Esileht Kodunurk Kas Colgate on siis nii jube keemia nagu arvatakse?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas Colgate on siis nii jube keemia nagu arvatakse?

Postitas:

Ajujahi finaali jõudnud võistkonna Münt retseptimeister Märten Kala võtab Laseri palvel ette tavaliste hambapastade koostise. Neis on lastele ohtlikke aineid, mõttetuid lisaaineid ja lubadusi, millele pasta ei vasta.

Andke andeks, millega ma siis pesema pean kui hambapastad nii ohtlikud on?

 

https://laser.ee/tervis/neid-aineid-peaksid-valtima-eesti-hambapesutablettide-munt-looja-annab-havitava-hinnangu-hambapastade-koostisele/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Colgate on samasugune supermarketitoode nagu iga teine. Eks koostiseid tuleb jälgida kõige puhul – kosmeetika, pesuvahendid, toit jne. Praegu on ju juba päris palju kõikvõimalikke alternatiive saadaval.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:49; 25.05 18:27; 25.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Colgate lõhub hambaemaili, vahutab, minu jaoks liiga agressiivne koostis ja maitse. Kasuta näiteks Ecodenta, Splat, Elmex, Blanx, Rocs. Pesemisest olulisemgi on hambavahede puhastamine ja ma ei pea suuloputusvedelikke silmas, need on samamoodi jube keemia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et mingi firma on teinud hambapesutabletid ja sellega seoses teeb agressiivselt maha kõiki maailma hambapastasid? Kas ma eksin?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:49; 25.05 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et mingi firma on teinud hambapesutabletid ja sellega seoses teeb agressiivselt maha kõiki maailma hambapastasid? Kas ma eksin?

Jah, sa eksid.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:49; 25.05 18:27; 25.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et mingi firma on teinud hambapesutabletid ja sellega seoses teeb agressiivselt maha kõiki maailma hambapastasid? Kas ma eksin?

Jah, sa eksid.

Miskipärast arvan, et ei eksi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:49; 25.05 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et mingi firma on teinud hambapesutabletid ja sellega seoses teeb agressiivselt maha kõiki maailma hambapastasid? Kas ma eksin?

Jah, sa eksid.

Miskipärast arvan, et ei eksi.

Sa arvad, et tootel ja tootel ei ole mingit vahet ja koostis ei ole üldse oluline? ok

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:49; 25.05 18:27; 25.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et mingi firma on teinud hambapesutabletid ja sellega seoses teeb agressiivselt maha kõiki maailma hambapastasid? Kas ma eksin?

Seal see põhjus siis ongi. Selles saates tihti reklaam mõnele tootele.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui üks tootja teeb teist maha, siis pole ju jutt usaldusväärne. Oleks võinud võtta eksperdiks nö neutraalse asjatundja, mitte mingi hambatablettide tootja. Eks muidugi on Colgate keemia, samas sa ei söö ju seda. Seega pole asi nii hull. Sisse süüakse hullemaid asju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii on et kõik kahjulikud ained imenduvad nii hästi. Ja kasulike puhul imendub vaid osake.
Nt c vitamiingi. Võid ka suisa sisse võtta aga enamuse pissid ikka välja.
Aga kahjulikud-need muudkui kuhjuvad kuigi neid pole isegi tarvis organismile.
Või kui muidu ei suuda naha kaitsebarjäärist ükski kallis kreem läbi minna, et teha meid nooremaks ja siledamaks. Aga kahjulik-see läbivat nahka ilma igasugu takistuseta. Isegi ajju jõudcat.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa Colgate ja Blend-a-medi kasutada. Nende koostises on midagi, mis lõhub mu igemeid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küsiks hoopis mündi tablettide kohta. kingiti ja proovisime ka ära. pesemise koha pealt ei oska midagi arvata, aga peale selle tabletiga pesemist jäi umbes tunniks suhu selline maitse, nagu oleks äsja oksendanud 🙁 tavalise hambapastaga pestes jääb vähemalt värske tunne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kas Colgate on siis nii jube keemia nagu arvatakse?