Esileht Koolilaps Kas olete koolist

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas olete koolist

Postitas:

laenutanud sülearvuti koduõppeks ? Kas mobiilis ei saa veebitunnis osaleda ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole laenutanud, aga mobiiliga on ebamugav. Vahel on õp jaganud töö linke. Ka üks KT oli onlines.

Kui vaja, siis ikka laenutaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kuna kodus on olemas nii arvuti kui ka mõlemal lapsel tahvlid aga eks oleneb koolist, kuidas õppetöö on korraldatud. Oma laste puhul ei kujutaks küll ette mobiiliga hakkama saamist. 100% kõik tunnid toimuvad online, palju ülesandeid opiqus jne. Juba ainuüksi silmanägemise pärast ei lubaks telefonis teha lastel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole laenutanud. Küll aga on mul laps kasutanud telefoni kaamera/mikri funktsiooniks aga ise majandab kõrval lauaarvutis. Oligi vist siis kahekordselt õpetajal tunnis 😀 Pubekas ja toimetab ise. Küsisin, kas ei eelistaks koolist laenutamist, aga ei, saavat hakkama.

Noorematel on läpakas kasutada ja ei pea niimoodi nikerdama st mikker ja kaamera sellel olemas.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 14:37; 10.03 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalust pakuti, et koolist laenutada. Aga lapsed alles 1. ja 3. klassis, üks varuarvuti neile kodus on, millel nii kaamera kui ka mikker normaalselt töötavad. Neil niikuinii iga päev Teamsis tunde ei hakka olema. Kui satuvad samale ajale, saan ühele lapsele selleks ajaks enda arvuti kasutada anda (enda töö teen hiljem siis ära). Töötame mehega mõlemad kodus, nii et 4 inimese peale praegu 3 korras läpakat. Saab hakkama.

Kui lapsele kodus arvutit üldse ei ole, siis mina laenutaks kindlasti. Telefonis on ebamugav, õpetaja võib ekraanil midagi näidata jne, igal juhul parem arvuti kaudu tunnis osaleda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole laenutanud. Küll aga on mul laps kasutanud telefoni kaamera/mikri funktsiooniks aga ise majandab kõrval lauaarvutis. Oligi vist siis kahekordselt õpetajal tunnis ???? Pubekas ja toimetab ise. Küsisin, kas ei eelistaks koolist laenutamist, aga ei, saavat hakkama.

Noorematel on läpakas kasutada ja ei pea niimoodi nikerdama st mikker ja kaamera sellel olemas.

Kui võimalik, siis võiks lapsele mikrofoniga kaamera lauarvuti külge osta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seekord laenutasin koolis 2.klassi lapsele.

Zoomi tunnid 3x nädalas ja ei saa kindel olla, et sel ajal teised kodused arvutid vabad on ja telefoniga osalemine ei ole väga mugav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole laenutanud. Küll aga on mul laps kasutanud telefoni kaamera/mikri funktsiooniks aga ise majandab kõrval lauaarvutis. Oligi vist siis kahekordselt õpetajal tunnis ???? Pubekas ja toimetab ise. Küsisin, kas ei eelistaks koolist laenutamist, aga ei, saavat hakkama.

Noorematel on läpakas kasutada ja ei pea niimoodi nikerdama st mikker ja kaamera sellel olemas.

Kui võimalik, siis võiks lapsele mikrofoniga kaamera lauarvuti külge osta.

Ta ei taha seda ja ega väga ei pressinud ka, sest tõesti ega “muul” ajal meil ju sellele otstarvet poleks. Isegi siis, kui tema mul siin vahepeal ainukesena distantsil oli (nooremad olid kontaktõppes), ei tahtnud ta läpakat (kus need mainitud tuled ja viled olemas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 14:37; 10.03 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laenutanud sülearvuti koduõppeks ? Kas mobiilis ei saa veebitunnis osaleda ?

Mina olen ühele lapsele laenutanud. Teine kasutab kodust arvutit. Meil kõik koolitööd arvutis ja mõned veebitunnid. Tahan, et laps saaks ise oma aega ja õppimist planeerida. See distantsõpe on nagunii stressirohke aeg ja kui peaks veel arvuteid jagama ja planeerima oleks veel keerulisem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laenutanud sülearvuti koduõppeks ? Kas mobiilis ei saa veebitunnis osaleda ?

Mobiiliga võib ju häda korral hakkama saada (nt kusagil kodust väljas olles), aga lapse silmade huvides parem seda pigem vältida ja ikka arvuti hankida või laenutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll mobiiliga, nad on ju harjunud päev läbi väikest ekraani vaatama ja minu laps väidab isegi, et moblas on kergem kirjutada kui arvutis (millest mina, vanur, kuidagi aru ei saa :D), nii et saab ka online-töid teha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see selline teema, et kui on soov koolist võimalikult lihtsalt läbi libistada ja miinimumprogrammil tegutseda, siis saab mobiiliga hakkama. Kui õpilane soovib täisväärtuslikult õppida, siis on distantsõppeks korralik (süle)arvuti ja töövahendid hädavajalikud.

Palju kodutöid peab arvutis tegema, ma ei kujuta ette, kuidas neid telefonis või isegi tahvlis toksida, näiteks Wordi dokumendid või PowerPointi esitlused. Mobiilis pole päris kindlasti lihtsam toksida kui arvutis (2 pöialt vs 10 sõrme, eks).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Kas olete koolist