Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kas naine kasutab mind ära?

Postitas:
Kägu

Lugu selline. Olen 40ndates mees, lahutatud. Lapsed jäid eksabikaasa juurde elama.

Peale mõneaastast poissmehe-elu tutvusin töö kaudu endavanuse üksikemaga, kellega arenes kiiresti tormiline ja kirglik suhe, mis on kestnud pool aastat. Kokku me pole kolinud, kuna mõlemal on oma maja ja kumbki ei taha väga oma kodust välja kolida. Aga muidu on kõik okei, seks on järjest parem, igasugu nurgad oleme maha kulutanud, kõik justkui toimib.

Muret teevad kaks asja. Esiteks naine korrutab, et ega ta mind niiväga ei armasta, kuigi kõik muud märgid tema käitumises sellele viitavad.

Teiseks on ta majanduslikes raskustes (laenud kaelas, alimente ei saa kätte, palk pole suur) ja mina olen teda regulaarselt majanduslikult toetanud. Samuti olen aidanud ta majapidamist hooldada ning ehitada. Üks mu endine tüdruksõber, kellega ma ikka vahel oma südameasju arutan, sai sellest teada ja kukkus pragama, et kuidas ma aru ei saa, et see naine on lihtsalt nartsissist, kes mind lihtlabaselt ära kasutab ja lüpsab nii kaua kui saab. Et kui ma olen tühjaks tõmmatud, viskab mu kõrvale ja kõik.

See väide jäi mind kummitama. Kas see võib nii olla?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa toetad naist rahaliselt, kõpitsed tema elamist ja naine korrutab, et ega ta sind niiväga ei armastagi… mis ise arvad.

Kuigi – kui seks sobib, eraldi elu sobib, sulle selline tegutsemine ja toetamine sobib siis polegi
kellegi asi.

Kui kumbki ka kolida ei taha jne siis millist ühist tulevikku ootate või kas üldse? Võitegi ju nautida hetkel hetkes elamist seni kuni soov on. Saan aru, et tuleviku plaanidest pole miskit rääkinud ja nii sobibki? Aga kindlasti ei tasu selle eest, et toetad ja ehitad midagi vastu oodata või kindlat ühist tulevikku.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks on ta majanduslikes raskustes (laenud kaelas, alimente ei saa kätte, palk pole suur) ja mina olen teda regulaarselt majanduslikult toetanud. Samuti olen aidanud ta majapidamist hooldada ning ehitada.

Eks see naine n_ssib sinuga raha pärast. Sa oled talle sponsoriks ja ta ei taha head priske rahakotiga meest käest lasta. Mis teist edasi saab, seda näitab aeg. Soovitan sul õnge uuesti vette visata ja äkki näkkab mõne teise naisega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu endine tüdruksõber, kellega ma ikka vahel oma südameasju arutan, sai sellest teada ja kukkus pragama,

Kas seda endist tüdruksõpra ei kannata uuesti suhtlema meelitada või siis väike voodiseiklus ette võtta?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sinu asemel võtaks sellest suhtest, mis võtta annab. Kui koos on hea olla ja seks klapib, siis rõhugi koosveedetud ajale ja naudi seksi, natuke meestetöid võid ju kõpitseda tema juures teha, aga see regulaarne rahaline toetus suuna oma lastele, selle asemel, et võõrast naist toetada, kes sind “nii väga ei armasta”.

Ehk ära ülepeakaela suhtesse ära upu, kasutage vastastikku teineteist ära ja kui emmal-kummal kõrini saab, tõmmake joon alla. Ära tee tasuta suuri renoveerimistöid, ära kingi raha ära. Mõnikord pruudi sööma viia ju ikka võid ja ta lastele jäätist osta, aga oska piiri pidada. Tema ei vaevu isegi teesklema, et sind armastaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema ei vaevu isegi teesklema, et sind armastaks.

Sa eelistaksid, et sponsori otsija teeskleks armastust ja lubaks ilusat tulevikku, et sa tal elu kinni maksaks? TA pruut ju aus inimene, ütleb ilusti ära, et armastust pole ja TA ise teab, mis selle infoga peale hakkab. Kui suhtleb endiselt edasi, siis järelikult kõik sobib ja mingid eksid hoidku oma mokk maas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta ise on otse küsinud rahalist toetust siis kasutab ära. Kui aga ise oled heast südamest oma abi pakkunud, siis oled rumal, et aitad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugu selline. Olen 40ndates mees, lahutatud. Lapsed jäid eksabikaasa juurde elama.

Peale mõneaastast poissmehe-elu tutvusin töö kaudu endavanuse üksikemaga, kellega arenes kiiresti tormiline ja kirglik suhe, mis on kestnud pool aastat. Kokku me pole kolinud, kuna mõlemal on oma maja ja kumbki ei taha väga oma kodust välja kolida. Aga muidu on kõik okei, seks on järjest parem, igasugu nurgad oleme maha kulutanud, kõik justkui toimib.

Muret teevad kaks asja. Esiteks naine korrutab, et ega ta mind niiväga ei armasta, kuigi kõik muud märgid tema käitumises sellele viitavad.

Teiseks on ta majanduslikes raskustes (laenud kaelas, alimente ei saa kätte, palk pole suur) ja mina olen teda regulaarselt majanduslikult toetanud. Samuti olen aidanud ta majapidamist hooldada ning ehitada. Üks mu endine tüdruksõber, kellega ma ikka vahel oma südameasju arutan, sai sellest teada ja kukkus pragama, et kuidas ma aru ei saa, et see naine on lihtsalt nartsissist, kes mind lihtlabaselt ära kasutab ja lüpsab nii kaua kui saab. Et kui ma olen tühjaks tõmmatud, viskab mu kõrvale ja kõik.

See väide jäi mind kummitama. Kas see võib nii olla?

Kui vana sa oled ? Kas sa oled iseseisev? Suudad täiesti ISE raha teenida ? Täiskasvanud inimene võib oma rahaga teha, mis tahab. Tahab annab, tahab ei anna. Täiskasvanud inimene võib teha oma ajaga, mida tahab. Tahab kulutab kuhu tahab oma aja.  Kui suhe on sinu jaoks kaubandus, siis nii võtagi. Et iial ei tea, kas teine ikka saab aru, mis kaup sul on ja mida vastu tahad? Kui sa ei suuda otse rääkida, siis tuleb loota, et asjad kulgevad nii nagu sina tahad. Aga kui sa ei suuda suhelda, siis tuleb arvestada, et asjad lähevadki väga kehvasti. Ja nüüd on sinu otsus, mis teed. Tahad elad hetkes või lõdised hirmust, et äkki…Hullem kui see, mida naine teeb või ei tee, on sinu suutmatus olla iseseisev. Sul on lapse suhtumine. Loodan, et see on väljamõeldud lugu. Kui ei ole, on sinul ikka suuremad probleemid kui naisel.  Miks sa ennast ise kaltsuna nurka viskad ?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kasuta sind ära. ta on suhetest karmistunud ja võtab uut partnerit ennekõike nõ torumehena, kes kõpitseb olmet. sina panustad raha, vastu saad seksi. niiet, kuidas töö nõnda palk.

oled harjunud naiselike ja naiivsete naistega, seekord koperdasid iseseisva otsa. sulle ajutiseks meelelahutuseks,  kooseluks sobimatu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub amatöörina teenust pakkuv naisterahvas. Võibolla on professionaalsetega asja ajamine parem mõte? Teistes riikides teenused väga heal tasemel, püsiklientidele igasugused bonused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas endine tüdruksõber on ikka kõige õigem isik, kellega oma südameasju arutada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem?
Seni on sulle ju sobinud? Kellegi aitamine annab hea enesetunde. Või hakkas nüüd rahast kahju? Ära siis anna, see on vabatahtlik. Kui ta just sulle igapäevaselt süüa ei tee.

Kui ütleb, et ei armasta, järelikult on aus ja otsekohene inimene, see on väärtus.
On sul midagi paremat teha? Mõtle välja, siis saad teada, mida edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa küll aru, mis see sinu probleem on. Anna siis raha või ära anna, suhtle temaga või ära suhtle, kas ise tõesti ei oska seda otsustada? Mul on ka selline seksisuhte laadne asi praegu, mees soovib mind pidevalt kuidagi aidata. Aga see aitamine on alati mingi tagamõttega. Oleme kokku leppinud, et vähemalt praegu ei koli kokku, sest mul on teismeline laps ja lisaks pole ma kindel, kas sobime kokku elama. Üldiselt on siiani olnud nii, et paar päeva koos olles on tore, aga siis hakkame tülli pöörama. Siis mulle ei meeldi see, et minu juures olles ta muudkui käib ringi ja seletab, mis mul kõik siin valesti on, et see on sul katki ja seda võiks parandada jne. No tean isegi, ma ei jõua kõike korraga teha, sest need kuradi töömehed tänapäeval tahavad iga liigutuse eest miljoneid saada. Kui luban mehel midagi parandada, siis hakatakse mulle seda nina alla viskama, et näe, parandasin sul selle ja selle ära, aga sina ei leia aega, ei tee seda jne, jne. Tema arust ka vist kohe ärakasutamine, kuigi mina pole palunud tal midagi teha ja minu jaoks on see nina alla viskamine äärmiselt nõme.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa küll aru, mis see sinu probleem on. Anna siis raha või ära anna, suhtle temaga või ära suhtle, kas ise tõesti ei oska seda otsustada? Mul on ka selline seksisuhte laadne asi praegu, mees soovib mind pidevalt kuidagi aidata. Aga see aitamine on alati mingi tagamõttega. Oleme kokku leppinud, et vähemalt praegu ei koli kokku, sest mul on teismeline laps ja lisaks pole ma kindel, kas sobime kokku elama. Üldiselt on siiani olnud nii, et paar päeva koos olles on tore, aga siis hakkame tülli pöörama. Siis mulle ei meeldi see, et minu juures olles ta muudkui käib ringi ja seletab, mis mul kõik siin valesti on, et see on sul katki ja seda võiks parandada jne. No tean isegi, ma ei jõua kõike korraga teha, sest need kuradi töömehed tänapäeval tahavad iga liigutuse eest miljoneid saada. Kui luban mehel midagi parandada, siis hakatakse mulle seda nina alla viskama, et näe, parandasin sul selle ja selle ära, aga sina ei leia aega, ei tee seda jne, jne. Tema arust ka vist kohe ärakasutamine, kuigi mina pole palunud tal midagi teha ja minu jaoks on see nina alla viskamine äärmiselt nõme.

Sina oledki TA pruut? Kõlab täitsa sarnase vaibiga suhe ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oledki TA pruut? Kõlab täitsa sarnase vaibiga suhe ????

Ei ole TA pruut, minule keegi raha ei anna, laene mul kaelas pole ja palk pole ka väike. Aga jah, ka sellel minu nö peikal on sama mure kogu aeg, et äkki kasutatakse teda ära. Keegi ei kasuta teda ära ja keegi pole palunud midagi teha ega aidata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oledki TA pruut? Kõlab täitsa sarnase vaibiga suhe ????

Ei ole TA pruut, minule keegi raha ei anna, laene mul kaelas pole ja palk pole ka väike. Aga jah, ka sellel minu nö peikal on sama mure kogu aeg, et äkki kasutatakse teda ära. Keegi ei kasuta teda ära ja keegi pole palunud midagi teha ega aidata.

Miks sa oled sellise jobuga, kes su enesetunde halvaks teeb? Vaevalt ta voodis eriti hea saab olla, kui sinu tunnetest ei hooli. Kruvi keerad ise paika ja juhtmed veab elektrik. Ei ole ju vaja teda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa oled sellise jobuga, kes su enesetunde halvaks teeb? Vaevalt ta voodis eriti hea saab olla, kui sinu tunnetest ei hooli. Kruvi keerad ise paika ja juhtmed veab elektrik. Ei ole ju vaja teda.

Voodis on ta hea, eks seetõttu olen alla neelanud. Aga noh, muud asjad on häirivad, eriti see pidev “aitamine”. Näiteks tõi mulle viis tomatitaime ja nüüd pean oktoobrini aru andma, kas ikka kasvavad hästi, kas kastan, kas sidusin, kas lõikasin võsud ära, kas tomatitel pole liiga külm, liiga palav. Tõi maasikaid, siis pidin ülevaate tegema, kas sõin ikka ära, panin külma, ei läinud halvaks. Teemaalgatajale ütleks, et kui soovid naist aidata, siis aita ja ära oota kogu aeg mingit tänulikkust ja tallalakkumist selle eest ja kui ei taha, siis ära aita. Tema teeb siis oma valikud. Aga ise abi pakkuda, siis kõrvaliste isikutega arutada, et äkki ikka kasutab ära, äkki sa ei saa ikka piisavalt vastu, see pole mingi armastus ega meeldiv käitumine sinu poolt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?