Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas Eda-Liis Kann on vaktsineeritud?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas Eda-Liis Kann on vaktsineeritud?

Postitas:

või mitte?

tegelikult jube häiriv on kuidas ta praegusel pandeemia ajastul koguaeg ilma maskita tänavatel inimeste nina all tatti pritsib.

huvitav, et k2 ise selles probleemi ei näe! saan aru, et Kann ise ilmselt eitaja aga kanal võiks kuidagi nagu vastutada …

muidu reporterina ta varem nagu igati meeldis. praegune käitumine on lihtsalt kuidagi nii rumal ja vastutustundetu.

+33
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaktsineerimine ei loe midagi, ka vaktsineeritud võivad levitajad olla. Väga ebameeldiva käitumisega inimene. Kevadel üks julge (kui õigesti mäletan, siis Haapsalu linnapea) lausa ütles talle, et ärgu trügigu ninna alla. Järgmistele kleepus ikka jälle külge.

+46
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

A sina, TA?

+2
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas Eda-Liis Kann on vaktsineeritud?

LOOMULIKULT ON.
Ja tal on täiesti savi sellest, et ta seda haigust võib levitada, ise sellesse enam nakatumata.

Need, kes on vaktsineeritud ja ka need, kes on ise kergelt läbi põdenud, neil tekib mingi seletamatu pohhuism selle teema suhtes, kui sa veel aru pole saanud.
Käivad ja lällavad/tatistavad igal pool ja täie rinnaga.

Kaja Kallas on teine samasugune elus näide. Kel on sügavalt savi, kas keegi elab või sureb, tema ise on ju immuunne.

+12
-40
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Appi kui õel teema, isegi kui oma point sees.

Kuu tagasi tulid samamoodi mulle nina alla teed küsima kaks politseiniku. Otse näkku rääkisime kolmekesi maskideta, sest õues ma seda ei kanna.

+2
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:56; 08.04 19:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Appi kui õel teema, isegi kui oma point sees.

Kuu tagasi tulid samamoodi mulle nina alla teed küsima kaks politseiniku. Otse näkku rääkisime kolmekesi maskideta, sest õues ma seda ei kanna.

Kui suur su nina on, et lausa kaks politseinikku sinna alla ära mahtusid? ????</p>

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Appi kui õel teema, isegi kui oma point sees.

Kuu tagasi tulid samamoodi mulle nina alla teed küsima kaks politseiniku. Otse näkku rääkisime kolmekesi maskideta, sest õues ma seda ei kanna.

Kui suur su nina on, et lausa kaks politseinikku sinna alla ära mahtusid? ????</p>

Sama suur kui sinu riist, 6-7cm.

+13
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:56; 08.04 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui õel teema, isegi kui oma point sees.

Kuu tagasi tulid samamoodi mulle nina alla teed küsima kaks politseiniku. Otse näkku rääkisime kolmekesi maskideta, sest õues ma seda ei kanna.

ee miks sa arvad, et õel? mulle tundub, et teeb teistele ülekohut hoopis, seega teema teiste kaitseks hoopis.

ja Kann pole ilma maskita nina all mitte ainult õues, vaid ta trügib ka siseruumides ja ja inimeste kodudes ringi.

mina tagasihoidliku ja viisaka inimesena ei ûtleks ka talle näkku midagi, ilmselt samasuguste kohmetute ja viisakate inimeste pärast tal see maskita intervjueerimine õnnestubki.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 20:10; 08.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ükskõik.  Kes see naine on üldse?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 20:11; 09.04 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen sama mõelnud. Jalutab inimeste kodudes ja üritustel ilma maskita ringi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen sama mõelnud. Jalutab inimeste kodudes ja üritustel ilma maskita ringi.

Olen mitmetes saadetes vaadanud, et saatejuhid kuidagi väga julgelt puutuvad ilma igasuguste isikukaitsevahenditeta inimestega kokku. Ja mitte ainult nendes saadetes, kus on koos igapäevaselt koos töötav meeskond, vaid just sellistes, kus tehakse intervjuusid tavakodanikega, käiakse inimeste kodudes jms.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsin jutte, et Kann on vaktsineeritud aga Eda ja Liis ei ole. Samas kui nad nagunii koos saadet veavad siis ju võiks ilma ka olla. Ma ei tea kas nad elavad koos või igalühel oma pere?

 

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 20:11; 09.04 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga nüüd tundub jälle, et Kann on vaktsineerimise ja meedikute eest väljas. kas saab rohkem tuulelipp olla?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga nüüd tundub jälle, et Kann on vaktsineerimise ja meedikute eest väljas. kas saab rohkem tuulelipp olla?

Millal Kann vaktsiinivastane on olnud, ei ole ju!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või mitte?

tegelikult jube häiriv on kuidas ta praegusel pandeemia ajastul koguaeg ilma maskita tänavatel inimeste nina all tatti pritsib.

huvitav, et k2 ise selles probleemi ei näe! saan aru, et Kann ise ilmselt eitaja aga kanal võiks kuidagi nagu vastutada …

muidu reporterina ta varem nagu igati meeldis. praegune käitumine on lihtsalt kuidagi nii rumal ja vastutustundetu.

Maskist on ju abi ainult sellel, kes teda kannab. Õhus leviv viirus läbistab maski ikkagi, kuigi veidi seda kogust vähendades. Maskita inimene paneb ennast ohtu, mitte teisi. Sest temal seda vähendajat ees pole. Vaktsineerimine ei kaitse küll selle eest, et nakkus külge ei hakka. Parimal juhul õpetab vaktsiin keha haigusega toime tulema. Sealt ka need jutud, et haigestutakse kergelt. Aga kui keha õppust ei võta, siis haigestutakse raskelt.  Nii et on rumalus siin rääkida, et keegi on teiste jaoks ohtlik kui käib ilma maskita. See inimene on endale ohtlik.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või mitte?

tegelikult jube häiriv on kuidas ta praegusel pandeemia ajastul koguaeg ilma maskita tänavatel inimeste nina all tatti pritsib.

huvitav, et k2 ise selles probleemi ei näe! saan aru, et Kann ise ilmselt eitaja aga kanal võiks kuidagi nagu vastutada …

muidu reporterina ta varem nagu igati meeldis. praegune käitumine on lihtsalt kuidagi nii rumal ja vastutustundetu.

Maskist on ju abi ainult sellel, kes teda kannab. Õhus leviv viirus läbistab maski ikkagi, kuigi veidi seda kogust vähendades. Maskita inimene paneb ennast ohtu, mitte teisi. Sest temal seda vähendajat ees pole. Vaktsineerimine ei kaitse küll selle eest, et nakkus külge ei hakka. Parimal juhul õpetab vaktsiin keha haigusega toime tulema. Sealt ka need jutud, et haigestutakse kergelt. Aga kui keha õppust ei võta, siis haigestutakse raskelt. Nii et on rumalus siin rääkida, et keegi on teiste jaoks ohtlik kui käib ilma maskita. See inimene on endale ohtlik.

no juu sul on rohkem teadmisi kui meie austet teadlastel 🙂

see maski loogika on muidu ka huvitav. aga jutu jätkuks veel – kuidas see mask sinu arvates muidu operatsioonil kirurgi ees toimib? kas kaitseb kirurgi või patsienti?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelkõige tasuks meil kõigil -nii vaktsineeritutel, maskikandjatel, vaktsineerimata, haiguse läbipõdenutel jne enesele aru anda, et me kõik oleme ikkagi nakkuse edasi kandjad! Keegi meist pole pääsenud, olenemata praeguse seisuga isegi kahekordselt lausa kolmekordselt vaktsineeritult, ainukesed immuunsed on need, kes ei nakatugi  ja nemad on vähemuses, neid alles uuritakse, senini tasub olla meil kõigil  teistel ettevaatlik, kaitstud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronige oma vaktsiiniteemadega koroona alafoorumisse, kas ikka veel on see teile segane? Moded, te olete ikka väga nigelad, kui ei suuda korda luua ja lasete teistes foorumites neil koroonahüsteerikutel edasi laamendada.

Taolisete teemade koht ei ole ajaviidetes!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

senini tasub olla meil kõigil  teistel ettevaatlik, kaitstud.

Selle vastu aitab AINULT distantsi hoidmine. Teed sa seda? Käid AINULT hädavajalikud käigud (selleks on täna põhimõtteliselt ainult töö, kui seda kodus ei saa teha)
Või käid ikka lisaks poes ja külas ka

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taolisete teemade koht ei ole ajaviidetes!

[/quote]

Jälle üks idioot, kes ei saanud aru teemas sisalduvast sõnast “vaktsineeritud”

ikka avas ja kobises.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur su nina on, et lausa kaks politseinikku sinna alla ära mahtusid? ????

Sama suur kui sinu riist, 6-7cm.

7 cm nina? Sa juudas. Päriselt? Kuskohast, mispidi seda mõõdetakse? See tundub ikka väga imelik mõõt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vastumeelne tüüp, kuidas ta küll igas saates iga päev nii palu jõuab läliseda? I laine ajal Haapsalu linnapea lausa ütles talle, et ärgu ronigu lähedale. Aga ei midagi, järgmisele inimesele kleepus jälle külge.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas Eda-Liis Kann on vaktsineeritud?