Esileht Ilu Juuksevärvid koduseks värvimiseks- millist püsivärvi valida?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Juuksevärvid koduseks värvimiseks- millist püsivärvi valida?

Postitas:

Milliseid värve soovitate/ ei soovita? Kas poes mõni värv on okei või Tradehouse valikus? Peab katma halli kindlasti. Värvimist vajavad tumedad juuksed, kuhu viimaste nädalatega on liiga palju halli lisandunud

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 09:53; 04.04 11:43; 17.07 19:20; 03.02 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita ühtegi supermarketi-värvi! Tegin nendega mõned aastad tagasi igasuguseid lolluseid, ostsin küll kõige kallimaid, aga ka viis aastat hiljem – juuksed ei kasva enam pikaks, kohevate juuste asemel mingi ludu. Halli katmisega pole kogemust, aga tradehouses toonivad maskid oleks max, mida ise julgeks katsetada. Olen kursis olukorra tõsidusega, aga ennem läheksin juuksurisse kui haaraks poevärvi järele.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur kasurab ju täpselt samada tootjate tooteid, lihtsalt pakend on teine. Juuksuritooted on pakendatud nii, et ta saab segada täoselt paraja koguse värvi kokku ja et klient ei saaks aru, et sama toode poes müügil.

Ise värvin oma tumedat hallitriibulist pead L’oreal Excellence värviga ja olen rahul. Juustega pole 4 aasta jooksul veel midagi juhtun6d, on samasugused nagu enne ja nii pikad kui viitsin mässata.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan praegu Syossi. Varem olen kasutanud Garnieri ja L`Oreali ka. Võib-olla midagi veel, sest olen värvinud oma juukseid 20 aastat ja ei mäleta ju, mida kõike on selle aja jooksul kasutatud. Ma hakkasin vara halliks minema, esimesed hallid karvad olid peas juba enne 30. eluaastat. Loomulikult olen keskmiselt pruun. Vahepeal olin kümme aastat ka blondiin. Esimese blondeerimise lasin teha juuksuris, edasi värvisin ise heledate poevärvidega. Mul ei ole mitte üks värvimine ebaõnnestunud! Olen ka kasutanud erinevaid värvitoone segiläbi – näiteks olen ostnud Rimist roosakaspruuni (on selline toon, tõesti ongi kerge roosakas varjund juures), järgmine kord lähen Prismasse ja seda tooni pole. Ostan siis pähkelpruuni v midagi muud sarnase tumeduse astmega. Pole üldse probleemi! Mul on poolpikad juuksed ja värvin korraga ära juured, väljakasvu, ja ülejäägi plätserdan mujale juustesse, sest ega siis mujalt ei tule ju värv maha. Igakord natuke eri kohta plätserdan, nii jaotub ta lõpuks ühtlaselt.
Peaks olema üks laiemate piidega kamm, millega teed lahu ette, ja siis üks lai, aga kitsas pintsel. Ma tõmban selle pudelikesega värvijuti juukselahu peale ja siis määrin pintsliga laiali. Uus lahk u 2-3 cm vahega, uus värvijutt lahu peale ja määrin pintsliga. Selja taha on ebamugav panna. Sinna tõmban lihtsalt pudeliga triibud, ei jälgi väga täpselt seda. Aga siiani pole mingit suurt halli laiku tagumistesse juustesse jäänud. Isegi juuksurid on kiitnud, et väga kenasti värvitud! Tavaliselt ma värvingi u nädal enne juuksurisse minekut (kui lähen lõikama), muidu kui on hall väljakasv näha, siis nad hakkavad ohhetama ja tahavad kohe ise värvima ka hakata.
Ma olen mingi u aastase perioodi ka juuksuris värvimas käinud, kui mul olid triibud. Aga see oli nii tüütu! Muudkui otsi sobivaid aega, siis alati tuli hiljem mingi oluline üritus mu juuksuriaja peale ja pidin ümber muutma. Siis istu seal lihtsalt mõttetult poolteist tundi, kui kodus võiks midagi huvitavat ja kasulikku teha sel ajal, kui värv on peas.
Nii et, osta mingi värv, nad on kõik ok. Kasuta ja ära põe, midagi hullu ei juhtu! Ja kui juhtub, siis tõenäoliselt ei näe sind lähemad kuu aega keegi 😛

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pöördu oma juuksuri poole, ehk müüb ta sulle värvi, mida saad ise kodus endale pähe panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul palju halli ja iga värv neile peale ei jäägi. Juuksur soovitas Tradehousest BioMagic värvi. Komplektis on 60ml värvi, 90ml vesinikku, shampoon, palsam, kindad
Sealtsamast ostsin ka pintsli värvi pealekandmiseks ja kausi värvi segamiseks. Juure värvimiseks kulub 30ml värvi ja 45ml vesinikku, mul palju juukseid. Pakist jagub 2 korraks.
Jäi päris ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur kasurab ju täpselt samada tootjate tooteid, lihtsalt pakend on teine. Juuksuritooted on pakendatud nii, et ta saab segada täoselt paraja koguse värvi kokku ja et klient ei saaks aru, et sama toode poes müügil.

Mis jura see on. Osadel tootjatel on jah nii laiatarbe kui profisarja tooted olemas, aga see ei tähenda, et juusuris samu värve kasutatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tume värv on ikka suht lollikindel ka supermarketivärvina ja püsivärvid katavad ikka halli küll, loomulikult ei tasu minna hallile juuksele poolpüsivärviga kallale. Põhiline on see, et kui hoiad ettenähtud aja, siis oled palju tumedam kui pakil näidatud, keskmisest pruunist saab kartulikoorekarva juus ikka üsna mustaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Juuksevärvid koduseks värvimiseks- millist püsivärvi valida?