Esileht Ilu ja tervis kas 42-aastasena on lootust sangadest lahti saada?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: kas 42-aastasena on lootust sangadest lahti saada?

Postitas:

Olen 178 cm pikk, kaalun 68-69 kilo. Paks nagu ei ole, kogu rasv on vaid kõhul ja sangades. Peale 3 lapse sünnitamist on kõht vedel ja kole, kõhunahka on kõvasti üle. Peamiselt häirivad just sangad, mis teksade ääre üle tahavad valguda. Kas keegi on selles eas veel saanud endise kõhu tagasi või ongi asi vanuses ja enam lootust pole? Kindlasti aitaks jaa kõhuplastika operatsioon..olen ka seda kaalunud, aga kallis lõbu.
Tänud kes kogemusi jagavad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:03; 03.02 16:34; 03.02 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on võimalik. Söö lihtsalt rohkem ja küll sangad täituvad! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled elanud 42 aastaseks 🙂 ja tuled siia perekooli küsima, oma sangade kohta, siis tea et sa oled tõesti hiljaks jäänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhtu muidugi endiseks ei saa, aga sangadest saab lahti küll. Mina sain piha peenikeseks hularõngaga. Võtmesõnaks järjekindlus. Kusagil 30 minutit järjest iga päev. Muide, olen üle 50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel. Söö ennast siis ümaramaks. Ongi nii, et mingid sangad või välimus on asi, mille pärast muretseda 42-aastaselt? Leia mingi siht elule? Missidega nagunii ei võistle. Nooremaks enam ei jää ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on rasva üle, siis sellest saab lahti igas eas – toitumisega. Lihaseid saab samuti trimmida igas eas – jõusaaliga.
Seda räägin omast kogemusest (N43)

Veninud kõhunahka ilma operatsioonita vist väga ilusaks ei saa 🙁
Seda kogemust ei ole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:25; 11.02 21:02; 12.02 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sangad üle teksaäärte tahavad ronida, siis võiks ju kanda kõrgema pihaga teksasid. Ei ole vaja neid moest läinud puusateksasid kanda, millel ettepoole kummardudes pepupragu välja paistab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta endale õige number teksad ja ei ole mingeid sangu. Või mine pilatese trenni.

/41-aastane, tänu pilatesele sangatu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljanägemine sõltub keha üldisest rasvaprotsendist. Ei ole mõtet teha ainult pihale spetsiifilist trenni, kui sööd samal viisil, mis sulle need sangad tekitas. Vähem süüa ja rohkem trenni. Kõige lihtsam on mitte süüa, ütles üks tegelane, kes oma kaalu 130 pealt 90-le langetas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud soovitused siin, et söö vähem 😀 Teemaalgataja on täiest normaalkaalus, 178 cm pikk ja 68-69 kilo, kehamassiindeks u 21.7.

Kui nahk kõhupiirkonnas on kolme rasedusega välja veninud, siis ega seda väga trenni vmt ei paranda, lihase võib ju trimmi saada seal all, aga nahk peal enam tagasi ei tõmba.

Ma olen teemaalgatajaga sarnases olukorras, 40 a vana, kaks last. Pikkus 168, kaal 58 kg. Aga pärast teist rasedust jäi kõhupiirkonna nahk lõdvaks. Trenni teen regulaarselt, aga alakõhu nahk on lõtv ja lödi lihase peal. Kuna kõige hullem ei ole, siis kõhuplastikale ei mõtle, aga mõnikord on veidi nukker vaadata küll seda veninud nahka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:22; 05.02 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tegin 42a vanuses kõhuplastika ja väga rahul tulemusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tegin 42a vanuses kõhuplastika ja väga rahul tulemusega.

Kus sa teha lasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:03; 03.02 16:34; 03.02 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa teha lasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:03; 03.02 16:34; 03.02 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud soovitused siin, et söö vähem ???? Teemaalgataja on täiest normaalkaalus, 178 cm pikk ja 68-69 kilo, kehamassiindeks u 21.7.

Sul on täiesti õigus, teemaalgataja on normaalkaalus. Häirivad sangad, kõhuke ja üldine lodev olek võivad tekkida täiesti vabalt ka siis kui oled normaalkaalus.
Ma olen 41 aastat vana ja täpipealt sama pikk kui teemaalgataja. Eks inimesed ole erinevad aga mina näiteks märkan häirivaid sangasid kui mu kaal on kuskil 66kg. Üle selle ma kaalul minna pole lasknud aga ma kujutan ette, et 69kg juures oleksid need sangad ikka väga korralikud. Kaaluga olen ma kõige rohkem rahul kui see on kuskil 63kg. Suvel on seda kaalu kergem saavutada, talvel tuleb rohkem pingutada. Lisaks olen veel märganud, et midagi pole teha, peale 40 eluaastat tuleb nende kilodega rohkem võidelda. Kui ma varem sõin lihtsalt tervislikult ja kaal püsis samana, siis praegu pean ma vähemasti korra või kaks nädalas tegema 5:2 toitumist, ehk siis tarbima kuskil 600kcal. Muidu viskab kohe kilosid juurde.
Trennivalikuks võiks meievanusel inimesel olla midagi sellist, mida nauditakse ja mis meeldib. Minul on selleks füüsilisemat laadi jooga, mis hoiab päris hästi vormis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa bussi peale jõuad joosta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sangad tulevad pikapeale ise ära, mul on juba kolmel kruusil ja kahel tassil maha kukkudes sang küljest tulnud. Võid ka ise haamriga kaasa aidata ja koputada….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 41 aastat vana ja täpipealt sama pikk kui teemaalgataja. Eks inimesed ole erinevad aga mina näiteks märkan häirivaid sangasid kui mu kaal on kuskil 66kg. Üle selle ma kaalul minna pole lasknud aga ma kujutan ette, et 69kg juures oleksid need sangad ikka väga korralikud. Kaaluga olen ma kõige rohkem rahul kui see on kuskil 63kg. Suvel on seda kaalu kergem saavutada, talvel tuleb rohkem pingutada.

Küll on inimesed alles erinevad 🙂 Mitte halva pärast, täitsa imestan.

Olen ise sama pikk, kuskil 178-179 cm.

63 kg juures näeksin täielik skelett välja.
66 kg on sale, ei midagi erilist, ei mingeid kurve.
73-75 kg on ideaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 41 aastat vana ja täpipealt sama pikk kui teemaalgataja. Eks inimesed ole erinevad aga mina näiteks märkan häirivaid sangasid kui mu kaal on kuskil 66kg. Üle selle ma kaalul minna pole lasknud aga ma kujutan ette, et 69kg juures oleksid need sangad ikka väga korralikud. Kaaluga olen ma kõige rohkem rahul kui see on kuskil 63kg. Suvel on seda kaalu kergem saavutada, talvel tuleb rohkem pingutada.

Küll on inimesed alles erinevad ???? Mitte halva pärast, täitsa imestan.

Olen ise sama pikk, kuskil 178-179 cm.

63 kg juures näeksin täielik skelett välja.
66 kg on sale, ei midagi erilist, ei mingeid kurve.
73-75 kg on ideaalne.

teine asi on see, et kilod võivad kaduda, aga hoopis näolt-rinnalt. Mõned aastad tagasi kaalusin vahepeal 55 kg (pikkus 168), aga see tähendas, et ülakeha ja nägu olid kohutavad, naha alt kumasid luud, rinnad muutusid pea olematuks, samas kui kõhupiirkonna nahk oli endiselt lõtv, st ei kadunud rasedustega tekkinud probleem ka väiksema kaaluga. Nii et praeguse kaalu (58 kg) juures on üldmulje palju parem ja tervem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:22; 05.02 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 38a, 178cm ja 69kg. Lapsi 3.
On samuti sangad, aga need ikka reaalselt rasvakihist, annan endale aru.
Kui olen ca 64-65kg, ei ole mingeid sangu ega lödisevat kõhtu. Aga lisakilod tulidki paari viimase aastaga, ju ainevahetus aeglustub.
Üliraske aga motiveerida ennast dieedile, pole mitte kunagi elus dieeti pidanud.
Aga kui pekirõngast ei taha, ega muud üle jää.
Võimlema juba hakkasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ongi nii, et kui hakata juurde võtma, siis kõigepealt ladestub rasv alt ülespoole: pepu,kintsud,kõht, rinnad ja nägu. Ja kui hakata jälle kaalu kaotama, siis esimesena lähevad lahjemaks rinnad ja nägu, kõht ja viimasena kintsud ja tagumik 🙂 Ja nii ongi parem mitte jojotada, sest nii muudkui kosub tagumik ja kahanevad rinnad 🙂
Ei pole midagi teha, tuleb jälle oma hularõngas kapi tagant välja koukida….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata: https://goo.gl/i1YKQe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sangad häiriva, siis see on lihtne – osta täiskasvanute teksapüksid. Nt Hansmarkis on kenad. Minu kõhnad kolleegid ka hädaldavad oma sangade pärast, mul ei punnita midagi alates arusaamisest, et aeg Zaradest ja HMidest riideid osta on ümber ja on aeg täiskasvanuks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sangad häiriva, siis see on lihtne – osta täiskasvanute teksapüksid. Nt Hansmarkis on kenad. Minu kõhnad kolleegid ka hädaldavad oma sangade pärast, mul ei punnita midagi alates arusaamisest, et aeg Zaradest ja HMidest riideid osta on ümber ja on aeg täiskasvanuks saada.

No neljakümnendates naine on ilmselgelt liiga noor, et mutipükse kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljakümnendates on 30-39.42 on viiekümnendates.
Igas eas on võimalik kaalu alandada ja lihaseid treenida. Või anda alla ja minna hansmarki pükse ostma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 20:45; 11.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sangad häiriva, siis see on lihtne – osta täiskasvanute teksapüksid. Nt Hansmarkis on kenad. Minu kõhnad kolleegid ka hädaldavad oma sangade pärast, mul ei punnita midagi alates arusaamisest, et aeg Zaradest ja HMidest riideid osta on ümber ja on aeg täiskasvanuks saada.

Praegu on just moes kõrge vööga teksad (mida Zaras ja H&Mis müüaksegi). Mis imepükse seal Hansmarkis siis pakutakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:25; 11.02 21:02; 12.02 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurus alates 42. Mummyjeans.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 20:45; 11.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurus alates 42. Mummyjeans.

Mom jeans need kõige kõige moodsamad praegu ju ongi, nii et vedas 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:25; 11.02 21:02; 12.02 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis eriline vanus see 42 on, et siis ei peaks sangadest lahti saama? Olen ka 42 ja mul on 2 last. Pikkus 165cm ja kaal 57kg. Natuke kaal kõigub, kui läheb 58 ja rohkem, siis tõesti tekivad sangad. Kui kõht käib korralikult läbi ja kaal 55-57kg, siis pole sangasid. Seega kui õigesti toituda ja ka trenni teha, pole sangasid. Muidugi on inimeste kehaehitus erinev, kellel kuhu koguneb. Pean tunnistama, et nooremana olin keskkohast tõesti piitspeenike. Peale lapsi nii peenike enam pole, keha proportsioonid kuidagi muutusid. Mul tuleb peamiselt reitele juurde kui kaal tõuseb ja sealt ma tõesti nii palju maha ei saa kui tahaksin, ükskõik palju liigutaksin. Loomulikult kui süüa kõike, trenni mitte teha ja rasedustega võtta 20+ kilo juurde, siis tõenäoliselt lihtsalt trenni ja toitumisega enam üle 40a vanuses prinki ja saledat keha ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on väga lihtne. Pöörduge spetsialistide poole. Juukseid ju ei lõika ise ega õpi ise autot juhtima. Võite lugeda siit : https://fitnesskool.ee/mida-suua-et-olla-terve-ja-normaalkaalus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on just moes kõrge vööga teksad (mida Zaras ja H&Mis müüaksegi). Mis imepükse seal Hansmarkis siis pakutakse?

No mine vaata järgi. 😀 Tegelt ka, normaalsed püksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis kas 42-aastasena on lootust sangadest lahti saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.