Esileht Kodunurk Jyski madrats vs kallis madrats

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Jyski madrats vs kallis madrats

Postitas:

Milles nende vahe on?
Plaanis osta uus madrats. Meil on õhk väga niiske ja sellel niiskusel on lahendamatud põhjused siin majas ja tänu sellele ei taha osta kallist madratsit kuna tahaks vahetada seda vähemalt 3 a tagant. Igasugused dormeod jms kallid soovin välja jätta.
Praegu meil kasutusel umbes 10 aastat vana dormeo vahtmadrats. Minu jaoks mugav, aga mees hommikuks nagu trammi alla jäänu.
Nüüd juba vajadus uue järele taob jalaga peesse, sest madrats vist hallitab keskelt. Välimus on ok, aga täiesti tugev hallituse hais lööb ninna.
Eelistan igasuguseid vedrudeta madratseid. Oskab keegi soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 02:17; 04.09 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallimatel madratsitel kasutatakse ehk lihtsalt kvaliteetsemaid ja erinevaid materjale (kas on ainult vaht või ka lateks), neil on spetsiaalselt väljatöötatud struktuur (nt kärjestruktuur, vedrustruktuur vahust), erinevad tugevusastmed, neil on mingid looduslikust materjalist lisakihid, madratsikate on looduslikest materjalidest ja eemaldatav/pestav, töötlus on antibakteriaalne jne. Kõik see lisab hinda.

Kui plaanis iga 3 aasta järel vahetada, siis tõesti pole suurt vahet, kas võtta see vahtmadrats Jyskist või kallimast kohast. See võib täiesti normaalne madrats olla, aga muidugi võite ka mingi jama saada.

Samas läheks selline asi isegi kallimaks, sest näiteks teie Dormeo on juba 10 aastat vastu pidanud. Löö hind kokku, mis see oleks võrreldes odava madratsi tihedama vahetusega. Niiskuseprobleemiga muidugi võtaks Jyskist odavama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiskuseprobleemi korral, olenemata põhjusest, kui ikka juba hallitab, siis investeeriksin esmalt niiskusekogujasse. Et mitte raha raisata, siis mitte anum+tabletid vaid elektriline. Meil töötab maamajas juba 6.aastat, kui suvel vm küttevälisel ajal tunnen, et niiske on. Kütta, mis muidu probleemi lahendaks, seda keset suvepalavust ja nüüdki st kuldsel soojal sügisel ju ei taha.

See u 200 eurot on end ammu ära tasunud.

Aga madratsi ostaks kord 10a jooksul kvaliteetse (saate ju näidiseid lausa proovida salongis st pikutada, et kuidas tunne on) ja mugava, mitte iga paari aasta järel odava vahtkummikäkerdise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nüüd paar kuud kasutusel olnud jyski kookosmadrats, hästi jäik ja ma niii rahul. Seljavalud vähenenud küll hetkel 80% võrra. Samas seal kohapeal tasub ka nendega arutada, et milline madrats sobib vastavalt ka kehakaalule. Et kui üks on näiteks 55kg ja teine teiselpool kõrval 100kg siis madrats käitub ja väsib keha all erinevalt. Meil polnud ka madratsit umbes 10a plaanis osta, kuna selle jooksul ilmselt plaan ka mujale kolida – oli soov saada kiiresti, keskmises hinnaklassis, et ise järgi minna. Oleks ostnud ühe teise, aga viimane kohe olemasolev osteti nina all ära ja nii jyski sammud seadmisegi. On kunagi olnud jyski vahtmadrats, kus üksi magasin ja sellega olin väga rahul, oli ikka paar aastat kasutusel ja selle jooksul väsimuse märke ei näidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime “suvekodusse” ka jyski odavama otsa madratsid. Kahjuks ma ei mäleta, mis nimeline ja kas on vedru või vaht aga pigem selline jäigem. Laste omad 90×200 olid saja kanti ja kaheinimese oma üle 200.
Ma olen rahul. Esimese öö järel oli küll see sama trammi alla jäämise tunne, sest polnud harjunud aga nüüdseks juba oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.ohukuivatid.ee/ee/ohukuivatid/koju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 08:54; 04.09 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on õhk väga niiske ja sellel niiskusel on lahendamatud põhjused siin majas

Kui inimesel on raha nii tihti madratsite vahetamiseks, siis peaks ikkagi investeerima probleemi lahendamisse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 08:54; 04.09 09:06;
To report this post you need to login first.

kindlasti esmalt niiskuseprobleem! Kui madrats hallitab, siis see on ikka väga suur jama…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, loomulikult on mul õhukuivati kodus olemas. Kõige suurem niiskus ongi meie magamistoas. Iga päev valan 3 liitrit vett masinast välja.
Selle vastu oleme võimetud, sest meil on ligi meetrised vanast kollasest tellistest seinad. Need imavad kõik õhuniiskuse sisse ja see pressib tuppa. Lisaks on maja all mingi hiigel auk, mida kasutati 100+ aastat kuivkäimla jaoks. Ma arvan, et ka sealt pressib niiskus, aga peamine põhjus on seinad.
Sundventilatsioon ei tule kõne alla, sest niisama ventilatsioon on meil nagunii liig.
Maja on üle 100 a vana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 02:17; 04.09 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyski Price Star vedrumadrats juba neljas aasta kasutusel. Ära vajunud ei ole, vedrud ei krigise ja hind oli ülihea. Julgen soovitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Jyski madrats vs kallis madrats