Esileht Ilu ja tervis Kas praegu opile minnes peab ka enne tegema koroonatesti?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas praegu opile minnes peab ka enne tegema koroonatesti?

Postitas:
Kägu

Mul oli planeeritud väike operatsioon eelmise aasta detsembri algusesse. Sain arstilt saatekirja nii veranalüüsile kui ka koroonatestile. Op jäi aga arsti haigestumise tõttu ära. See saab toimuma nüud, märtsi esimesel nädala. Arst tegi uue saatekirja vereanalüüsidele, aga koroonatestile mitte. Kas enam ei pea siis tegema enne oppe seda koroonatesti? Ma nii väga loodan, et see on nii.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Operatsioonile oled nõus minema aga ninaneelust proovi võtmist ei kannata ära? ????

+7
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul lasti enne operatsiooni kiirtest teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Operatsioonile oled nõus minema aga ninaneelust proovi võtmist ei kannata ära? ????

Kes seda ütles, et ma ei kannata seda ära? Ma olen nende viimaste aastste jooksul teinud seda lollakat testi üle 30-40 korda! Töötan õpetajana ja teadupärast pidime me end kogu aeg torkima selle pulgaga, kui keegi klassis haigestus. Lisaks need korrad, kui reisimise pärast kogu aeg ja igal pool tegema pidi.

Oleksin rõõmus, kui ei peaks seda enne seekordset oppi tegema, kuna selle testi eest peab ise maksma. Ja mitte vähe. Mul ei ole HK tasustatav op.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole HK tasustatav op.

Tundub siis mingi iluoperatsioon. Mina just käisin ka iluoperatsioonil ja siis kui läksin kohale, siis paberite täitmise ajal antigi kiirtest.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole HK tasustatav op.

Tundub siis mingi iluoperatsioon. Mina just käisin ka iluoperatsioonil ja siis kui läksin kohale, siis paberite täitmise ajal antigi kiirtest.

Tänan. Ilmselt saan siis ka kohapeal kiirtesti teha, kuna seekord ei maininud kirurg midagi koroonatesti (PCR) tegemise nõudest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole HK tasustatav op.

Tundub siis mingi iluoperatsioon. Mina just käisin ka iluoperatsioonil ja siis kui läksin kohale, siis paberite täitmise ajal antigi kiirtest.

Tänan. Ilmselt saan siis ka kohapeal kiirtesti teha, kuna seekord ei maininud kirurg midagi koroonatesti (PCR) tegemise nõudest.

Selle asemel, et oma arstiga suhelda, jooksid kohe Perekooli teematama? Ise oled õpetaja ka veel ju???

+3
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul ei ole HK tasustatav op.

Tundub siis mingi iluoperatsioon. Mina just käisin ka iluoperatsioonil ja siis kui läksin kohale, siis paberite täitmise ajal antigi kiirtest.

paljud teevad ka meditsiinilisi oppe oma raha eest, et ei peaks kuid/aastaid ootama

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole HK tasustatav op.

Tundub siis mingi iluoperatsioon. Mina just käisin ka iluoperatsioonil ja siis kui läksin kohale, siis paberite täitmise ajal antigi kiirtest.

Tänan. Ilmselt saan siis ka kohapeal kiirtesti teha, kuna seekord ei maininud kirurg midagi koroonatesti (PCR) tegemise nõudest.

Selle asemel, et oma arstiga suhelda, jooksid kohe Perekooli teematama? Ise oled õpetaja ka veel ju???

Mis imeinimene see õpetaja on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nende viimaste aastste jooksul teinud seda lollakat testi üle 30-40 korda! Töötan õpetajana ja teadupärast pidime me end kogu aeg torkima selle pulgaga, kui keegi klassis haigestus. Lisaks need korrad, kui reisimise pärast kogu aeg ja igal pool tegema pidi. Oleksin rõõmus, kui ei peaks seda enne seekordset oppi tegema, kuna selle testi eest peab ise maksma. Ja mitte vähe.

Miks koroonatest lollakas on? Õpetajale meeldiks rohkem teadmatuses ringi käia? Teadmisi paistab sellel õpetajal üldse vähe olevat – testi hind on kõvasti langenud.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nende viimaste aastste jooksul teinud seda lollakat testi üle 30-40 korda! Töötan õpetajana ja teadupärast pidime me end kogu aeg torkima selle pulgaga, kui keegi klassis haigestus. Lisaks need korrad, kui reisimise pärast kogu aeg ja igal pool tegema pidi. Oleksin rõõmus, kui ei peaks seda enne seekordset oppi tegema, kuna selle testi eest peab ise maksma. Ja mitte vähe.

Miks koroonatest lollakas on? Õpetajale meeldiks rohkem teadmatuses ringi käia? Teadmisi paistab sellel õpetajal üldse vähe olevat – testi hind on kõvasti langenud.

Kaks aastat tagasi reisile minnes maksis PCR Synla is 50 eurot olles turul soodsaim tegija. Praegu ma,sab see seal 45 € (olles taas soodsaim tegija). Tõsine hinnalangus tõepoolest!

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirtestist käib jutt, siis nende hinnad algasid 25 juures, nüüd saab 3 juures vist juba valida.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin veebruari alguses ITKs operatsioonil, ei tehtud koroonatesti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 4 nädalat tagasi raske opi ITK-s, ei tehtud koroonatesti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirtestist käib jutt, siis nende hinnad algasid 25 juures, nüüd saab 3 juures vist juba valida.

koroona kiirtest maksab apteegis u 5 eurot.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistaks ja küsiks järele. Pärast jama ju, kui opp selle tegemata testi pärast edasi lükatakse. Ma ise käisin jaanuaris armi korrigeerimisel ja selle jaoks helistati mõni päev enne oppi, et saatekiri on nüüd koroonatesti jaoks olemas, paar päeva enne oppi tuli teha. Tegemist oli erakliinikuga, aga vajalik oli PCR-test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tehta enam

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Kas praegu opile minnes peab ka enne tegema koroonatesti?