Esileht Beebi ja mitmikud Kas soojakott või kombe?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas soojakott või kombe?

Postitas:

Tere!
Palun mõtteid.. kas osta beebile (talvel saab aastaseks) talveks soojakott kärusse või pigem kombe? Suvisel ajal on õhuke soojakott olnud asendamatu. Nii mugav ta sinna sisse panna kui vahepeal õues olles jahedamaks läheb. Samas talvel ta hakkab ise käima ja siis on kombet nagunii vaja. Kas osta siis soojakott veel lisaks või ei ole pigem vajalik?
Lisan ka seda, et pikki unesid ta kärus ei tee. Ainult jalutuskäikudel on kärus.

Veel küsimus, et kui ta juba käib siis tal on ka ju jalanõud jalas. Kuidas siis teete – kui laps tahab välja siis panete jalanõud ja kui kotis siis jalanõud all pakikorvis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab ka laps talvel aastaseks ja ostsin talvekombe. Kavatsen k/s soojakoti alles hoida ja vajadusel kasutada nö jalakattena kärus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastasel peab ikka kombe olema, ta ju tahab ringi kõndida, liugu lasta, kiikuda jne ka. Soojakotti ma nii suure lapsega pole enam kasutanud, talvel oli all lambanahk ja peal see kärukomplektis olev jalakate, vajadusel olen jalgadele veel teki peale pannud sinna katte alla. Sellise lahenduse puhul pole vaja ka saapaid jalast võtta, lambanahk oligi mul lapsele kärusse ja kelgule mõeldud, nii et polnud hullu, kui veidi määrdus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastane ju tatsab õues ringi juba. Tundub tüütu ja ka palav kombet alla toppida ja last soojakotist sisse-välja tõsta pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastane ju tatsab õues ringi juba. Tundub tüütu ja ka palav kombet alla toppida ja last soojakotist sisse-välja tõsta pidevalt.

Ei pruugi. Mu poiss hakkas kõndima alles 1a ja 3.5-kuusena.

Aga ma valiks ka pigem kombe ja tekk kombo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas soojakott või kombe?