Esileht Kodunurk Kas 49’’ või 55’’ tolline telekas osta?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas 49’’ või 55’’ tolline telekas osta?

Postitas:

Avatud köögiga tuba on, nii 33m2 ja teleka kaugus diivanist oleks 320 cm. Kas 55’’ jääb liiga suureks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks alates 55″ikka aga oleneb.
Kui enamus ajast eesti operaatorite teenust tarbitakse, siis üljuhul pildi kvaliteet neil eelmise sajandi tasemel.
Siis peaks rõhk olema parimal pildiparandusel ja ekraan väiksem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 21:27; 10.08 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4k teeb pildi ise heaks, kui see sta kvaliteediga, teleka suurusel pole sellega midagi pistmist. kindlasti 55.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suureks ei jää midagi. Tänapäeval on ka see teooria ümber lükatud, et kui liiga lähedalt telekat vaatad, rikub silmi. Ei riku. Seega vahi oma 60 tollist telekat kasvõi 1 m kauguselt kui meeldib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4k teeb pildi ise heaks, kui see sta kvaliteediga, teleka suurusel pole sellega midagi pistmist. kindlasti 55.

Vale. Kui 4k telekasse tuleb sisse sd signaal peab telekas hakkama piksleid juurde mõtlema. Pildiparandusprogrammides erinevatel mudelitel päris suured erinevused. Tavaliselt kallimad paremad. Kui lasta sisse kohe 4k pole kallil ja odaval niisuurt erinevust.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 21:27; 10.08 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4k teeb pildi ise heaks, kui see sta kvaliteediga, teleka suurusel pole sellega midagi pistmist. kindlasti 55.

uskumatu mida kõike perekoolis kuulda saab

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt 55. Raudselt. Nende hinnavahe on väike, aga pärast kahetsed, kui ostad 49, sest aasta päraat ei tundu see 49 üldse enam hiiglasuur kodus. Samamoodi nagu ei tundu ka 55 hiiglasuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 49 tolli, tahtsin väiksemat osta, plaan laideti poes maha. Ja õigesti tegid, ma olen ülirahul ja nüüd võiks ka vabalt 55 tolli olla 🙂 Harjub kiiresti, võõras oli mul ehk nädal aega, enne oli paksutagumikuga telekas.
Mõõtsin kauguse ära mul 3m ja 55 tolline ei häiriks mind mitte üks teps enam 🙂 Osta suurem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui poest korraliku teleka ostad, siis unusta eesti kaablioperaatorid ja nende udupildid ära. Antenniga saad tasuta kaks etv kanalit hea kvaliteediga ja filme-seriaale vaatad Netflixist või Amazon Primest just siis kui ise tahad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kas 49’’ või 55’’ tolline telekas osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.