Esileht Pereelu ja suhted Kas armastus on tõesti pime?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas armastus on tõesti pime?

Postitas:

Nüüd rasedusega kaasnenud lisakilodega olen üpris stressis oma keha ja välimuse pärast. Mõjutavad lisakilod ja lapse imetamine suuresti ka riietuse valikut. Ja kui mehele seda teemat kurtsin sain vastuse “Aga mis see loeb milline sa välja hetkel näed? Sina oled ju ikka sina!”
Kas on armastus tõesti pime või polegi siin armastust, et mu väljanägemine nn korda ei lähe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 12.02 09:20; 12.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd rasedusega kaasnenud lisakilodega olen üpris stressis oma keha ja välimuse pärast. Mõjutavad lisakilod ja lapse imetamine suuresti ka riietuse valikut. Ja kui mehele seda teemat kurtsin sain vastuse “Aga mis see loeb milline sa välja hetkel näed? Sina oled ju ikka sina!”
Kas on armastus tõesti pime või polegi siin armastust, et mu väljanägemine nn korda ei lähe?

Mõnele ikka kohe meeldib oma pead igasuguste pseudoprobleemidega vaevata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle on välimus ja teiste kiitus su kauniduse kohta vist väga oluline. Aga ära muretse, see läheb aastatega üle:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:45; 11.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka probleemid. Mees ütles siiralt, et sina oled sina, st tema jaoks pole oluline, kui raseduse ja lapse sünniga loomulikud muutused sindki muutnud on, tema silmis oled ikka sama naine. Milleks selline ülemõtlemine? Või mis vastust sa ootasid, et loeb üles kõik muutused su kehas, mida ta tähele on pannud?
Kardad, et teised näevad ja arvustavad? On see tõesti nii oluline?

Armastus ei ole pime, aga armastav inimene suudab sellistest asjadest mööda vaadata ja kohaneda muutustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma olen mehesse armunud, siis mul on küll ükskõik, milline ta välja näeb. Isegi kui käib kuu aega sama kampsuniga, ega ma sellest teda rohkem või vähem ei armasta. Eks ma märkan muidugi, kui on juukseid lõiganud või lõhnastanud ennast, aga põhimõtteliselt on su mehel õigus, et sina oled sina. Sul on vedanud mehega, kes a) armastab sind sellisena nagu sa oled b) on piisavalt taktitundeline, et mitte hakata mainima lisakilosid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armastus on teinekord pime, isegi imestanud. Aga sinu puhul-kas sa eelistad, et mees armastaks sind kui isiksust või sinu laitmatut välimust? Ole mureta, aastad teevad oma töö ühel või teisel määral varem või hiljem, “perfektsena” nagu varajastes kahekümnendates ei säili sa niikuinii-lepi sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta teab, et (eriti raseda) naise välimuse kommenteerimine on halb mõte. Ütleb komplimendi – naine pöörab selle negatiivseks (ahah, enne kandsin siis koledaid riieid, jah?), ütleb ausalt, kui midagi on muutunud – naine solvub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 14:42; 12.02 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oma ämma-äia, sest mees on saanud väga hea koduse kasvatuse, – ta oskab kriitilised mõtted endale hoida ja mett mokale määrida. Hea eeskuju isalt lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oma ämma-äia, sest mees on saanud väga hea koduse kasvatuse, – ta oskab kriitilised mõtted endale hoida ja mett mokale määrida. Hea eeskuju isalt lastele.

Või siis oskab ta näha naist tervikuna, mitte ainult tema keha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle on välimus ja teiste kiitus su kauniduse kohta vist väga oluline. Aga ära muretse, see läheb aastatega üle:)

Oma mehe oma ikka ja ilmselt vist igale naisele on? Või vähemalt neile naistele kellele endale ka korda läheb oma välimus natukenegi. Ilmselgelt pekistele, rasvase peaga naistele välimus väga oluline pole!
Teiste arvamus jätab ausaltöelda külmaks, oma mees ja suhe loeb.

Oma mehe kiitus võib ju oluline olla, aga see jutt, et aastate jooksul ikka uurinud talt, et kas sulle ei meeldi või miks sa midagi ei ütle kunagi välimuse kohta tundub kiituse väljapressimisena.

Sinu kommentaari teine lause, muide, näitab sinu kohta päris palju ja samas ei midagi ilusat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:45; 11.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oma ämma-äia, sest mees on saanud väga hea koduse kasvatuse, – ta oskab kriitilised mõtted endale hoida ja mett mokale määrida. Hea eeskuju isalt lastele.

Või siis oskab ta näha naist tervikuna, mitte ainult tema keha.

Teemaalgatajas ma nüüd küll mingit erilist sisemist ilu ei näe. Õel ja ennasttäis inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees elab inimesega, mitte kilodega või väljanägemisega. Väljanägemist saab niikiiresti muuta, ka kehakaalu saab muuta, aga see kes sa päriselt ole, see Sina ise, see jääb ikka samaks. Muutuvad katted selle Mina ise peal. Keha võib ilus olla ja enda eest peab hoolitsema, aga kannatuste hulk saab elu jooksul olema suur, kui sa ainult kehaks end pead. Aastad lähevad, tekivad kortsud, hallid karvad, sa jääd vanaks. Kõik 100 aastased on kunagi noored ja ilusad olnud. Äkki oled just sina see, kes elab 100 aastakse. Nii et mida kiiremini rahule jääd sellega, nagu hetkel oled. Rõõmustad, et elu on üldse olemas ja pole kinni teiste kiituses sinu suunal, seda õnnelikumat elu elad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll nii halbadele ja mõttetutele naistele nagu teemaalgataja, satuvad nii head ja toredad mehed?

Ja miks toredad ja tublid naised saavad endale meheks viimastest mühakatest jõhkardid ja ihnuskoid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll oleks tore, kui minu mees ka nii mõtleks. Mina soovin ka meest, kellele meeldin ma sellisena nagu olen. Aga minu mees heidab mulle kogu aeg ette, et ma pärast rasedusi ja imetamisi ei ole enam selline sale tüdruk nagu vanasti (olen normaalkaalu ülemises servas ja 40 a vana), kannad pidid mul karedad olema (muudkui kreemitan ja viilin aga abi sellest pole) ja näpud nagu raspel. Ehk siis, kõik on valesti. Samas lahku minekust ei taha ta kuuldagi. Saa siis temast aru…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll nii halbadele ja mõttetutele naistele nagu teemaalgataja, satuvad nii head ja toredad mehed?

Ja miks toredad ja tublid naised saavad endale meheks viimastest mühakatest jõhkardid ja ihnuskoid?

Elus on ikka nii, et saad seda mida ligi tõmbad. Millisena end ise väärtustad ja kelle enda kõrvale vastu võtad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 12.02 09:20; 12.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll oleks tore, kui minu mees ka nii mõtleks. Mina soovin ka meest, kellele meeldin ma sellisena nagu olen. Aga minu mees heidab mulle kogu aeg ette, et ma pärast rasedusi ja imetamisi ei ole enam selline sale tüdruk nagu vanasti (olen normaalkaalu ülemises servas ja 40 a vana), kannad pidid mul karedad olema (muudkui kreemitan ja viilin aga abi sellest pole) ja näpud nagu raspel. Ehk siis, kõik on valesti. Samas lahku minekust ei taha ta kuuldagi. Saa siis temast aru…

See jalgade probleem on ka minul, aga aitabki vaid see, et 1-2x nädalas jalavann ja kerge viilimine ja iga hommik ja õhtu kreemitamine. Ja hullematel kordadel õhtul läheb kreem jalgadele millele toidukile ümber ja sokid jalga, poole öö peal võtan need jalast ära. Vastik on, aga toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 12.02 09:20; 12.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui inglise keelt oskad, siis vaata seda: https://www.facebook.com/viralvaultuk/videos/1684165294993842/

Saad teada, miks su mees sinu välimust ei kommenteeri 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 14:42; 12.02 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühelegi mehele ei meeldi kondikubud. Ega mees ei ole koer, et konti tahab.
Kui mõni mees ütleb, et talle meeldib sale, siis tähendab see, et tal on saledat naist vaja teiste ees eputamiseks ja näitamiseks, aga endal on tal olemas kas mõnusalt kurvikas armuke või on ta hoopis meestehuviline või on tal ükskõik, keda panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll nii halbadele ja mõttetutele naistele nagu teemaalgataja, satuvad nii head ja toredad mehed?

Ja miks toredad ja tublid naised saavad endale meheks viimastest mühakatest jõhkardid ja ihnuskoid?

Halb ja mõttetu naine? Ja seda sa ütled selle süütu teema peale?
Keegi eelnevalt nimetas teema autorit isegi õelaks ja ennasttäis naiseks.
Mina ei loe küll teemast välja, et selle kirjutaja oleks õel, ennasttäis, halb või mõttetu.
Millest te küll need järeldused teete, inimesed?
Mina loen teema autori kohta välja, et selle autoril oli ehk vaba hetk ja tahtis niisama lobiseda, aga ei olnud kellega lobiseda, siis tegi sellise ajaviiteteema.
Mulle tõesti jääb arusaamatuks, miks on vaja selliseid negatiivseid omadusi inimesele külge kleepida. Mis vajadus see on halvasti öelda?
Mis te sellest saate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mehe oma ikka ja ilmselt vist igale naisele on? Või vähemalt neile naistele kellele endale ka korda läheb oma välimus natukenegi. Ilmselgelt pekistele, rasvase peaga naistele välimus väga oluline pole!
Teiste arvamus jätab ausaltöelda külmaks, oma mees ja suhe loeb.

Kahju, et sa paljastasid õela tibi sinu sees. Võib-olla sellepärast mees ei hakkagi midagi ütlema, või ütleb aga sul on sellest vähe, ja see on mehe ära tüüdanud.
Oledki sina. Mis ta veel peab ütlema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin kahe rasedusega palju juurde ja pärast kodune olles ka kaal muudkui tõusis. Aga mees kunagi ei öelnud selle kohta midagi, pidas mind seksikaks (rinnad olid suured ja puha). Käisime igal pool, tema sõpradega jne, praegu mõtlen et kas ta üldse ei põdenud ega häbenenud mind siis…

Nüüd olen normaalkaalus (võtsin paari aastaga alla ligi 40 kg!) ja just hiljuti küsisin mehelt selle kohta. Konkreetselt oma füüsilise keha kohta. Ta ütles, et ma olin alati ilus ja seksikas, olin siis ja olen praegu. Et juba mõte minust on teda alati nii erutanud. Koos oldud 10 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb ja mõttetu naine? Ja seda sa ütled selle süütu teema peale?

Kui sa veidi süvenenumalt loeks, siis saaksid aru, et halvaks ja mõttetuks tibiks ei nimetatud teemaalgatajat mitte teemalgatuse, vaid edasiste inetute kommentaaride pärast. Nende põhjal nimetaks ka mina teemaalgatajat pealiskaudseks, ennastäis ja nõmedaks naiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me siin perekooliga arutasime, et probleem on tösine ja yhine otsus on, et tuleb lahutada. Paberid homme sisse ja rohkem lapsi ära synnita. Ja kui sul juubel tuleb, siis kanna midagi sinist mis sobiks su silmadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas armastus on tõesti pime?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.