Esileht Ilu ja tervis Kas enne aborti naistearsti, ämmaemanda juurde?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas enne aborti naistearsti, ämmaemanda juurde?

Postitas:

Mida esimesena teha, kui on vaja minna aborti tegema? Olen praegu meeleheitel, sest vastu igasugust loogikat olen rase, kuid kuna rasedus ei olnud plaanis ja praegu on erakordselt stressirohke periood, olen loodet tõenäoliselt kahjustanud. Olen võtnud suures annuses Xanaxit, lisaks joonud tohutus koguses energiajooki ning öösiti üleval olnud (tööasjad). Palun ärge mind hurjutage või ümber veenda püüdke – uskuge mind, ma ei taha kuidagi aborti teha, kuid ohtlik oleks praegu sünnitada.

Kuhu pean pöörduma, kui tahan abrodi võimalikult ruttu ära teha? Kas naistearsti juurde, kes suunab siis haiglasse? Või helistan haigla raseduskeskusesse? Kas abordiks saab aja kohe, kui teist positiivset näitab, ei pea ootama jääma, kuni rasedus on UHs tuvastatav?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 13:15; 10.06 13:24; 10.06 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistearstile kõigepealt jah. Abordile saab aja suht ruttu. Alusta naistearstist ning temalt saad ka juhtnöörid edasiseks tegevuseks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 13:38; 10.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa EI TAHA aborti teha, siis kõigepealt ehk räägiksid sellest naistearstiga. Kirjeldad talle, et oled söönud rahustit, joonud energiajooki ja sellepärast kardad, aga samas oleks sulle ka vastumeelne aborti teha.

Ämmaemanda juurde on sul ikka alles siis asja, kui sa oled otsustanud selle lapse saada.

Lapsi sünnib ka süstivatele narkomaanidele ja seejuures need lapsed ei ole kõik sugugi kuidagi kipakad. Tervislikud eluviisid muutuvad oluliseks raseduse ajal tõesti, aga kui see rasedus on sul alles päris algusjärgus siis ei ole midagi hullu, kui nüüd teada saades oma käitumist muudad.

Ka raseduse ajal on võimalik võtta antidepressante, lihtsalt siis määratakse sulle võibolla sobivam ravi.

Lihtsalt selle pärast paanikasse sattuda, et oled nüüd veidi rahustit söönud ja energiajooki joonud, ei tasu. Mul sõbranna jõi pudeli viina üksi ära kui ta veel ei teadnud, et rase oli. Mina tõmbasin pudeli veini hinge alla. Üks teine sõbranna aga suitsetas terve raseduse aja. Meil kõigil on praegu  jumala terved ja juba kooliealised lapsed.

Räägi arstile oma mure ära ja just pigem selles võtmes, et sa ei tahaks teha aborti, agavat nendel ja nendel põhjustel sa arvad, et äkki peaks. Kui su abordiplaan ei ole absoluutselt täiesti kindel, siis usu mind, see hakkab sind hiljem häirima ja närima.

Arst ei ütle sulle, mida sa tegema peaksid, tema teeb nii nagu sina ütled. AGA igal juhul ole enne seda otsust endas 100% kindel.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aborti tehakse alles siis, kui lootemuna on ultraheliga nähtav (6.-7. nädal) või võib ka kohe teha, kui rasedustest on positiivne ja HCG tõuseb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 13:15; 10.06 13:24; 10.06 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aborti tehakse alles siis, kui lootemuna on ultraheliga nähtav (6.-7. nädal) või võib ka kohe teha, kui rasedustest on positiivne ja HCG tõuseb?

Kodus oli rasedustest pos. Mina läksin naistearstile, kontrolliti ultraheliga, pidi vereproovi andma ning määrati siis järgmise visiidi aeg, mil toimus tablettidega abort.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 13:38; 10.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aborti tehakse alles siis, kui lootemuna on ultraheliga nähtav (6.-7. nädal) või võib ka kohe teha, kui rasedustest on positiivne ja HCG tõuseb?

Kodus oli rasedustest pos. Mina läksin naistearstile, kontrolliti ultraheliga, pidi vereproovi andma ning määrati siis järgmise visiidi aeg, mil toimus tablettidega abort.

Kas ultrahelis oli juba näha ka midagi? Kui peab olema näha, siis kohe ei ole mõtet minna, kui positiivse rasedustesti olla saanud, sest nagunii paar nädalat veel ultraheli midagi ei näita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 13:15; 10.06 13:24; 10.06 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu loogika ütleb, et uh tehakse nagunii, et üldse kas tuvastada rasedus ja kui on tuvastatav, siis selle suurus. Sest ükski arst ju ei saada ilma raseduse suuruse määramidt lihtsalt lambist abordile. Võib ju olla ka juhus, et õige abordi aeg on möödas ja ei saagi teha. Kui uh ei näita, siis ilmselt määratakse hcg verest ja ootama peab paar nädalat, et saaks ka uh-ga kinnitada rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas enne aborti naistearsti, ämmaemanda juurde?