Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

Postitas:

Mul dilemma. 6 aastat tagasi hakkasin koos elama mehega, kellega on muidu kõik ok aga ta on selline lootusetu humanitaar, kes kunagi rikkaks ei saa. Mingit kesist palka ta teenib. Saime aasta tagasi lapse ja siis ma sain aru, kui tähtis on raha. Hakkasin mõtlema, et kui laps suuremaks saab, hakkab ta nõudma järjest enam raha ja kui ta vanemad vaesed, siis on ta jube õnnetu.
Mulle lööb kõvasti külge üks minust 20 aastat vanem 50 ringis ärimees, kes on just oma vanast naisest lahku läinud. Ta lubab, et võtab lapse ka enda juurde ja kasvatab nagu oma. Ma ei tea mida teha. See mee on sümpaatne, muud ma ei tunne aga ta saab tagada mulle ja lapsele majanduslikult kindlustatud tuleviku. Kuidas teie teeksite. Jääksite luuserist aga kalli mehe juurde või valiksite ikkagi jõukuse?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:06; 22.05 11:47; 22.05 11:56; 22.05 13:22; 24.05 19:41; 25.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd mõtle, mis eeskuju Sa oma lapsele tahad anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääksin ikka selle inimese juurde, kes on kallis ja arutaksin mehega, mida ette võtta, et majanduslikult paremale järjele saada. Ka sina ise saad ju leida parema töö, harida ennast jne. Laps tahab/vajab õnnelikku perekonda, mitte rikkurist kasuisa.
Kui praegune mees lotoga miljonäriks saaks – kumma kasuks siis otsustaksid?
Ja vastus ongi õige 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jääks oma kalli mehe juurde. Laps tahab kasvada oma isaga, olgu ta siis vaene või rikas ja rikkusest pole mingit kasu kui igatsed ikkagi oma kalli mehe järele.
Kuidas saab üldse selline küsimus tekkida?!
Rahas ei peitu õnn!
Õnn peitub armastuses.
Kui mees on \”humanitaar\” ja sa leiad, et teenib vähe, siis pinguta ise ka ja teeni lisa, et saaks ikkagi hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha on sulle nii oluline, et kaalud võtta lapselt võimaluse oma päris isaga kasvada, siis miks sa seda ise ei teeni?

Vahel ma tõesti mõtlen, et ega meie naised seda meestega võrdset palka väärt ei olegi. St eks see seksistlik maailmavaade toimib ikka mõlemat pidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikas mees võib sind suht maha hakata suruma, oleneb iseloomust.

kui sul mehe vatsu tunded puuduvad, siis hakkab sind segama iga pisiasi.

Pigem siis juba olla armuke kui sellega suudad majadusliku järje kindlustada.

Miks see mees siis oma vana naise nurka viskas või tegi seda naine? Ja kas tal endal on ka lapsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küsimus on selles, mis mina teeks, siis mina ei ole prostituut.

Mis jõukusesse puutub, siis miks sa ise ei teeni? Jäta lootusetu humanitaar lapsega koju ning mine teeni korralikku palka. Hakka jõukaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime lapse ja siis, ups, sain aru et raha on tähtis:D Enne ei teadnud või, et lapsed nõuavad raha?
Kolmekümnene naine ei tohiks ikka nii rumalat juttu enam ajada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad Perekooli ja ometi pole sa selgeks endale teinud siinkirjutatu miljonite näidete ja lugude põhjal, et tegid ühe saatusliku vea mehega last saades – olid/oled kindlustamata?
End voodis olemast mehega, kelle vastu vaid sümpaatiat tunnen, tõesti ei kujuta. Iseenda vägistamine.
Ja pardon, milline sõnade kasutus: \”jättis oma vana naise…\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa utsita oma humanitaarist meest natuke tagant oma erialal edasi püüdlema. Näiteks teadusega tegelema, vanemteadurite palk on juba täiesti arvestatav. Öeldakse ju, et iga eduka mehe taga on tugev naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötangi aga tänapäeval ei piisa isegi kahe täiskasvanu palgast, et normaalselt ära elada, eriti kui elad üürikorteris.
Me elame Tartus ja siin neid 20-aastaseid teadurihakatisi nii palju, et löögile vaevalt nii kergelt pääseb, kui pole seda varakult eesmärgiks võtnud. Ega mujalgi just paremat palka ei pakuta.
Ärimees läks oma naisest rahulikult lahku, lihtsalt see abielu ammendus 25 aastaga. Lapsi on neil kaks, juba täiskasvanud.
Algataja

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:06; 22.05 11:47; 22.05 11:56; 22.05 13:22; 24.05 19:41; 25.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist elutähtsat valikut ei saa teha, võttes aluseks mehe rahalise seisu. hetkel tundub sulle raha väga oluline, sest see on see, millest sul puudus on ja oma rahasoovivas tujus ei näe sa seda head, mis sul on ja see on kallis mees ja lapse isa. ok suhe. kui sul hing ja süda olemas on, siis sellise vahetuse peale hakkavad nad ennast üsna magedalt tundma.
pealegi 20 aastat vanem mees on ikkagi 20 aastat vanem mees. ühe lapse elatamine ja kasvatamine ei nõua ka nii palju ressursse.
juba sinu mõtteviis on külmajudinaid tekitav, loodan et sa ei jõua tegudes nii kaugele, et ühel hetkel istud uhkes majas oma 20 aastat vanemat meest koju oodates ning südames ja hinges on nii suur tühjus, et seda ei täida ka shoppamine ja reismine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes räägivad seda naiivset \”rahas ei peitu õnn blablabla\” juttu pole ise vaesuses ja puuduses aastaid ja aastaid elanud lihtsalt. Naisi, kes on valinud armastuse asemel raha polegi nii vähe, lihtsalt nad ei kuuluta seda igaühele. Tean isegi paari ja nad ütlevad: \”Ma ei kujuta ette, kuidas oleksin elanud vaese jobuga siiamaani. Oleksime varem või hiljem lahku läinud niikuinii.\”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:06; 22.05 11:47; 22.05 11:56; 22.05 13:22; 24.05 19:41; 25.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on asi lihtne. Kui valid mehe, kelle vastu tundeid pole, oled sina see, kes seal kannatajaks jääb.
Sinu enda pärast loodan, et saad sellest mõttest lahti, enne kui tegutsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul dilemma. 6 aastat tagasi hakkasin koos elama mehega, kellega on muidu kõik ok aga ta on selline lootusetu humanitaar, kes kunagi rikkaks ei saa. Mingit kesist palka ta teenib. Saime aasta tagasi lapse ja siis ma sain aru, kui tähtis on raha. Hakkasin mõtlema, et kui laps suuremaks saab, hakkab ta nõudma järjest enam raha ja kui ta vanemad vaesed, siis on ta jube õnnetu.
Mulle lööb kõvasti külge üks minust 20 aastat vanem 50 ringis ärimees, kes on just oma vanast naisest lahku läinud. Ta lubab, et võtab lapse ka enda juurde ja kasvatab nagu oma. Ma ei tea mida teha. See mee on sümpaatne, muud ma ei tunne aga ta saab tagada mulle ja lapsele majanduslikult kindlustatud tuleviku. Kuidas teie teeksite. Jääksite luuserist aga kalli mehe juurde või valiksite ikkagi jõukuse? [/tsitaat]

Ja sa ise ei ole ilmselt millekski suuteline? Vaid $ märgid vilguvad silme ees. Normaalses peres annavad ikka mõlemad pooled oma panuse pereellu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, aga Sa oled lihtsalt lits.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need, kes räägivad seda naiivset \”rahas ei peitu õnn blablabla\” juttu pole ise vaesuses ja puuduses aastaid ja aastaid elanud lihtsalt. Naisi, kes on valinud armastuse asemel raha polegi nii vähe, lihtsalt nad ei kuuluta seda igaühele. Tean isegi paari ja nad ütlevad: \”Ma ei kujuta ette, kuidas oleksin elanud vaese jobuga siiamaani. Oleksime varem või hiljem lahku läinud niikuinii.\”[/tsitaat]

Olen elanud vaesuses ja mitte vähe. Ma ei hinda elu asjade rohkuse järgi. Olen ka asjade rohkuses elanud, aga ikkagi õnnetu olnud.
Elu on mulle 40 aasta jooksul õpetanud seda, et õnn ei peitu rahas vaid armastuses. Kuidas kellelgi muidugi – inimesed on erinevad.
Raha ja sellega kaasnev heaolu saab olla minu jaoks boonuseks aga mitte eesmärgiks.
Inimesed on muidugi erinevad – mida keegi väärtustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need, kes räägivad seda naiivset \”rahas ei peitu õnn blablabla\” juttu pole ise vaesuses ja puuduses aastaid ja aastaid elanud lihtsalt. Naisi, kes on valinud armastuse asemel raha polegi nii vähe, lihtsalt nad ei kuuluta seda igaühele. Tean isegi paari ja nad ütlevad: \”Ma ei kujuta ette, kuidas oleksin elanud vaese jobuga siiamaani. Oleksime varem või hiljem lahku läinud niikuinii.\”[/tsitaat]

Olen elanud vaesuses ja mitte vähe. Ma ei hinda elu asjade rohkuse järgi. Olen ka asjade rohkuses elanud, aga ikkagi õnnetu olnud.
Elu on mulle 40 aasta jooksul õpetanud seda, et õnn ei peitu rahas vaid armastuses.
Raha ja sellega kaasnev heaolu saab olla minu jaoks boonuseks aga mitte eesmärgiks.
Inimesed on muidugi erinevad – mida keegi väärtustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need, kes räägivad seda naiivset \”rahas ei peitu õnn blablabla\” juttu pole ise vaesuses ja puuduses aastaid ja aastaid elanud lihtsalt. Naisi, kes on valinud armastuse asemel raha polegi nii vähe, lihtsalt nad ei kuuluta seda igaühele. Tean isegi paari ja nad ütlevad: \”Ma ei kujuta ette, kuidas oleksin elanud vaese jobuga siiamaani. Oleksime varem või hiljem lahku läinud niikuinii.\”[/tsitaat]
Odavalt müüvad end siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ärimehe naine ka teab, et nad lahus on? Kas ärimehel mingit vara ka on või on ainult ärimehe nimi? jne
Kui Sa tõesti raha pärast mehevahetust teed, siis tasub teha korralik taustauuring, sama, mis firma ostu puhulgi :). Muidu võid ikka haledalt petta saada.
PS! Ei tea küll hetkel kedagi Tartu kandi pärisärimeestest, kes lahku oleks läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus tundub natuke uskumatuna tõesti. Tegelikult kui juba selliseid mõtteid mõtled, siis vist peaksid minema. Su mees, seda kõike teades, vaevalt sinuga jätkata tahab.
Kas sina tahaksid, et sind raha järgi mõõdetakse? Hakka ise teenima.

Muide, mainisid, et oled tartlane. Ütle nüüd veel, et \”ärimees\” on Tallinnast. Sel juhul vastavad tõele jutud, kuidas Tartu naised kohe horisontaali lendavad kui Tallinnast mõni mees saabub.:S

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ärimehe naine ka teab, et nad lahus on? Kas ärimehel mingit vara ka on või on ainult ärimehe nimi? jne
Kui Sa tõesti raha pärast mehevahetust teed, siis tasub teha korralik taustauuring, sama, mis firma ostu puhulgi :). Muidu võid ikka haledalt petta saada.
PS! Ei tea küll hetkel kedagi Tartu kandi pärisärimeestest, kes lahku oleks läinud.[/tsitaat]

Mis sa nüüd räägid? Siingi soovitatakse alati \”oma ettevõtlusega\” tegelema hakata, näiteks osta.ee-s vanu kaltse müüa. Kuidas sa siis nüüd ärieliiti ei tea?

Aga teemaalgataja on hale.
6 aastat teadis, et mees ei ole ärisoonega ja rahakas, lapse sai ikka ja nüüd siis avastas Ameerika – issand, aga laps vajab raha!
Uskumatult loll, aga mis teha. Katkiseid perekondi on nii pagana palju, et üks ees vöi taga – mis sest siis ikka, onju teemaalgataja? Peaasi, et hilpe ja muud nodi on nõrkemiseni.

Kui sa oma peret väärtustada ei oska, mis sulöle siis üldse eluus tähtis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50a mehel on paremad päevad juba läbi. Võib-olla 10 aastakest on veel aktiivselt tegev, vara pärivad tema lihased lapsed. Miks sa üldse arvad, et sa rahaliselt paremini elama hakkaksid? Paljud rikkad on rikkad just sellepärast, et on koonrid. Pealegi, praegu see teise ringi vanamees ostab su oma rahaga. Kui tal raha ei oleks, kas siis ka vaataksid teda selle pilguga üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel midagi otsustanud. Lihtsalt nüüd tekkis austaja, kes tegi pakkumise, et aktsepteerib mind ka võõra mehe lapsega. Ma pole talle lubanud midagi, pole temaga seksinud ega vastuarmastust demonstreerinud.
Need on küll jubedad naised, kes saavad lapsi vaid siis kui pangakonto jõuab teiatud kindlasse seisu (kas 100 000 EURot on piir, kust võib hakata lapse peale mõtlema? Või mis summa? Tahaks teada!). Ja siis tulevad nad minuga tänitama, et mul on hirm tuleviku ees. Ja igaüks teadku, et 20 aastat on pikk aeg ja vähesed suudavad endale nii palju raha kõhu alla kahmata, et kohe kuidagi vaeseks pole võimalik jääda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:06; 22.05 11:47; 22.05 11:56; 22.05 13:22; 24.05 19:41; 25.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin , et ärimehed on ikka targad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab teemaalgataja kallist meest luuseriks nimetada? Otsus on vist juba tehtud … Nüüd on vaja meie heakskiitu. Minult seda ei tule.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:50; 24.05 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oma lootusetut humanitaari armastad, siis jää temaga. Lapsel on iga kell parem üles kasvada oma isaga kui võõraga. Siin on miskit muud olulisem kui lihtsalt raha ja kas sa lapse saades avastasid, et laps on kulukas? Oleks pidanud mõtlema sellele enne.

Mina muidugi ei kujutaks elu ettegi endast 20a vanema mehega… tahan ikka omavanustega koos olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need on küll jubedad naised, kes saavad lapsi vaid siis kui pangakonto jõuab teiatud kindlasse seisu (kas 100 000 EURot on piir, kust võib hakata lapse peale mõtlema? Või mis summa? Tahaks teada!). Ja siis tulevad nad minuga tänitama, et mul on hirm tuleviku ees. Ja igaüks teadku, et 20 aastat on pikk aeg ja vähesed suudavad endale nii palju raha kõhu alla kahmata, et kohe kuidagi vaeseks pole võimalik jääda. [/tsitaat]Ei, kallis teemaalgataja, need naised ei ole mitte jubedad vaid peaga mõtlevad.
Jubedad on sinusugused, kes otsivad endale meest, kes peaks üleval sind ja ka sinu mõtlematult saadud last.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:20; 22.05 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõimavad naist ja käsevad ise teenida ja ise pingutada aga kas mees ei peaks sedasama tegema? Olen olnud sellises olukorras, elasin ka 6 aastat koos mehega, kes tegi juhuotsi, kui midagi leidis. Enamasti ei leidnud- küll aga luges palju raamatuid, lahendas ristsõnu ja ajas filosoofilist juttu. Mina suutsin selle kuue aastaga kooli lõpetada, korraliku töökoha leida ja kodu osta. Läksime lahku, lapsi meil polnud. Aga kui oleks laps olnud, oleksin ehk ka igasugu võimalusi kaalunud. Peost suhu võid üksi olles elada, lapse kasvatamine vajab raha ja mitte vähe.
Lõpuks ajas mind mehe juures iga pisiasi närvi, et ta korralikku tööd ei suutnud leida, küsis minult raha ja eeldas, et piisab kui tema on lihtsalt \”huvitav ja sügav\” inimene. Selline boheemlasest luuser ei ole ühel päeval enam kallis.
Muidugi kaalu hoolega oma otsust ja oota-vaata natuke kuhu asjad selle teise härraga triivivad. Ja räägi oma mehega, kas kuidagi annaks teie rahalist olukorda parandada. Minul ei andnud, mõni on selle koha pealt tõesti saamatu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ilmselt leiab, et lapse üles kasvatamiseks on raha piisavalt. Teadupärast on elustandardid ja nõudmised erinevad. Naine on see kes vingub, et vähe, aga ei viitsi ise selleks midagi ära teha, et rohkem oleks. Keegi teine peab teda ülal pidama ja lapsele sellist elu võimaldama, nagu naise arvates vaja on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.