Esileht Sünnitus Kas lahkliha massaažist on abi?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas lahkliha massaažist on abi?

Postitas:

Kõik, kes katsetanud – kuidas sünnitus lõppes, kas pääsesite kergemalt? Mis õli kasutasite, soovitatakse mandliõli ja Weleda lahkliha-massaažiõli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on abi, teise lapsega tehti lahklihalõige, kolmanda ja neljanda raseduse ajal masseerisin naistepunaõliga ja sain küll mõlemal korral pisikese rebendi häbemokale, aga lahkliha jäi terveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi sellist asja on kasutanud – Epi-No ja kasutanud treenimiseks, et rebendeid hiljem vältida? link on https://epi-no.co.uk/how-to-use-the-epi-no-delphine-plus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Weleda õli, lahkliha jäi terveks, aga ei saa ju teada kas tänu sellele või oleks ka ilma õlita terveks jäänud.
Laps kaalus 3,6 kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lugesin selle kohta alles peale sünnitust, seega ei teinud midagi aga lahkliha jäi terveks. Küll aga sain teise astme rebendid(sisemised). Väljappole sain vaid 1 õmbluse.
Laps kaalus peaaegu 3.9kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja ei ole ju võimalik öelda, et kas oli abi või mitte. Selleks peaks sama asja kaks korda läbi tegema, üks kord massaaziga, teine kord ilma. Aga kahjuks ei ole võimalik sama last kaks korda sünnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt lahkliha jääbki terveks – rebend tuleb pigem ülespoole (tupe ja häbememokkade suunas), sest seal on koed oluliselt õrnemad. Aastaid soovitati lahklihalõiget, et seda ülemist rebendit vältida, sest lõige paranevat paremini, aga nüüd on vist sellest siiski enamvähem loobutud (kindel ei ole).
Ma ise tegin lahklihamassaaži, aga sain siiski rebendi ülespoole ning õmblused väikese häbememoka juurde, nii et võib arvata, et lahkliha siiski väga venivaks sellest massaažist ei muutunud. Mulle endale ei tundunud see ülemine rebend aga eriti häiriv, kui niidiotste kõditamine välja arvata. Lahklihalõike või -rebendiga kakal käimist ei kujuta hästi ette, see vist on ikka hirmus valus. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et oli abi. Masseerisin weleda õliga mõlema raseduse ajal. Üks sünnitus oli kiirsünnitus ja teine äkksünnitus. Mõlemal korral pääsesin ilma ühegi kriimuta 🙂 Ämmaemandad olid väga hämmeldunud, et kuidas ma küll täiesti terveks sain jääda selliste sünnitustega. Nad ikka olid valmis korralikuks tikkimistööks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 20:50; 12.12 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

masseerisin väga aktiivselt juba alates 12.nädalast igapäevaselt, üritasin venitada jne.
lõpetasin ikka lahklihalõikega ja sünniloose kirjutati “venimatu lahkliha”

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 26.11 10:01; 17.12 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et oli abi. Masseerisin weleda õliga mõlema raseduse ajal. Üks sünnitus oli kiirsünnitus ja teine äkksünnitus. Mõlemal korral pääsesin ilma ühegi kriimuta ???? Ämmaemandad olid väga hämmeldunud, et kuidas ma küll täiesti terveks sain jääda selliste sünnitustega. Nad ikka olid valmis korralikuks tikkimistööks ????

Mis vahe on äkksünnitusel ja kiirsünnitusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 13:06; 23.11 13:07; 29.11 09:42; 13.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on abi, teise lapsega tehti lahklihalõige, kolmanda ja neljanda raseduse ajal masseerisin naistepunaõliga ja sain küll mõlemal korral pisikese rebendi häbemokale, aga lahkliha jäi terveks.

Mina sain ka esimesel korral lõike ja kahel järgmisel korral pisikese piste, aga ei määrinud millegagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 13:06; 23.11 13:07; 29.11 09:42; 13.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et oli abi. Masseerisin weleda õliga mõlema raseduse ajal. Üks sünnitus oli kiirsünnitus ja teine äkksünnitus. Mõlemal korral pääsesin ilma ühegi kriimuta ???? Ämmaemandad olid väga hämmeldunud, et kuidas ma küll täiesti terveks sain jääda selliste sünnitustega. Nad ikka olid valmis korralikuks tikkimistööks ????

Mis vahe on äkksünnitusel ja kiirsünnitusel?

Äkksünnitus on medistiiniline termin, mis esmasünnitaja puhul tähendab kiiremat kui 4h sünnitust. Korduvsünnitajal alla 2h.

Kiirsünnitust kui terminit pole olemas, arvan, et see oli siinse kirjutaja enda hinnang oma sünnituse kiirusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 26.11 10:01; 17.12 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et oli abi. Masseerisin weleda õliga mõlema raseduse ajal. Üks sünnitus oli kiirsünnitus ja teine äkksünnitus. Mõlemal korral pääsesin ilma ühegi kriimuta ???? Ämmaemandad olid väga hämmeldunud, et kuidas ma küll täiesti terveks sain jääda selliste sünnitustega. Nad ikka olid valmis korralikuks tikkimistööks ????

Mis vahe on äkksünnitusel ja kiirsünnitusel?

Äkksünnitus on medistiiniline termin, mis esmasünnitaja puhul tähendab kiiremat kui 4h sünnitust. Korduvsünnitajal alla 2h.

Kiirsünnitust kui terminit pole olemas, arvan, et see oli siinse kirjutaja enda hinnang oma sünnituse kiirusele.

Normaalne. Mul siis 3 äkksünnitust…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 13:06; 23.11 13:07; 29.11 09:42; 13.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on epikriisides nii kirjas 🙂
Esimesel oli märgitud kiirsünnitus (1 õrnast tundest sünnini 2h34m)
Teisel korral oli kirjas äkksünnitus kestis kokku 34 minutit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 20:50; 12.12 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on epikriisides nii kirjas ????

Esimesel oli märgitud kiirsünnitus (1 õrnast tundest sünnini 2h34m)

Teisel korral oli kirjas äkksünnitus kestis kokku 34 minutit.

Kust neid epikriise lugeda saaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 13:06; 23.11 13:07; 29.11 09:42; 13.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan siis ikka mõlemad on äkksünnitused olnud. Ja see et mõni meidtsiinitöötaja kasutab äkksünnituse asemel kiirsünnituse sõna on lihtsalt ta oma valik. Medistiinitermin on äkksünnitus muidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 26.11 10:01; 17.12 16:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Sünnitus Kas lahkliha massaažist on abi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.