Esileht Pereelu ja suhted Kas selline asi jääb alatiseks meelde?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas selline asi jääb alatiseks meelde?

Postitas:

Kas teil on täpselt meeles see päev, aeg ja koht, kui oma kallimaga esmakordselt kohtusite? Mina mäletan selgelt, isegi mis minul ja temal seljas oli, kuid me ei ole ka mitmeid-kümneid aastaid veel koos olnud.
Need, kes on kümneid-mitmekümneid aastaid koos olnud, kas mäletate veel täpselt?
Kas selline asi jääb alatiseks meelde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On meeles koht ja aeg ja kell. Kuna on pilte siis on ka riietus teada. 30 a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuupäev ei ole meeles. Meeles on aastaarv ja et suvi oli. Meeles on emotsioon, et issand kui ilus mees, sellisest ma noore naiivse tüdrukuna unistasin. Läksin uude töökohta ja tema töötas ka seal. Paar sai meist siiski alles peaaegu aasta hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10a koosoldud ja mäletan kuidas ma teda vaatasin (emotsioonid), kohta, enam-vähem aega ja mehe riietust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu, kui küsitakse, siis üllatavalt ongi kõik meeles. Aga muul ajal siiski sellele ei mõtle ega meenuta kui mingit tähtsat päeva. Nostalgilised hetked, mis niimoodi heietamiseks meelde jäänud, on pigem mingid muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jestas, nii armas teema vahelduseks 🙂
Mäletan samuti seda õhtut, riietust ja kellaaega enam täpselt mitte, kuid kuupäeva ja esimese õhtu emotsioone küll. Päikseline suveõhtu oli veel ka.

/15 a abielus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjoontes mäletan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt mitte. Olime kolleegid ühes suures asutuses ja mina küll ei mäleta, millal ma teda esimest korda nägin – silma jäime teineteisele alles pärast mitut ühisüritust, lõplikult jäime kokku pärast asutuse suvepäevi :-). Tänaseks umbes 19 aastat koos oldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime ühes koolis, esimestest kohtumistest mäletan seda, et oli tavaline potisoenguga vinniline punastav hall hiireke. Esimest nö vestlust mäletan ka, tema riideid, enda riideid mäletan. Esimeste vestluste ajal ta mulle veel huvi ei pakkunud. Paar aastat hiljem aga olime mõlemad kõrvuni sees, hiljem läksid meie teed mitmeks aastaks lahku. Esimest taaskohtumist ja mõlema riietust mäletan ka. Samuti esimest suudlust (u 14 aastat tagasi), esimest seksi ja muid koosveedetud hetki. Praeguseks koos u 7 aastat, tuttavad siis 16.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei mäleta. Mees teab paremini, kuigi mitte ka päris täpselt. Vahest jään sedagi mõtlema, et millal abiellusime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda täpset esmakohtumist ei mäleta, sest õppisime samas ülikoolis aga polnud otseselt tuttavad. Ma lihtsalt teadsin, et selline tegelane on olemas, nime ka ei teadnud. Päriselt kohtusime ja tutvusime mitu aastat hiljem kui osalesime samal kursusel. Ta jäi esimesel korral hiljaks ja tal oli käes kollane kilekott, kus sees olid õppematerjalid. See ajas muigama. Riietust ei mäleta aga mäletan seda, et üks teine naine, kes kursusest osa võttis, kommenteeris mulle kohvipausi ajal, et see mees tundub väga sümpaatne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mäleta neid esimesi samme, aga see kuupäev on küll meeles, kui see kallim teatas, et on leidnud uue hingesugulase ja soovib meie suhtest lahkuda. Esimese kohtumise kohta on muidugi ka kõik meeles ja edasise kohta ka, aga see vist pole enam oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan kuupäeva ja kohta, kellaaega mitte. Abikaasa esmakohtumisest on möödas 13,5 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on meeles. On meeles ka eksmehe puhul. On meeles ka sõbra puhul, keda nägin ja kuulsin selja taga 8a tagasi, koos kollektiivi sattusime 2a tagasi, esimesed suhtlused omavahel 6k tagasi, nüüd väga lähedased sõbrad. Olen ise päris mõelnud, et huvitav, et sõbraga esimene kohtumine on meeles. Usun saatuse ettemäärstusse, ju pidi nii minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on täpselt meeles see päev, aeg ja koht, kui oma kallimaga esmakordselt kohtusite? Mina mäletan selgelt, isegi mis minul ja temal seljas oli, kuid me ei ole ka mitmeid-kümneid aastaid veel koos olnud.
Need, kes on kümneid-mitmekümneid aastaid koos olnud, kas mäletate veel täpselt?
Kas selline asi jääb alatiseks meelde?

ma mäelatn kahjuks väga pajusid asju detailselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt meeles, mis minul seljas oli ja kuidas meie koosolemine laabus, aga ei mäleta, mis temal seljas oli. 20 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neid kallimaid ja esimesi kohtumisi nii palju olnud, et kõik lähevad omavahel segamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt mitte. Olime kolleegid ühes suures asutuses ja mina küll ei mäleta, millal ma teda esimest korda nägin – silma jäime teineteisele alles pärast mitut ühisüritust, lõplikult jäime kokku pärast asutuse suvepäevi :-). Tänaseks umbes 19 aastat koos oldud.

Meie olime ka kolleegid, aga mina mäletan täpselt seda kohta koridoris, kus me esimest korda kohtusime, ja ka neid täiesti ebaisiklikke-olmelisi lauseid, millega mees esimest korda minu poole pöördus. Ning oma vastust. Tagantjärele seda meie esimest suvalist dialoogi meenutada on muidugi naljakas.

Mis mul seljas oli – ei mäleta. Mulle jääb enda ja teiste riietus üldse halvasti meelde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam-vähem mäletan. Aga see oleneb suuresti, mis põhjustel kohtuti. Kui oli armumine esimesest silmapilgust või kohting eks siis ikka jääb meelde. Aga need paarid, kes olid varasemalt pikalt sõbrad või tuttavad enne kui paariks said, nemad vaevalt mäletavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga need paarid, kes olid varasemalt pikalt sõbrad või tuttavad enne kui paariks said, nemad vaevalt mäletavad.

Mina mäletan esimest kohtumist ühe poisiga, kes sai minu abikaasaks alles 9 aastat hiljem. Mäletan nii kuupäeva, kohta, aega, riietust, vestlust ja muudki. Jäi meelde, sest ta üldse ei meeldinud mulle. Välimuselt oli küll sümpaatne, aga muidu tundus kuidagi liiga kraade. Liikusime ühes seltskonnas ja ta ei meeldinud mulle paar aastat, aga siis hakkas äkki sõbratasandil sobima, tegelikult ta kraade siiski polnud ka. Aasta aastalt sobis ta mulle üha rohkem ja seitse aastat hiljem olin eneselegi ootamatult kõrvuni sees. Mees oli sees juba algusest peale. Praegu oleme teist samapalju abielus olnud ja kunagist vastumeelsust ei tahaks mäletadagi. Ei tea, mis kramp mul ajus oli sel ajal 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

märtsi keskpaik-lõpupoole 1989, järgmisel päeval oli nii soe, et käisin linnavahel miniseeliku ja paljaste säärtega.
kohta mäletan ka ja seda, et meid tutvustas meie ühine tuttav ning ta ei meeldinud mulle absoluutselt.
aga edasi läks nagu läks, elasime väikses kohas ja koperdasime veel paar kokrda kokku ning ca kuu pärast elasime koos. koos olime 25 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei mäleta. Mees teab paremini, kuigi mitte ka päris täpselt. Vahest jään sedagi mõtlema, et millal abiellusime.

“Ma olen ikka hullult lahe ja teistmoodi tädi!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tutvusin oma mehega facebookis – nägin ta nime ja pilti ja Süda tundis, et see mees ongi see õige. Saatsin sõbrakutse. Mõistus veel ütles, et “mismõttes on tema õige – pole ühtegi põhjust nii arvata; sa pole kunagi ühelegi võhivõõrale mehele sõbrakutset saatnud ja nüüd siis niimoodi; pilt on ka täiesti suvaline jne.” Jutustasime mõned päevad Messengeris ja armumise tunne vaid süvenes. Kutsusin ta endale teise linna külla. Ettevalmistused, õhtusöök, küünlad jne. Kui autoga minu maja juurde jõudis, saatis sõnumi, et on nüüd kohal. Esimest korda nägin oma meest läbi uksesilma piiludes – seda, kuidas ta trepist üles tuli, lilleõis ja kommikarp käes; kuidas ta käega läbi juuste tõmbas ja teksajaki hõlma kohendas ja siis uksekella vajutas. Ja mäletan, kuidas minu süda peksis sees. Sellest ajast alates olemegi koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas selline asi jääb alatiseks meelde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.