Esileht Lapse ootamine Kaalutõus

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kaalutõus

Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.
Algkaal 63kg ja 170cm pikk.
Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. 🙂

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel ainult 200g ja rasedust 7+2

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

24nädalat ja 5kg juures praeguseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 nädalat ja 7 kg juures

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 nädal ja 7 kg juures, 3-s laps. Esimesega võtsin kokku 9 kg, teisega 7 ja eks näis palju nüüd.

pikkus 165 cm ja algkaal 55kg

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22. nädalaks on kaalutõus umbes 8 kilo.
Alguses võib kaal tõusta küll mõne kilo – nagu enne päevigi on osa naisi paar kilo raskemad kui muul perioodil. Keha hoiab vett kinni, rinnad on raskemad, emaka verevool on tohutult suurenenud jne, võib-olla liigutad ka vähem end.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 21 nädalat ja kaalutõus on olnud 8kg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

21 nädalat ja kaalutõus 1 kilo.

Algkaal 85kg ja 164cm pikk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hetkel 27+0 ja kaalutõus ca 3kg. Ise olen 157 pikk. Algkaal 55,4 ja nüüd enne viimast visiiti oli 58,2. Aga ma tean, et ma olen siin veel juurde võtnud, pole lihtsalt julgend kaalule astuda 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Vara veel “kahe eest süüa”, piira ennast väheke. Nii alguses ei ole rasedusest küll mingit kaalutõusu veel, sa sööd end lihtsalt paksuks nii raseduse lõpuks.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Algkaal 63kg ja 170cm pikk.

Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. ????

Rasedusdiabeet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Vara veel “kahe eest süüa”, piira ennast väheke. Nii alguses ei ole rasedusest küll mingit kaalutõusu veel, sa sööd end lihtsalt paksuks nii raseduse lõpuks.

Ei söö kahe eest – isu on lihtsalt suur, toitun tervislikult, teen füüsilist tööd mis hõlmab ka minimaalselt 10000 sammu päevas.. lihtsalt tõstatasin küsimuse puhtalt uudishimust, mitte et sellega vastajatele viltu vaadata. Esmarasedana pakub huvi. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu juba mainitud on esimestel nädalatel tõenäolisem lisakilod veest, vb ka soolestiku töö aeglustumisest. Paar kilo kõigub kaal enamusel inimestest, eriti naistel tsükli jooksul. Ei tasu muretseda, kehad on erinevad. Kindlasti jälgida, et kaalud end ikka samades tingimustes (nt hommikul tühja kõhuga vms).

 

Rasedusdiabeeti kahtlustada küll pole veel põhjust. Ei tea, miks osadel sellega kohe vaja peale on lennata. Mul nt kaal hakkas tõusma alles 26. nädalal, sinnani langes ja ikka oli diabeet. Sõltub ikka paljudest muudest asjadest ka kui puhtalt kaalutõus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu 6+6 ja kaalu juures pole. Tavaliselt mul tuleb u paar kilo 20ndaks nädalaks,aga siis hakkab ka mühinal tulema. Viimase kahega on 18-20kg tulnud. Kuna peale viimast jäi kaalu palju selga ka, siis alustan praegu u 70kg juures ja võtan teadlikult eesmärgiks võimalikult vähe juurde võtta. Eelmistega on kogu aeg paha olnud ja magusaisu ka, seekord tahan just palju värsket, magusat ei taha üldse, nii et ehk läheb õnneks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 31 nädal ja 10 kg juurde võtnud, ootan kaksikuid, algkaal oli 61 kg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu juba mainitud on esimestel nädalatel tõenäolisem lisakilod veest, vb ka soolestiku töö aeglustumisest. Paar kilo kõigub kaal enamusel inimestest, eriti naistel tsükli jooksul. Ei tasu muretseda, kehad on erinevad. Kindlasti jälgida, et kaalud end ikka samades tingimustes (nt hommikul tühja kõhuga vms).

Rasedusdiabeeti kahtlustada küll pole veel põhjust. Ei tea, miks osadel sellega kohe vaja peale on lennata. Mul nt kaal hakkas tõusma alles 26. nädalal, sinnani langes ja ikka oli diabeet. Sõltub ikka paljudest muudest asjadest ka kui puhtalt kaalutõus.

See, et sul ühtemoodi oli, ei tähenda, et teistel ka nii on. Kui kaalu koguneb ühe kuuga rohkem kui 4 kg, siis võib ämmaemand saata GTT-le.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis tehakse glükoositaluvuse test, mis näitab, kas on probleem või mitte. Mitte, et kiire kaalutõus võrdub kindlasti diabeediga. Pole mõtet nii vara (teemaalgataja alles end heal juhul arvele võtnud) mingeid diagnoose lahmima hakata. Kui probleem ka ämmaemanda arust olemas, küll siis tegeletakse ka 🙂

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiire kaalutõus ei ole alati seotud rasedusdiabeediga. Iga inimene on erinev.

34. Nädal ning juures 19kg

algkaal 61kg, pikkus 164cm

rasedusdiabeeti ei ole ning olen endiselt aktiivne kuid kaal tõuseb.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Algkaal 63kg ja 170cm pikk.

Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. ????

Rasedusdiabeet?

Minul oli rasedusdiabeet kahe lapse ajal ja ennem rasedust kaalusin 52kg ja rasedusega esimesega võtsin 9kg juurde ja teisega 7kg.
See küll nüüd lisakilosid ei põhjusta

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Algkaal 63kg ja 170cm pikk.

Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. ????

Rasedusdiabeet?

Minul oli rasedusdiabeet kahe lapse ajal ja ennem rasedust kaalusin 52kg ja rasedusega esimesega võtsin 9kg juurde ja teisega 7kg.

See küll nüüd lisakilosid ei põhjusta

Nõustun. Ma võtsin esimesega 27lg juurde. Rasedusdiabeeti ei tuvastatud. Algkaal oli 50kg.

Nüüdseks on peaaegu 9a möödas ja just eile sain positiivse testi(4+4). Eks paistab, kuidas nüüd kaalutõus saab olema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu 6+6 ja kaalu juures pole. Tavaliselt mul tuleb u paar kilo 20ndaks nädalaks,aga siis hakkab ka mühinal tulema. Viimase kahega on 18-20kg tulnud. Kuna peale viimast jäi kaalu palju selga ka, siis alustan praegu u 70kg juures ja võtan teadlikult eesmärgiks võimalikult vähe juurde võtta. Eelmistega on kogu aeg paha olnud ja magusaisu ka, seekord tahan just palju värsket, magusat ei taha üldse, nii et ehk läheb õnneks.

Ma lootsin ka magusaisust pääsedaja nii kui 12 näd täis – hops, tahan kommi! Täna 13+2 ja ca 3 kg juures

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu 6+6 ja kaalu juures pole. Tavaliselt mul tuleb u paar kilo 20ndaks nädalaks,aga siis hakkab ka mühinal tulema. Viimase kahega on 18-20kg tulnud. Kuna peale viimast jäi kaalu palju selga ka, siis alustan praegu u 70kg juures ja võtan teadlikult eesmärgiks võimalikult vähe juurde võtta. Eelmistega on kogu aeg paha olnud ja magusaisu ka, seekord tahan just palju värsket, magusat ei taha üldse, nii et ehk läheb õnneks.

Ma lootsin ka magusaisust pääsedaja nii kui 12 näd täis – hops, tahan kommi! Täna 13+2 ja ca 3 kg juures

Mul hetkel 9+1 ja ikka pole isu. Kui ka aeg-ajalt mõtlen, et võtaks ühe magusa ampsu, siis ei saa, hakkab vastu. Sellist lääget olemist ikka on muidu ka, aga pooltki mitte nii hull kui eelmistega. Loodan ikka pääseda????

#5(9+1)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 21 nädalat ja kaalutõus on olnud 8kg.

Mul polnud selleks ajaks veel midagi. Uskumatu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Algkaal 63kg ja 170cm pikk.

Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. ????

Rasedusdiabeet?

Minul oli rasedusdiabeet kahe lapse ajal ja ennem rasedust kaalusin 52kg ja rasedusega esimesega võtsin 9kg juurde ja teisega 7kg.

See küll nüüd lisakilosid ei põhjusta

Nõustun. Ma võtsin esimesega 27lg juurde. Rasedusdiabeeti ei tuvastatud. Algkaal oli 50kg.

Nüüdseks on peaaegu 9a möödas ja just eile sain positiivse testi(4+4). Eks paistab, kuidas nüüd kaalutõus saab olema.

Jõhkralt palju.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, palju on Teil raseduse ajal kaal tõusnud, eriti alguses? Hetkel endal 6.nädalat ja juba tõusnud 2,5 kg.

Algkaal 63kg ja 170cm pikk.

Tunnen end üsna suure isuga õhtuti, aga toitun tervislikult. ????

Rasedusdiabeet?

Minul oli rasedusdiabeet kahe lapse ajal ja ennem rasedust kaalusin 52kg ja rasedusega esimesega võtsin 9kg juurde ja teisega 7kg.

See küll nüüd lisakilosid ei põhjusta

Nõustun. Ma võtsin esimesega 27lg juurde. Rasedusdiabeeti ei tuvastatud. Algkaal oli 50kg.

Nüüdseks on peaaegu 9a möödas ja just eile sain positiivse testi(4+4). Eks paistab, kuidas nüüd kaalutõus saab olema.

Jõhkralt palju.

Palju jah. Aga eks ma lõpus olin väga paistes ka ja laps ise oli juba 3.85 kg ja 52cm(sündis 40+2).
Kui veed avati, siis arst ütles, et mul oli väga palju lootevett. Enamus kaalust just lõpus tuligi juurde. Sellepärast diabeedi testile ka saadeti. Kõht oli lõpuks väga väga suur.
Arstide sõnul minu keha kohta suur laps. Nagu ütlesin, algkaal oli 50kg ja olen 160cm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 21 nädalat ja kaalutõus on olnud 8kg.

Mul polnud selleks ajaks veel midagi. Uskumatu.

Nii ja mis ma selle teadmisega peale hakkan, et sul ei olnud selleks ajaks midagi?
Uskumatu? Ma ei ütleks, aga võibolla sa lihtsalt ei ole rasedaid eriti kohanud.

Praegu mul on 24+6 ja juures täpselt 10 kg. Võttis sind ahhetama? ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Lapse ootamine Kaalutõus