Esileht Ilu Kas Macta Beauty internetipood toimib?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas Macta Beauty internetipood toimib?

Postitas:
Kägu

Proovin juba teist õhtut järjest teha Macta Beauty internetipoest tellimust, aga ei õnnestu. Kauba saan ostukorvi panna, aga kui vajutan “Kassasse” nuppu, siis leht hangub – ei saa transpordiviisi valida ega kauba eest maksta.  Kas keegi teist on sealt eile või täna midagi tellinud, kas õnnestus? Olen kõik läbi vaadanud ja kordi tellida proovinud, aga ikka ei õnnestu.  Varem sellist probleemi nagu olnud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan kirjutada nende klienditeenindusele. Mul oli ühe teise veebipoega kunagi sarnane probleem, et ei õnnestunud tellimust ära vormistada ja infomeililt sain vastuse, et neil oligi olnud kodulehega mingi probleem ja parandasid ära. Kui selgub, et koduleht peaks korras olema, aga sul ikkagi ei õnnestu tellida, siis saavad sulle ilmselt soovitud toodetele arve teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin juba teist õhtut järjest teha Macta Beauty internetipoest tellimust, aga ei õnnestu. Kauba saan ostukorvi panna, aga kui vajutan “Kassasse” nuppu, siis leht hangub – ei saa transpordiviisi valida ega kauba eest maksta. Kas keegi teist on sealt eile või täna midagi tellinud, kas õnnestus? Olen kõik läbi vaadanud ja kordi tellida proovinud, aga ikka ei õnnestu. Varem sellist probleemi nagu olnud ei ole.

Tellin palju sealt ja arvutis ei lasegi tellida kunagi. Telefonist saan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellin palju sealt ja arvutis ei lasegi tellida kunagi. Telefonist saan.

Tellin ainult arvutist ja pole kunagi probleemi olnud. Probleem on järelikult teie lehitsejas, kui tellida ei lase. Kasutage Google chromet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Kas Macta Beauty internetipood toimib?