Esileht Väikelaps Kas 3aastasel tüdrukul peaks olema spetsiaalne intiimpesugeel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas 3aastasel tüdrukul peaks olema spetsiaalne intiimpesugeel?

Postitas:

Aitäh ka konkreetsete viidete eest (firma).

 

 

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 10:52; 10.11 15:54; 10.11 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea, võib pesta veega.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem ütleks – ei tohi!

Mul pole isegi endal intiimpesugeeli. Kuulake ometi, mida naistearstid räägivad!

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 11:15; 10.11 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ka konkreetsete viidete eest (firma).

Kao minema!

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 11:15; 12.11 08:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei pea, piisab veest. Aga ei näe ka põhjust, miks ei võiks olla. Kui,siis ehk apteegikosmeetikast midagi eriti leebet ja hüpoallergeenset.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 11:17; 10.11 16:48; 12.11 19:37; 13.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Kuidas sa tuled sellise mõtte peale üldse?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, miks need eelmised vastajad nii kategoorilised on. Mina ütleksin nõnda: kui mingit ekstra põhjust pole, ei pea kasutama midagi. Küll aga võib juhtuda nii nagu minu lapsega, et kippus punetus tekkima ja lapsel oli valus, käisime ka arstiga nõu pidamas. Mingit puudrit ja tärklist ma talle sinna küll puistama ei hakanud, aitaski pigem Vipise intiimpesugeel tüdrukutele. Aga just otsisin, ei paista enam müügil olevat. Küll aga müüakse apteegis nt Babe sarjast lastele. Kui sobib, võib kasutada ka mingit leebemat seepi, Neutral või lasteseep. Aga jah, kui probleeme pole, siis tavaline vesi on hea küll, eriti nii väiksel (minu tüdruk on pisut vanem).

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 13:22; 10.11 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult võib. Ja seda tervel kehal samuti.

Huvitav, mis seebikartus meil on. Ega me pesuseebi ja traatharjaga end pese.

Apteegis on väikelastesarjad olemas.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 13:36; 10.11 15:24; 10.11 20:30; 12.11 20:41; 13.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis on väikelastesarjad olemas.

Muidugi on igasugused sarjad olemas, kust muidu raha tuleb.

Tead, mõni võib jah endale seda kümneeurost luksust lubada, et laps spetsgeeliga puhtaks pesta.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 13:36; 10.11 15:24; 10.11 20:30; 12.11 20:41; 13.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Ma ei saa aru, miks mulle üks kägu karjatab – “Kao minema!”? Ma ei väljendu kunagi nii jämedalt, isegi internetis mitte. Kust tuleb arvamus, et võhivõõrastele võib ükskõik mida öelda? Ma olen täiesti tavaline inimene minu jaoks olulise murega.

Mis puutub intiimpesugeelidesse, siis sooviks seebivihkajatelt teada, kust on pärit nende ekspertarvamused? Mina kasutan justnimelt naistearsti soovitusel a la Vagisani, sest muidu kipub mul tekkima tupes punetus ja ärritus. Kuna ka mu tütar tundub selline tundlikum olevat, mõtlesingi, et äkki peaks talle ka ostma.

Aga lõppude lõpuks olen ma ise rumal, et ei pöördunud mitte arsti, vaid Perekooli poole.

Siiski, aitäh asjalikele vastajatele.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 10:52; 10.11 15:54; 10.11 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palun ärge seebiga küll peske sealt, ei endal ega lapsel, kuidas nii lolli nõuannet üldse saab anda, ise täiskasvanud naine! Pole ime, et selle peale “punetus kipub tekkima”, no andke abi. Ka dushigeel tegelikult ei sobi, iga kell parem siis juba puhas vesi. Intiimpesugeelid on vähemalt limaskestale sobiva phga.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 11:17; 10.11 16:48; 12.11 19:37; 13.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50-aastane ja alati vaid veega pesnud. Põletikke jms pole.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 18:12; 10.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesugeeli järele haaramise asemel võiks esmalt 1) vahetada pesupulbrit 2) vähendada pesupulbri kogust 3) hinnata kriitiliselt aluspükste materjali 4) hinnata kriitilisel aluspükste suurust, lõiget jne

Lisaks ka toitumine. Punetusel peaks ju põhjus olema. Punwtus on ikka ärritus, mitte mustus. Kuidas pesugeel ärrituse ära võtab? Probleem ikka mujal.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 11:15; 10.11 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult ja ainult vesi intiimpiirkonna pesemisel!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA jälle.

Olen nüüd mitu artiklit läbi lugenud intiimpiirkonna hoolitsuse kohta. Esiteks tuleb vahet teha häbemel/vulval (välimine) ja tupel/vagiinal (torujas kanal). Kui vagiinat ei soovitata kindlasti pesta seespoolselt, siis vulvat peaks kindlasti pesema kord päevas ja kas sooja veega või sooja vee ja vastavate intiimpesuvahenditega, millel on õige pH-tase.

Nii et ma ei näe ikkagi, millest kogu see kära.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 10:52; 10.11 15:54; 10.11 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50-aastane ja alati vaid veega pesnud. Põletikke jms pole.

Lapsele jah piisab veest, aga täiskasvanud naine… veri, higi, sperma, voolus. Kui veel karvad ka ajamata, siis on ikka liiga vähe sellest veega lobistamisest.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50-aastane ja alati vaid veega pesnud. Põletikke jms pole.

Lapsele jah piisab veest, aga täiskasvanud naine… veri, higi, sperma, voolus. Kui veel karvad ka ajamata, siis on ikka liiga vähe sellest veega lobistamisest.

Jah, karvad on ka ajamata, need on loodus just hügieeni pärast sinna pannud. Põletike ja seenhaigust pole põdenud, kolme lapse ema, kaks pikka püsisuhet (teine kestab veel). Mis põhjusel peaks midagi peale vee kasutama?

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 18:12; 10.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, kasutame vaid vett js lõhname kui kannikesed.

 

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 13:36; 10.11 15:24; 10.11 20:30; 12.11 20:41; 13.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mina pesen oma 4-a lapse üleni beebide pesuvahendiga puhtaks, va juuksed, selleks on lastešampoon. Ei, palja veega ei saa puhtaks, nt pärast kakamist jääb lõhn juurde. Üldiselt peab pesuvahend olema nii õrn, et kõlbab nii keha kui ka intiimpiirkonna pesuks, laste omad üldiselt on ka. Ainult üks kord sattus mingi, mille kohta laps ütles aia, seda ta rohkem ei kasutanud.

Kui te ainult veega pesete, siis mis vanuseni? Kui vanalt on lubatud pesuvahendeid kasutama hakata?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:51; 12.11 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palun ärge seebiga küll peske sealt, ei endal ega lapsel, kuidas nii lolli nõuannet üldse saab anda, ise täiskasvanud naine! Pole ime, et selle peale “punetus kipub tekkima”, no andke abi. Ka dushigeel tegelikult ei sobi, iga kell parem siis juba puhas vesi. Intiimpesugeelid on vähemalt limaskestale sobiva phga.

No kuna minu lapsel on ka atoopiline dermatiit, siis ma teda seebiga pesin üldse võimalikult harva, veel vähem läksin ma seebiga tema intiimpiirkonna kallale. Ja ma tean ka täpselt, millest tal punetus kippus tekkima – nagu öeldud, käisin ka arstiga nõu pidamas – ja viga polnud mitte pesupulbris või seebis või kitsastes kunstmaterjalist aluspükstes, vaid anatoomias. Meie saime oma murele lahenduse ja kaada aitas just see nimetatud Vipise int.pesugeel, mis oligi mõeldud tüdrukutele, sobivapHga ja piimhappebakteritega. Seega, jään arvamuse juurde, et kui kõik on korras, siis piisab lapse pesemiseks veest, aga kui mingil põhjusel tekib probleem, siis võib õige vahend abiks olla.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 13:22; 10.11 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palun ärge seebiga küll peske sealt, ei endal ega lapsel, kuidas nii lolli nõuannet üldse saab anda, ise täiskasvanud naine! Pole ime, et selle peale “punetus kipub tekkima”, no andke abi. Ka dushigeel tegelikult ei sobi, iga kell parem siis juba puhas vesi. Intiimpesugeelid on vähemalt limaskestale sobiva phga.

Mina näiteks sain just seebist oma muredele abi. Tavaline käsitööseep on kõige parem mulle.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3587712:
#3587543:
Olen 50-aastane ja alati vaid veega pesnud. Põletikke jms pole.

Lapsele jah piisab veest, aga täiskasvanud naine… veri, higi, sperma, voolus. Kui veel karvad ka ajamata, siis on ikka liiga vähe sellest veega lobistamisest.

Jah, karvad on ka ajamata, need on loodus just hügieeni pärast sinna pannud. Põletike ja seenhaigust pole põdenud, kolme lapse ema, kaks pikka püsisuhet (teine kestab veel). Mis põhjusel peaks midagi peale vee kasutama?

Need on need käod kes pärast kuivatamist rätiku kohe pessu panevad, sest kaks korda sama rätikut ju kasutada ei saa . Tavalised inimesed saavad ennast ka veega puhtaks ja midagi ei haise.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA jälle.

Olen nüüd mitu artiklit läbi lugenud intiimpiirkonna hoolitsuse kohta. Esiteks tuleb vahet teha häbemel/vulval (välimine) ja tupel/vagiinal (torujas kanal). Kui vagiinat ei soovitata kindlasti pesta seespoolselt, siis vulvat peaks kindlasti pesema kord päevas ja kas sooja veega või sooja vee ja vastavate intiimpesuvahenditega, millel on õige pH-tase.

Siiamaani elus pole seda selgeks teinud endale, Murelik ema?
Kui lapsel pole mingeid kaebusi, siis pole mingit põhjust tema seda piirkonda omale kinnisideeks võtta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 11:15; 12.11 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et ma ei näe ikkagi, millest kogu see kära.

Tegemist on 3-aastase LAPSEGA. Lastel ei pesta tussut seebiga. Veel vähem pestakse neil vagiinasid (seda ei peaks tegema ka täiskasvanud naised).

Kui loll annab olla?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 11:52; 12.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ainult veega pesete, siis mis vanuseni? Kui vanalt on lubatud pesuvahendeid kasutama hakata?

Muud keha pesed jah laste pesuvahendiga, aga sa ei roni intiimpiirkonda seebiga pesema lapsel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 11:52; 12.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ainult veega pesete, siis mis vanuseni? Kui vanalt on lubatud pesuvahendeid kasutama hakata?

Muud keha pesed jah laste pesuvahendiga, aga sa ei roni intiimpiirkonda seebiga pesema lapsel.

Eehm, mis mõttes? Ronin küll.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:51; 12.11 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA jälle. Olen nüüd mitu artiklit läbi lugenud intiimpiirkonna hoolitsuse kohta. Esiteks tuleb vahet teha häbemel/vulval (välimine) ja tupel/vagiinal (torujas kanal).

Sa enne seda ei teadnud, mis on mis? Tundub, et see on tõesti jälle see pervert, kes “mureliku ema” nime all teeb teemasid, kui suur peab olema poiste noku jms. Sest ei usu, et täiskasvanud sünnitanud naine ei tee neil asjadel vahet. Muidugi ennegi kuuldud neist, kes tuppe raseerivad.

Tehke oma “argivahega” mis tahate, käige kasvõi 80% piiritusega üle, aga ärge laste organismi oma seebitamisega ära rikkuge.

 

Laste intiimpesuks on puhas vesi või intiimgeel. Naistearst: Pesta võib lihtsalt veega, kuid parim on siiski spetsiaalne intiimpesugeel, mida saab valida apteegist. Intiimpesuvahendid sisaldavad piimhapet, mis puhastavad õrnalt ja kaitsevad tundlikku piirkonda põletike tekke eest. Pesuvahendit võivad kasutada igas vanuses tüdrukud ja naised. /…/ Ülemäärane intiimhügieen, eelkõige tihe seebi või dušigeeliga pesemine, rikub intiimpiirkonna mikrofloora normaalset tasakaalu ja võib kaasa tuua välissuguelundite ärritust. Tupeloputused muudavad tupe keskkonda ja selle tagajärg on rohke ebameeldiv voolus.

https://lood.delfi.ee/perejakodu/beebi/seda-peab-teadma-kui-tihti-end-altpoolt-naba-pesta?id=74584149

 

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 11:17; 10.11 16:48; 12.11 19:37; 13.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nädalas korra kasutame http://www.vipis.eu/tooted/intiim/tudrukute-intiimpesugeel

sest vahel hakkab lõpuks sügelema või mida iganes. Vesi ei aita eriti.

Ei taha ka mingeid puudreid sinna tupsutada.

Geeliga puhtaks ja korras. Juba 3 aastat niimoodi, laps kuuene

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmesel, isegi suuremal võib olla juhtunud, et kogu alumine ots kakane. Ei lähe see hais ilma seebita ära! Kõhulahtisust ju esineb, isegi vaid palaviku ajal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA jälle. Olen nüüd mitu artiklit läbi lugenud intiimpiirkonna hoolitsuse kohta. Esiteks tuleb vahet teha häbemel/vulval (välimine) ja tupel/vagiinal (torujas kanal).

Sa enne seda ei teadnud, mis on mis? Tundub, et see on tõesti jälle see pervert, kes “mureliku ema” nime all teeb teemasid, kui suur peab olema poiste noku jms. Sest ei usu, et täiskasvanud sünnitanud naine ei tee neil asjadel vahet. Muidugi ennegi kuuldud neist, kes tuppe raseerivad.

Tehke oma “argivahega” mis tahate, käige kasvõi 80% piiritusega üle, aga ärge laste organismi oma seebitamisega ära rikkuge.

Laste intiimpesuks on puhas vesi või intiimgeel. Naistearst: Pesta võib lihtsalt veega, kuid parim on siiski spetsiaalne intiimpesugeel, mida saab valida apteegist. Intiimpesuvahendid sisaldavad piimhapet, mis puhastavad õrnalt ja kaitsevad tundlikku piirkonda põletike tekke eest. Pesuvahendit võivad kasutada igas vanuses tüdrukud ja naised. /…/ Ülemäärane intiimhügieen, eelkõige tihe seebi või dušigeeliga pesemine, rikub intiimpiirkonna mikrofloora normaalset tasakaalu ja võib kaasa tuua välissuguelundite ärritust. Tupeloputused muudavad tupe keskkonda ja selle tagajärg on rohke ebameeldiv voolus.

https://lood.delfi.ee/perejakodu/beebi/seda-peab-teadma-kui-tihti-end-altpoolt-naba-pesta?id=74584149

Sa räägid, nagu pestaks last leelisega iga tund.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.11 13:36; 10.11 15:24; 10.11 20:30; 12.11 20:41; 13.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Kas 3aastasel tüdrukul peaks olema spetsiaalne intiimpesugeel?