Esileht Ilu ja tervis Kas põletikku saab alati kindlaks teha?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas põletikku saab alati kindlaks teha?

Postitas:

Mul on CRP 15, saan ravi. Aga arstid pole veel suutnud välja selgitada, kus mul põletik on. Siiani tehtud külvid pole seda näidanud. Kas keegi teab, on ikka mingite täpsemate uuringutega võimalik kindlaks teha, mis ja kus põletik mul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 11:51; 04.08 08:51; 04.08 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas palavik ka on? mul oli 2 ndl palavik ja põletikunäit tõusis koguaeg, ka uuriti ja puuriti, ei midagi, lõpuks tehti joodiga uuring kompuutris, siis selgus asukoht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:38; 04.08 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka peaks saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavikku pole olnud, valusid ka mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 11:51; 04.08 08:51; 04.08 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas palavik ka on? mul oli 2 ndl palavik ja põletikunäit tõusis koguaeg, ka uuriti ja puuriti, ei midagi, lõpuks tehti joodiga uuring kompuutris, siis selgus asukoht.

Mis sul oli, kui küsida tohib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille vastu see ravi on, kui kaebusi ei ole ja palavikku ka mitte? Kas CRP on muutunud ka, oli see varem kõrgem näiteks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka nii olnud, et täpset põletikukohta ei selgunudki. see oli pärast sünnitust ja sümptomiks oli halb enesetunne, vereproov oli ka korrast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CRP 15 ei näita veel mingit põletikku. Arst, kes sellise CRP peale antibiootikumi määrab, on ikka päris rumal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas palavik ka on? mul oli 2 ndl palavik ja põletikunäit tõusis koguaeg, ka uuriti ja puuriti, ei midagi, lõpuks tehti joodiga uuring kompuutris, siis selgus asukoht.

Mis sul oli, kui küsida tohib?

mul oli kõhuõõnes mädanik/abtsess, kuidas tekkis, müstika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:38; 04.08 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille vastu see ravi on, kui kaebusi ei ole ja palavikku ka mitte? Kas CRP on muutunud ka, oli see varem kõrgem näiteks?

Raseduseaegne veritsus, ilma valudeta, aga põletikunäitajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 11:51; 04.08 08:51; 04.08 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttaval sama jama, põletiku näit aina kasvas, ei teatud millest, hiljem selguks, et tal vähk ja veel viimases staadjumis, enam pole midagi teha ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kas põletikku saab alati kindlaks teha?