Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaks triggershotti korraga: Diphereline ja Ovitrelle

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaks triggershotti korraga: Diphereline ja Ovitrelle

Postitas:
Kägu

Kuna mul oli arst täna pahas tujus ja nähvas iga asja peale, siis ma ei julgenud küsida ja ei jää muud üle, kui siin uurida. Palun öelge, kas on veel kellelegi tehtud hüperi ohuga kaks triggershotti enne punktsiooni: nii Diphereline, mis peaks siis hormoonid alla suruma kui ka Ovitrelle? Kuidas pärast enesetunne oli ja kas see mõjutas ka teie hinnangul saadud rakkude arvu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sul see skeem on?

Mul oli ka hüperioht, nii nad paberile kirjutasid. Rakke oli palju, üle 20, AMH oli 7+, aga tegelikult hüperit ei tulnud.  Ma tegin diphereline natukene enne ovulatsiooni ja kohe peale punktsiooni tehti 6 klõpsu ovitrellet. Õnnestus katse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on skeem selline, et kaks päeva enne punktsiooni tuleb teha nii Diphereline (päeval) kui Ovitrelle (õhtul). Mul küll AMH 1,5, aga punkteeritud on  ennegi üle 20 foliikli ja kerge hüperi oht tekib mul alati. Seepärast saigi Diphereline ja et see rakke ära ei tapaks, siis igaks juhuks ka Ovitrelle. Ma ei kujuta ette, kuidas see täpselt töötab, seepärast tahtsingi küsida, et kas keegi sarnast skeemi läbinud. Ise pelgan, et kas kaks triggershotti enneaegset ovulatsiooni ei põhjusta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on skeem selline, et kaks päeva enne punktsiooni tuleb teha nii Diphereline (päeval) kui Ovitrelle (õhtul). Mul küll AMH 1,5, aga punkteeritud on ennegi üle 20 foliikli ja kerge hüperi oht tekib mul alati. Seepärast saigi Diphereline ja et see rakke ära ei tapaks, siis igaks juhuks ka Ovitrelle. Ma ei kujuta ette, kuidas see täpselt töötab, seepärast tahtsingi küsida, et kas keegi sarnast skeemi läbinud. Ise pelgan, et kas kaks triggershotti enneaegset ovulatsiooni ei põhjusta…

Ma arvan, et usalda arsti. IVF on selline teekond, kus tuleb usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on skeem selline, et kaks päeva enne punktsiooni tuleb teha nii Diphereline (päeval) kui Ovitrelle (õhtul). Mul küll AMH 1,5, aga punkteeritud on ennegi üle 20 foliikli ja kerge hüperi oht tekib mul alati. Seepärast saigi Diphereline ja et see rakke ära ei tapaks, siis igaks juhuks ka Ovitrelle. Ma ei kujuta ette, kuidas see täpselt töötab, seepärast tahtsingi küsida, et kas keegi sarnast skeemi läbinud. Ise pelgan, et kas kaks triggershotti enneaegset ovulatsiooni ei põhjusta…

Ma arvan, et usalda arsti. IVF on selline teekond, kus tuleb usaldada.

Ma usaldan, kui ma saan aru, mida ja milleks tehakse. Niikuinii pead lõpuks usaldama, isegi kui kõht on sinikaid täis ja veri Clexanest nii vedel, et iga kord süstides tuleb seda välja.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on skeem selline, et kaks päeva enne punktsiooni tuleb teha nii Diphereline (päeval) kui Ovitrelle (õhtul). Mul küll AMH 1,5, aga punkteeritud on ennegi üle 20 foliikli ja kerge hüperi oht tekib mul alati. Seepärast saigi Diphereline ja et see rakke ära ei tapaks, siis igaks juhuks ka Ovitrelle. Ma ei kujuta ette, kuidas see täpselt töötab, seepärast tahtsingi küsida, et kas keegi sarnast skeemi läbinud. Ise pelgan, et kas kaks triggershotti enneaegset ovulatsiooni ei põhjusta…

Ma arvan, et usalda arsti. IVF on selline teekond, kus tuleb usaldada.

Ma usaldan, kui ma saan aru, mida ja milleks tehakse. Niikuinii pead lõpuks usaldama, isegi kui kõht on sinikaid täis ja veri Clexanest nii vedel, et iga kord süstides tuleb seda välja.

Esmalt märgin, et mina ei olnud see, kes sind miinustas. IVF on nii emotsionaalselt raske, et ka emotsionaalsed vastused on lubatud:)

Seda, miks midagi tehakse, tuleb küsida siiski oma arstilt. IVF puhul on muutujaid niivõrd palju, et see, miks midagi ühel naisel tehakse, ei pruugi sugugi kehtida teise naise puhul. Tulemuse võib olla see, et vastused ajavad lihtsalt paanikasse.

Püüa rahulikult võtta, arsti usaldada ning edaspidi küsi kõik vajalik üle. Kui arst ei vasta, siis mina kaaluksin arsti vahetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul oli arst täna pahas tujus ja nähvas iga asja peale, siis ma ei julgenud küsida ja ei jää muud üle, kui siin uurida. Palun öelge, kas on veel kellelegi tehtud hüperi ohuga kaks triggershotti enne punktsiooni: nii Diphereline, mis peaks siis hormoonid alla suruma kui ka Ovitrelle? Kuidas pärast enesetunne oli ja kas see mõjutas ka teie hinnangul saadud rakkude arvu?

kuidas làks nende süstidega? Kuidas tulemus oli? Mind ootavad homme öhtul samad süstid ees… veidi on hirm, isegi ei tea miks…

 

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul oli arst täna pahas tujus ja nähvas iga asja peale, siis ma ei julgenud küsida ja ei jää muud üle, kui siin uurida. Palun öelge, kas on veel kellelegi tehtud hüperi ohuga kaks triggershotti enne punktsiooni: nii Diphereline, mis peaks siis hormoonid alla suruma kui ka Ovitrelle? Kuidas pärast enesetunne oli ja kas see mõjutas ka teie hinnangul saadud rakkude arvu?

kuidas làks nende süstidega? Kuidas tulemus oli? Mind ootavad homme öhtul samad süstid ees… veidi on hirm, isegi ei tea miks…

A.

No tulemuse mõttes oli nii.

1. IVF, trigger Ovitrelle, saadud 23 rakku, viljastus 15, blastotsüste 3. Aga pärast haigla, hüperi oht jne.

2. IVF trigger Diphereline, saadud rakke 5 (punkteeritud üle 20, paljud tühjad!), häid blastotsüste 2

3. IVF trigger Ovitrelle + Diphereline. Saadud 20 rakku, viljastus 15, blastotsüste 5. päevaks 0, kuuendaks 1 võib-olla nii enam – vähem

  • Mida sellest järeldada, ei tea. Eks see IVF ole üks katsetuste jada. Jõudu!

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaks triggershotti korraga: Diphereline ja Ovitrelle