingi kiiks läbi ja lõikasin õlgadeni. Hakkasin veebruaris nüüd uuesti shampooni ja spreid kasutama ja olen täiesti kindel, et ka seekord aitab.
Olgu veel öeldud, et esimest korda ei märganud ma esimese 3 kuu jooksul mingit erinevust ja siis järsku kukkusid megakiirelt vohama. Praegu aga tundub, et juba veidi midagi oleks näha, aga vb kujutan ette ka ainult 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augustist suveni kasvab normaalne juus nii 12-14 cm. Ehk täpselt paras see “õlgadest rinnani”

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 11:45; 04.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augustist suveni kasvab normaalne juus nii 12-14 cm. Ehk täpselt paras see “õlgadest rinnani”

No just, mul kasvasid juuksed HairJazzi kasutades ca 1 cm kuus ja kasvavad samapalju ka ilma seda kasutamata. Mitte midagi kiiremini kasvama ei hakanud ja ega ei saagi kasvada. Kui selline vahend leiutataks, mis tegelikult ka kiiremini kasvama paneks, siis me kuuleks sellest imest. Juukseid mõjutavad nii vitamiinid ja mineraalained, hormonaalne tasakaal ja veel palju teguried, haigused, geneetika jne. Ostsin Hairjazzi ise seetõttu, et mul olid juuksed pikka aega hirmsasti lahti ja proovisin kõiki võimalikke vahendeid, mis ette jäid. Juukseid jäid lõpuks kinni küll, aga mitte selle shampooni ja palsami tõttu, vaid jõudsin tegelikule põhjusele jälile. HairJazz kusjuures saabus minu mäletamist mööda Leedust või Lätist. Kui sellel firmal kõik aus ja klaar oleks, miks nad siis siin ametlikult ei tegutse? Teised saavad poes omi asju müüdud, nemad miskipärast oma “imetoodet” aga mitte. Lisaks kuidas saab üks palsam, mida määritakse juukseotstele, juuksed kasvama panna, kui millegil mõju saab olla, siis shampoonil. Kõik need imetooted on bullshit, pean silmas kõike jama, mis internetireklaamides lubavad imesid korda saata a la varbanukid kaovad iseenesest ära ja juuksed kasvavad 3 x kiiremi. Ja tõesti, kuniks jätkub lolle (sel korral mina sealhulgas), siis nende äri ka õitseb.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 23:27; 26.02 13:37; 28.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis vahend teeks juuksed paksemaks, kohevamaks, tihedamaks?

Ma ei ole mitte ühegi vahendiga saanud oma juukskarvu jäädavalt paksemaks muuta. Juus on, nagu on geneetiliselt antud. Shampooni, palsami ja viimistlusvahenditega saab korraks kohevust ja läiget anda, aga kui juuksed patsi panna või märjaks teha, on ikka sama õhukesed edasi. Poeriiulid on täis erineva mõjuga tooteid ja viimistlusvahendeid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 23:27; 26.02 13:37; 28.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jazz jätab juuksed rasvaseks, meie peres ei meeldinud see kellelegi. Teismeline tütar üritas kõige pikemalt kasutada, aga loobus temagi, ei kasvanud need juuksed midagi kiiremini, vaid läksid hoopis rutem mustaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mitte ühegi vahendiga saanud oma juukskarvu jäädavalt paksemaks muuta. Juus on, nagu on geneetiliselt antud.

Aga kui juuksed olid paksud kuni 20ndate keskpaigani ja sealt edasi õhukesed. Siis ju olid geneetiliselt paksud, ja võiks selle tagasi saada?

Mul olid varem täiesti paksud juuksed: neid oli palju ja karv oli ka paks. Nüüd on kõik kardinaalselt muutunud: juuksekarv õhuke ja juuksed peadligi. Ega mul ka nendesse toodetesse suurt usku pole, sest kahtlustan, et muudatuse tegid hormoonid. Aga alati kui keegi mainib, et geneetikat muuta ei saa jne, siis mõtlen, et miks ma siis oma vanu “geneetilisi” juukseid tagasi ei saa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest su menüü on halb ja arvatavasti on ka kerge aneemia? Vaevalt et su juuksesibul on täielikult hävinud, aga kuna sinna ei jõua mingeid toitaineid, ei kasva ka juus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 11:45; 04.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Juuksekasvu kiirendav hair jazz

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.