Esileht Pereelu ja suhted Kas mu mees on nartsissist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kas mu mees on nartsissist?

Postitas:

Olen oma mehega koos olnud 4 aastat ja mulle tundub, et ma elan koos nartsissistiga.

Tal puudub empaatiavõime, kui ma olen kurb, siis ta ei oska lohutada, pigem ta ärritub mu peale, ta keerab kõik vaidlused ja tülid nii, et mina tunnen ennast kõiges süüdi ja palun vabandust lõpuks. Ta tõstab alati häält mu peale kui vaidleme. Talle ei meeldi kui mul on asjast oma arvamus, mossitab siis nagu väike laps ja nagu karistab mind siis oma vaikimisega.

Ta sunnib mind vaikima, kui üritan oma arvamust avaldada, siis ta segab mulle vahele, või kõnnib minema. Kui suhtleme messengeris, siis lihtsalt ignoreerib mu teksti.  Enamasti peame tegema seda, mida tema tahab.

Kui ta on ärritunud, siis ta on oma väljaütlemistes väga õel, kalk ja külm.

Aga muul ajal on täitsa tore inimene, räägib ilusaid sõnu ka jne.

Aga just siis lööb see külg  temas välja kui mul on emotsionaalselt raske, või mõni probleem vajab lahendamist. Mõtetu on talle midagi seletada, ta nagu ei mõista mind,ta isegi ei kuula mind vaid karjub midagi vastu.

Kas tegemist on nartsissistiga?

 

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:30; 10.06 15:09; 10.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Kahtlen, et lihtsalt natuke taktitundetu möku. Sest neli aastat nartsissist ennast juba ei varja, tõelise nartsissisti oleksid ammu tuvastanud.
Ehk lihtsalt mingid mured, stressirohke aeg vms, millega ei oska toime tulla. Kui veel ütled, et muidu on tore jne..
Soovitan rahulikult teema üles võtta… mitte tüli ajal, vaid siis, kui tal hea tuju ja on lootust rahulikuks vestluseks. Kui vestelda ei saa temaga, siis tunnen sulle kaasa. Ongi möku, sest suhtlus on suhte alus.
Ole tubli. Olles ise lahku läinud kohe päris terapeudi diagnoosiga nartsissistist, siis julgen sulle veel soovitada lahenduste otsimist, sisetunne ütleb, et niii hull asi ei ole.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa kas see on nartssist, kui tülis olete siis ei tee sinust väljagi (isegi kui olid süüdi), võibki elada nii mitu aega, kui ise peale käima hakkad ja siis ütleb et sina tahtsid ju leppida käisid peale. Vist ikka et täiesti ükskõik sinust.

Olen umbes sama läbi elanud nagu teemaalgataja.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 14:52; 11.06 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:03; 10.06 15:16; 10.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Tundub, et põhiliselt hakkad ise tülitsema ja siis ootad lohutust? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas. Kas üldse on midagi lahti või tekitad niisama kirgede tormi? Soovid rohkem tähelepanu, armastuse väljendusi? Siis ütlegi nii.

Ma räägingi täiesti rahulikult, need teemad millest rääkida tahan ei ole üldse tüli  minu arust. Ta ise läheb täiesti keema. Tema arust on kõik mu mured ja problermid täiesti tühised. No ma ei tea, ju ma siis olengi ise süüdi????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:30; 10.06 15:09; 10.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole, kas nartsissist või mitte. Sinu jaoks kurnav ja raske on see suhe ju niikuinii. Lisaks tuleks arvestada sellega, et inimesed enamasti ei muutu. Seega lõpeta juurdlemine, et mis mehel viga on, ja otsusta lihtsalt enda jaoks ära, et kas sa tahad elu lõpuni sellise inimesega koos olla või mitte. Ja kui ei taha, siis lõpeta see pull ära.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 15:10; 10.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas.

Isegi see ajab teda närvi kui ma ütlen, et ma ei taha nt täna maale minna või ma ei taha sauna minna, sest tunnen ennast kehvasti  jne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:30; 10.06 15:09; 10.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Tundub, et põhiliselt hakkad ise tülitsema ja siis ootad lohutust? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas. Kas üldse on midagi lahti või tekitad niisama kirgede tormi? Soovid rohkem tähelepanu, armastuse väljendusi? Siis ütlegi nii.

Ma räägingi täiesti rahulikult, need teemad millest rääkida tahan ei ole üldse tüli minu arust. Ta ise läheb täiesti keema. Tema arust on kõik mu mured ja problermid täiesti tühised. No ma ei tea, ju ma siis olengi ise süüdi????

Ma soovitaks mõelda, kuidas nii rääkida, et te tülli ei läheks. Meestega sobib üldiselt lühike konkreetne jutt.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:03; 10.06 15:16; 10.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega lõpeta juurdlemine, et mis mehel viga on, ja otsusta lihtsalt enda jaoks ära, et kas sa tahad elu lõpuni sellise inimesega koos olla või mitte. Ja kui ei taha, siis lõpeta see pull ära.

ta ei suuda otsust teha.
Ta tahab mingit moodsat “diagnoosi”, siis on ehk lihtsam mees maha jätta.
See, et inimene on lihtsalt taktitu siga, see tänapäeval enam ei tööta.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 15:37; 14.06 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olenemata sellest, mis diagnoosi või isiksushäirega on tegu, siis kindel on see, et sellise inimesega kooselu on inimpsüühikale laastav. Ja muidugi 4 aastat nartsissist end ei varja, aga usun, et ega ta mingi päikesekiir ja sõbralike lahenduste leidja ei olnud enne ka. Lihtsalt nüüd on asi süvenenud ja inimene on hakanud mõtlema, et ehk on tegu isiksushäirega.

Minu meelest ei peaks selliseid episoode ühes suhtes üldse olema. Ei saa nii öelda, et ehk on stressiperiood. Need näited, mis TA tõi, et sobi kohe üldse normaalsesse pereellu.

Ärritab, tõstab alati häält, seejärel mossitab, ignoreerib, sunnib vaikima, ainult tema arvamus on õige arvamus, ärritudes väljaütlemised õelad, kalgid, külmad. Kui on plaan kuhugi minna, siis ei taha plaani muuta, kuigi teisel inimesel on halb olla. Selleks, et olukorda natukenegi leevendada, hakkab partner vabandama, kuigi ta ei saagi aru mida ta üldse valesti tegi.

Mis stressiolukordadest me siin räägime, selliseid olukordi tuleb kogu elus ette kui midagi ei lähe täpselt plaani järgi. See on suhteliselt täpne kirjeldus minu eksist ja see klapib ka, et vahepeal oli ka helgeid aegu, mõnikord isegi pikalt. Aga mida aeg edasi, seda kindlamaks muutub see, et et need haiget tegevad olukorrad korduvad. Ja ajaga sagedamini. Mina läksin 15 aastat tagasi oma eksist lahku ja praeguseks on ta veel palju hullem inimene kui ta minuga abielus oli.

Siin ei ole mitte mingit küsimust, et halb päev või stress. Selline inimene muutub küll, aga ainult hullemaks.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 16:18; 10.06 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Tundub, et põhiliselt hakkad ise tülitsema ja siis ootad lohutust? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas. Kas üldse on midagi lahti või tekitad niisama kirgede tormi? Soovid rohkem tähelepanu, armastuse väljendusi? Siis ütlegi nii.

Ma räägingi täiesti rahulikult, need teemad millest rääkida tahan ei ole üldse tüli minu arust. Ta ise läheb täiesti keema. Tema arust on kõik mu mured ja problermid täiesti tühised. No ma ei tea, ju ma siis olengi ise süüdi????

Ma soovitaks mõelda, kuidas nii rääkida, et te tülli ei läheks. Meestega sobib üldiselt lühike konkreetne jutt.

Ma usun, et ta juba mõtlebki ja kaalutlebki, mida öelda ja kuidas öelda. Loomulikust viisakusest on vähe, sest üldse pole teada kuna pauk tuleb. Ma pole nõus sellega, et meestega peab nii ja naa rääkima. Peab olema viisakas ja üksteist austav, jah. Ja mees peab ka olema. Kui partner on selline, kellega rääkides ei saa kunagi kindel olla, mille peale ta nüüd plahvatab, siis ei aita mitte mingist mõtlemisest ega konkreetsest jutust. Kui teine tahab oma viha välja elada, elab nii ehk naa. ma võiks raamatu kirjutada sellest kui absurdsete olukordade peale mu eks vihastas ja sae käima tõmbas.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 16:18; 10.06 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et siin tegemist piiripealse isiksuse häirega (borderline personality disorder), mis on suhtes olles üks laastavamaid psüühikahäired….oma perekonna liikme näitel tean…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe nartsissisti jooni – see on  täiesti tüüpiline mees.

Oled ehk kuulnud et mehed ja naised on erinevad- just selliselt see avaldubki – sa kas lepid sellega või pead elama üksi.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe nartsissisti jooni – see on täiesti tüüpiline mees.

Oled ehk kuulnud et mehed ja naised on erinevad- just selliselt see avaldubki – sa kas lepid sellega või pead elama üksi.

Ma tean mitmeid mehi, kes ei ole sellised. Täiesti masendav, kuidas sellist käitumist õigustatakse lihtsalt mees olemisega nagu mehed oleksidki oma loomult täielikud empaatiavõimetud imbetsillid. No ei ole.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 15:10; 10.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis oled nii emotsionaalne? Tundub, et põhiliselt hakkad ise tülitsema ja siis ootad lohutust? Rahune ise ka maha. Kui miskit on lahti, aruta rahulikult nagu muuseas. Kas üldse on midagi lahti või tekitad niisama kirgede tormi? Soovid rohkem tähelepanu, armastuse väljendusi? Siis ütlegi nii.

Ma räägingi täiesti rahulikult, need teemad millest rääkida tahan ei ole üldse tüli minu arust. Ta ise läheb täiesti keema. Tema arust on kõik mu mured ja problermid täiesti tühised. No ma ei tea, ju ma siis olengi ise süüdi????

Ma soovitaks mõelda, kuidas nii rääkida, et te tülli ei läheks. Meestega sobib üldiselt lühike konkreetne jutt.

Ma usun, et ta juba mõtlebki ja kaalutlebki, mida öelda ja kuidas öelda. Loomulikust viisakusest on vähe, sest üldse pole teada kuna pauk tuleb. Ma pole nõus sellega, et meestega peab nii ja naa rääkima. Peab olema viisakas ja üksteist austav, jah. Ja mees peab ka olema. Kui partner on selline, kellega rääkides ei saa kunagi kindel olla, mille peale ta nüüd plahvatab, siis ei aita mitte mingist mõtlemisest ega konkreetsest jutust. Kui teine tahab oma viha välja elada, elab nii ehk naa. ma võiks raamatu kirjutada sellest kui absurdsete olukordade peale mu eks vihastas ja sae käima tõmbas.

Ma saan aru jah, aga mehelt ei pea ometi üle küsima, millal naine maale sauna peab minema. Seda, kas ta sinna sauna läheb, on naise enda asi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:03; 10.06 15:16; 10.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed mängivad kodu?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe nartsissisti jooni – see on täiesti tüüpiline mees.

Oled ehk kuulnud et mehed ja naised on erinevad- just selliselt see avaldubki – sa kas lepid sellega või pead elama üksi.

Sooda.
Mehed ja naised on erinevad muidugi, ka naised ja naised on erinevad ja mehed kõik üksteisest. See pole mingi vabandus teemaalgatuses kirjeldatud kaabakale, kes, kui mitte lausa vägivaldne, on siiski tropp mis tropp. Ja loomulikult ei peaks ükski inimene laskma endaga nii käituda, alternatiiviks pole üldse üksijäämine (mis tundub paradiis võrreldes sellise saagija-närvitsejaga), vaid lihtsalt normaalse, psüühiliselt stabiilse partneri leidmine.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehega koos olnud 4 aastat ja mulle tundub, et ma elan koos nartsissistiga.

Tal puudub empaatiavõime, kui ma olen kurb, siis ta ei oska lohutada, pigem ta ärritub mu peale, ta keerab kõik vaidlused ja tülid nii, et mina tunnen ennast kõiges süüdi ja palun vabandust lõpuks. Ta tõstab alati häält mu peale kui vaidleme. Talle ei meeldi kui mul on asjast oma arvamus, mossitab siis nagu väike laps ja nagu karistab mind siis oma vaikimisega.

Ta sunnib mind vaikima, kui üritan oma arvamust avaldada, siis ta segab mulle vahele, või kõnnib minema. Kui suhtleme messengeris, siis lihtsalt ignoreerib mu teksti. Enamasti peame tegema seda, mida tema tahab.

Kui ta on ärritunud, siis ta on oma väljaütlemistes väga õel, kalk ja külm.

Aga muul ajal on täitsa tore inimene, räägib ilusaid sõnu ka jne.

Aga just siis lööb see külg temas välja kui mul on emotsionaalselt raske, või mõni probleem vajab lahendamist. Mõtetu on talle midagi seletada, ta nagu ei mõista mind,ta isegi ei kuula mind vaid karjub midagi vastu.

Kas tegemist on nartsissistiga?

Küsimus ei ole selles, milline on mees, vaid milline oled sina. Milleks on sul vaja inimest, kes ütleb sulle õlalt ja kalgilt. Mis puutub süüdi olemisse, siis erinevate asjade põhjustajad võivad olla mõlemad pooled. Aga see pole põhjus end süüdi tunda, vaid järgi mõelda, mida järgmine kord paremini teha. Asi, millest tüli tekkis tuleb ikka põhjani lahti võtta ja vaadata, kas seda järgmine kord saaks muuta. Inimesega kes karjub rääkimise asemel on parem kiiresti lahutada. Las õpib suhtlema ja siis alles hangib endale suhte. See, milline mees on, ei mängi mingit rolli, kui sina ei taha või ka ei saa enam temaga koos elada. Kui oled mehe poolt ülevalpeetav, siis on tuleb sul otsustada, kas sellisel viisil on ikka mõistlik endale sissetulekut teenida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta lapsepõlves käituti temaga? Minu ema oli sarnane käitumiselt. See vaikimine, ignoreerimine, süüdistamine on tuttav. Ma võtsin selle oma ellu kaasa. Lapsena ma leidsin et see kõik on vale, aga ometi hakkadin ise ka nii käituma mehega. No emaga me vaikisime ja ignoreerisime juba siis teineteist kui kodus elasin veel. Ei andnud mina ka järgi ega otsinud lepitust või lahendust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtkujust mees on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 14:52; 11.06 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtkujust mees on?

Kalad, ei. Pagan! Täiskasvanu. Usub tähtkujusid?

Earth actually travels through 13 signs, including Capricorn, Aries, and, yes, Ophiuchus, but some 3,000 years ago the Babylonians—not NASA—decided 12 was neater than 13, so excluded the 13th zodiac sign and divided the zodiac into 12 parts based on the 12 months of their calendar, according to NASA.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on pidevalt kurb, tahad lohutamist, siis näägutad.

Äkki on sul endal diagnoos?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe nartsissisti jooni – see on täiesti tüüpiline mees.

Oled ehk kuulnud et mehed ja naised on erinevad- just selliselt see avaldubki – sa kas lepid sellega või pead elama üksi.

Ma tean mitmeid mehi, kes ei ole sellised. Täiesti masendav, kuidas sellist käitumist õigustatakse lihtsalt mees olemisega nagu mehed oleksidki oma loomult täielikud empaatiavõimetud imbetsillid. No ei ole.

 

Ma küll olen empaatiavõimetu imbetsill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtkujust mees on?

Ma niisama arvan: Jäär või Lõvi oleks väga tüüpiline sellise puhul.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead kallis TA, põgene sellise mehe eest. Kui sul on hetkel vàiksemgi kahtlus tema suhtes siis tee see lõpp àra. See voib olla alles kõige hullu algus….

Endal kooselu lõppenud inimesega, kel samamoodi kaastunne teiste vastu puudus. Kui laps sai haiget, ta lihtsalt irvitas.
Iga tyli kàigus lubas mu àra tappa. Jne jne jne

sellised asjad paraku inimesel vanusega ka syvenevad ja mina oma meest ei suutnud kahjuks ka arstile suunata. Kuigi tean et tema koht oleks mõneks ajaks haiglas…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehega koos olnud 4 aastat ja mulle tundub, et ma elan koos nartsissistiga.

Tal puudub empaatiavõime, kui ma olen kurb, siis ta ei oska lohutada, pigem ta ärritub mu peale, ta keerab kõik vaidlused ja tülid nii, et mina tunnen ennast kõiges süüdi ja palun vabandust lõpuks. Ta tõstab alati häält mu peale kui vaidleme. Talle ei meeldi kui mul on asjast oma arvamus, mossitab siis nagu väike laps ja nagu karistab mind siis oma vaikimisega.

Ta sunnib mind vaikima, kui üritan oma arvamust avaldada, siis ta segab mulle vahele, või kõnnib minema. Kui suhtleme messengeris, siis lihtsalt ignoreerib mu teksti. Enamasti peame tegema seda, mida tema tahab.

Kui ta on ärritunud, siis ta on oma väljaütlemistes väga õel, kalk ja külm.

Aga muul ajal on täitsa tore inimene, räägib ilusaid sõnu ka jne.

Aga just siis lööb see külg temas välja kui mul on emotsionaalselt raske, või mõni probleem vajab lahendamist. Mõtetu on talle midagi seletada, ta nagu ei mõista mind,ta isegi ei kuula mind vaid karjub midagi vastu.

Kas tegemist on nartsissistiga?

Loen nagu oma elu. Me ka neli aastat koos elanud ja mees tänaseks suht sarnase käitumisega. Ainult tema asjad on olulised. Tema töö ja hobide järgi planeerime vaba aega- tema asjad ikka ennekõike.

Minu oma on nartsissist kindlasti. Ega sellist ei muuda, ainult murrab. Miks ma sellisega koos olen? Veel olen, õppetunnita ei lahku sellest loost keegi.

Teiste ees on ninnunännu, peaasi, et meie kodustest probleemidest keegi ei kuuleks. Valetab ja vassib ka, selle jälile jõudsin hiljuti. Täiesti mõttetud valed kusjuures.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehega koos olnud 4 aastat ja mulle tundub, et ma elan koos nartsissistiga.

Tal puudub empaatiavõime, kui ma olen kurb, siis ta ei oska lohutada, pigem ta ärritub mu peale, ta keerab kõik vaidlused ja tülid nii, et mina tunnen ennast kõiges süüdi ja palun vabandust lõpuks. Ta tõstab alati häält mu peale kui vaidleme. Talle ei meeldi kui mul on asjast oma arvamus, mossitab siis nagu väike laps ja nagu karistab mind siis oma vaikimisega.

Ta sunnib mind vaikima, kui üritan oma arvamust avaldada, siis ta segab mulle vahele, või kõnnib minema. Kui suhtleme messengeris, siis lihtsalt ignoreerib mu teksti. Enamasti peame tegema seda, mida tema tahab.

Kui ta on ärritunud, siis ta on oma väljaütlemistes väga õel, kalk ja külm.

Aga muul ajal on täitsa tore inimene, räägib ilusaid sõnu ka jne.

Aga just siis lööb see külg temas välja kui mul on emotsionaalselt raske, või mõni probleem vajab lahendamist. Mõtetu on talle midagi seletada, ta nagu ei mõista mind,ta isegi ei kuula mind vaid karjub midagi vastu.

Kas tegemist on nartsissistiga?

Mul oli samasugune. Mingi hetk olin depressioonis, vaevu suutsin voodist tõusta. Tema reaktsioon sellele oli(lugeda eriti vastiku õela tooniga): “Mis sul viga on? Vaata, kui lõbus teistel on, miks sina ei võiks ka lõbus olla?”

Alati olin mina süüdi kui mingi probleem oli. Kui mul oli millestki teistsugune arvamus, siis see oli tema jaoks kohe tüli: “me ju tülitseme kogu aeg”. Mina olin ka see, kes tavaliselt lepitust siis otsima pidi.

Kui meil tülid olid, siis läks ja rääkis neist sõpradele nagu mingist eriti naljakast asjast. Väljas käisime, siis olid tal mingid hood, kus sai järsku ilma nähtava põhjuseta mu peale ülivihaseks, ei rääkinud mitte midagi, et milles probleem vms, lihtsalt oli vait ja näha oli, et on sisuliselt raevunud. Aga miks, ei ütle. Käis salaja mu fb sõnumeid lugemas, sain sellest aru, kui jutu sees mainis mingit asja, millest olin tuttavaga rääkinud, aga mida tema ei oleks pidanud teadma. SMS-e luges ka, ütles, et vaatab, mis ta on mulle kirjutanud, aga hiljem sain aru, et vaatas, kas äkki olen mingite meestega kirjutanud.

Hiljem, kui lahku olime läinud, tuli muidugi välja veel, et oli ka aktiivselt kõrvalt pannud. Kui tõin jutuks selle, siis eitas kõike, kuigi mul olid konkreetsed tõendid selle kohta.

Mis ma tegelikult tahtsin öelda on, et saada pigem ruttu pikalt too inimene.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumehelbekese sündroom. Mees tundub täiesti tavaline keskmine olema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ehk kuulnud et mehed ja naised on erinevad- just selliselt see avaldubki – sa kas lepid sellega või pead elama üksi.

Nalja teed? Selline “mees” lendaks mu uksest välja nagu s.takuul. Sellisel tropil end alandada lasta? No ei.

 

Aga vastuseks-ei, selline pole nartsissist. Vägivaldne mees on.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Earth actually travels through 13 signs, including Capricorn, Aries, and, yes, Ophiuchus, but some 3,000 years ago the Babylonians—not NASA—decided 12 was neater than 13, so excluded the 13th zodiac sign and divided the zodiac into 12 parts based on the 12 months of their calendar, according to NASA.

Ja-jah.

See muutus aga šokeerib paljusid, kes nüüd avastavad, et on kogu oma elu vale päikesemärgi horoskoopi lugenud, kirjutab Daily Mail. Ja nad ei pruugi oma uue sodiaagimärgiga üldse rahul olla! Näiteks bravuurne, võimukas ja loominguline Lõvi võib nüüd avastada, et ta on Vähk – tujukas ja tundlik tegelane. Kirglik Skorpion võib osutuda hoopiski diplomaatlikumaks ja vaguramaks Kaaludeks, kahe jalaga maas olev praktiline Sõnn aga kangekaelseks Jääraks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 15:37; 14.06 17:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mu mees on nartsissist?