Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas saata CV läbi portaali või e-postiga?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas saata CV läbi portaali või e-postiga?

Postitas:

Soovin kandideerida ühele ametikohale (ei ole lihttöö). CV-Online kuulutuses on kirjas, et kandideerige CV-Online kaudu või saatke oma CV asutuse e-posti aadressile. Kas siin on personalitöötajaid? Kumma kaudu oleks siis parem saata? Kas eelistatakse standardset CV-d nagu portaalis on või oleks mõistlikum (paistaks rohkem silma?) saata ikkagi otse asutusele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alati otse saatnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt, et seal mingit vahet on. Läbi portaali kandideerides saad ju samamoodi cv-le kaaskirja lisada. Silma paistab ikka pigem sisu põhjal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuulutuses mõlemad variandid olemas, siis pole vast vahet. Ka portaalis saad üles laadida PDF formaadis CV, ei pea ainult portaali vormi kasutama. Kaaskirja saab ka niikuinii kaasa panna.

Ise ilmselt saadaks portaali kaudu pigem : 1) ei ole ohtu, et see meil või CV ununeb muude kirjade vahel 2) cv.ee nt saab hiljem vaadata kui palju kandideeriti, kes veel kandideerisid jne. See pole küll tõde, aga mingi ülevaate annab sellest ka, kes n-ö vastaskandidaadid on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise küsimuse peale ma arvan, et pole mõtet saata. Khm …

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise küsimuse peale ma arvan, et pole mõtet saata. Khm …

Sinu kommentaari polnud samuti suurt mõtet teha, sest sinu oli puudu. (kirjeldus, põhjendus, mida sa eosanud jne)
Aga ometigi sa tegid selle. Miks?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled nii ebakindel ja saamatu, et sellist asjagi ei suuda ise otsustada, siis on vist raske elus.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimalik siis kindlasti e-postiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned portaalid on sellised, et kui saadad portaali kaudu, siis meili peale tuleb see tekstina. Sellisel juhul on tööandjal päris tüütu seda omale arvutisse saada. CV-Onlinis minu teada nii ei ole, läheb samamoodi pdfina kohale. Aga jah, oluline on siiski sisu. Mina mõnikord ei avagi alguses seda cvd vaid olen juba pannud kirjelduse põhjal nime vestluste kausta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on võimaldatud mõlemad variandid, siis neile sobivad ka mõlemad variandid. Kui nad e-postile ei sooviks, siis oleks ka info, et kandideerimine läbi portaali.

Kuna eelduslikult jõuavad cv-d esmalt personalitöötaja lauale (kui on tegemist suurema ettevõttega), siis ilmselt teda üldse ei huvita, kustkaudu saatsid, vaid teeb kas sisu põhjal eelvaliku või saadab kõik edasi, kuidas korraldus ette näeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas saata CV läbi portaali või e-postiga?