Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas positiivne?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas positiivne?

Postitas:

Tere!

Vabandan tobe teema aga palun vaadake kas positiivne? Aastaid olen triipe püüdnud ja sellist roosat ei ole kunagi saanud. Aga…aga see ei tulnud 5 min sees, pigem kuskil 20 min peale testimist, kuna algselt vaadates ei olnud midagi ning jätsin veel veidikeseks seisma. Seda nähes käis selline kuumalaine üle ma niiiii loodan, et lõpuks õnnestus aga samas jälle ei julge loota. Lisaks tegu ei ole hommikuse esimese uriiniga vaid peale lõunasega (käisin homseks teste toomas ja ei suutnud pidin ühe tegema) täna cd 28.

Ps. Vabandust aknalaud veidi määrdunud

https://imghub.io/i/9tZ7E

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 5 minuti pärast ei olnud mitte midagi, siis on kahtlane.
See triip võib sealt pikapeale välja kuivada sedasi:
Egas midagi, kui teed hommikul uuesti ja vaata, mis 5 minutiga näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niimoodi peale vaadates on jah test positiivne, aga kuna see ei ole saadud vastavalt instruktsioonidele, siis seda ei saa positiivseks lugeda igaks juhuks.

Korda hommikul. Eelnevalt ōhtul ära vett kaani, las uriin olla kontsentreeritud.

Also cd28 ei ytle ka midagi, sest me ei tea su tsykli pikkust ????. Edu hommikuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist rasedustesti soovitate, mis ei jätaks kuivamisjälgi? Biocard näitab, et rase mis rase (kui jätta test koju seisma :D)

 

mul CD28. DPO12 -13, eilne hommikune biocard oli negatiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 14:21; 28.10 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist rasedustesti soovitate, mis ei jätaks kuivamisjälgi? Biocard näitab, et rase mis rase (kui jätta test koju seisma :D)

mul CD28. DPO12 -13, eilne hommikune biocard oli negatiivne.

kuidas tänane test oli? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist rasedustesti soovitate, mis ei jätaks kuivamisjälgi? Biocard näitab, et rase mis rase (kui jätta test koju seisma :D)

mul CD28. DPO12 -13, eilne hommikune biocard oli negatiivne.

Ära jäta testi koju seisma, vaid tee juhise järgi. Igal testil on kirjas, mis ajal peaks tulemus ilmnema., Kui selleks ajaks triipu pole – siis tund aega hiljem tekkiv triip on kuivamisest. Kui aga tekib triip, kasvõi hele, ettenähtud aja jooksul, siis rase.

Kõik testid valetavad, kui ei tee juhiste järgi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled veel testinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist rasedustesti soovitate, mis ei jätaks kuivamisjälgi? Biocard näitab, et rase mis rase (kui jätta test koju seisma :D)

mul CD28. DPO12 -13, eilne hommikune biocard oli negatiivne.

Ära jäta testi koju seisma, vaid tee juhise järgi. Igal testil on kirjas, mis ajal peaks tulemus ilmnema., Kui selleks ajaks triipu pole – siis tund aega hiljem tekkiv triip on kuivamisest. Kui aga tekib triip, kasvõi hele, ettenähtud aja jooksul, siis rase.

Kõik testid valetavad, kui ei tee juhiste järgi.

õige jah, lihtsalt “peast rase” triibupüüdja võtab kõikidest triipudest kinni (ka nendest mis aegunud :D)

aga jah..ma otsustasin et ma ei testi enam see tsükkel, ootan kuni punased kohal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 14:21; 28.10 21:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas positiivne?