Esileht Ilu Kas nüüd on oversize moes või milles asi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Kas nüüd on oversize moes või milles asi?

Postitas:
Kägu

https://sport.delfi.ee/artikkel/120227807/opereeritud-polv-teeb-kelly-sildarule-vahepeal-ootamatut-valu-kuid-eesmargid-pusivad-tahan-kindlasti-tippsporti-tagasi-tullaõle

Sama nähtus –  liiga suured pintsakud – on ka igapäevases Aktuaalses Kaameras.

Palun harige võhikut. Palun vabandust ette ja taha, kui olen moest maha jäänud. Kas nüüd tuleb kanda 2 numbrit suuremaid riideid (küsimus just pintsakute/jakkide kohta)?

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://sport.delfi.ee/artikkel/120227807/opereeritud-polv-teeb-kelly-sildarule-vahepeal-ootamatut-valu-kuid-eesmargid-pusivad-tahan-kindlasti-tippsporti-tagasi-tulla

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun harige võhikut. Palun vabandust ette ja taha, kui olen moest maha jäänud. Kas nüüd tuleb kanda 2 numbrit suuremaid riideid (küsimus just pintsakute/jakkide kohta)?

Jah, ammu juba on moes. Mitu aastat.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa viimased kaks, aastat elanud oled???

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on juba tukk aega moes. Mulle väga meeldib, oleksin ma sale, kannaksin meelsasti oversize riideid. Priskema inimese teeb oversize paraku vaid veelgi vormitumaks mutiks.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kõigele eelnevale on ka nt uuesti 2000ndad moes ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib, aitab ka varjata kehavigasid. Tunduvalt parem mood, kui see eelnev “pean riietuma nii, et pool keha välja ripub”.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka väga meeldib see oversize teema. Kuigi, saleda inimesena aastaid kandsin rõivad, mis olid täpselt “kehasse”. Aga viimane aasta olen kõvasti juurde võtnud, seega moes olev oversize varjab mu rasvavoldid 😀 väga hea mood.

Noored tüdrukud kombineerivad, super lühike topp ja paljas naba, ja oversize dressipüksid.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oversize on  supermõnus – eriti meeldib jopede, kleitide-tuunikate ja pusade puhul!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid 😀 Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid ???? Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

Paindliku mõtlemisega pole siin midagi pistmist. Lihtsalt inimesed on väga mõjutatavad ja kui keegi ütleb, et midagi on trendikas, kantakse igasugu paska. Või üldse mitte midagi, mida kirjutati juba mõni sajand tagasi lastetükis “Keisri uued rõivad”.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paindliku mõtlemisega pole siin midagi pistmist. Lihtsalt inimesed on väga mõjutatavad ja kui keegi ütleb, et midagi on trendikas, kantakse igasugu paska. Või üldse mitte midagi, mida kirjutati juba mõni sajand tagasi lastetükis “Keisri uued rõivad”.

kui sul pole just eriliselt spetsiifiline väljakujunenud stiil, siis ilmselt oled ikka mingil määral trendidest mõjutatud. Enda puhul (50+) näen, et alguses tunduvad uued trendid veidrad, aga paari kuu pärast täiesti normaalsed ja soetan endalegi midagi (kui mu stiili ja maitsega sobib). Kuna pole tihe riieteshoppaja, siis paljud trendid jäävad vahele – näiteks kõrge pihaga teksade asemel kannan senini madala värvliga skinnysid, sest meeldivad rohkem. Oversize meeldis koheselt.

 

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid ???? Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

Mitte iial pole nõus kandma terve tänavaga sarnaseid riideid. Paindlik mõtlemine, jajah.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte iial pole nõus kandma terve tänavaga sarnaseid riideid. Paindlik mõtlemine, jajah.

Mis loll jutt see on. 70 protsenti inimesi käib täiesti moest mööda riides.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest see oversize on lahe teatud piirini, kui mõnel meie laulja-hakatisel juba 5 numbrit suurem pintsak seljas ripub, siis see on pigem nõme.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest see oversize on lahe teatud piirini, kui mõnel meie laulja-hakatisel juba 5 numbrit suurem pintsak seljas ripub, siis see on pigem nõme.

No kui mõni 50. aastane kannab oversizei, siis ja muidugi ei näe välja kui pussakas, vaid “lahe ja noortepärane”.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen lausa nii vana inimene, et ma mäletan, kuidas noori hurjutati liiga liibuvate ja paljastavate riiete pärast.

Nii et jah, NÜÜD (loe: viimased paar aastat) on oversize moes ja jälle on häda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui mõni 50. aastane kannab oversizei, siis ja muidugi ei näe välja kui pussakas, vaid “lahe ja noortepärane”.

No ja mõni ei oska kohe üldse grammatikat…

Mismoodi sinu meelest 50-sed peaks ringi käima?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50aastane, kes pole oma stiili leidnud, on noortemoes ka üsna pentsik vaatepilt. Teemaalgatajalt tahaks tõesti küsida, kus kivi all ta viimased aastad on veetnud ja mitte ühessegi (kiirmoe)rõivapoodi, ei päris ega veebikasse, sisse pole vaadanud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OS on tegelikult alati moes olnud. Kui üldse “moes olemine” on omaette asi. Tegelkult on kõik alati moes, küsimus on lihtsalt kombineerimises. Ja, nagu keegi siin väga õigesti mainis, siis küsimus on pigem kehakaalus – peenikese inimese seljas on kõik kena. Ja sellist asja nagu “mood” pole olemas. Kui te just siin ei pea silmas mainstreami, mida te ilmselt siiski teete, sest mood on miski mida luuakse ja seda ei loo mainstream, vaid just sellest eemalduvad inimesed ehk teisisõnu – moes olla pole moes.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenuvad 90ndad, kui samuti see oversize moes oli. Kandsin isa jopet, mis rippus igas suunas, siis üht kaltsukast ostetud meestemantlit, mis oli samuti mitu numbrit suurem. Kusjuures siis nagu ei saanudki aru, et need kuidagi mitu numbrit suuremad oleksid. Mood oli selline ja minu arust olid need just parajad. 😀

Üks peoriietus oli mul selline, et peal oli isa pintsak, selle all oli pikk heegeldatud vmt poolde säärde vest, selle all oli nabapluus ja hästi laiad püksid ja tanksaapad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenuvad 90ndad, kui samuti see oversize moes oli. Kandsin isa jopet, mis rippus igas suunas, siis üht kaltsukast ostetud meestemantlit, mis oli samuti mitu numbrit suurem. Kusjuures siis nagu ei saanudki aru, et need kuidagi mitu numbrit suuremad oleksid. Mood oli selline ja minu arust olid need just parajad. ????

Ma kandsin ka siis isa välismaist tuulejopet ja vihmamantlit, tundusid väga okeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid ???? Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

Mitte iial pole nõus kandma terve tänavaga sarnaseid riideid. Paindlik mõtlemine, jajah.

Eestisei ole ole iialgi seda muret, et “terve tänav” trendikalt riietuks. Enamus järgivad ikka oma kolkaküla iidoleid ja kannavad siiamaani skinnysid, kivikestega liibuvaid t-särke ja nappe teksatagisid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus järgivad ikka oma kolkaküla iidoleid ja kannavad siiamaani skinnysid, kivikestega liibuvaid t-särke ja nappe teksatagisid.

Aga miks siis poed neid täis on, neid skinnisid ja kivikesi, kui see nii out on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50aastane, kes pole oma stiili leidnud, on noortemoes ka üsna pentsik vaatepilt.

kas sa arvad, et inimene leiab hiljemalt 35-selt oma stiili, ja kannabki seda siis kuni surmani?  Et kui tol hetkel on moes peapael ja neoon, siis nii ongi ja igasugu stiilimuudatused oleks “pentsikud”?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid ???? Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

Mitte iial pole nõus kandma terve tänavaga sarnaseid riideid. Paindlik mõtlemine, jajah.

Eestisei ole ole iialgi seda muret, et “terve tänav” trendikalt riietuks. Enamus järgivad ikka oma kolkaküla iidoleid ja kannavad siiamaani skinnysid, kivikestega liibuvaid t-särke ja nappe teksatagisid.

Kolkakülas, nagu ka Tallinnas, on internet ja telekas leiutatud. Lennujaama on kah üks tee. Või mis su point on? Käid tihti kolkaküla moodi vaatamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peenikese inimese seljas on kõik kena

Ma päris ei nõustu selle väitega, et kui oled peenike, siis võid ükskõik mida selga visata ja ikka on ilus.

Peenikestele mõned riided ikka ka kohe üldse ei sobi, mõni on kehatüübilt selline, et ükskõik mis kleidi selga paneb, see kleit ripub tal seljas nagu kott, no ei ole ilus.

Igaüks võiks endale leida sellise riietumisstiili, mis tema kehatüübiga sobib, ja kuigi saledatel on see valik suurem, siis päris nii ei ole, et viska ükskõik mis hõlst selga ja on kena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuarust überkole. Ok, noored las katsetavad, aga 30+seljas ikka väga naeruv äärne. Iga moerõõgatusrga ei ole mingit vajadust kaasa minna. Nappide guess pluusid ja oversise riiete vahele jääb veel terve hulk muid variante ka. Sama nõme oli see kleidi ja valgete tossude mood. No igaüks kohe pidi seda järgima. Naugu endal igasugune stiilitunnetus puuduks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oversize on ikka väga kohutav asi. Miks ei võiks kanda normaalseid kehale sobivaid riideid?

Minu arvates kui inimene on paindliku mõtlemisega, siis talle üsna kiiresti hakkab hetkel käesolev mood meeldima ja “külge” ja ta oskab selle midagi peale hakata kenasti. Mõned kannavad siiani samas selliseid “kehale sobivaid” guessi riideid ???? Ja küsivad, et oot kas oversize on NÜÜD moes, nagu what???

Mitte iial pole nõus kandma terve tänavaga sarnaseid riideid. Paindlik mõtlemine, jajah.

Eestisei ole ole iialgi seda muret, et “terve tänav” trendikalt riietuks. Enamus järgivad ikka oma kolkaküla iidoleid ja kannavad siiamaani skinnysid, kivikestega liibuvaid t-särke ja nappe teksatagisid.

Kolkakülas, nagu ka Tallinnas, on internet ja telekas leiutatud. Lennujaama on kah üks tee. Või mis su point on? Käid tihti kolkaküla moodi vaatamas?

Millegipärast ei ole sellest internetist ja telekast abi, ikka käivad nagu vormiriietuses kõik ühtmoodi vanamoodsalt.
Ka see teema kinnitab, et eesti naised ei tea moest eriti midagi. Praegu hakkab juba taljes jakk tagasi tulema, mõni avastab alles oversize trendi…

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu Kas nüüd on oversize moes või milles asi?