Esileht Kodunurk Kas sellist Kamado grilli tasuks osta?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas sellist Kamado grilli tasuks osta?

Postitas:

https://kaup24.ee/et/sport-puhkus-matkamine/puhkus/grillid-saslokivannid-suitsuahjud/grillid/grill-kamado-bono-picnic-32-cm?id=3834715&feat=search&keyword=kamado

Mõõdud küll väiksed, aga kas muus osas ka viletsake?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:30; 10.04 16:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Grillide maailmas on kahjuks nii, et saad täpselt nii palju, kui maksad. Kamado on grillitüüp, umbes nagu keraamiline pliit või söegrill. Grillitüübi suure algustähega kirjutamine eksitab tihti kamado-tüüpi grilli ja Kamado Joe vahel. Ma julgen kahelda sellel lingil keraamika kvaliteedis ja vastupidavuses, eriti talveperioodil, mil välistemperatuur on suures miinuses.

Osta pigem krediitkaardiga või kogu enne ostu. Grilliguru julgen kohana soovitada, on vabariigi parim selgitaja grillide ja ka suitsuahjude osas.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest! Olen ise ka kahtlev, vaevalt et tasub osta siiski. Kasutust leiakski see ainult suvel ja kuna me lapsega kahekesi, siis suurt polekski vaja. Kuna meil puudub ka oma terrass, siis jääks see grill väiksele aiamaa nurka pikniku pidamiseks. Samas, kui ilmastikukindel see on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:30; 10.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ikka liiga väike ka. 31 cm läbimõõt on nagu tavaline pann. Olen ka lapsega kahekesi, aga ikkagi on suurem grill. Ja vahel äkki tuleb ju külalisi ka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti saab sellega grillida, kuid Kamado see ilmselt pole. Kamado grille ostetakse nende omaduste tõttu, mida sellise raha eest küll ei saa. Kamado grillid ei maksa 1500 eurot ainult nime pärast või moeröögatuse tõttu.

Kas oled enda jaoks selgeks mõelnud, miks sa just Kamado grilli tahad? Kui sa ei taha suitsetada, bbq teha, slow cook toitu teha, vaid lihtsalt kahele inimesele grillida, siis pole Kamado peale ilmselt mõtet raha  kulutada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti saab sellega grillida, kuid Kamado see ilmselt pole. Kamado grille ostetakse nende omaduste tõttu, mida sellise raha eest küll ei saa. Kamado grillid ei maksa 1500 eurot ainult nime pärast või moeröögatuse tõttu.

Kas oled enda jaoks selgeks mõelnud, miks sa just Kamado grilli tahad? Kui sa ei taha suitsetada, bbq teha, slow cook toitu teha, vaid lihtsalt kahele inimesele grillida, siis pole Kamado peale ilmselt mõtet raha kulutada.

Ise ka näinud, kuidas ostetakse seda kallist Kamado grilli ja siis tehakse tavalisi šašlõkke sellega. No mille jaoks..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle sellele palju sa üldse aasta jooksul mingit asja või seadet kasutad. Selle järgi saadki otsustada, kas on mõtet osta. Nagu siin kirjutatakse, et 1500€ jaga noh potentsiaalselt 6 kuu peale . Oletame, et see grill kestab 10aastat. Oletame, et korra nädalas grillid. See teeb siis iga lihagrillimise kohta umbes 6,25€. Tähendab see grill tasub vaid väga tiheda kasutamise puhul ka paljude erinevate funktsioonide kasutamisel. Millegagi pead grilli soojaks ka saama nii, et odav see lõbu pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks hästi rumala küsimuse, kas  peale suure hinnavahe on neil kallitel grillidel siis midagi veel, mis pärast tasuks neid eelistada?  Kui räägime ainult grillimisest, mitte muudest tuledest ja viledest.

Tuttav ostis sigakalli suitsuahju, aga hiljem tunnistas, et isa tehtud suitsuahjus tulevad ikkagi paremad asjad.

 

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:35; 16.04 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita sul sellist osta, see on liiga kallis, eriti kui harva kasutada ja lapsega kahekesi.

Ma olen ka põhiliselt lapsega kahekesi, aga ostsin endale eelmisel suvel sellise:

https://www.bauhof.ee/et/suvi-aias/soegrill-45x52x79cm-678668

1) See on parajalt suur, et sellega grillida ka siis, kui tuleb kümmekond külalist.

2) see on parajalt kõrge, et ei pea küürutama, samas see on parajalt kerge, et seda aeda ja keldrisse edasi-tagasi tassida. Ma terve suve seda ei hoia õue peal, vahepeal vean ikka varjualla, eriti kui on mingid pikemad vihmanädalad.

3) Piisavalt vastupidav, et seda vähemalt kaks hooaega kasutada. Võimalik, et ka kauem, ma alles eelmisel suvel ostsin. Enne seda mul oli üks väiksem matkagrill, see pidas vastu ühe suve.

Eks see kamado grill ole kvaliteetne asi, aga kui sa eriti palju sellega ei tegele, siis pole vast mõtet sellist osta või kui juba selline, siis pigem suurem. Aga niisugune, nagu mul siin lingitud, ajab ka asja ära, lihtsalt kahekesi olles sa alati ei kasuta ära seda söeressurssi, mis pannile sisse läheb.

Muidu selline lihtne ufogrill on väga okei, vorstid ja liha grillib ilusti ära. Vaevalt sa seal mingeid peenemaid vigureid algajana teha tahaksidki. Võta esmalt selline lihtne asi, kui grillimine meeldima hakkab, eks siis hiljem saad peenema riista osta.

Mina ise sain ühe suvega enamvähem grillimise selgeks, varem kogu aeg keegi teine grillis, ma vaatasin eemalt ja a la küpsetasin koogi 😀 Nüüd juba oskan tuld alla teha ja saan asjad grillitud. Tavaliselt lihasid ma teen korraga rohkem, siis järgmisel päeval kasutan ülejäänud grill-liha salati tegemiseks. Vorste ei tasu rohkem teha kui korraga ära süüa, viinereid kindlasti mitte, need lähevad nätsuks. Grillvorsti saab järgmisel päeval kasutada omleti sees näiteks. grill-liha saab panna ka pizza peale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 15:00; 14.04 12:42; 14.04 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita sul sellist osta, see on liiga kallis, eriti kui harva kasutada ja lapsega kahekesi.

Ma olen ka põhiliselt lapsega kahekesi, aga ostsin endale eelmisel suvel sellise:

https://www.bauhof.ee/et/suvi-aias/soegrill-45x52x79cm-678668

1) See on parajalt suur, et sellega grillida ka siis, kui tuleb kümmekond külalist.

2) see on parajalt kõrge, et ei pea küürutama, samas see on parajalt kerge, et seda aeda ja keldrisse edasi-tagasi tassida. Ma terve suve seda ei hoia õue peal, vahepeal vean ikka varjualla, eriti kui on mingid pikemad vihmanädalad.

3) Piisavalt vastupidav, et seda vähemalt kaks hooaega kasutada. Võimalik, et ka kauem, ma alles eelmisel suvel ostsin. Enne seda mul oli üks väiksem matkagrill, see pidas vastu ühe suve.

Eks see kamado grill ole kvaliteetne asi, aga kui sa eriti palju sellega ei tegele, siis pole vast mõtet sellist osta või kui juba selline, siis pigem suurem. Aga niisugune, nagu mul siin lingitud, ajab ka asja ära, lihtsalt kahekesi olles sa alati ei kasuta ära seda söeressurssi, mis pannile sisse läheb.

Muidu selline lihtne ufogrill on väga okei, vorstid ja liha grillib ilusti ära. Vaevalt sa seal mingeid peenemaid vigureid algajana teha tahaksidki. Võta esmalt selline lihtne asi, kui grillimine meeldima hakkab, eks siis hiljem saad peenema riista osta.

Mina ise sain ühe suvega enamvähem grillimise selgeks, varem kogu aeg keegi teine grillis, ma vaatasin eemalt ja a la küpsetasin koogi ???? Nüüd juba oskan tuld alla teha ja saan asjad grillitud. Tavaliselt lihasid ma teen korraga rohkem, siis järgmisel päeval kasutan ülejäänud grill-liha salati tegemiseks. Vorste ei tasu rohkem teha kui korraga ära süüa, viinereid kindlasti mitte, need lähevad nätsuks. Grillvorsti saab järgmisel päeval kasutada omleti sees näiteks. grill-liha saab panna ka pizza peale.

Kindlasti soovitad ka kõige odavamat sütt ja süütevedelikku, et toss ja hais ikka kilomeetrite kaugusele käiks.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:50; 14.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti soovitad ka kõige odavamat sütt ja süütevedelikku, et toss ja hais ikka kilomeetrite kaugusele käiks.

Mis putukas sind hammustas?

Sa võid lõkke peal ka grillida, ega ei pea üldse mingit grilli ostma. Kallis grill ei anna sulle iseenesest mingit head tulemust, kui sa ise ei oska sellega ümber käia. Ja teemaalgataja küsimusepüstitus näitab seda, et ta ei tea grillimisest suurt midagi. Siis võibki rahulikult alustuseks osta mõne odavama söepanni ja proovida, kas grillimine üldse sobib talle. Võibolla see tegevus üldse ei meeldigi, lihtsalt arvab, et kõik grillivad, tahaks ka.

Grillsöed on aga kõik suht sama hinnaga, ma ei tea, kas sa teed kuskilt mingeid eritellimusi, et oleks võimalikult kallis? Süütevedelikku ei pea üldse kasutama, kui ei meeldi. Mul endal on hoopis süütekuubikud, sest neid kasutan ka kaminasse tule tegemiseks ja nagunii on kodus olemas.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 15:00; 14.04 12:42; 14.04 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgataja küsimusepüstitus näitab seda, et ta ei tea grillimisest suurt midagi. Siis võibki rahulikult alustuseks osta mõne odavama söepanni ja proovida, kas grillimine üldse sobib talle. Võibolla see tegevus üldse ei meeldigi, lihtsalt arvab, et kõik grillivad, tahaks ka.

Ei, teemaalgataja postitusest ei paista kusagilt välja, et ta grillimisest midagi ei teaks. See on sinu peas tekkinud seos. Teemaalgataja tahab endale viisakat grilli ja küsib, kas tema leitu oleks ok.
Mulle on ka kohutavalt vastukarva mõtteviis, et “ah, peab ühe hooaja vastu küll”. Eestlastel oleks ülim aeg veidi kultuurikihti kasvatama hakata. Ka viisaka inimese kombel grillimine oleks osa sellest. Ei pea, nagu ossikari nende hiina plekk-ufode ümber seisma.

Grillsöed on aga kõik suht sama hinnaga, ma ei tea, kas sa teed kuskilt mingeid eritellimusi, et oleks võimalikult kallis? Süütevedelikku ei pea üldse kasutama, kui ei meeldi. Mul endal on hoopis süütekuubikud, sest neid kasutan ka kaminasse tule tegemiseks ja nagunii on kodus olemas.

Pigem tundub, et sa ise ei tea grillimisest midagi, sest söel ja söel on väga suur vahe. Tore, et vähemalt süütevedelikust välja kasvanud oled.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:50; 14.04 15:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pigem tundub, et sa ise ei tea grillimisest midagi, sest söel ja söel on väga suur vahe. Tore, et vähemalt süütevedelikust välja kasvanud oled.

No kui sinu jutt söe koha pealt jääb sellele tasemele, et peaasi et ei oleks kõige odavam, siis vaevalt et sa mingi eriline ekspert oled, lihtsalt igaksjuhuks ostad selle va kallima, ju see ikka parem on kui mingi odavam, sest odav on ju kindlasti sodi ega kõlba üldse kuskile.

Sa mine sinna kohta, kus päike ei paista oma jutuga.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 15:00; 14.04 12:42; 14.04 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Megaraske ja mina ei saa sellega kuidagi kuumust üles. Kolleegil Green Egg ja ka eriti vaimustust ei avalda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita sul sellist osta, see on liiga kallis, eriti kui harva kasutada ja lapsega kahekesi.

Ma olen ka põhiliselt lapsega kahekesi, aga ostsin endale eelmisel suvel sellise:

https://www.bauhof.ee/et/suvi-aias/soegrill-45x52x79cm-678668

1) See on parajalt suur, et sellega grillida ka siis, kui tuleb kümmekond külalist.

2) see on parajalt kõrge, et ei pea küürutama, samas see on parajalt kerge, et seda aeda ja keldrisse edasi-tagasi tassida. Ma terve suve seda ei hoia õue peal, vahepeal vean ikka varjualla, eriti kui on mingid pikemad vihmanädalad.

3) Piisavalt vastupidav, et seda vähemalt kaks hooaega kasutada. Võimalik, et ka kauem, ma alles eelmisel suvel ostsin. Enne seda mul oli üks väiksem matkagrill, see pidas vastu ühe suve.

Eks see kamado grill ole kvaliteetne asi, aga kui sa eriti palju sellega ei tegele, siis pole vast mõtet sellist osta või kui juba selline, siis pigem suurem. Aga niisugune, nagu mul siin lingitud, ajab ka asja ära, lihtsalt kahekesi olles sa alati ei kasuta ära seda söeressurssi, mis pannile sisse läheb.

Muidu selline lihtne ufogrill on väga okei, vorstid ja liha grillib ilusti ära. Vaevalt sa seal mingeid peenemaid vigureid algajana teha tahaksidki. Võta esmalt selline lihtne asi, kui grillimine meeldima hakkab, eks siis hiljem saad peenema riista osta.

Mina ise sain ühe suvega enamvähem grillimise selgeks, varem kogu aeg keegi teine grillis, ma vaatasin eemalt ja a la küpsetasin koogi ???? Nüüd juba oskan tuld alla teha ja saan asjad grillitud. Tavaliselt lihasid ma teen korraga rohkem, siis järgmisel päeval kasutan ülejäänud grill-liha salati tegemiseks. Vorste ei tasu rohkem teha kui korraga ära süüa, viinereid kindlasti mitte, need lähevad nätsuks. Grillvorsti saab järgmisel päeval kasutada omleti sees näiteks. grill-liha saab panna ka pizza peale.

Kindlasti soovitad ka kõige odavamat sütt ja süütevedelikku, et toss ja hais ikka kilomeetrite kaugusele käiks.

Küll sina oled alles päiksekiir!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:35; 16.04 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea, nagu ossikari nende hiina plekk-ufode ümber seisma.

See ossikari on ilmselt sinu tutvusringkond, kes nende hiina ümmarguste plekkide ümber vahib.

“Edasijõudnud” passivad juba ammu mingite 2-3000€ maksvate (samuti plekist!) suitsuahi-grillide ümber, millel juba kõik tuled ja viled küljes ning vahet pole mitte mingisugust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Kas sellist Kamado grilli tasuks osta?