Esileht Väikelaps Kas noroviirust on võimalik ennetada?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas noroviirust on võimalik ennetada?

Postitas:
Kägu

Sõbranna laps mängis 3 päeva minu lapsega koos minu juures. Täna öösel sõbranna laps hakkas oksendama. Kas noroviirus võib levida ka sülje ja hingeõhu kaudu? Või levib see rooja ja okse kaudu? Wc-s pissil ta käis ikka aga kordagi kakal ei käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noroviirus jah levib ka piisknakkuse teel, kuid mitte nii hästi kui mustade kätega, kuid kui tal oli nt rotaviirus, siis see levib ainult fekaal-oraalsel teel. Üks viirus on veel norwalk viirus, mis levib ka pigem mustade kätega.

Anna siis teada, kas pääsesite ikkagi.

Kui sinu laps pesi iga kord enne millegi suhupistmist (sh kommi suhupistmist) käsi, on tõenäosus pääseda suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võib see sõbranna olla Teie peale pahane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võib see sõbranna olla Teie peale pahane.

Sõbranna laps sai selle lasteaiast, seal terved rühmad selles viiruses. Ta ise veel mainis mulle seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen pääsenud Citrosepti manustades. Muidu põen pigem raskelt ja pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võib see sõbranna olla Teie peale pahane.

Sõbranna laps sai selle lasteaiast, seal terved rühmad selles viiruses. Ta ise veel mainis mulle seda.

Kas ta siis enne ei teadnud, et lapsel rühmas see levib ja alles siis sai teada, kui oma laps haigeks jäi? Kui teadis, et pool rühma haige ja tema oma võib ka saada, oli küll kummaline kellegi juurde mängima last viia.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil jäi kolmveerand rühma korraga haigeks. Mitte ei hakanud neid ükshaaval langema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võib see sõbranna olla Teie peale pahane.

Sõbranna laps sai selle lasteaiast, seal terved rühmad selles viiruses. Ta ise veel mainis mulle seda.

Kas ta siis enne ei teadnud, et lapsel rühmas see levib ja alles siis sai teada, kui oma laps haigeks jäi? Kui teadis, et pool rühma haige ja tema oma võib ka saada, oli küll kummaline kellegi juurde mängima last viia.

Jaa ikka teadis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa ikka teadis.

… Ja sina ka teadsid, aga saite rahulikult kokku? Mis seal enam ennetada siis, jumala eest
Aga lugu muidugi vana juba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kas noroviirust on võimalik ennetada?