Esileht Ilu ja tervis Kas Eesti tunnistab covid labipodemisest saadud antikehasid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas Eesti tunnistab covid labipodemisest saadud antikehasid?

Postitas:

On plaanis tulla Eestisse UKst. Vaktsineeritud pole ja ametlikult pole covidit ka podenud. Aga antikehad on veres olemas. Kusimus siis, et kui vaktsineeritud Eestisse saabujad ei pea jaama karantiini, kas mina kui oma sertifikaadi ette naitan saaksin ka karantiinist hoiduda? Ma peaksin ju loogiliselt vottes olema vordne vaktsineerituga

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saabujatele

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:34; 04.07 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, Eesti ei ole võrdsustnud antikehade testi pos tulemust läbipõdemisega. Me ise ka ei saa pelgalt antikehade testi põhjal sertifikaati genereerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On plaanis tulla Eestisse UKst. Vaktsineeritud pole ja ametlikult pole covidit ka podenud. Aga antikehad on veres olemas. Kusimus siis, et kui vaktsineeritud Eestisse saabujad ei pea jaama karantiini, kas mina kui oma sertifikaadi ette naitan saaksin ka karantiinist hoiduda? Ma peaksin ju loogiliselt vottes olema vordne vaktsineerituga

Kus sa said need kehad? Ma võin endale Inglismaa kuningakoja serifikaadi ka välja printida, et olen nende perekonna vereliin ja kuulun lossisseltskonda. Ei tea kas võtavad vastu?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ANtikehade testiga peaks nagu ikka saama reisida, kas pole?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ANtikehade testiga peaks nagu ikka saama reisida, kas pole?

üsna ükskõik, mida see või teine kägu asjast arvab.

riiki sisenemiseks on kehtestatud kindel kord ja selle järgi asjad ka käivad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:34; 04.07 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ANtikehade testiga peaks nagu ikka saama reisida, kas pole?

Jah, aga päriselus on nii, et läheb arvesse vaid siis kui oled positiivse testitulemuse andnud ja nakatununa registreeritud. Lihtsalt huvi pärast antikehade testi teinud ja positiivse tulemuse saanud ei lähe arvesse. Lisaks on veel see oht, et kuna koroonatest võib läbipõdenul näidata veel kuid positiivset tulemust (kuskilt lugesin, et isegi kuni pool aastat), siis võib su test olla praegu positiivne ja lähed hoopis esmahaigestununa kirja ning jääd isolatsiooni, mis siis, et oled juba ammu läbi põdenud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas Eesti tunnistab covid labipodemisest saadud antikehasid?