Esileht Ilu ja tervis Kas on võimalik ühe kuuga kaotada 5-6 kg?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Kas on võimalik ühe kuuga kaotada 5-6 kg?

Postitas:

Portsjonid veerandi võrra väiksemaks, joogiks ainult roheline tee, vesi ja must suhkruta kohv. Õhtusöök väga kerge, midagi päeva jooksul ei näksi. Alkoholile ei. Poes maiustusi ja ahvatlusi ei näe üldse. Kõndimine ei langeta mingit kaalu, kuigi on hea värskes õhus liikuda.

Langetab, ja kuidas veel. Tuleb lihtsalt teha kiirkõndi. Pealegi sa ei söö selle tunni aja jooksul midagi kui sa kõnnid. Nii et tunnike õhtul ilma näksimata on juba suur pluss.

Teemast ka: nädalas 1-1,5 kg kaalu langetada on täiesti ok.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõndimine ei langeta mingit kaalu, kuigi on hea värskes õhus liikuda.

Minu esimesed 10 kg läksid just tänu kõndimisele, umbes tund korraga. Muud sporti ei teinud.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:49; 26.02 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, trenn on kaalulangetuse juures väheoluline, 95% tulemusest tuleb ikkagi söögist. Loomulikult on kõnd kasulik, tervislik liikumine, ei söö samal ajal (loodetavasti) jne, aga kaalulangetuse põhitööriist see ikkagi pole.

Kuus 5kg on ok kaalulangus, selleks ei pea lausa nälgima.

Kui tahad kaotada üle kg rasva nädalas, siis 1000-1200kcal dieet koos sellega, et peale 18.00 õhtul ei söö üldse mitte midagi (tee, vesi ok). Juurviljad (aurutatud nt), kana, kala jne. Suhkrut, saia ja taignatooteid võimalikult vähe.

 

Mina võtsin nädalaga 5 kg alla ja see jäigi püsima. Ehk 2 päeva  sõin väga vähe ja ainult puu- ja juurviljad, 3 päeva ei söönud midagi, paastusin. Jõin sidruniga vett ja palju. Järgmised 2 päeva sõin ka väga vähe ja ainult puuvilju. Sellest järgmisel nädalal olid menüüs ainult puu- ja juurviljad. Ja nii palju kui ise tahtsin. Edasi tavamenüü. Aga ka tavamenüü on mul vägagi tervislik. Minul oli see lihtsalt organismipuhastuse mõttes tehtud. Olen teinud varemgi ja teadsin, mida ma teen. Kui alustasin, siis konsulteerisin asjatundjatega. Puhtam organism töötleb ka toitu kiiremini ja paremini.  Peale sellist puhastust ei tohi kindlasti mitte suure isuga kõike sööma hakata. Mida rohkem end liigutada paastukuuri ajal, seda parem on enesetunne ja seda paremad tulemused saad.

Kõik õige, aga keha puhastuskuuri järel hakata otsast puuviljadega pole kõike mõistlikum restart. Samas on võimalus teha ka lühiajalisemaid paaste, kas ainult vahelduvpaast või 1 päev nädalas 24t söömata olla. See aitab ka suhkrusõltuvust, rämpstoiduisu jms jahutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:51; 28.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine paastulaagrisse. Saad nädalaga 5-6kg lahti. Raha pead ka maksma, et nad sind söögist eemale hoiaksid.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd mutta tallake, aga oleks tõesti vaja ruttu 5-6 kg-st vabaneda. Kaalun 81 kg, pikkust on 174 cm ja vanust 46. Kuidas saada ruttu 5-6 kg alla, kui olen üsna ebasportlik ja tahtejõudu ka väga ei ole. Praegu teen iga päev kiire kõnnakuga 1-tunnise ringi, rohkem trenni ei tee. Muidu toitun üsna tervislikult, söön peamiselt vaid kanaliha ja ohtralt juurvilju, valget jahu ei tarbi, küll on aga mu suureks nõrkuseks šokolaad. Tean, et pean kogu magusa menüüst välja jätma, aga see on nii raske. Palun andke nõu ja tuge, kuidas need esimesed 5-6 kg alla saada.

Armu! Mina kaotasin armumisega 20 kilo u poole aastaga. 🙂

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd mutta tallake, aga oleks tõesti vaja ruttu 5-6 kg-st vabaneda. Kaalun 81 kg, pikkust on 174 cm ja vanust 46. Kuidas saada ruttu 5-6 kg alla, kui olen üsna ebasportlik ja tahtejõudu ka väga ei ole. Praegu teen iga päev kiire kõnnakuga 1-tunnise ringi, rohkem trenni ei tee. Muidu toitun üsna tervislikult, söön peamiselt vaid kanaliha ja ohtralt juurvilju, valget jahu ei tarbi, küll on aga mu suureks nõrkuseks šokolaad. Tean, et pean kogu magusa menüüst välja jätma, aga see on nii raske. Palun andke nõu ja tuge, kuidas need esimesed 5-6 kg alla saada.

Aga see ongi valik, kas oled ise raskem või ei söö magusat.  Allasaamine  ei ole probleem, probleem on, et sa PÄRAST seda 2 korda tagasi ei söö. Alla saad nädalaga ka. Paastud vee ja teedega 7 päeva ( korralikult koos soolestiku puhastusega) ja see kaal on läinud, AGA nagu sööma hakkad, siis see taastub.  Nii et iga kord kui haarad käe shokolaadi järgi, mõtle, mis raskem kas kehakaal või shokolaadist loobumine. Rasv ja magus koos on kõige raskem organismil seedida. Vaheta shokolaad näiteks suhkru vastu välja. Et kui tuleb magusa isu, võta lusikaga toosist.  Ära peida seda suhkrut kuhugi, söö puhtalt. Mujalt toitudest korista ära ja võta lusikaga suhkrutoosist.  Võin kihla vedada, et puhtalt suhkrut sa ei söö 100 grammi sellise kergusega nagu tahvel shokolaadi otsa saab.  Ära keela magusat, anna kehale puhast magusat.  Või suhkru meega ka välja vahetada aga reegel sama, söö otse, ei sega ühtegi toitu mett. Siis saab keha kohe öelda ,et aitab küll, ei taha.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unusta kõik dieedid! kui ennast piirad, tekitad vaid iha igasugu magusa, rasvase ja muu kräpi järele. sa ei tohi midagi piirata, vaid pead oma isudele järele andma, võtmesõna siin on KOGUSED! teine oluline punkt on, et sa ei tohi nälga tunda.

mul oli samuti vaja alla võtta 5 kg 1 kuuga, et kleidi sisse mahtuda ja minu päev nägi välja selline:

7.00 klaas leiget sidruniga vett

pool tassi kohvi ja pool võileba -pane sinna peale mida soovid, aga söö aeglaselt. tee oma pisike võileivake nii maitsvaks kui võimalik.

10.00 pool tassi kohvi ja 4 ruutu shokolaadi või kommi. oma lemmikuid muidugi, mingi musta shokolaadiga ära ennast piina.

13.00 porgand või kapsaviil

15.00 figura tee

19.00 õhtusöök, mis perele teed. söö kasvõi rasvast liha majoneesiga, aga kogus ei tohi olla suurem kui su rusikas. joo vett alla, saab kõht kiiremini täis. söö hääästi aeglaselt.

juhuks kui peaksid nälga tundma, hoia mõni kuivatatud puuvilja tükike või paar pähklit varuks. vett joo niipalju kui mahub.

teleka taga krõbinaid ei näri ja kuni hommikuni puhkad magu. tee endast mõni paksmao pilt ja vaata seda kui motivatsioon kipub kaduma.

juba teisel päeval tunned ennast palju paremini, magu hakkab vaikselt kokku tõmbuma ja teksased mahuvad lahedamalt jalga. lisaboonus on see, et vähesest toitumisest saab harjumus ja kilod ei tule enam tagasi. mina alustasin selliseslt toitumist 3 aastat tagasi, soovisin saada 68 pealt 62 peale ja olen siiani seda kaalu säilitanud.

spordiga liialdada ei maksa, see tekitab ainult söögiisu juurde. minu liikumine on jalutuskäigud ja tantsimine.

jõudu!

Kas sa elad 80-ndates?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 14:39; 27.02 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab kõvasti maha võtta. Vaata Siin Tallinn saadet. Seal Anneli Lahe ehe näide kuidas 20 kg maha võetud või ära lõigatud nagu naks. Nägu oli küll selliseks kosmosetulnuka liikumatuks maskis tõmmatud, et tekis küsimus miks siis kaela ei kohendatud. See lausa karjub oma kortsude nii sileda näo taustal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanus 42, piukkus 167. kaal 4 ndalat tagasi 84, täna 78.

teen fitlapi.

sõbranna 167cm ja 67kg, täna 60kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd mutta tallake, aga oleks tõesti vaja ruttu 5-6 kg-st vabaneda. Kaalun 81 kg, pikkust on 174 cm ja vanust 46. Kuidas saada ruttu 5-6 kg alla, kui olen üsna ebasportlik ja tahtejõudu ka väga ei ole. Praegu teen iga päev kiire kõnnakuga 1-tunnise ringi, rohkem trenni ei tee. Muidu toitun üsna tervislikult, söön peamiselt vaid kanaliha ja ohtralt juurvilju, valget jahu ei tarbi, küll on aga mu suureks nõrkuseks šokolaad. Tean, et pean kogu magusa menüüst välja jätma, aga see on nii raske. Palun andke nõu ja tuge, kuidas need esimesed 5-6 kg alla saada.

Esiteks, mis on see müstiline tähtpäev, et pead ruttu sellise kaalu juures väga palju alla võtma? Nagu öeldud, saab, aga mis hinnaga. Pigem tasapisi ja oled enda finišis rahuloev ja särasilmne, mitte dieedist sõge ja maailma peale vihane.

1 tund kõndimist on hea, kohe väga, pärast 20 minutit hakkab organism rasva põletama. Jõutrenn pisut veel lisaks, sest lihas põletab jõudeoleks rohkem kaloreid kui rasv. Liha hoiab kõhu pikalt täis ja näljatunde eemal. Šokolaad võta ikka vähemalt 80%-ne, seal vähem suhkruid ja saab isu rutem täis.

Ja üldiselt pole sul häda midagi ka nende numbrite juures.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Portsjonid veerandi võrra väiksemaks, joogiks ainult roheline tee, vesi ja must suhkruta kohv. Õhtusöök väga kerge, midagi päeva jooksul ei näksi. Alkoholile ei. Poes maiustusi ja ahvatlusi ei näe üldse. Kõndimine ei langeta mingit kaalu, kuigi on hea värskes õhus liikuda.

Langetab, ja kuidas veel. Tuleb lihtsalt teha kiirkõndi. Pealegi sa ei söö selle tunni aja jooksul midagi kui sa kõnnid. Nii et tunnike õhtul ilma näksimata on juba suur pluss.

Teemast ka: nädalas 1-1,5 kg kaalu langetada on täiesti ok.

Arvuta siis ise. 1 kg on 3500 kalorit. Vaja on kulutada 6 kg, ehk 21 000 kalorit. Aega on 30 päeva, seega kulutada tuleb iga päev 700 kalorit. Kõndimine kulutab 1 h/ 200-400 kalorit ja oleneb tempost kui ka kõndija kehamassist. Seega sa näed, miks ei kuluta TUND AEGA päevas kiiret kõndimist, vajalikku kalorite hulka, et saavutada eesmärki. Teada on ka see, et liikumine tõstab söögiisu, seega kuigi sa ei söö tund aega kõndides, sööd sa peale kõndimist nagunii ja kaal ei lange.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:23; 26.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervislik kaalulangetus on 0,5-1 kg nädalas. Alguse kilod lähevad kiiremini, seda kohe kindlasti. Olulisem kiirest kaalukaotusest on vahepealne nö seisak ja kaalu hoidmine.

Vanus sama, pikkus pikem, eelmise aasta aprillis oli kaal suurem. 10 kuuga on läinud 19 kg. Umbes sama palju tahaks veel nagu TA-l plaanis, lõpptulemus 65-66 kg.

Toitumise vaatasin üle, alkoholi jätsin (õlu), toidukordade vahel ei näksi mitte kunagi enam, samas ma ei keela endale midagi, lihtsalt kogused on teised.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koroonasse jääd, siis võtad selle 5-6 kilo maha nagu naksti nädalakese põdemisega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervislikult kaotad äärmiselt 2-3kg kuus. Ja see tähendab iga päevast pühendumist. Magusast ja alkoholist võid ainult und näha. Ehk 5-6kg kuuga kaotada ei ole võimalik.

Kaotab ikka, kaks kilo vee arvelt ja siis 3 rasva arvelt. Aga kuna olen ise kunagi 81 kg kaalunud ja pidevalt viie kilo kaupa alla kõikunud sellest kaalust ja siis jälle tagasi 81 peale, siis ütleks, et see 5 kg ei muuda su välimuses nii palju, et sellepärast lolliks minna. Teised ei pane tähelegi, oled sa 76 või 81. Mina olin pidevalt üks või teine nendest. Tähele hakati panema, kui sain alla 70, 67 või nii, siis enam paksuks ei nimetatud.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 16:58; 26.02 19:57; 27.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka algkaalust, aga ikka võimalik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka võimalik.

Mina olen hetkel 3. nädalat dr Simeonsi dieedil ning kaotanud 5,4 kg.

Pikkus-kaal-vanus ka umbes samad  nagu teemaalgatajal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuus on tervislik kaotada umbes 4kg. Rasvkoes talletuvad mürgid, liiga kiirel allavõtmisel mürgitad end ära. Kaunist kehast pole kasu, kui tervis nässus!

Pealegi on efektiivne ainult selline dieet, mida saab pidada kogu ülejäänud elu. Muidu on endine kaal ja veel rohkemgi sama ruttu tagasi.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:24; 26.02 17:28; 28.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Marko Reikopi ütlust , mis oli umbes nii – et kui spordiga mitte tegelemine suurendab kaalu, siis sportimine kaalu ei vähenda. Ehk siis kurjajuur on söömine! Tegin 3x nädalas trenni ja tolku ei mingit, aga kui liitsin juurde Fitlapi – võtsin 3 kuuga ca 8 kg alla. Trenn on kasulik ja vajalik, aga kui tahad kaalu alla võtta – pead jälgima mida suhu paned.

Kindlasti vähendab trenn kaalu – söön matkadel nagu loom, aga kaal langeb kolinal.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:24; 26.02 17:28; 28.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks nõuanne veel – korralik uni tuleb kasuks. Päeval palju liikumist, vähe ja tervislikku toitu, kui kõht õhtul hilja tühjaks läheb, siis sooja tee juua või ka kurki või sellerit närida, see petab hästi tühjakõhutunnet- aga magama tingimata õigel ajal ja katsu vähemalt 8 tundi und kätte saada.

Tule taevas appi ????‍♀️

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:31; 28.02 09:33; 28.02 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Langetab, ja kuidas veel. Tuleb lihtsalt teha kiirkõndi.

See langetab ehk siis kui sul on suur ülekaal ja üldse mitte kõndimisharjumust. Selline ülekaal nagu teemaalgatajal ja iga päev 1 h kõndimist juba eelneva harjumusena baasiks võttes, ei lange kõndimisega küll mingit kaalu.

Mina armastan kõndimist nii, et lausa elan kõndides, aga kaalu see ei alanda sugugi. Ikka söök on see, millega saab reguleerida kaalu. Minul näiteks isegi kuuajasel mägimatkal kaal ei lange, v.a. ühel matkal, mil meil meil olid üliväikesed ratsioonid valearvestuse tõttu ja elasime pideva näljatundega. Eks see sõltub inimesest ka aga minul näiteks kõndimine küll kehakaalu langetajana ei toimi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta käis kaks korda saunas, hommikul ja õhtul, sõi vaid kõvaks keedetud mune

Huvitav, kuidas see (kõvade) munade söömine aitab? See pigem nagu paneb kõhu kinni ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:49; 26.02 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll on aga mu suureks nõrkuseks šokolaad.

Šokolaadi isu on tegelikult magneesiumi isu. Eriti tumedas šokolaadis on palju magneesiumi. Kui apteegist magneesiumi lisandit ostad ja seda sööd, peaks suure tõenäosusega šokolaadi isu kaduma/vähenema. Kroomi toidulisand pidi jälle magusaisu vähendama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 18:27; 26.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina jätaks magusa ja leiva-saia-makaroni- ja vorstitooted kuuks ajaks menüüst üldse välja (erandiks enda tehtud m,oosi 1 tl hommikul pudru peale).

õhusöögiks sööks järjest vaid  kaalujärgijate köögiviljasuppi, mis sisaldab igat masti juurikaid (va kartul ja kaunviljad), nt sibul, lillkapsas, kapsas, porgad, kaalikad kabatšokk vmt kombo. teeks seda suure laari korraga, igal õhtul 1-2 taldrikutäit, külmkaüis seisab ülejääk mitu päeva, siis uus laar kui eelmine otsas.

peaks saama küll kaalu kuu ajaga alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta käis kaks korda saunas, hommikul ja õhtul, sõi vaid kõvaks keedetud mune

Huvitav, kuidas see (kõvade) munade söömine aitab? See pigem nagu paneb kõhu kinni ju.

Nt kõhulahtisus ei aitaks nagunii, kui tühja kõhu tõttu (ainult munade söömisest) lihtsalt ei ole toidumassi, mille kiirelt läbi käimisest kasu oleks. Kõhulahtisus oleks kõige “kasulikum” peale suure hulga toidu söömist, lootuses, et äkki ei jõua niii palju imenduda. Muidu rasvad imenduvad sooltest, aga magusad süsivesikud imenduvad juba suust ja maost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 18:27; 26.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta on 2021 aga ikka on veel naised nii lollid ja tahavad näljutada end.

Ka normaalselt süües saab kaalu langetada, ei pea näljutama ennast. Kehal on jumala poogen mis kell sa sööd, seega peale 18 mitte söömisel pole mingit pointi.

Soovitan sul mingi toitumiskava hankida, ntx fitlap, orgu, fitliis, helena mang, kasvõi marek kalmus, saad vähemalt kindla kava mille järgi toitudes ei teki pidevaid isusi.

Ise pusides on oht keha vajalikest ainetest ilma jätta, näiteks rasvad on kehale vajalikud, et porgandist ja brokolist saadud vitamiinid ikka imenduda saaks. Jälgides 100% kava oled 4 kg kindlasti saledam ja seda tervislikult.

Mis kasu on saledast kehast kui see on ebatervislikult saavutatud, vanus juba ka sealmaal, et peab vaatama et keha saaks ikka toidust ka tervise ja seda saab vaid täisväärtusliku ja mitmekesise toituga tagada.

Olen ise kaotanud Orgu kavaga 38kg.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Alustasin sellega enne jõule, et tekitada endale nii-öelda varuruumi ning 11. päevaks oli kaal langenud kuus kilo.”

https://elu.ohtuleht.ee/1027092/anneli-lahe-on-kehakaalust-kaotanud-20-kilo-olen-peaaegu-raseduseelses-kaalus

Uskuda (järgi teha) või mitte, valib igaüks ise… ????

Kui kaua pärast sünnitust see toimus? Ma võin ka öelda, et võtsin ühe päevaga seitse kilo alla, tehke järele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvuta siis ise. 1 kg on 3500 kalorit. Vaja on kulutada 6 kg, ehk 21 000 kalorit. Aega on 30 päeva, seega kulutada tuleb iga päev 700 kalorit. Kõndimine kulutab 1 h/ 200-400 kalorit ja oleneb tempost kui ka kõndija kehamassist. Seega sa näed, miks ei kuluta TUND AEGA päevas kiiret kõndimist, vajalikku kalorite hulka, et saavutada eesmärki. Teada on ka see, et liikumine tõstab söögiisu, seega kuigi sa ei söö tund aega kõndides, sööd sa peale kõndimist nagunii ja kaal ei lange.

Vaatan, et natuke on arvutus vale. 1 kg rasva kaotamiseks on vaja 7000 (mõne allika järgi 8000) kcal defitsiiti, ehk siis kulutada rohkem kui sööd. 6 kg on siis ikka pigem 42 000 kcal, mitte 21 000. Näiteks kui kulutad päevas 2300 kcal, sööd 1300, siis kaotad nädalas 1 kg rasva. Vee arvelt võid muidugi ka kaotada (näiteks süsivesikud seovad vett, loobud nendest, muutud mõned kilod kergemaks), aga välimuses see ei kajastu, ega kõhnemaks ei lähe.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 16:58; 26.02 19:57; 27.02 10:09;
To report this post you need to login first.

Aasta on 2021 aga ikka on veel naised nii lollid ja tahavad näljutada end.

Ka normaalselt süües saab kaalu langetada, ei pea näljutama ennast. Kehal on jumala poogen mis kell sa sööd, seega peale 18 mitte söömisel pole mingit pointi.

Soovitan sul mingi toitumiskava hankida, ntx fitlap, orgu, fitliis, helena mang, kasvõi marek kalmus, saad vähemalt kindla kava mille järgi toitudes ei teki pidevaid isusi.

Ise pusides on oht keha vajalikest ainetest ilma jätta, näiteks rasvad on kehale vajalikud, et porgandist ja brokolist saadud vitamiinid ikka imenduda saaks. Jälgides 100% kava oled 4 kg kindlasti saledam ja seda tervislikult.

Mis kasu on saledast kehast kui see on ebatervislikult saavutatud, vanus juba ka sealmaal, et peab vaatama et keha saaks ikka toidust ka tervise ja seda saab vaid täisväärtusliku ja mitmekesise toituga tagada.

Olen ise kaotanud Orgu kavaga 38kg.

Ma olen Orgu kava kunagi proovinud jälgida. Jah, kaal langes, aga ma ei suutnud seda lihtsalt teha – terve päev käis üks pidev toiduvaaritamine!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 09:54; 26.02 10:04; 26.02 11:19; 26.02 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hangi koroona ja siis langetad ühe kuuga tilgutite all ka 20 kilo, aga mis sellest kasu kui kohe õgid tagasi? Õgimine on nagu alkoholism, sõltuvushaigus.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

81 kilosel inimesel on küll võimalik nii palju alla võtta. Siin on eelpool öeldud – suurenda vee kogust ja vähenda toidukogust süsivesikute arvelt, kogu magus ja alko jäta ära, maga korralikult, hoia seedimine korras. Kas keegi seda krüolipolüüsi on proovinud? Mul nendesse vaakum- ja muudesse LPG värkidesse muidu usku eriti ei ole, aga no kes teab, äkki midagi aitavad kah.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Ilu ja tervis Kas on võimalik ühe kuuga kaotada 5-6 kg?