Esileht Tööelu, raha ja seadused. Juuksuriteenuste hinnad ja juuksurite sissetulekud

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Juuksuriteenuste hinnad ja juuksurite sissetulekud

Kui palju teie olete nõus maksma juuksuriteenuste eest, nt juuksejuurte värvimine ja triibutamine ja lõikus?
Olen maksnud sama teenuse eest 35 eur, 60 eur ja 160 eur. Ise suurt vahet ei näe, aga salongid siis ka vastavad.
Ei tea, kui palju need juuksurid palka saavad, kui 160 euri oma teenuse eest küsivad?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis vaata kui kallid on autod. Automüüjad on ilmselt pururikkad????

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:25; 08.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teie olete nõus maksma juuksuriteenuste eest, nt juuksejuurte värvimine ja triibutamine ja lõikus?

Olen maksnud sama teenuse eest 35 eur, 60 eur ja 160 eur. Ise suurt vahet ei näe, aga salongid siis ka vastavad.

Ei tea, kui palju need juuksurid palka saavad, kui 160 euri oma teenuse eest küsivad?

kõik oleneb ju, palju juuksur töötab? mitu tundi töötab? palju ta renti maksab? kas juuksur töötab salongis fiena, oüna, või töölepinguga? töölepinguga saavad tavaliselt juuksurid ca miinimumi, pluss protsent.

Maksan oma juuksurile 25.- lõikuse eest. Värvimise eest 50.-
Juuksur töötab 10h päevas, -1h lõunat. Siis 9 korda 25.- on 225.-
Sealt maha materjalikulud, päevarent , ca 20-60.- (oleneb kohast, kus töötab)
Või siis põhjavärvi (ca 50.-) jõuab ka 9h jooksul panna neljale, pluss 1 lõikuse teha, samuti 225.- Siin on suuremad kulud, värv nt 1 tuub maksab ca 12.- (kolmveerand tuubi 1 pähe) oma kulud suuremad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:59; 07.06 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles tallinna kesklinnas asuvas salongis, kus mina käin, maksab lõikus koos pesemise ja föönisoenguga nüüd juba 10€.
paar aastat tagasi, kui veel 8€ oli, siis üle tänava teises juuksurisalongis oli sama teenus 70€.

minu juuksur üürib koos teiste fiedest juuksurite ja maniküürijaga ühiselt kortermaja alumisel korrusel asuvat äripinda, mis tundub olevat algselt olnud 2-toaline korter. põhiklientuuriks ümbruskonna elanikud ja ümbruskonnas töötavad inimesed.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles tallinna kesklinnas asuvas salongis, kus mina käin, maksab lõikus koos pesemise ja föönisoenguga nüüd juba 10€.

paar aastat tagasi, kui veel 8€ oli, siis üle tänava teises juuksurisalongis oli sama teenus 70€.

minu juuksur üürib koos teiste fiedest juuksurite ja maniküürijaga ühiselt kortermaja alumisel korrusel asuvat äripinda, mis tundub olevat algselt olnud 2-toaline korter. põhiklientuuriks ümbruskonna elanikud ja ümbruskonnas töötavad inimesed.

No mõelge nüüd? Lõikus, pesu pluss soeng. Ajakulu ca 1h. 10tundi, 10 lõikust, 80.- päevas.
No mis rikastumisest me siin räägime :-O
Tean ka üht juuksurit, kel meestelõikus 2.-. 4h tund, juhul kui teeb kaht meest tunnis. Tal kuurent selle ruumi eest 30.- pluss kommud. Ja ka kardetakse, äkki rikastub.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:59; 07.06 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina triibutamine+otste lõikuse eest maksin viimati 50€, kõige rohkem on läinud 55€.
Käin alati samas juukurisalongis sama juuksuri juures pea 10 aastat.

Muidu olen igasuguste juures käinud, mõni on hea, mõni halb, mõne juures maksad muidugi ka vähem, aga hetkel olen kvaliteediga rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, hea värvimise ja lõikuse eest ma olen nõus maksma kuni 50 euri. Üle selle oleks juba röövimine. Iial ei maksaks 160 eurot. Juuksuriteenust tarbin kolm-neli korda aastas, sest rohkem lihtsalt pole vajadust. Mul on juuksed värvitud väga oma loomulikule värvile lähedase tooniga, seega midagi ei juhtu, kui paar kuud juuksuris ei käi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb triibutamine, olaplexi hooldus, ja ülepea toonimine u 100€. Aega kulub selleks 3,5 tundi ja kedagi muud vahele ei võta. Ei ole kahju maksta, mul on pikad juuksed ja peale aastatepikkust otsimist leidsin juuksuri, kes teeb täpselt nii nagu mulle meeldib ja sobib ning seejuures ei kahjusta mu juukseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

Käin üldjuhul juukseotsa lõikamas. 15min 15€. Minu arvates suht kallis. Tipp on liigne.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin otsi lõikamas ja selle eest küsitakse 10€. Ühtlasi sirgendavad ka juuksed ära, mis minu jaoks on pluss, sest ise tehes ei jää mu juuksed kunagi nii siledad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

Ei käi, kogenud juuksur on, ise olen juba kümmekond viimast aastat tema juures käinud, aga ta pole mõnes kaubanduskekuse fancys salongis, vaid tagasihoidlikumates ruumides

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:25; 08.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40€ alevis (triibutamine, vahel lõikus, aega läheb 1,5 tundi). Kui mul värv peal, siis tuleb keegi vahele ka. Linnas stilisti juures käies maksin üle poole rohkem, ei näinud enam põhjust nii palju maksta (samamoodi tuli keegi vahele ka, kui värv peas). Käin kahe kuu tagant.
Juuksurihinnad pea iga aasta tõusevad ka alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Kvartalis sain juuksuris juuksejuure värvimise eest arve 63€ kaks aastat tagasi (sel ajal oli see hind rohkem kui poole suurem mujal makstust). Seni pole sinna enam läinud ja ei lähe ka. Sattusin ilmselt salongi kõige nõmedama juuksuri kliendiks aga ei ole soovi katsetada ka kas ehk sealt keegi normaalne. Oleks see töö siis vähemalt hästi tehtud olnud 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurevärvi käin iga 4 nädala tagant värvimas anne kanali vastas olevas juuksuris, hind ca 30-35 euri. Varem käisin kesklinnas facebookis korralikult promotud isiku juures, seal maksab 80 euri kanti juurevärv. Mina kvaliteedis erinevust ei näe. Isegi natukene selle odavama poole. Seal pannakse sind aparaadi alla, mis soojendab, et värv kiiremini mõjuks jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin iga 3 nädala tagant juuksejuuri (pikad juuksed), hind 20€ ja ajakulu 1 tund. Proff ja hea juuksur Tallinna ligidal alevis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

nt Liivalaia ja Kentmanni nurgal pole mingit juuksurikooli, aga odavat lõikust pakkuv salong on sellegipoolest: pesemine+lõikus+föönisoeng 10€ (üleelmisel aastal oli veel 8€)

aga samast salongist üle tee on hinnad ca 10x kallimad
miinustaja töötab vist selles kallis salongis…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

ma käin tln kesklinnas vägagi viisakas salongis ja lõikus maksab 20€, koos värvimisega 45. nii et on võimalik, kuigi ega ma ise ka algul ei uskunud. läksin sinna juba krooniajal, olles enne seda olnud aastaid salon+ püsiklient ja võitsin tollal hinnas u 3x.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin nõus maksma:

Värvimine 40-50€(oleneb kas erisoove ka)
Triibutamine 25€
Juurte värvimine 20€

Lõikus võiks olla pigem 15, hetkel maksan 20.
Elan väikelinnas.

Olen maksnud siin ka 100€ blondeerimise eest…see oli suht ulmehind sellise väikese koha kohta..

Tuttava naine töötab ühes kaubanduskeskuse salongis, pidavat keskmiselt 1500€ kätte teenima omale. Aga hästi pingeline ja pidev suur töökoormus ka seetõttu. No eks see vast ongi selline koht kus juuksuriteenus seal 50-150€ inimese kohta maksab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur ei käi üldse iga päev tööl, sest tema tervis ei pidavat vastu sellele. Kolm päeva nädalas teeb tööd ainult. Tallinnas 20 eur lõikamine ja föönisoeng.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin aastas ainult paar-kolm korda juukseid lõikamas. Lõikus 10 eurot. Rohkem pole nõus iluteenuste eest maksma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

Liivalaia ja Kentmanni nurgal pole mingit juuksurikooli, aga odavat lõikust pakkuv salong on sellegipoolest

Õppesalong on Tallinnas nüüd Kadaka Selveri teisel korrusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 20:36; 09.06 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi, lõikus maksab 15 eurot – Tallinnas, kesklinnas ja mul on iga kord natukene piinlik nii vähe maksta. Tavaliselt püüan varustada end enne minekut sularahaga, et natukene “tippi” jätta.

Ainuke variant, et postitaja käib Juuksurite kooli õpilaste juures, see kool muide asub kesklinnas küll.

ma käin tln kesklinnas vägagi viisakas salongis ja lõikus maksab 20€, koos värvimisega 45. nii et on võimalik, kuigi ega ma ise ka algul ei uskunud. läksin sinna juba krooniajal, olles enne seda olnud aastaid salon+ püsiklient ja võitsin tollal hinnas u 3x.

Mina ka. Tallinna kesklinn, lühikeste juuste värvimine kord kuus(ei soovi halli peaga olla) ja föönisoeng 45-50.
Samas mul on sama juuksur juba 20 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 20:36; 09.06 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Kvartalis sain juuksuris juuksejuure värvimise eest arve 63€ kaks aastat tagasi (sel ajal oli see hind rohkem kui poole suurem mujal makstust). Seni pole sinna enam läinud ja ei lähe ka. Sattusin ilmselt salongi kõige nõmedama juuksuri kliendiks aga ei ole soovi katsetada ka kas ehk sealt keegi normaalne. Oleks see töö siis vähemalt hästi tehtud olnud ????

Samas kohas oli õlgadeni juuste triibutamine + otste lõikus 95 eurot ca kuu tagasi. Minu hinnangul õiglane hind.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osaline triibutamine (poolpikad juuksed)+ lõikus Tartu õppesalongis pole kunagi üle 22 euro maksma läinud, summa jääb reeglina 18-22 euro vahele ja ma tulemusega rahul. Olen käinud ka ilusalongides ning sama töö eest küsitakse vähemalt 40 eurot, reeglina 60. Samas ilusalongis pole ma kunagi 100% rahul olnud, kuid õppesalongis tundsin vaid korra, et oleks tahtnud tumedat värvi salkude puhul veidi teist värvi (tegin 3 eri värvi triipe), aga vähemalt polnud mul rahast kahju. 60 eurot sama tulemuse eest välja käia oleks nutune

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Juuksuriteenuste hinnad ja juuksurite sissetulekud