Esileht Kodunurk Karvaeemaldus “jubin” pesumasinasse

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Karvaeemaldus “jubin” pesumasinasse

Postitas:

Kas see plastikjubin täidab enda eesmärki ka karvakogumisel?
Temu ja Aliexpressi käpakujulised asjad.
Mul kodus kaks kassi. Eraldi kuivatit pole aga on 2in1 kuivatiga pesumasin.
See mingil määral aitab aga ma kuivatusfunktsiooni kasutan vaid rätikute ja voodipesu jaoks. Muud riided jäävad liiga kortsu peale kuivatust.
Just tume pesu kogub neid kassikarvu ja üleüldist tolmu.

Või on mingi parem lahendus? Kleeprulli lehti kulub väga palju muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Temust need švammilaadsed jubinad ja karvu neil masinast välja võttes on küljes küll. Seega ikka toimivad. Voodiriided, rätikud jms suuremas tekstiilid ma lasen kasvõi 30min kuivati programmiga ka käia (mul ka 2in1 pesumasin/kuivati), et karvu ära tuustiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei toimi. Ma olen kõik saadaolevad variandid ära proovinud ja ainsad asjad, mis pesumasinast karvavabalt välja tulevad, on need karvapüüdjad 🙂
Lahenduseks on püüda need karvad kinni seal kust nad alguse saavad, ehk siis kasse korralikult ja regulaarselt kammida (peene metallkammiga, mis läbi karva ikka korralikult nahani välja jõuab, mitte ei silita vaid pealispinda nagu enamik harjasid teeb) ning karvavahetusajal (sügisel ja kevadel) ka pesta, et see lahtine karv korralikult kätte saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahenduseks on püüda need karvad kinni seal kust nad alguse saavad, ehk siis kasse korralikult ja regulaarselt kammida (peene metallkammiga, mis läbi karva ikka korralikult nahani välja jõuab, mitte ei silita vaid pealispinda nagu enamik harjasid teeb)

Nimeta asju õigete nimedega. See ‘peen metallkamm’ on furminaator. Tavalised inimeste kammide kujulised kammid ei tee loomadel mitte tuhkagi, kuigi ka sellised on loomapoes müügil.

Selline näiteks briti lühikarvalisele kassile.

https://basilio.ee/k%C3%B5ik-kassidele/kammid-harjad-kassidele/furminator-aluskarva-kamm-l-l%C3%BChikarvalisele-kassile-html-4048422141259

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahenduseks on püüda need karvad kinni seal kust nad alguse saavad, ehk siis kasse korralikult ja regulaarselt kammida (peene metallkammiga, mis läbi karva ikka korralikult nahani välja jõuab, mitte ei silita vaid pealispinda nagu enamik harjasid teeb)

Nimeta asju õigete nimedega. See ‘peen metallkamm’ on furminaator. Tavalised inimeste kammide kujulised kammid ei tee loomadel mitte tuhkagi, kuigi ka sellised on loomapoes müügil.

Selline näiteks briti lühikarvalisele kassile.

https://basilio.ee/k%C3%B5ik-kassidele/kammid-harjad-kassidele/furminator-aluskarva-kamm-l-l%C3%BChikarvalisele-kassile-html-4048422141259

Hmm. Peaks täitsa proovima seda aluskarva kammi. Mul nad tavalised lühikarvalised triibikud. Veider on see, et karva hakkasid nad alles nüüd ajama. Said äsja aastaseks ja seni karvaprobleemi nagu polnud. Pigem vist on jah see nende aluskarv. Selline udupeen, kodutolmu moodi. Pikemaid karvu nagu ei ole tähele pannud. Isegi siis, kui süles nühivad või diivanil magavad.
Pesemisega vist riskima ei hakka. Kuigi nad armastavad vett, siis neid pestes üks kindlasti kraabiks mu ribadeks. Sellel ma ei saa küüsi ka lõigata. Teine(vennad) rahulikum, see lubab küüsi lõigata ilusti ja vast laseks ka pesta.

Ma tean, et eraldi kuivati võtab küll ilusti karvad riietelt ära. Aga praeguses elamises eraldi kuivatile ruumi pole. Sellisel juhul peaksin ainukesest riiulist vannitoas loobuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahenduseks on püüda need karvad kinni seal kust nad alguse saavad, ehk siis kasse korralikult ja regulaarselt kammida (peene metallkammiga, mis läbi karva ikka korralikult nahani välja jõuab, mitte ei silita vaid pealispinda nagu enamik harjasid teeb)

Nimeta asju õigete nimedega. See ‘peen metallkamm’ on furminaator. Tavalised inimeste kammide kujulised kammid ei tee loomadel mitte tuhkagi, kuigi ka sellised on loomapoes müügil.

Selline näiteks briti lühikarvalisele kassile.

https://basilio.ee/k%C3%B5ik-kassidele/kammid-harjad-kassidele/furminator-aluskarva-kamm-l-l%C3%BChikarvalisele-kassile-html-4048422141259

Hmm. Peaks täitsa proovima seda aluskarva kammi. Mul nad tavalised lühikarvalised triibikud. Veider on see, et karva hakkasid nad alles nüüd ajama. Said äsja aastaseks ja seni karvaprobleemi nagu polnud. Pigem vist on jah see nende aluskarv. Selline udupeen, kodutolmu moodi. Pikemaid karvu nagu ei ole tähele pannud. Isegi siis, kui süles nühivad või diivanil magavad.

Pesemisega vist riskima ei hakka. Kuigi nad armastavad vett, siis neid pestes üks kindlasti kraabiks mu ribadeks. Sellel ma ei saa küüsi ka lõigata. Teine(vennad) rahulikum, see lubab küüsi lõigata ilusti ja vast laseks ka pesta.

Ma tean, et eraldi kuivati võtab küll ilusti karvad riietelt ära. Aga praeguses elamises eraldi kuivatile ruumi pole. Sellisel juhul peaksin ainukesest riiulist vannitoas loobuma.

Mina sinu asemel loobuks sellest ühest riiulist ja investeeriks korralikku triikimisfunktsiooniga kuivatisse. Pole sul ei karvu ega riided kortsus. Asju hoia kasvõi kastiga põrandal.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimeta asju õigete nimedega. See ‘peen metallkamm’ on furminaator. Tavalised inimeste kammide kujulised kammid ei tee loomadel mitte tuhkagi, kuigi ka sellised on loomapoes müügil.

Oi ei, furminaatorit ei soovita vaenlasele ka! See ei ole kamm, see on aluskarva lõikur ja üks kõige efektiivsemaid vahendeid kassi karvastruktuuri pekki keeramiseks üldse. Pärast lased kassi masinaga paljaks, sest ei suuda kuidagi neid matte ja pulstusid nii kiirelt eemaldada kui need rikutud struktuuriga karva tekkida jõuavad. Räägi mõne groomeriga, kõik soovitavad kiiremas korras selle ära visata, soovitavalt pakendist välja võtmatagi.
See, mida ma soovitan, on nimetusega grayhound comb või buttercomb. Googelda. Need on väga efektiivsed tööriistad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider on see, et karva hakkasid nad alles nüüd ajama.

Kassipojad ei ajagi karva. Sellepärast ongi nii palju neid kasse, kes ennast korralikult kammida ei lase, sest õige aeg õpetamiseks lastakse mööda, sest sel ajal ju veel otsest vajadust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimeta asju õigete nimedega. See ‘peen metallkamm’ on furminaator. Tavalised inimeste kammide kujulised kammid ei tee loomadel mitte tuhkagi, kuigi ka sellised on loomapoes müügil.

Oi ei, furminaatorit ei soovita vaenlasele ka! See ei ole kamm, see on aluskarva lõikur ja üks kõige efektiivsemaid vahendeid kassi karvastruktuuri pekki keeramiseks üldse. Pärast lased kassi masinaga paljaks, sest ei suuda kuidagi neid matte ja pulstusid nii kiirelt eemaldada kui need rikutud struktuuriga karva tekkida jõuavad. Räägi mõne groomeriga, kõik soovitavad kiiremas korras selle ära visata, soovitavalt pakendist välja võtmatagi.

See, mida ma soovitan, on nimetusega grayhound comb või buttercomb. Googelda. Need on väga efektiivsed tööriistad.

Jah, furminaator tuleks lemmikloomast eemal hoida. Meie lolli peaga rikkusime oma koera karva ära sellega, kasuka taastumine võttis ligemale aasta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ära kuivatisse pane 🙂 Mul lagunesid laiali ja pärast oli paras tegemine selle puru puhastamine masinast. Kuigi pakil on kirjas,et võib panna kuivatisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin mingid sarnased, ei toiminud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Karvaeemaldus “jubin” pesumasinasse