Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kanada protestide moonutatud kajastamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: Kanada protestide moonutatud kajastamine

Postitas:
Kägu

loen CNN Worldi

Meie peavoolumeedia ja CNN kasutavad suht samu allikaid, nii et vahet pole. Niisamuti on “Kanada meedia” väga üldistatult öeldud – nagu meil on oma Delfi, Postimees (pigem “anti-EKRE”) ja Objektiiv (EKRE poolne) või Telegram (päris segased peast (vabandust, aga nad ei tundu üldse kontrollivat, kust nad pooli oma uudiseid võtavad – väga lohakad)) – on ka nende meedias sellised käärid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Tahad jagada, kus nad seda piinlikkust väljendanud on? CNNis?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Tahad jagada, kus nad seda piinlikkust väljendanud on? CNNis?

Loe Kanada ajalehtede artiklite järel kommentaariume. Ka  kollase meedia omi. Hekselda kõik need kümned tuhanded läbi, saadki  rahva  meelsusest aimu. Ära piirdu vaid paarikümne esimesega iga artikli taga.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Tahad jagada, kus nad seda piinlikkust väljendanud on? CNNis?

Loe Kanada ajalehtede artiklite järel kommentaariume. Ka kollase meedia omi. Hekselda kõik need kümned tuhanded läbi, saadki rahva meelsusest aimu. Ära piirdu vaid paarikümne esimesega iga artikli taga.

Kanada rahva piinlikkust näitab ilmselt kõige paremini aktsiooni toetuseks kogutud rohkem kui 10 milj.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea tuttav Kanadas praegu (ei ole harimatu töötu, vaid doktorikraadiga ajaloolane) ning tema sõnul on viimane rumalus uskuda praegu Kanada peavoolumeediat. Muster on valitsusmeelses meedias kõikides riikides sama. Reaalselt on autojuhtidel meeletu ja massiline rahva toetus praegu kohapeal ja seda tunnetab iga inimene, kel vähegi võimalik adekvaatset infot hankida (eriti muidugi kohapeal olles).

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea tuttav Kanadas praegu (ei ole harimatu töötu, vaid doktorikraadiga ajaloolane) ning tema sõnul on viimane rumalus uskuda praegu Kanada peavoolumeediat. Muster on valitsusmeelses meedias kõikides riikides sama. Reaalselt on autojuhtidel meeletu ja massiline rahva toetus praegu kohapeal ja seda tunnetab iga inimene, kel vähegi võimalik adekvaatset infot hankida (eriti muidugi kohapeal olles).

no ma kaldun arvama, et meie kohaliku “konvoi”  tüübid räägivad oma kanada tuttavatele üsna samasugust juttu. nii “massidest” kui “meeletust rahva toetusest”. 😉

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea tuttav Kanadas praegu (ei ole harimatu töötu, vaid doktorikraadiga ajaloolane) ning tema sõnul on viimane rumalus uskuda praegu Kanada peavoolumeediat. Muster on valitsusmeelses meedias kõikides riikides sama. Reaalselt on autojuhtidel meeletu ja massiline rahva toetus praegu kohapeal ja seda tunnetab iga inimene, kel vähegi võimalik adekvaatset infot hankida (eriti muidugi kohapeal olles).

Kellegi fbs jälgimine ei tee temast veel head tuttavat.

PS eesti doktorikraadiga ajaloolased on netis leitavad

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Tahad jagada, kus nad seda piinlikkust väljendanud on? CNNis?

Loe Kanada ajalehtede artiklite järel kommentaariume. Ka kollase meedia omi. Hekselda kõik need kümned tuhanded läbi, saadki rahva meelsusest aimu. Ära piirdu vaid paarikümne esimesega iga artikli taga.

Kanada rahva piinlikkust näitab ilmselt kõige paremini aktsiooni toetuseks kogutud rohkem kui 10 milj.

Kanada rahvas ei kogunud seda raha. Enamus raha oli anonüümsetelt annetajatelt ja tuli USAst. Edasi mõtle juba ise.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadas – politsei hakkab takistama inimesi konvoile kütuse viimist. Siiamaani kestab 🙂

https://twitter.com/CarymaRules/status/1490384341829967875

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadas – politsei hakkab takistama inimesi konvoile kütuse viimist. Siiamaani kestab ????

Õige ka! Eestis peaks politsei samuti agressiivsem olema-kaua nende nunnutamine käib, kes võimu mõnitavad. Piinlik lihtsalt.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kanada rahvas ei kogunud seda raha. Enamus raha oli anonüümsetelt annetajatelt ja tuli USAst. Edasi mõtle juba ise.

Just. Kanada rahvas kardab, et neil muutub elu selliseks, kui  Usa-s. Ei taha nad mingit konvoimässu sinna.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadas – politsei hakkab takistama inimesi konvoile kütuse viimist. Siiamaani kestab ????

Õige ka! Eestis peaks politsei samuti agressiivsem olema-kaua nende nunnutamine käib, kes võimu mõnitavad. Piinlik lihtsalt.

Ja kaua rahvast mõnitava võimu nunnutamine jätkuma peaks?

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja kaua rahvast mõnitava võimu nunnutamine jätkuma peaks?

Kes sind, vaesekest, mõnitab? Mina ja keegi mu sugulastest-sõpradest küll samamoodi ei tunne. Äkki peaksid peeglisse vaatama?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sind, vaesekest, mõnitab? Mina ja keegi mu sugulastest-sõpradest küll samamoodi ei tunne. Äkki peaksid peeglisse vaatama?

selle kohta öeldakse, et ära hõiska enne õhtut.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kaua rahvast mõnitava võimu nunnutamine jätkuma peaks?

Kes sind, vaesekest, mõnitab? Mina ja keegi mu sugulastest-sõpradest küll samamoodi ei tunne. Äkki peaksid peeglisse vaatama?

Mitte midagi isiklikku. Vaata, kui palju su rahast maksudesse läheb ja mida sealt ühiskonna hüveks tagasi tuleb 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Tahad jagada, kus nad seda piinlikkust väljendanud on? CNNis?

Loe Kanada ajalehtede artiklite järel kommentaariume. Ka kollase meedia omi. Hekselda kõik need kümned tuhanded läbi, saadki rahva meelsusest aimu. Ära piirdu vaid paarikümne esimesega iga artikli taga.

Ehk siis lugema ei peaks mitte peavoolumeedia moonutatud kajastusi vaid peavoolumeedia lugejate arvamusi? 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadas – politsei hakkab takistama inimesi konvoile kütuse viimist. Siiamaani kestab ????

Õige ka! Eestis peaks politsei samuti agressiivsem olema-kaua nende nunnutamine käib, kes võimu mõnitavad. Piinlik lihtsalt.

Maailmas on diktatuuririike piisavalt – vali endale üks ja koli ära.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kaua rahvast mõnitava võimu nunnutamine jätkuma peaks?

Kes sind, vaesekest, mõnitab? Mina ja keegi mu sugulastest-sõpradest küll samamoodi ei tunne. Äkki peaksid peeglisse vaatama?

Kõigest teie põhiseaduslikud vabadused ja õigused on pandud sõltuma mingist ähmasest meditsiiniprotseduurist ja keegi su sõpradest-sugulastest isegi ei kahtlusta, et midagi oleks valesti 😀 😀 😀

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada jalgratturid blokeerisid veoautode konvoi, et see ei saaks blokeerida linnaliiklust. https://momentummag.com/cyclists-vancouver-counter-protest/?fbclid=IwAR3SL1D51kEdR3Xs2Fmsvmcvi40GC-DPVM7vpiOZhLlS4w27E7lpd4B7kaQ

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Täpselt nii ongi. Need protestijad on alati igal pool vähemuses. Nad ei saa aru, et demokraatlikus riigis loeb enamuse arvamus, mitte vähemuste luulud. Kohalikud elanikud soovivad, et need protestid seal lõppeks, sest nad ei tunne ennast nende pärast turvaliselt. Antivakserid on ise palju ohtlikumad ja agressiivsemad kui mingi vaktsiin või maski kandmise nõue, ronivad teiste inimeste koduõuele protestima selle vastu mis kohalikele sobib. Täielik idiootsus. Nagu Tallinnas Vabakal, mingi vähemuste kari üle terve Eesti ronis kokku, et protestida asjade vastu millega mina, kohalik, rahul olen. Protesti oma koduõuel kui soovid, mitte seal kus mina elan.

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kanada rahval on samamoodi piinlik sellise protesti pärast, nagu intelligentsel inimesel selle eilse tobeduse tõttu Toompeal. Lasteaed. Minge tööle või tehke midagi.

Täpselt nii ongi. Need protestijad on alati igal pool vähemuses. Nad ei saa aru, et demokraatlikus riigis loeb enamuse arvamus, mitte vähemuste luulud. Kohalikud elanikud soovivad, et need protestid seal lõppeks, sest nad ei tunne ennast nende pärast turvaliselt. Antivakserid on ise palju ohtlikumad ja agressiivsemad kui mingi vaktsiin või maski kandmise nõue, ronivad teiste inimeste koduõuele protestima selle vastu mis kohalikele sobib. Täielik idiootsus. Nagu Tallinnas Vabakal, mingi vähemuste kari üle terve Eesti ronis kokku, et protestida asjade vastu millega mina, kohalik, rahul olen. Protesti oma koduõuel kui soovid, mitte seal kus mina elan.

OMG, mis tasemel arutlus 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea tuttav Kanadas praegu (ei ole harimatu töötu, vaid doktorikraadiga ajaloolane) ning tema sõnul on viimane rumalus uskuda praegu Kanada peavoolumeediat. Muster on valitsusmeelses meedias kõikides riikides sama. Reaalselt on autojuhtidel meeletu ja massiline rahva toetus praegu kohapeal ja seda tunnetab iga inimene, kel vähegi võimalik adekvaatset infot hankida (eriti muidugi kohapeal olles).

Mu pikaajaline kolleeg Kanadast, kellega igapäevaselt koos töötan (rahvusvaheline firma, remote töö) räägib just vastupidist juttu. Pole mingit rahva toetust sellele, vastikustunne on hoopis nende antivakside käitumise pärast, kes justkui oma arust räägivad enamuse eest aga tegelikult esindavad hoopis väga väikest gruppi. Ilmselgelt on su see tuttav samasugune antivaks.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadas – politsei hakkab takistama inimesi konvoile kütuse viimist. Siiamaani kestab ????

Õige ka! Eestis peaks politsei samuti agressiivsem olema-kaua nende nunnutamine käib, kes võimu mõnitavad. Piinlik lihtsalt.

Maailmas on diktatuuririike piisavalt – vali endale üks ja koli ära.

Eestis pole mingit diktatuuri, lumehelbeke. Igasugused kriminaalide ja vägivaldsete protestijate koht ongi vanglas. Normaalses tsiviliseeritud ühiskonnas tulebki korralike kodanike kriminaalide eest kaitsta, mitte lasta kriminaalidel riik üle võtta. Ega me mingis Kongos ela.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea tuttav Kanadas praegu (ei ole harimatu töötu, vaid doktorikraadiga ajaloolane) ning tema sõnul on viimane rumalus uskuda praegu Kanada peavoolumeediat. Muster on valitsusmeelses meedias kõikides riikides sama. Reaalselt on autojuhtidel meeletu ja massiline rahva toetus praegu kohapeal ja seda tunnetab iga inimene, kel vähegi võimalik adekvaatset infot hankida (eriti muidugi kohapeal olles).

Mu pikaajaline kolleeg Kanadast, kellega igapäevaselt koos töötan (rahvusvaheline firma, remote töö) räägib just vastupidist juttu. Pole mingit rahva toetust sellele, vastikustunne on hoopis nende antivakside käitumise pärast, kes justkui oma arust räägivad enamuse eest aga tegelikult esindavad hoopis väga väikest gruppi. Ilmselgelt on su see tuttav samasugune antivaks.

https://www.youtube.com/watch?v=bhFuL4aOt_o
Siin on näha see “85% kanadalasi”, kes on protesti vastu 😀
Näib, et põhimure on neil selles, et nende rahu on (Ottawas signaalitamisega) rikutud. Naljanumbrid.
Eriti markantselt naeruväärne on paks neiu, kes teatab vaktsineerimissunni toetuseks, et me kõik peaks elama nii tervislikult kui suudame 😀 Täielik joke.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi saab linnarahval lõpuks kõrini, aga süüdistama peab trudeaud, mitte rekkajuhte. On normaalne, et inimesed, kelle töö kulgeb peamiselt ihuüksi kabiinis viibides, peavad hakkama piiriületusel karantiinis passima? Sama absurdne, kui meil tõendinõue värskes õhus toimuvatel üritustel.

Ma pole rohkem viitsinud otseülekandeid sealt jälgida, aga algselt öeldi kohe välja, et nad ei lahku enne, kui see jama ei lõpe, mingu või nädalaid. Ja selle peale ütleb trudeau, et “vähemus viriseb”. Tore peaminister.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas meie ETV paneb ikka pada? https://epl.delfi.ee/artikkel/95841399/me-ei-jaksa-enam-kanada-pealinnas-on-meeleavaldajaid-rohkem-kui-korravalvureid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas meie ETV paneb ikka pada? https://epl.delfi.ee/artikkel/95841399/me-ei-jaksa-enam-kanada-pealinnas-on-meeleavaldajaid-rohkem-kui-korravalvureid

etv ei kajasta seda enam üldse ju.

Meie hailhitler on maimets, kes lükkab passi tühistamist edasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

etv ei kajasta seda enam üldse ju.

ok, ma ei viitsi ETV saateid enam vaadatagi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ottawas on nüüd monumentide ümber aiad ehitatud, et toetada vale-narratiivi, justkui protestijad käiks neid rüvetamas. Kuhu see valetamine välja jõuab, huvtav?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kanada protestide moonutatud kajastamine