Esileht Ilu Kas saate olla ilma higistamisvastase vahendita?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas saate olla ilma higistamisvastase vahendita?

Postitas:
Kägu

Kas teie saate olla ilma higistamisvastast toodet kasutamata ilma, et higihais mõne tunniga külge ei tekiks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabadel päevadel kodus ma ei kasuta perspirante, mingit hirmsat haisu ei ole.
Aga korra unustasin enne tööle minekut panna ja vot siis küll tuli hirmus hais.
Ise arvan, et see tuli halva materjaliga pluuse kandmisest.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higistan vähe, tõesti talvel, kui panen toas selga sooja mantli, käin sellega ringi, siis veel sõidan autoga jne, siis tõmban hommikul kaenlaalused üle.  Mitte kunagi ei ole tekkinud kaenla alla higist laigud. Ja kasutan alumiiniumi-vaba deodoranti.  Inimesed on erinevad, kunagi töötasin ühe naisega koos, küll ta oli õnnetu seetõttu, et higistas jubedalt. Käis koguaeg WC ennast pesemas, sel ajal ei olnud ka eriti vahendeid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pean väga hoolega valima mida selga panna, koguaeg on täigelt suured laigud kaenla all.
Eriti kui olen millegi pärast ärevil.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem ei. Vahel olen unustanud panna, ja siis mingil hetkel saan kohe aru – kuidagi kleepuv tunne on. Olen ka tähele pannud, et kasvõi metsas seenel käies on higipulka kasutades sitikaid oluliselt vähem kallal:)

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie saate olla ilma higistamisvastast toodet kasutamata ilma, et higihais mõne tunniga külge ei tekiks?

Higistamine ja higihais ok kaks absoluutselt erinevat asja. Higistan üle keskmise, aga higi ei haise üldse. Mõni teine on kuiv, aga haiseb nagu tõhk.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ja selget seost näen sellega, et hetkel regulaarselt trenni ei tee. Jah, ka toitumine ei ole kuigi tervislik, aga pole ka kõige hullem. Regulaarse trennitegemisega oli higilõhn ikka 10000x neutraalsem, praegu üritan kodus olla ilma, pole ju mõtet kogu aeg mingeid aineid kehale määrida, aga ikka tunnen vajadust mingi aja järel duši alla minekuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist ainult mõni tund. Panen igal hommukul Rexona sticki ning see kestab kuni mahapesemiseni õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbes päeva saan. Kui väga palav ei ole. Aga tõenäoliselt seetõttu, et muidu kasutan igapäevaselt vahendeid ja neis olevad ained mõjuvad ka etteulatuvalt. Olen paar korda proovinud kasutamist üldse ära jätta ja loodustoodetele üle minna, aga siis hakkasin ikka tohutult higistama. Lihtsalt niisama diivanil olles higi lausa voolas. Ma tean, et mingi aeg peaks olema nö üleminekuperiood, kus ongi hullem, aga see kestis ca kuu aega ja lõpuks andsin lihtsalt alla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina üldiselt higistasin vähe, kodus olles ma deodoranti ei kasutanud.
Nüüd viimasel ajal on mu keha kuidagi muutunud, õigemini midagi toimub, aga ma ei tea mis. Mul on kohutavad pearinglused ja higistan ka tihedamini, seega ma pean ka kodus olles deodoranti kasutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ilma. Igal õhtul käin duši all ja määrin higistamisvastast vahendit kaenla alla. Hommikul panen veel teise kihi ka. Kui emb-kumb panemata jääb, siis tuleb vastik kassikuse hais külge. Higi laike ei ole, aga hais küll. Vahet pole, mis materjalist riideid kannan või kas olen kodus või tööl.

Kohvist loobumine teeb olukorra natuke paremaks, aga mul madal vererõhk ja ilma kohvita hakkab pilt virvendama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba viis aastat järjest üksainus higistamisvastane vahend.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higistan vähe, aaga kui üldse midagi ei tee siis päeva peale tekkib ikka selline keha lõhn – ei haise (olen palunud teistel hunnata), aga ikka selline loomulik naha lõhn, mida tänapäeval ei peeta kombekaks. Seega tööle minnes ikka hommuikul antideo (mulle piisab ka loodustoodetest). Samas kuna higilõhn on ju 100% bakterite tegutsemise tulemus, siis kodus olles lahendan asja sellega, et 1-2 korda päevas (olenevalt ruumi temperatuurist) pühin kaenlaaluseid viinaga immutatud vatitupsu või vatipadjaga. See lööb bakterid mõneks ajaks nokki ja mingit muud vahendit ei pea kaenla alla panema – eks nad ikka kõik mõnevõrra mürgised ju on ja pealegi suurte lümfisõlmede vahetus läheduses. Kohe pärast duši all käimist kaenlaaluseid viinaga puhastades hiljem praktiliselt mingit lõhna ei tekigi vähemalt 12 tunniks. Minul see toimib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan rohkete typode pärast, vajutasin “Saada” nuppu liiga vara…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsena sain, aga teismelise ja täiskasvanuna enam ei saa.

Mul ei muutu küll kaenlaalused nõretavalt märjaks. Aga kaenlalustesse tekib täiskasvanu higile (lastel seda pole) iseloomulik lõhn. Looduse poolest on see kindlasti okei, et inimesel on oma lõhn juures. Aga tänapäeva tsivilisatsioon ei pea seda enam viisakaks. Seega, pean hommikul peale pesu ikkagi midagi higilõhna neutraliseerivat kaenla alla määrima.

Olen proovinud tüüpiliste alumiiniiumühendit sisaldavate deodorantide asemel looduslikumatele vahenditele üle minna. Kristalldeodorandid – täielik null, higilõhn tekib sama kiiresti nagu polekski midagi määrinud. Sooda baasil ökohigipulgad on paremad, kuid higilõhn lööb mõnevõrra läbi, sobivad kodus, eelkõige.

Tavaliselt kasutan Neutral rulldeodoranti. Alumiiniumühend on seal sees, kuid abi- ja lisaineid on vähem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga harva higilõhna tekkinud. Aga seda olen täheldanud, et kui mingis erandolukorras see higilõhn juba tekkinud on, siis sama pluus kipub ka pärast korralikku pesu kergemini uuesti higilõhna külge võtma.

 

Kaenla all mul nagu peaaegu ei tekigi higilõhna. Ma pean tähelepanelikum olema hoopis rindadealuse voldi suhtes, see võib teinekord palavaga haisema minna. Nii et sealt on mul isegi olulisem deodorandiga korra üle tõmmata kui kaenla alt. Aga loodustoodetest täitsa piisab.

 

Kahjuks paistab, et tütar pole ses suhtes minusse. Alles 8 a ja juba tikub pärast trenni kaenlaalustesse kirbe higihais tekkima. 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa ilma hakkama. Kasutan Lavilini tooteid, need on alumiiniumi jmt vabad. Neil on ka ühekordselt pakitud salvrätid, mis puhastavad ja neutraliseeruvad, hea hädaolukorraks kaasa võtta, mahub taskusse.

Riietel, eriti osadel materjalidel, võib ka ühekordsest kergest higistamisest kohe halb lõhn külge jääda. Ma olen nii teinud, et enne selgapanemist lasen puhta pluusi kaenlaalustesse  õmblustesse väikse törtsu oma parfüümi, see aitab ka varjata. Mujale siis enam lõhna ei panegi.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks paistab, et tütar pole ses suhtes minusse. Alles 8 a ja juba tikub pärast trenni kaenlaalustesse kirbe higihais tekkima.

Higi lõhn sõltub suuresti söögist. Kas ta sööb teravaid asju? Kohvi selles vanuses vist veel ei jooda?

Ma joon kohvi ja higi lõhnab ilmselt seetõttu küllaltki tugevalt ja spetsiifiliselt.

Kord sõin eelnevalt maitsestatud ahjukana, millele oli peale pandud seda punast kana maitseainet. Järgmine päev oli mu kaenla all täpselt samasugune lõhn.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks paistab, et tütar pole ses suhtes minusse. Alles 8 a ja juba tikub pärast trenni kaenlaalustesse kirbe higihais tekkima.

Higi lõhn sõltub suuresti söögist. Kas ta sööb teravaid asju? Kohvi selles vanuses vist veel ei jooda?

Ma joon kohvi ja higi lõhnab ilmselt seetõttu küllaltki tugevalt ja spetsiifiliselt.

Kord sõin eelnevalt maitsestatud ahjukana, millele oli peale pandud seda punast kana maitseainet. Järgmine päev oli mu kaenla all täpselt samasugune lõhn.

Ei söö ta midagi eriti teravat. Sama mis ma isegi pluss harilikku koolitoitu. Aga füüsilise arengu poolest on muidu ka paar aastat oma east ees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eriti ei kasuta. Osadel päevadel läheb meelest ja see üldse ei sega ka kuidagi, kui pole pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa täitsa ilma aga minul toimib see kristallpulk. Kunagi kui seda katsetasin siis ei toiminud üldse aga nüüd juba paar aastat kasutanud seda ja terve päeva on värske tunne. Enne seda katsetasin erinevaid looduspoodides müüdavaid. Mul suurem laps 10a ja pole siiani vaja midagi kasutada. Laps toitub väga tervislikult ka, vb sellest oleneb ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt ma ei kasutagi mingeid vahendeid. Vahel olen mõelnud, et ega äkki mul mingit lõhna pole, ise ju ei tunne ilmselt. Aga sama mis paljudel siin kirjutajatel, et higistan väga vähe, loodan, et ehk ei haise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higistasin kunagi palju ja lõhn oli ka ebameeldiv. Siis hakkasin taimetoitlaseks ja higil kadus lõhn ära. Kui rasedaks jäin, siis kadus ka higistamine ning ei ole pärast rasedust enam tagasi tulnud. Seega ei ole väga ammu mingit deodoranti kasutanud. Kusjuures kaenla all karvu ka ei kasva.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole kunagi higistamisvastaseid vahendeid kasutanud. Olen see, kellel on enamasti kogu aeg pigem külm olla (ilmselt sellepärast, et keha rasvaprotsent madal) ega hakkagi higistama ega ka mitte haisema. Kui higistan siis on see trenni tehes, aga siis higistan juba üle keha – selg märg, juuste vahelt nõrgub higi alla jne. Aga see värske higi ei hakka kohe haisema ju, bakterid on need mis higi haisema panevad ja peale trenni saab kohe pesema minna.

Olen aru saanud, et keha satub ka nendest higistamisvastasest vahenditest sõltuvusse – mida rohkem kasutad, seda enam sa neid vajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

higistan väga vähe ja mingeid tooteid ei kasuta.

filmides on inimestel peale trenni alati särgil märjad laigud. minu puhul ei oleks see iialgi võimalik. lihtsalt ei higista.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina nt saunas ei higista kunagi, aga vot piinlik hetk teeb kaenlaalused kohe märjaks:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie saate olla ilma higistamisvastast toodet kasutamata ilma, et higihais mõne tunniga külge ei tekiks?

Ma ei higist nii tugevalt. Kui see probleem oleks, läheksin vist süste tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ilma. Igal õhtul käin duši all ja määrin higistamisvastast vahendit kaenla alla. Hommikul panen veel teise kihi ka. Kui emb-kumb panemata jääb, siis tuleb vastik kassikuse hais külge. Higi laike ei ole, aga hais küll. Vahet pole, mis materjalist riideid kannan või kas olen kodus või tööl.

Kohvist loobumine teeb olukorra natuke paremaks, aga mul madal vererõhk ja ilma kohvita hakkab pilt virvendama.

Hommikuti uuesti pesemas ei käi???

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ilma. Igal õhtul käin duši all ja määrin higistamisvastast vahendit kaenla alla. Hommikul panen veel teise kihi ka. Kui emb-kumb panemata jääb, siis tuleb vastik kassikuse hais külge. Higi laike ei ole, aga hais küll. Vahet pole, mis materjalist riideid kannan või kas olen kodus või tööl.

Kohvist loobumine teeb olukorra natuke paremaks, aga mul madal vererõhk ja ilma kohvita hakkab pilt virvendama.

Hommikuti uuesti pesemas ei käi???

Jah, ma käin tõesti ainult üks kord päevas duši all. Võid nüüd minestada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan üliharva (kristallpulk peamiselt), näiteks reisil olles, kui tean, et tuleb pikk või palav päev. Pingelistel hetkedel võin ka higistama hakata, aga neid ei tule ka kuigi sageli ette. Kui mingi väga palju suhtlemist nõudev töö oleks, siis  ehk igaks juhuks kasutaks midagi. Mees vist pole kunagi midagi kasutanud, tema higistab ainult väga rasket füüsilist tööd tehes, mida juhtub veel harvem (sama lugu, mis siin ühel eelmisel, kellel kogu aeg külm oli jne). Jalad ei haise tal ka kunagi.

Selle viina kasutamise jätan küll meelde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Kas saate olla ilma higistamisvastase vahendita?